ד"ר רון פאול ממשיך לסחוב את הציבור אחריו ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ד"ר רון פאול ממשיך לסחוב את הציבור אחריו !

kill_b7

Recommended Posts

היום בערב(בוקר ארה"ב)היה עוד כנס רפובליקנים בו כרגיל ד"ר רון פאול יוצא עם היד על העליונה!

סקר ABC

Ron Paul 30,239

Mitt Romney 3,853

Rudy Giuliani 2,920

Nobody won. I'm voting Democratic. 2,788

Nobody. I'm waiting for Fred Thompson or Newt Gingrich to enter the race. 2,630

Mike Huckabee 2,417

Sam Brownback 1,005

Tom Tancredo 680

John McCain 652

Tommy Thompson 397

Duncan Hunter 385

Total Vote: 47,966

סקר DRUDGE

Brownback

20% 5,220

Giuliani

16% 4,299

Huckabee

3% 827

Hunter

2% 459

McCain

2% 467

Paul

40% 10,806

Romney

13% 3,452

Tancredo

3% 768

Tommy Thompson

2% 455

Total Votes: 26,753

לגוליזבל אין סיכוי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מודע לזה שהמדיניות של רון פול כלפי היא הסרת כל תמיכה בישראל, כלכלית ומדינית, כן?

ואתה מודע לזה שההשלכות של זה = קריסת מדינת , כן?

לא אכפת לך, או שאתה פשוט מזיין את השכל על נושא שאין לך מושג בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת WTF!?

תפרט קצת לעצלנים שבינינו!

:hi: כמו שאתה יכול לראות מהחתימה שלי אני תומך רון פאול נלהב. אני כמו מליוני אנשים אחרים אחרי כמה הרצעות שלו התרתקי ומסר שלו ותומך בו מכל הלב.סוף סוף יש מועמד באמת מושלם מכל בחינה שהיא.

כמו שכתבתי בהתחלה היום בערב(זמן שלנו)היה בארה"ב עימות נוסף בין המועמדים הרפובליקנים לנשיאות ארה"ב. בעימות הם דנים על שלל נושאים מעניינים(חוץ ממר 9/11 שזה הדבר היחיד שהוא מדבר עליו):

הבן אדם שונא , ולא לא רון פול, אלא Kill_b7 מה אתה מצפה ממנו?

ברחת מהמחלקה לטיפול הנפש ?

אני לא שונא אתה שונא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך במה?

תומך בזה שהוא מאשים את בהכל, החל מטרור ועד מחירי הנפט?

תומך בזה שהוא רוצה לסגור את הברז לישראל מבכל בחינה?

תומך בזה שהוא מתנגד בסנאט נגד גינויים לטובת מדינת ישראל? הבן אדם נאם חצי שעה נגד ההצעה לגנות את החיזבאלה על ההתקפה נגד מדינת ביולי שעבר.

תומך בזה שהוא רוצה לפרק את כל הלובי לענייני מזה"ת?

עוף מפה כבר לכל הרוחות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך במה?

תומך בזה שהוא מאשים את בהכל' date=' החל מטרור ועד מחירי הנפט?

תומך בזה שהוא רוצה לסגור את הברז לישראל מבכל בחינה?

תומך בזה שהוא מתנגד בסנאט נגד גינויים לטובת מדינת ישראל? הבן אדם נאם חצי שעה נגד ההצעה לגנות את החיזבאלה על ההתקפה נגד מדינת ביולי שעבר.

תומך בזה שהוא רוצה לפרק את כל הלובי לענייני מזה"ת?

עוף מפה כבר לכל הרוחות....

[/quote']

אתה פשוט שונא . מה אתה עושה עדיין בארץ? לך למדינה אחרת.

kill_b7, שים סירטונים שלו (מה שאמרתה שהוא הרצה ועימותים)

ואם הוא שונא את לא הבנתי למה אתה כל כך תומך בו

ובטח לא כתבתי נכון "הרצה" מי שיכול שיתקן אותי בבקשה

הוא ממש לא שונא ישראל. אל תקשיב לכל מה שאנשים זורקים.

יש לו ערוץ שלם בyoutube תהנה.

http://www.youtube.com/user/RonPaul2008dotcom

וידיאו שמאוד מומלץ לראות כדי להבין את דעותיו.

אחרי שראיתי את ההרצאות שלו הבנתי מה כל כך חסר בארץ וזה פוליטיקאים כמהו !

חייבים לזרוק את ה120 שלנו לפח ואת הפח לים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותך קודם

1. כי אתה שומע אימוקור

2. כי אתה משתמט סמוי

3. לעזאזל, קראת את המצע שלו? זאת אובדנות. אם הבנאדם הזה דורך בבית הלבן כולנו גמורים.

ושלא תטעה מר. תמים, אין פוליטיקאי נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Before the U.S. House of Representatives, July 20, 2006

I rise in opposition to this resolution, which I sincerely believe will do more harm than good.

