להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

VAZ אתה חי באשליה גמורה, אתה חושב שאיאפשר לתקוף אותנו בלי שנראה במכ"מ קודם? (שמעת על סטלט פייטר? אומנם אין לסוריה אבל ניחא)

אתה יודע שמטוס קרב שממריא מסוריה תוך 5 דקות יכול לתקוף את חיפה ואת המפרץ (כשאני חושב על זה, אני חושב שכדאי

שאני יעבור מקום, אני גר בקיבוץ ליד קריית אתא), מה שמספיק היום במצב שלנו לגמור אותנו, כן מה לעשות יש לנו כמה אנשים

קוקסינלים, לפני 40 שנה יתאנו למלחמה הכי טובה שלנו אי פעם, וזה למה? כי הבאנו שאין מצב, אם אחנו לא תוקפים עכשיו (אז)

אנחנו מושמדים. נראה לך שאם רוצה לתקוף את סוריה או איראן היא תשאל קודם את ארה"ב?

אנחנו אומנם מטומטמים שאנחנו מבקשים מדוד סםרשות לכל דבר, אבל סך הכל להפיל את סוריה יהיה הרבה יותר קל מאשר להפיל את חיזבאלה.

(אין הגיון להפיל על אוהל שעולה 200 שקל במטייל פצצה בשווי של 10000 ש"ח, לעומת זאת להפיל פצצה כזאת על תחנת טלוזייה או איזה

תחנת כוח או משו' בסגנון יהיה שווה), אם אנחנו רוצים, אנחנו דבר ראשון מפציצים אחרי זה נשאל אותם, נראה לך ששאלנו משהו בקשר למלחמת

לבנון השניה? לא, התחלנו ישר להפציץ, אחרי זה התחיל קצת לחץ בין לאומי אבל ניחא.

מה אתה טיפש חיים ?

מי רוצה ללכת בכלל לרופאים מומחים ? מי רוצה בכלל את הת"ש שלכם ?

כל מה שאנחנו מבקשים זה שישחררו אותנו

ושיתנו לגיבורים כמוך את המשכורת שלנו

קח מצידי גם 10 אלף בחודש

רק אל תכריח אותי להתגייס.

אני חושב שכל בן אדם צריך לתרום 3 שנים (גם בנות) בצבא/בשירות לאומי, את הערבים צריך לשלוח לשירות לאומי שיעשו משהו בסגנון

של תנועות נוער, את הדוסים צריך לחייב ללכת לצבא/שירות לאומי ללא קשר אם הוא רוצה או לא, אותך צריך ללכת לחייב בשירות לאומי

(כי אתה לא רוצה להתגייס), בן אדם עם בעיות רפואיות כגון פציעות ברגליים צריך ל\חייב בשירות לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם לא תשאל את הדוד סם תגמור עם בלי דלק :lol:

אז הגיע הזמן להמציא תחלופה, חוץ מזה, שארה"ב ממש בעד זה שירשאל תעשה שלום או תגמור את סוריה כבר משום

שזה יחליש מאוד את איראן, ארצות הברית לא רוצה לעשות את אותה טעות כמו בעירק, אבל היא תעשה אם לא תיהיה לה בררה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו..לי כבר נמאס להתווכח..אפילו מחקתי תהודעות הקודמות שלי שלא ימשיכו פה הויכוחים.. :-X

אבל בסוף הגענו לאותה מסקנה...שבן אדם פה צריך לתרום למדינה..אבל אם יש לו פרופיל מתחת ל72 שלא מתאים לחייל קרבי

אז צריך לתת לו אפשרות לתרום למדינה בשירות אזרחי בבית חולים או משהו כזה ?

אתם מסכימים איתי או לא ?

וצריך לתת יותר כסף לקרביים ..וככה יהיה גם יותר מיומן ואיכותי..

ולדעתי זה גם מה שיקרה פה בעתיד אתם לא מסכימים ?

וכן גם ערבים וגם חרדים יכולים לעשות שירות לאומי..

