להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

איזה שטות זו , להגיד שאי אפשר להשוות אותנו לאירופה וארהב..

האיום על העולם היום וגם על מדינת הוא איום של גרעיני ,

המדינות שמקיפות אותנו : סוריה , לבנון ירדן ומצרים..לא יתקפו אותנו ככה - היום כבר אין מלחמות כאלה.

הם לא יעשו צעד בלי שאתה תראה במכ"ם קודם - ואז כל אירופה וארצות הברית יתערבו ויעצרו את המלחמה.

סוריה - לבנון וירדן ולא מהוות איום בעבורינו..סתם מדינות של ערבים שלא יודעים למצוא את הרוורס..בטנק סובייטי..

האיום היחיד על העולם הוא איום גרעיני של איראן , וגם ארהב בסכנה וגם אירופה

ואירופה בכלל הפכה להיות יותר גרועה מישראל עם כל הערבים שעברו לגור שם , להפגין שם ולעשות פיגועים שם.

בגלל זה קיבלנו עוד 10 מיליארד שקלים להתחמשות נגד איראן..

גם כל הפלטה שהייתה במלחמת לבנון השניה..סתם הכניסו חיילים רגליים ללבנון ..סתם נתנו לאנשים למות

שבעצם רק חיל האוויר ניצח , רק חיל האוויר ניצח את המלחמה.

היום בצבאות של היום זה רק חיל אוויר ונשק כימי וידע טכנולוגי.

ותשכחו מכל הערבים החובבנים האלה..גם ככה עוד 50 - 100 שנה..היפנים או הסינים ישתלטו על העולם..

גם ככה על הצבא שלנו זה בובת סמרטוטים שנשלטת על ידי ארה"ב - ואי אפשר לעשות כלום בלי אישור שלהם או לתקוף בלי אישור שלהם.. או בלי הכסף שלהם.

ואף מלחמה היום בעולם לא תצא לפועל בלי שארצות הברית תדע עליה - או תאשר אותה.

וגם אם נניח סוריה תבוא לתקוף אותנו..מי שיבוא לחסל את כל הסורים..יהיו רוצחים מקצועיים מחיל המרינס..עם קצת עזרה של צה"ל.

תפסיקו לבלבל את המוח - לא תהיה אף מלחמה בקרוב - לא מצד סוריה - וגם איראן לא תזרוק שם גרעיני כי ארצות הברית לא תתן לה.

לא הולך לקרות כלום - שום כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

VAZ בא ומציע פתרונות, אתה חושב שאלו פתרונות טובים. רק יש בעיה אחת - VAZ לא מחזיק ב61 מנדטים ובמדינה כמו שלנו אין לך סיכוי לשנות משהו באמת ללא רוב בכנסת. אתה חושב שאתה חכם באמת לך תשנה את המצב הנוכחי למשו עדיף... תרוץ לכנסת תארגן הצבעת אי אמון ותפיל את אולמרט (שצריך להתפטר ולברוח לארגנטינה) ותיהיה אתה ראש ממשלה... זה קשה הא?

אין מה לעשות, גם עוד 10 שנים אני מבטיח לכל אחד ואחד מכם (כן כן אני באתי מהעתיד) המצב של הצבא לא יישתנה ואף יחמיר. זאת בהנחה שהוא עדיין יהיה קיים.

אתם צודקים באמת צריך לעשות רפורמה בצה"ל אבל לאף אחד אין זין להתחיל לשבת על זה ולארגן ועדה וכל הבולשיט הזה... למה? כי כולם רוצים כסף - מושחטים, אינטרסנטים!

לא קראתי את כל הדיון אבל הכותרת עקומה מהשורש' date=' קרבי זה משהו מבפנים, משהו שאתה נותן מעצמך באופן טוטאלי

או שיש לך את זה או שלא.

[/quote']

אתה חושב שהכותרת עקומה? אולי אתה עקום, הדיון כאן הוא הרבה יותר עמוק ממה שאתה חושב. אנחנו לא מדברים על מישהו ספציפית אלא על משהו - האם זה נכון מבחינה מוסרית\לאומית\חברתית להתגייס לשירות קרבי לוחם.

ועכשיו בחזרה לדיון -

YANIK אתה צודק החינוך האידיוטי של הכל למען הילד בתחילת שנות ה90 טימטם רבים מהדור הזה וגרם לחינוך תלותי עצלן חסר מוטיבציה ואין מה לעשות אלו עובדות!