למי שתוהה הוא מתנגד להצהרה הבאה:

H.RES.921

Title: Condemning the recent attacks against the State of Israel, holding terrorists and their state-sponsors accountable for such attacks, supporting Israel's right to defend itself, and for other purposes.

Ron Paul in the US House of Representatives, January 29, 2003

Those who constantly preach global government and democracy ought to consider the outcome of their philosophy in a hypothetical Mid-East regional government. If these people were asked which country in this region possesses weapons of mass destruction, has a policy of oppressive occupation, and constantly defies UN Security council resolutions, the vast majority would overwhelmingly name Israel. Is this ludicrous? No, this is what democracy is all about and what can come from a one-man, one-vote philosophy.

Bin Ladens claims are straightforward. The U.S. defiles Islam with military bases on holy land in Saudi Arabia, its initiation of war against Iraq, with 12 years of persistent bombing, and its dollars and weapons being used against the Palestinians as the Palestinian territory shrinks and Israels occupation expands. There will be no peace in the world for the next 50 years or longer if we refuse to believe why those who are attacking us do it.

ואת זה הוצאתי מ2 התוצאות הראשונות בגוגל של "ron paul israel".

גם הייתי מאוד מציע לאנשים לקרוא כתבות כמו אלה:

http://rabbiyonah.wordpress.com/2007/06/22/ron-paul-and-dennis-kucinech-how-do-you-say-israel-must-be-wiped-off-the-map/

הבן אדם הזה והחברים גובלים בהכחשת שואה, אני מעדיף את ברברה בוש בתור נשיא מאשר את הטינופת הזאתי.

גם אני שונא את מדיניות החוץ של ארצות הברית ולדעתי המצב שלנו היה הרבה יותר טוב אם הם לא היו מתערבים בכל פלוץ קטן פה אחרי מלחמת יום הכיפורים.

אבל מה לעשות שאם הם נכנסו והתערבבו בבלאגן הם לקחו על עצמם אחריות, הם לא יוכלים לצאת ולנתק כל קשר ללא תוצאות הרות הסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותך קודם

1. כי אתה שומע אימוקור

2. כי אתה משתמט סמוי

3. לעזאזל, קראת את המצע שלו? זאת אובדנות. אם הבנאדם הזה דורך בבית הלבן כולנו גמורים.

ושלא תטעה מר. תמים, אין פוליטיקאי נקי.

1. :lol:

2.o'really?

3.אני מכיר את דעותיו במלואן. אם אתה טוען שכולנו נהיה גמורים תסביר את עצמך.

אתה מוזמן להגיד דברים מלוכלכים עליו רק בעיה קטנה אחת אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה ת'צוחק.... חרא להקה

2. כן.. אם תגוייס לקרבי, אמרת שתתחמק. תתחמק איך..? ככה או ככה, אם אתה תגוייס לקרבי (ואם אתה בריא- אתה תגוייס) ולא תלך- אתה משתמט מהחובה החוקית שלך..

3. הדעות שלו כלפי בעיתיות מאוד. כמובן שאנחנו מדינה ריבונית וכו' אבל אנחנו תלויים בארה"ב יותר ממה שנדמה לך, ראשית במישור הכלכלי, אבל גם בצבאי ובמדיני. הכנסת אדם בעל דעות שמאליות- ועל פי אמות מידה של הארץ שמאלניות רדיקליות, לבית הלבן- שהוא יכתיב מדיניות תמיכה בנו ובפלשתינים.. זה כמו לשים את אורי אבנרי ממונה על תקציב הבטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. :lol:

2.o'really?

3.אני מכיר את דעותיו במלואן. אם אתה טוען שכולנו נהיה גמורים תסביר את עצמך.

אתה מוזמן להגיד דברים מלוכלכים עליו רק בעיה קטנה אחת אין.

הבן אדם מגנה הצהרה שמצהירה שלמדינה ריבונית(ישראל) יש זכות להגן על עצמה מפני התקפות ללא התגרות שפוגעים באזרחיה ובריבונתה.

ושאותן מדינות שמעודדות ותומכות בהתקפות הללו נושאות באחריות.

הבן אדם טוען שאחמדינג'אד לא מכחיש שואה ולא רוצה להוריד את מהפה, אחד התומכים הכי גדולים בקמפיין שלו(וגם אחד מאלה שהכניס הכי הרבה כסף) הוא מכחיש שואה, אמר שכל מי שרואה כתבה בעיתון על זה שאחמדינג'אד מכחיש שואה ורוצה למחוק את הישות היהודית מהמפה שישרום לאותו עיתון ויגיד שהוא לא יכל להגיד זאת כיוון שאין בפרסית את המילה שואה. ושאפשר לצטט אותו על כן(וכן זה לא משנה שסוכנות הידיעות האיראנית צוטטה את קופיקו בפרוש שהוא אומר שהשואה לא התקיימה, ובאנגלית.)

אז לך חפש מי ינענע אותך אימויים כמוך צריכים לנעול בחדר עם הנאצי הנחמד מספרות זולה, ובלי וזלין כי אפילו זה לא מגיע לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...