אני אישית הייתי מרגיש הרבה יותר טוב אם הייתי מבלה את השירות שלי בלעזור לאנשים בבתי חולים..מאשר להיות בצבא בתפקיד של ג'ובניק..

הבנתם או לא ? ואני בטוח שככה גם פקידות בקריה או חיילים שלא ממש תורמים לצבא.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VAZ תפסיק כבר לבלבל תמוח על משכורות גדולות לקרבי! זה לא ייקרה ב10 שנים הקרובות תשכח מזה! אין מצב! זאת המציאות שאתה חי בה לא תוכל לעשות כלום בשביל לתקן את זה.... זאת המדינה שלך פה נולדת!

לדעתי מי שלא משרת בצה"ל בכלל צריך לקחת לו את האזרחות, לא חסר פתרונות לקרייריסטים.

הדתיים? שיילכו קיבינימאט כל הדתיים ה'ציוניים' הרי לפי התורה אסור לנו לשבת פה בכלל יהודים כמו במאה שערים כלל לא מכירים במדינה מעצם היותה מדינה יהודית חילונית, לכן צריך לדעתי לשים סוף לצביעות ההמונית הזאת ולשלול מהם את האזרחות הרי לפי אמונתם מדינת כלל לא קיימת מכאן לא מגיע להם קצבאות ודברים נוספים. לא מתגייסים על רקע דתי? אל תיהיו אזרחים במדינה הזאת על רקע דתי! אחרי הכל הצבא שלנו כשר למהדרין.

^_^ VAZ עוד משו, משעשע אותי הידע המעמיק שלך לגבי המצב הדיפלומטי של המדינה שלנו בימים אלו. תגיד לי אתה לא חי כאן? נראה לך שאולמרט ייפנה לבוש ויישאל אותו - "תגיד אני רוצה לצאת לפעולה ולחסל מספר בכירים בחמאס אני מפקסס לך כעת את התוכניות אני הייתי רוצה שתעבור עליהם ותאשר שזה בסדר מבחינתך בסדר?"

דייייי כבר יא מושפע רחוב! אף ראש ממשלה לא יישאל נשיאים\רוה"מים ממדינות אחרות לגבי פעולות סודיות ביותר של הצבא שלו! כל פעולה של הסיירות עוברת אינספור תכנונים ודקדוקים ובדיקות חוזרות ונשנות של המודיעין, כל כך הרבה פעמים יועצים דיפלומטיים עוברים על הפעולות האלו ואומרים מה היתרונות ומה החסרונות ומשם שר הביטחון\רוה"מ מחליטים אם זה שווה או לא!

פאקינג שטויות שואלים את ארה"ב?!!??!?! מה חשבת לעצמך שאמרת תמשפט הזה!

לסיכום VAZ רציתי לומר לך שאתה אולי בן 22? 23? אבל חבר, או שאתה יודע משהו שאני לא או שאתה ממש ממש ממש בור.

_______________________________________________________________________________________________

URIB צא מהסרט שאתה חי בו - אין מצב במציאות של היום לצבא שכיררררררררררר תקלוט בנאדם תקלוט תכניס לראש זה המציאות!!!!

זה כמו שאני יגיד - "תיהיה פרארי יא הונדה מסריחה נווו תהפכי לפרארי" , אני לא אומר את זה, אני מכיר במציאותתתתתת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מישהו מתייחס לKILL B7 הזה בכלל...

סתם ממורמר אגוצנטרי ששומע להקות אימו ומאמץ דעות קיצוניות נגד הצבא והמדינה כדי להיות מגניב.. אידאולוגיה בשקל סתם כדי שיהיה על מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלש, אז אל תגיד לאנשים לא להתלונן על המציאות הזו.

מה לעשות היא גרועה ובגלל זה מתלוננים. על דברים טובים לא מתלוננים. אתה הולך להתגייס עוד מעט ואתה כן צריך להכיר בעובדה שחלק ניכר מהפעולות הממשליות של תלויות במה שקורה בWDC. אין לך מה לעשות לא מעצמה והיא חייבת להיתחבר לאחת בכדי להתקיים והתחברה לארה"ב.