קרביים שעשו בעיות פשוט נלחמו על זה כדי להיות בשטח עם חברים שלהם,

KILL_B7 תקרא תמשפט הזה טוב טוב הוא לכאורה משפט רגיל אבל תחשוב דקה... כן.. כן... הנה תראה לאיזה מצב אנשים מגיעים שהם מוכנים להילחם במערכת בשביל ללחום לצד חבריהם ולסכן את עצמם, ועצמם זה גם המשפחות שאם ייקרה לבן משו אבוי! ובכל זאת הם רוצים ללחום... למה? כי הם טועים, אז לא חבר "אם כולם קופצים מהגג אז גם אני צריך לקפוץ?", אתה לא צריך לקפוץ אתה צריך להבין למה הם קופצים, יש מצב גדול מאוד שהם יודעים ומבינים משו שאתה עוד לא הבנת וכנראה לא תבין.

**עריכה:: עכשיו ראיתי תתגובה של VAZ -

אתה בן 22? עברת צבא? אתה בטוח? טוק טוק טוק יש שם משהו? בנאדם אתה נאיבי כל כך שזה מפחיד.... אותה נאיביות שגרמה למחלמת יום כיפור!

" רק חיל האוויר ניצח את המלחמה" כמו הרמטכ"ל נהיית גם כן? ווואו מדהים כמה בורות בנאדם יכול להפגין בהודעה אחת.

"ואירופה בכלל הפכה להיות יותר גרועה מישראל עם כל הערבים שעברו לגור שם , להפגין שם ולעשות פיגועים שם" WTF ARE U TALKING ABOUT!? אני רוצה שתמצא לי באינטרנט איפה באירופה יש מתח כל יום כל היום דוגמת המחסומים.

"הם לא יעשו צעד בלי שאתה תראה במכ"ם קודם" - נתחיל מזה שאתה טועה כי לא מזמן לפני איזה יומיים המציאו המצאה חדשה קוראים לה "לווין" והיא משתמשת בעוד המצאה חדשה שהומצאה לפני איזה חודש ושמה "מצלמה" גם ה"מצלמה" משתמשת בהמצאה חדשה מלפני כשבוע- "עדשה מגדילה". בקיצור אז הלווין הזה מה זה מגניב אפשר לראות דרכו את פני השטח!

אידיוט מכ"ם כבר לא שווה כלום היום עדיף להשתמש במכ"ם חום ולא במכם מיושן שגנבו מהצוללת של היטלר לפני 60 שנה!

"היום בצבאות של היום זה רק חיל אוויר ונשק כימי וידע טכנולוגי" - ONCE AGAIN WTF ARE U TALKING'BOUT?! אחי תקשיב אם באמת באמת המלחמות יתחילו להיות אך ורק טכנולוגיות אז העולם יוצף בטבחים, עד שלא ימציאו מכשיר שפשוט מנטרל קבוצה של אנשים דרך הלווין או משו תמיד ייצטרכו חי"ר ותמיד החי"ר תיהיה בין היחידות הכי בחירות בצבא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. KILL_B7 אתה טועה באומרך כי -

ניתן לקבוע מוסר של עם המורכב מקיבוץ גלויות! אחרי הכל כולם באו לפה במטרה אחת - חיים טובים יותר! גם המשפחה שלך חשבה שיהיו פה חיים טובים יותר. בקיצור פטריוטיות? לא מתיימר להיות פטריוט מושבע וכל זה אבל ציוני ולשרת תמדינה ב3 שנים האלה, לנצל אותם במקסימום שאפשר! לא תיהיה לך עוד הזדמנות לעשות זאת כל החיים! לכן צריך לעשות את זה כשנותנים לך ובצורה הטובה ביותר. אם תלך ג'ובניק אפילו אם תשתחרר יומיות... תהנה ויהיו לך חיים קלים אבל אתה לא תדע מה פספסת ולא תוכל להבין מה לוחם מרגיש שהוא בתיקול עם איזה חוליית מסתננים פנים אל פנים, לא תוכל להבין איזה הרגשה זאת שאתה זה שמנעת הרג של 15 איש באיזה אוטובוס מעפאן... לא תוכל אפילו לנסות, למה? כי אתה לא אוהב את "המדינה" (שלדעתי אתה מתבלבל עם ממשלה).

לא ,לא ניתן לכל אחד מוסר וערכים משלו. כמו שבשבילך זה מוסרי לירות בילדה שנמצאת 100 מטר ממך כי היא נראת לך חשודה ולי לא.

למה אתה חושב שאני רוצה את "ההזדמנות" הזו? תעשה לי טובה רק פאנטי ירוץ לאש בוערת.

