איך המפרט הבא (גם ל O/C) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא (גם ל O/C)

massinvallus

Recommended Posts

הספק הוא ספק ג'נרי פשוט שלא יהיה מספיק יציב בשביל OC, למרות ששמעתי עליו רק דברים טובים. קח את הEG365P-VE של Enermax.

אני חושב שאם אתה תשחק הרבה עם המחשב, אז אתה תעדיף את הMX300. חשוב על הנעת העכבר הגדול והמאסיבי הזה בעת משחק.

שיניתי לספק שהמלצת לי, אבל אתה בטוח שהוא יכול להחזיק את כל הרכיבים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בכל מקרה יחכה לסוף המתקפה האמריקנית כדי לקנות את המחשב, אני לא לוקח סיכון שיקרה לו משהו בזמן התקפה. עד אז אולי כבר יצא הרדיאון 9600, שאמור לעלות רק 200$ בארה"ב ובטח יעלה קצת יותר בפנדה וצריך להיות יותר טוב מה 9500 אבל קצת פחות טוב מה 9700, אז אני יקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תיהיה בטוח שהרדאון 9600 יהיה הרבה הרבה יותר טוב מהכרטיסים שיש היום בשוק,

סך הכל המפרט דיי דומה חוץ מזה שהוא משתמש בזכרונות II,

והרדאון 9600 אמור להחליף את ה-9700פרו ולא את ה-9500פרו אז גם ככה

זה לא לתקציב שלך.

ומה הסיכוי שטיל יפגע לך במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק טיל יכול להרוס לי את המחשב אני גם כנראה יעזוב לדרום במקרה של מתקפה והבית שלי יהיה חשוף לגניבות וכל גנב נורמלי היה גונב את המחשב שאני רוצה לקנות וחוץ מזה הרדיאון 9600 כן לתקציב שלי כי הוא יעלה רק 200$ בארה"ב, ובטח 1200-1500 בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק אבל ההבדל הוא לא משהו ששווה את ההפרש. הוא לא משהו ששווה הפרש גם הוא היה 10 ש"ח...

אני לא באתי עם טענות והכרזות לגבי הפרשי המחירים במקביל לביצועים. רק אמרתי שזה לא בדיוק. בזה אני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אתה צודק אבל זה מטעה משתמשים שפחות מבינים, גורם להם לבזבז דיי הרבה כסף על משהו ש"שונה" אבל לא יותר טוב ממשהו אחר שעולה הרבה הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...