קח לדוגמא את מלחמת לבנון. לאורך כל המלחמה ארה"ב תמכה ואז בכמה ימים אחרונים התחיל לחץ פנימי גדול מדי בארה"ב(וגם חצוני) והממשל מסר מסר לממשל פה ותוך ימים המלחמה נגמרה.

FeedMeH, אתה מוזמן לא להתייחס אף אחד לא ביקש ממך. למה אתה מגיב בכלל?

לא מעניין אותך כמו שאתה אומר תמצא לך חור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה טיפש חיים ?

מי רוצה ללכת בכלל לרופאים מומחים ? מי רוצה בכלל את הת"ש שלכם ?

כל מה שאנחנו מבקשים זה שישחררו אותנו

ושיתנו לגיבורים כמוך את המשכורת שלנו

קח מצידי גם 10 אלף בחודש

רק אל תכריח אותי להתגייס.

אתם מבינים את החירבון הזה? הבובי מבקש שישחררו אותו. מסכן.. מה הוא עשה שזה מגיע לו? שהגיבורים ימותו כדי שהזבל יוכל להמשיך לתקוע נאדים בבית.

שמישהו כבר ינעל את הכדור שלג של הפיגור ההולך וגדל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדיונים היותר טובים שהיו פה בפורום, לא מדובר על נגד אלא על קרע בעם, יש לכם פה הזדמנות לדון וללמוד על הצד הקיצוני השני נצלו זאת. לא רוצים? אל תיכנסו, אין צורך לנעול את הדיון הזה.

יש מספיק שמתלוננים, חבר אתה נמצא בחברה הישראלית - 'אנחנו בטח לא פראיירים' זה המוטו של רוב בתי האב במדינה הזאת! אין לך מה לדאוג בנוגע לתלונות לכן אתה צריך להיות אחד שלא מתלונן. אם אתה כל כך מתלונן ורע לך אז למה אתה לא יורד מהארץ? תעשה ירידה (לא מה שאתם חושבים, סוטים) ותלך לאחת מהמדינות הסקנדינביות שלך, זאת אפשרות אחת האפשרות השניה היא לעשות משו בנידון ולנסות בכל הכח לשנות דברים. תקים תנועה כל שהיא אפילו דרך האינטרנט אני מבטיח שאני הראשון שאתמוך בך על-מנת להפוך את המדינה למקום טוב יותר, הבעיה שאנשים כמוך עצלנים מדי ורק מתלוננים אז עד שתנסה לעשות משו בנושא הזה אתה לא צריך לבוא בטענות לאף אחד, כי ONE MAN CAN MAKE A DIFFRENCE.

אתם מבינים את החירבון הזה? הבובי מבקש שישחררו אותו. מסכן.. מה הוא עשה שזה מגיע לו? שהגיבורים ימותו כדי שהזבל יוכל להמשיך לתקוע נאדים בבית.

שמישהו כבר ינעל את הכדור שלג של הפיגור ההולך וגדל הזה.

בואנה חבר מה אתה חושב לעצמך שאתה מתבטא בצורה כזאת?! זה משעשע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא הולך לקחת על עצמי את הגישה של "לכן אתה צריך להיות אחד שלא מתלונן" ופירוש: רע לך? אז תסבול.

אם אתה כל כך מתלונן ורע לך אז למה אתה לא יורד מהארץ?

ראיתי שכמה כבר הציעו לאחרים לעשות את זה. אתה לא חשוב שאם זה היה כל כך קל אז כל העולם היה כבר במדינות סקנדינביה/ארה"ב/קנדה וכל השאר?

לא זה ממש לא קל. גם למי שיש רצון זה לא מספיק. אין במדינות האחרות חוקים כמו "אם אתה נוצרי תקבל אזרחות בבריטניה!" שם אתה חייב להרוויח את ההזדמנות לנסות להרוויח אזרחות.