אני יודע מה אני "מפספס" ולא רוצה "להבין" מה לוחם מרגיש במצב כזה.

אתה רואה מה אתה עושה? אתה מלביש את הערכים,רצונות והמוסר שלך על אנשים אחרים שלא דווקא שותפים להם.

לא, chymes הוא האידיוט מבינהם.

VAZ מציע דברים הגיוניים לשיפור הצבא, אני מסכים איתו ב-100%.

יש מלא כח אדם מיותר בצבא ואם היו מייעלים את המערכת, הלוחמים היו

זוכים לקבל הרבה יותר.

אז אולי, אנשים כמו kill_b7 היו חושבים פעמיים לפני שהם פוסלים

גיוס קרבי על הסף.

אבל יש אנשים כמו chymes, או הדרג הפיקודי שתקועים בעבר ויוצרים ספין תקשורתי, לא פחות ולא יותר

בגלל שהם האריכו את חוק טל, הפנו את התקשורת על משתמטים חילוניים(שחלקם גם אנשים נכים או פצועים),

בשביל שהציבור המטומטם בישראל יפסיק לצועק "דוסים תתגייסו כבר". לפי צ'יימס, אני רואה שהציבור הוא באמת

עדר של מפגרים ותו לא.

מן הסתם אם הצבא היה פה מקצועי אז לא הייתי פוסל אפשרות ללכת לקרבי כי בסופו של דבר זו עבודה וכמו בכל עבודה יש תמורה.

בקשר להשווה עם מדינות אחרות והצבא המקצועי שלהן. תדעו שיש מדינות בגודל פחות או יותר זהה(מבחינת אלו שכשרים לשירות צבאי) עם תקציב צבאי נמוך יותר ומחזיקות חדיש ומקצועי.

"אם כולם קופצים מהגג אז גם אני צריך לקפוץ?", אתה לא צריך לקפוץ אתה צריך להבין למה הם קופצים,

בלש, אם זה מנחם אותך באיזו שהיא צורה אז כן כמו שאמרתי מקודם אני מבין למה הם קופצים אבל זה לא יהפוך אותי לקופץ.

אגב את המכם המציאו הבריטים ולא הגרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KILL_B7 תקרא תמשפט הזה טוב טוב הוא לכאורה משפט רגיל אבל תחשוב דקה... כן.. כן... הנה תראה לאיזה מצב אנשים מגיעים שהם מוכנים להילחם במערכת בשביל ללחום לצד חבריהם ולסכן את עצמם, ועצמם זה גם המשפחות שאם ייקרה לבן משו אבוי! ובכל זאת הם רוצים ללחום... למה? כי הם טועים, אז לא חבר "אם כולם קופצים מהגג אז גם אני צריך לקפוץ?", אתה לא צריך לקפוץ אתה צריך להבין למה הם קופצים, יש מצב גדול מאוד שהם יודעים ומבינים משו שאתה עוד לא הבנת וכנראה לא תבין.

quote]

ראית את בלאק הוק דאון? יש קטע לקראת סוף הסרט שאחד הלוחמים מדבר על זה למה הם נלחמים בעצם, אומנם אני לא לוחם אבל אני מאוד מזדהה עם האמירה הזאת ואני יכול להשוות אותה למה שקרה פה בזמן המלחמה.[br]פורסם בתאריך: 04 אוגוסט 2007, 13:54:29

איזה שטות זו , להגיד שאי אפשר להשוות אותנו לאירופה וארהב..

האיום על העולם היום וגם על מדינת הוא איום של גרעיני ,

שטות, נירא לך שאי אפשר למחות אותנו מפני האדמה בלי גרעין?

המדינות שמקיפות אותנו : סוריה , לבנון ירדן ומצרים..לא יתקפו אותנו ככה - היום כבר אין מלחמות כאלה.

לא יתקפו? אתה חי בבועה, כל רגע יכולה לפרוץ מלמה, אולי לא מול לבנון כי היא לא במצב טוב, אבל אם לא שמת לב בסוריה לא ממש אוהבים אותנו ולא משנה מה יגידו אנשי המטכ"ל כל רגע יכולה לפרוץ מלחמה, גם בירדן אנחנו לא אהובים, פשוט לא ראוים את זה על פני השטח.

הם לא יעשו צעד בלי שאתה תראה במכ"ם קודם

תתעדכן, זה כבר לא מכ"מ זה לווין, חוץ מזה שמכ"מ זה למטוסים

ואז כל אירופה וארצות הברית יתערבו ויעצרו את המלחמה.

כמו שהם עשו בסרביה :kopfpatsch: וכמו שעושים עכשיו באפריקה שיש רצח עם :s07: וכמו שיש בעוד הרבה מקומות בעולם ששם מתערבים, כן, בטח :bash:

סוריה - לבנון וירדן ולא מהוות איום בעבורינו..סתם מדינות של ערבים שלא יודעים למצוא את הרוורס..בטנק סובייטי...

אתה באמת חי בעבר.

האיום היחיד על העולם הוא איום גרעיני של איראן , וגם ארהב בסכנה וגם אירופה.

לא היחידי

ואירופה בכלל הפכה להיות יותר גרועה מישראל עם כל הערבים שעברו לגור שם , להפגין שם ולעשות פיגועים שם.

בגלל זה קיבלנו עוד 10 מיליארד שקלים להתחמשות נגד איראן..,.

קיבלנו 10 מיליארד כמו שאנחנו מקבלים כל שנה, פשוט מפרסמים פה את זה כל שנה מחדש, על מנת לחזק את מצבה של במזרח התיכון ולשמור על יציבות ומיתון

גם כל הפלטה שהייתה במלחמת לבנון השניה..סתם הכניסו חיילים רגליים ללבנון ..סתם נתנו לאנשים למות

שבעצם רק חיל האוויר ניצח , רק חיל האוויר ניצח את המלחמה.

רואים שלא היית מעודכן במה שהלך במלחמה ואין לך מושג מה זה מלחמה בכלל :s07: הניצחון החלקי היה רק כיוון שלא הוכנסו כוחות רגליים מלכתחילה.

היום בצבאות של היום זה רק חיל אוויר ונשק כימי וידע טכנולוגי.

חוזר ואומר, לא מבין במלחמה אמיתית, ומאמין בפרסומות של חלוץ.

ותשכחו מכל הערבים החובבנים האלה..גם ככה עוד 50 - 100 שנה..היפנים או הסינים ישתלטו על העולם..

גם ככה על הצבא שלנו זה בובת סמרטוטים שנשלטת על ידי ארה"ב - ואי אפשר לעשות כלום בלי אישור שלהם או לתקוף בלי אישור שלהם.. או בלי הכסף שלהם.

ואף מלחמה היום בעולם לא תצא לפועל בלי שארצות הברית תדע עליה - או תאשר אותה.

איזו שטות, אין כרגע מלחמה בעולם כי הכל אינטרסים.

וגם אם נניח סוריה תבוא לתקוף אותנו..מי שיבוא לחסל את כל הסורים..יהיו רוצחים מקצועיים מחיל המרינס..עם קצת עזרה של צה"ל.

תפסיקו לבלבל את המוח - לא תהיה אף מלחמה בקרוב - לא מצד סוריה - וגם איראן לא תזרוק שם גרעיני כי ארצות הברית לא תתן לה.

לא הולך לקרות כלום - שום כלום.

כן, בגלל זה מאמנים עכשיו חיילי מילואים למלחמה הבאה ולא בצורה כללית. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ,לא ניתן לכל אחד מוסר וערכים משלו. כמו שבשבילך זה מוסרי לירות בילדה שנמצאת 100 מטר ממך כי היא נראת לך חשודה ולי לא.

כנראה שאתה לא מבין שאנחנו עם שונה, אולי ל-10% מהמדינה יש איזשהו צד ש5 או יותר דורות בארץ . כמעט כולם כאן באו במטרה לעשות עלייה ציונית, דתית וניסו לשפר את רמת חייהם. העלייה מרוסיה שיפרו תרמת חיים ברובם, העלייה מתימן שיפרו גם כן, העלייה ממרוקו תחילה התקשו אך השתלבו מעולה בחברה הישראלית, העלייה מאתיופיה היא כעת העומדת על הפרק ונראה כי יעברו יובלות עד שהם ייקלטו בחברה הישראלית בגלל דבר אחד - המראה. בקיצור ניתן לקבוע מוסר של עם כזה מסיבה אחת - כולם באו לאותה מטרה לכן כולם צריכים לעזור. אגב אני מבקש לא להיכנס לקטע העדתי יותר מדי כי נגלוש לדיון גדול אחר אז חבל..

תינוקת (הגזמה מכוונת) שתהווה איום עליי או על חבריי אוודא הריגתה ללא רבב, זה לא האופי שלי אבל כשזה מגיע לסכנת חיים אני אשתמש בכל הכוח להדוף סכנה כזאת!

אתה רואה מה אתה עושה? אתה מלביש את הערכים,רצונות והמוסר שלך על אנשים אחרים שלא דווקא שותפים להם.