אני גם לא מתקווה לרדת מהארץ בזמן הקרוב אם אני אחליט על זה כמו ששמת לב אני צריך לסיים תקופה מן החיים שלי כאן כי מה לעשות כבר התחלתי אותה ומה שמתחילים צריך לסיים ורק אז לעשות שקילה של הדברים ולראות מה הדרך הכי טובה ללכת בה.

מצד שני אפשר גם להגיד שאם לא טוב לך שאנשים לא רוצים ללכת לקרבי תירד אתה ומי שחושב כמוך מהארץ.

שוב, הכל תלוי מאיזו נקודה אתה מסתכל על הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאש , אני מוכן קח לי את האזרחות ותן לי בתמורה אזרחות אמריקאית.

וגריפין , רואים שלא קראת את האשכול בכלל , אני לא רשמתי שישחררו אותי , אני שירתתי לצערי

והייתי מעדיף במקום לעשות שירות לאומי בבית חולים , או כל דבר שעוזר לקהילה.

וכל מה שאתם כותבים פה זה סתם שטויות , אי אפשר להכריח בני 18 להתגייס ולהיות חיילים בכח

הרי הם רואים חדשות , הם חיים פה והם כמו כל האנשים במדינה מרגישים ורואים איזו מדינה של שקרנים ורמאים יש לנו

ובגלל זה כל שנה ושנה האחוזי גיוס רק יורדים ויורדים , ובסוף יהיה פה צבא שכירים וכולם יודעים את זה מראש הממשלה ועד הרמטכ"ל ,

צבא העם זה צבא שמתאים למדינה פשיסטית דיקטטורית , לא למדינה דמוקרטית.

צבא שכירים הוא יותר זול , ויותר איכותי ,

להיות חייל זה מקצוע - זה לא משהו ל3 שנים וזהו - זה כמו להיות חייל מרינס - להיות מישהו מקצועי לכל דבר - מקצוע לכל החיים.

ובלאש תפסיק לדבר שטויות , מה אתה יושב בכנסת ? בועדת הביטחון ? מאיפה אתה מוציא את השטויות האלה ?

כל פיפס הכי קטן שהצבא והממשלה שלנו עושה ידוע לארצות הברית וצריך להיות מקובל על ידה - בלי ארצות הברית אין לך כסף להפעיל את הצבא

ולא את המדינה הזו בכלל.

וזה לא שאולמרט שולח פקס לבוש על כל בכירים של החמאס שהוא רוצה להרוג...אבל במידה והצבא שלנו יתפרע ויהרוג יותר מידי ילדים קטנים..

או איזה טייס יפיל פצצה ויוריד 200 ילדים אז יהיו ביקורת עלינו בעולם - למה אתה חושב שבמלחמת לבנון השניה חיכו עם התקיפות האוויריות ?

מה אתה חושב שהיו עוברים את החצבני בלבנון בלי להתריע את ארצות הברית ?

זה לא שמבקשים מהם אישור..אבל אם הצבא יתפרע פה יותר מידי ויעשה מה שהוא רוצה..פתאום כשאולמרט ירצה כספים אז יאמרו לו..אין לנו..או אחר כך

או דברים כאלה ,

כל המהלכים של הצבא והממשלה מונעים רק מאינטרסיים כספיים והביקורת העולמית.

הרי הצבא ידע - הרמטכל ידע שלחיזבאללה יש כל כך הרבה מצבורי ושהם עומדים 2 מטר מהגבול ובכל רגע נתון יכולים להפציץ את חיפה -

אם זה ככה אז למה לא נכנסו לתקוף אותם עוד לפני 4 שנים ?

רק כשקרתה החטיפה וכל הפיצוץ טנק הזה והיה לחץ לאומי אז הם עשו את זה..ככה לבד הם לא היו יכולים להכנס לתקוף שם ולהפיל בניינים בלבנון

בגלל הביקורת העולמית..אפילו בוש עכשיו הולך להפסיד את הבחירות בגלל שהוא תקף את עיראק ולא ממש הביא הוכחות להמצאות גרעיני.

אתה חי בסרט בן אדם , הכל תלוי בארצות הברית ובעתיד יהיה פה שכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...