אני לא... אני מנסה להסביר לך למה אני צודק לא לשכנע אותך להתגייס לקרבי אתה לא זה שעומד על הפרק, השאלה היא הנושא העיקרי.

מן הסתם אם הצבא היה פה מקצועי אז לא הייתי פוסל אפשרות ללכת לקרבי כי בסופו של דבר זו עבודה וכמו בכל עבודה יש תמורה.

30 אחוז מילדי המדינה מתחת לקו העוני, ואתם רוצים לעשות שכיר, די מספיק להגיד דברים שאין סיכוי שייקרו בזמן הקרוב "אם זה ואם זה" די זה לא ייקרה אף אחד לא חושב לנסות את זה בכלל.

בלש, אם זה מנחם אותך באיזו שהיא צורה אז כן כמו שאמרתי מקודם אני מבין למה הם קופצים אבל זה לא יהפוך אותי לקופץ.

לא אתה לא מבין, חבל שאתה בכלל לא מנסה אלא מתחפר בדעה שלך ומשכנע בעיקר את עצמך שאתה אומר דברים נכונים.

[br]פורסם בתאריך: 4.08.2007 בשעה 14:12:43

YANIK אחי, אתה חוזר על מה שאני אומר לבחור... ^_^ יש לנו כמה תשובות אותו בסיס חח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מבין שאנחנו עם שונה, אולי ל-10% מהמדינה יש איזשהו צד ש5 או יותר דורות בארץ . כמעט כולם כאן באו במטרה לעשות עלייה ציונית, דתית וניסו לשפר את רמת חייהם. העלייה מרוסיה שיפרו תרמת חיים ברובם, העלייה מתימן שיפרו גם כן, העלייה ממרוקו תחילה התקשו אך השתלבו מעולה בחברה הישראלית, העלייה מאתיופיה היא כעת העומדת על הפרק ונראה כי יעברו יובלות עד שהם ייקלטו בחברה הישראלית בגלל דבר אחד - המראה. בקיצור ניתן לקבוע מוסר של עם כזה מסיבה אחת - כולם באו לאותה מטרה לכן כולם צריכים לעזור. אגב אני מבקש לא להיכנס לקטע העדתי יותר מדי כי נגלוש לדיון גדול אחר אז חבל..

זה מצחיק שכולם חושבים שהם כל כך שונים כשהם די דומים.

כמו שכבר אמתי מוסר מתחלק להרבה מאוד סוגים ואין דבר כזה מוסר וערכים שווים לכל המדינה.

רוצה דוגמאות? אתה ואני וכמובן יש עוד המון.

תינוקת (הגזמה מכוונת) שתהווה איום עליי או על חבריי אוודא הריגתה ללא רבב, זה לא האופי שלי אבל כשזה מגיע לסכנת חיים אני אשתמש בכל הכוח להדוף סכנה כזאת!

אישתך לעתיד יכולה להוות איום,הכלב של השכנים,הרכב שנוסע לידך,ההוא שמעשן בתחנת האוטבוס.

כל דבר כמעט יכולה להיות במידה זו ואחרת יום עליך/חברים שלך. כמו שאמרתי יש לנו ערכים שונים ולכן אין לך שום בעיה להרוג ילד כי הוא נרא לך טיפה חשוד לעומתי שכן תהיה לי בעיה גדולה עם זה.

אני לא... אני מנסה להסביר לך למה אני צודק לא לשכנע אותך להתגייס לקרבי אתה לא זה שעומד על הפרק, השאלה היא הנושא העיקרי.

בזה שההסבר שלך משלב הלבשת ערכים ומוסר שלך על אחרים.

אני מסביר לך למה ירוק זה לא צבע טוב ומשתמש בהסבר "אני לא אוהב ירוק". לזה קוראים הלבשת טעם אישי על אחרים(או ניסוח טיפה שונה :P).

30 אחוז מילדי המדינה מתחת לקו העוני, ואתם רוצים לעשות שכיר, די מספיק להגיד דברים שאין סיכוי שייקרו בזמן הקרוב "אם זה ואם זה" די זה לא ייקרה אף אחד לא חושב לנסות את זה בכלל.

אפשרות לתקן עוולות שונות במדינה יש אבל השלטון לא עושה את זה.

לא אתה לא מבין, חבל שאתה בכלל לא מנסה אלא מתחפר בדעה שלך ומשכנע בעיקר את עצמך שאתה אומר דברים נכונים.

הם עושים את זה לדעתם בגלל המדינה,משפחה,חברים,להרוג,לנקום,שעמום אני מפספס עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , מלחמת לבנון השניה לא הייתה אמורה להתרחש בכלל , בדרך כלל מדינה לא יוצאת למלחמה בגלל שחטפו לה שני חיילים ..מה שקרה זה שהיה לחץ של הציבור ואז תוך כדי שבאו לחפש את החיילים פיצצו לנו עוד נגמ"ש , ואז היה לחץ של הציבור ובלגן והחלטנו לתקוף את חיזבאללה ,

למרות שידעו כבר שנים לפני שהם מחזקים בטילים ורקטות והם בכל רגע נתון יכולים להפציץ את חיפה , ולא עשינו כלום לגבי זה.

רק בגלל המהלך חטיפה הזה והלחץ של הציבור יצאנו למלחמה כביכול.

גם עכשיו ברגע נתון הזה אתה יכול ללכת לתקוף את מצרים או לבנון בגלל שבאופן היפוטטי הם גם יכולים לתקוף אותך.

מצרים לא תתקוף אותך - כי היא מקבלת כסף מארצות הברית - והיא מקבלת מאיתנו מים - וגם אם היא תתקוף היא חלשה מידי לעומת הידע הטכנולוגי שלנו

והעזרה שנקבל מארצות הברית. ירדן זו מדינה חלשה שלא מהווה איום.

את סוריה הגדירו בעולם כחלק מציר הרשע - מהלך הכי קטן שלהם ונכנסים לשם כוחות אמריקאים ופקחים של האום ויושבים להם על הגרון.

אם תהיה מלחמה בין סוריה לישראל - ארה"ב תעזור לך - כי חיים שם מלא יהודים עשירים שקשורים לממשל - וכי אנחנו מוכרים להם מלא פטנטים טכנולוגיים ,

והם צריכים אותנו גם.

מה אתה מערב רצח עם בסרביה ורצח עם באפריקה ? אף אחד בעולם לא צריך את הסרבים ואת האפריקנים..הכל עובד לפי אינטרסים..בגלל זה לא עוזרים להם.

נו וכן התכוונתי ללווין , כל נשימה הכי קטנה שעושה חייל סורי אתה רואה דרך הלווין , אבל הקטע שאנחנו לא קובעים כלום

את כל האישור למהלכים אתה מקבל מארצות הברית והם לא יתנו למלחמה לפרוץ פה כי זה לא טוב להם.

הערבים מקבלים את עיקר כלי הנשק שלהם מרוסיה , והיום רוסיה זה גם כבר לא פאקטור.

לא תפרוץ שום מלחמהה בעולם המודרני - מה שקרה עם חיזבאלה זה היה דמו מלחמה..משהו לא מתוכנן מין פלטה של הצבא שנתנה ל 2 חיילים להחטף..

ונתנה לחיזבאלה להוריד לנו טנק...למרות שהם ידעו שנים איזה נשק יש להם שם והם לא עשו כלום.

בעולם המודרני כל מה שחשוב זה רק כסף ונפט , ויש לאירופה ולארצות הברית אינטרס לשמור על שקט במזרח התיכון

וכל פיפס הכי קטן שעושה איראני הכי זוטר ..הכל ידוע לאירופה ולארהב - והם לא יתנו לאף מדינה להשתמש בנשק גרעיני.

הפתרון של הסכסוך שלנו עם הערבים ייפתר בסופו של דבר , כי כל העולם הזה סובב רק סביב כסף - גם שטח זה כסף בסופו של דבר.

ושום דבר לא יקרה בעתיד הקרוב..מאממנים מילואימנקים בשביל שהם לא יגידו שקוראים להם למילואים סתם - ואם יהיה איזה קטע עם חיזבאלה

הם לא יגידו שהביאו אותם ככה על כלום , הפשלה האמיתית כבר קרתה זה לא משהו שיקרה שוב.. אני מקווה.

בקשר למלחמה עם לבנון , לא היו צריכים להכניס כוחות רגליים בכלל - היו צריכים לפוצץ אותם רק עם - פשוט פחדו לפגוע באזרחים אז הכניסו גם כוחות רגליים..ובגלל זה נהרגו לנו חיילים כי המחבלים של החיזבאלה יותר טובים כי הם מכירים את השטח טוב יותר.

בקיצור לדעתי לא תהיה שום מלחמה בקרוב , וכולם סתם מדאיגים את הציבור.

וגם אם תהיה מלחמה הערבים יפסידו כמו תמיד , כמו שבמלחמה האחרונה הרסו להם חצי מלבנון

ורצחו להם בניינים שלמים עם ילדים ונשים ואף אחד לא שם עליהם זין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , מלחמת לבנון השניה לא הייתה אמורה להתרחש בכלל , בדרך כלל מדינה לא יוצאת למלחמה בגלל שחטפו לה שני חיילים ..מה שקרה זה שהיה לחץ של הציבור ואז תוך כדי שבאו לחפש את החיילים פיצצו לנו עוד נגמ"ש , ואז היה לחץ של הציבור ובלגן והחלטנו לתקוף את חיזבאללה ,

למרות שידעו כבר שנים לפני שהם מחזקים בטילים ורקטות והם בכל רגע נתון יכולים להפציץ את חיפה , ולא עשינו כלום לגבי זה.

רק בגלל המהלך חטיפה הזה והלחץ של הציבור יצאנו למלחמה כביכול.

גם עכשיו ברגע נתון הזה אתה יכול ללכת לתקוף את מצרים או לבנון בגלל שבאופן היפוטטי הם גם יכולים לתקוף אותך.

מצרים לא תתקוף אותך - כי היא מקבלת כסף מארצות הברית - והיא מקבלת מאיתנו מים - וגם אם היא תתקוף היא חלשה מידי לעומת הידע הטכנולוגי שלנו

והעזרה שנקבל מארצות הברית. ירדן זו מדינה חלשה שלא מהווה איום.

את סוריה הגדירו בעולם כחלק מציר הרשע - מהלך הכי קטן שלהם ונכנסים לשם כוחות אמריקאים ופקחים של האום ויושבים להם על הגרון.

אם תהיה מלחמה בין סוריה לישראל - ארה"ב תעזור לך - כי חיים שם מלא יהודים עשירים שקשורים לממשל - וכי אנחנו מוכרים להם מלא פטנטים טכנולוגיים ,

והם צריכים אותנו גם.

מה אתה מערב רצח עם בסרביה ורצח עם באפריקה ? אף אחד בעולם לא צריך את הסרבים ואת האפריקנים..הכל עובד לפי אינטרסים..בגלל זה לא עוזרים להם.

נו וכן התכוונתי ללווין , כל נשימה הכי קטנה שעושה חייל סורי אתה רואה דרך הלווין , אבל הקטע שאנחנו לא קובעים כלום

את כל האישור למהלכים אתה מקבל מארצות הברית והם לא יתנו למלחמה לפרוץ פה כי זה לא טוב להם.

הערבים מקבלים את עיקר כלי הנשק שלהם מרוסיה , והיום רוסיה זה גם כבר לא פאקטור.

לא תפרוץ שום מלחמהה בעולם המודרני - מה שקרה עם חיזבאלה זה היה דמו מלחמה..משהו לא מתוכנן מין פלטה של הצבא שנתנה ל 2 חיילים להחטף..

ונתנה לחיזבאלה להוריד לנו טנק...למרות שהם ידעו שנים איזה נשק יש להם שם והם לא עשו כלום.

בעולם המודרני כל מה שחשוב זה רק כסף ונפט , ויש לאירופה ולארצות הברית אינטרס לשמור על שקט במזרח התיכון

וכל פיפס הכי קטן שעושה איראני הכי זוטר ..הכל ידוע לאירופה ולארהב - והם לא יתנו לאף מדינה להשתמש בנשק גרעיני.

הפתרון של הסכסוך שלנו עם הערבים ייפתר בסופו של דבר , כי כל העולם הזה סובב רק סביב כסף - גם שטח זה כסף בסופו של דבר.

ושום דבר לא יקרה בעתיד הקרוב..מאממנים מילואימנקים בשביל שהם לא יגידו שקוראים להם למילואים סתם - ואם יהיה איזה קטע עם חיזבאלה

הם לא יגידו שהביאו אותם ככה על כלום , הפשלה האמיתית כבר קרתה זה לא משהו שיקרה שוב.. אני מקווה.

בקשר למלחמה עם לבנון , לא היו צריכים להכניס כוחות רגליים בכלל - היו צריכים לפוצץ אותם רק עם - פשוט פחדו לפגוע באזרחים אז הכניסו גם כוחות רגליים..ובגלל זה נהרגו לנו חיילים כי המחבלים של החיזבאלה יותר טובים כי הם מכירים את השטח טוב יותר.

בקיצור לדעתי לא תהיה שום מלחמה בקרוב , וכולם סתם מדאיגים את הציבור.

וגם אם תהיה מלחמה הערבים יפסידו כמו תמיד , כמו שבמלחמה האחרונה הרסו להם חצי מלבנון

ורצחו להם בניינים שלמים עם ילדים ונשים ואף אחד לא שם עליהם זין.

שמע, אני לא הולך לריב איתך פה על כל שורה ושורה כי פשוט נמאס ואני צריך ללמוד, ואסכם את זה במשפט אחד פשוט:

התרחיש שאתה מראה, הוא התרחיש הכי אופטימלי שיש אתה אמור ללכת על התרחיש הכי גרוע נקודה. וזה משהו שאתה לא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, chymes הוא האידיוט מבינהם.

VAZ מציע דברים הגיוניים לשיפור הצבא, אני מסכים איתו ב-100%.

יש מלא כח אדם מיותר בצבא ואם היו מייעלים את המערכת, הלוחמים היו

זוכים לקבל הרבה יותר.

אז אולי, אנשים כמו kill_b7 היו חושבים פעמיים לפני שהם פוסלים

גיוס קרבי על הסף.

אבל יש אנשים כמו chymes, או הדרג הפיקודי שתקועים בעבר ויוצרים ספין תקשורתי, לא פחות ולא יותר

בגלל שהם האריכו את חוק טל, הפנו את התקשורת על משתמטים חילוניים(שחלקם גם אנשים נכים או פצועים),

בשביל שהציבור המטומטם בישראל יפסיק לצועק "דוסים תתגייסו כבר". לפי צ'יימס, אני רואה שהציבור הוא באמת

עדר של מפגרים ותו לא.

הוא לא מציע פיתרונות. הוא שייך לאותו עדר ג'ובניקים ממורמרים שיושבים במרכז, עושים יומיות ובוכים על התנאים "הלא אנושיים שלהם". ראיתי מספיק מהזבל הזה בשירות. רק שתהיה בעניינים רק בגלל אותם אנשים צריך לחכות חודש בתור בשביל לראות רופא, צריך לסבול יחס משפיל מרופאים כי מבחינתם אתה עוד ג'ובניק בכיין שמנסה לדפוק את המערכת, צריך לחכות חודשים כדי שיאשרו ת"ש ובגלל אותם אנשים בסיסים במרכז סובלים מעודף כוח אדם בזמן שגדודים סובלים מחוסר כוח אדם.

הכל חינוך, ההורים מפנקים את הילדים עד כדי כך שההורים מתערבים בצבא! כאילו פאק! אתה בצבא! מה אתה חושב שאתה בבית הספר?! בקייטנה?! תלמד להסתדר לבד גם אם זה לא מוצדק!

עוד מספר שנים יקיימו אסיפות הורים אצל מפקד הגף/בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה טיפש חיים ?

מי רוצה ללכת בכלל לרופאים מומחים ? מי רוצה בכלל את הת"ש שלכם ?

כל מה שאנחנו מבקשים זה שישחררו אותנו

ושיתנו לגיבורים כמוך את המשכורת שלנו

קח מצידי גם 10 אלף בחודש

רק אל תכריח אותי להתגייס.

מי הולך? אתם הולכים. בוכים על כל שטות. מנסים להוציא פטור על דבר אפשרי. פתאום נזכרים בתאונת דרכים מלפני שלוש שנים ומנסים להוציא על זה פטור. אחרי שלוש שנים בחברת חובשים ראיתי את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משרת מתוקף חוק. בדיוק כמו שאני משלם מיסים מתוקף חוק. אני לא רוצה שיקחו ממני חצי מהמשכורת, אבל זה מה שיש.

ביום שהמציאות הביטחונות באזור תאפשר ביטול גיוס חובה צה"ל יהפוך לצבא מקצועי והמדינה בשמחה תחסוך מיליארדים בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה. תתגבר על זה. גם אני רוצה לא לשלם מיסים.

לשלם מיסים זה לא לקחת סיכון על חיים שחיים פעם אחת, די עם גיוס חובה! ודי עם מילואים שדופקים את הפרנסה/משפחה.

רוצים שכיר!

עריכה:

חבל שאף חבר כנסת לא יכול לקרוא את הת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחיות בשקט.

כמו שכל ילד בן 18 צריך.

אתה רוצה שקט? רד מהארץ, שקט לא יהיה כאן בזמן הקרוב.[br]פורסם בתאריך: 04 אוגוסט 2007, 15:33:43

חבל שאף חבר כנסת לא יכול לקרוא את הת'רד הזה.

אתה יכול לשלוח את זה למייל לכל משרד ש לחבר כנסת.[br]פורסם בתאריך: 04 אוגוסט 2007, 15:34:29

ראיתי עכשיו בתפוז פורום מעניין שפחות או יותר מתאים לנושא...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1816

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...