להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

כל הכסף של המיסים שלנו הולך על שטויות , על אנשי קבע ג'ובניקים שמקבלים רכבי קנגו ודלק על חשבון משלם המיסים,

אנשי קבע לא מקבלים רכבי קנגו, לא בתקופתי לפחות.

על אנשי קבע שרבים מי יקבל יותר טושים וציוד משרדי למחלקה שלהם,

וההבדל באזרחות הוא ששם יש יותר כסף אז נותנים לכולם ולא צריך לריב על כל תקציב.

על אנשי קבע שמקבלים הקצאות לריהוט חדש למשרד

אתה לא מחדש אצלך ריהוט מידי פעם בבית?

על אוכל שנזרק לפח, בזבוז של כסף נטו.

בעיה ידוע, למה באזרחות זה לא קורה?!

ממה שראיתי חצי מהחיילים בצריפין אפילו יותר פשוט מיותרים , לקחת ילדים בני 18 להושיב אותם כל יום מ8 עד חמש וחצי בשביל לא לעשות כלום?

לא יודע מאיפה אתה בא, אני ראיתי שיש תפקיד לכולם, זה שבאנשים באים ואומרים לך שאין להם מה לעשות ומשעמם להם, זה לא אומר שאין להם באמת מה לעשות, זה רק אומר שהם לא מבצעים את השרו שלהם כראוי.

ושלא לדבר על הבנות שמביאים אותן לשבת להכין קפה ולבהות בקיר עד חמש בערב.

ניסית פעם לנהל לישכה של אלוף משנה? אתה חי בסרט שן רק מכינות קפה רק להכין לו"ז לשבוע לוקח יום שלם.

חצי מהצבא הזה מיותר, את כל הכסף הזה אפשר לחסוך ולשלם כסף רק לחיילים שצריכים,

אף אחד בצבא לא מיותר, החיילים עשוים את עצמם מיותרים, אם היו מגדילים ראש לא היו מגיעים לתפקידים שמשעמם להם.

ושלא לדבר על הנגדים המפגרים , וכל הטימטום והטיפשות של המערכת הצבאית הזו.

כדאי שתשתוק בקשר לאשני קבע, לא היית שם, ואני לא מתכוון לידם אלא ממש לא היית בנעליים שלו. אתה לא יודע מול מה הם מתמודדם, ואני מדבר כאיש קבע לשעבר.

אני מתחרט על כל שניה שבזבזתי בצבא.

בעיה שלך שלא מיצית את עצמך.

עכשיו אני בן 22 ומה שהמדינה פה מציעה לי זה לעבוד בעבודות של כח אדם , להיות מאבטח בשכר מינימום.

זה מה שכולם עוברים עד שיש כסף ללימודים.

ועכשיו אני צריך לקרוע את עצמי בשביל לחסוך כסף לטיול וללימודים במדינת השחיתות הזאת

הלוואי שיכלתי לחזור לגיל 18 לא הייתי מתגייס והייתי ישר מתחיל לעבוד , פשוט כל הזמן הפחידו אותי בזמן שהייתי חייל מהפרופיל 21 הנוראי כביכול

אבל בנתיים..3 מקומות עבודה שעבדתי בהם שמו זין על הצבא ולא רצו לראות תעודת שחרור..

איפה בדיוק ניסית להתקבל?

ככה שסתם בזבזתי 3 שנים מהחיים שלי עם מפגרים מכל הסוגים - רסררים טיפשים - חיילים מפגרים - נגדים - מערכת מטומטמת.

לא מתייחס לטימטום

בן אדם שעושה שירות לאומי בבית חולים , או עוזר לזקנים או עוזר לנזקקים עושה הרבה הרבה יותר תועלת למדינה מאשר חייל בצריפין שכל היום יושב ומחכה ללכת הבית.

כמו שאמרתי תלוי איך אתה ממצה את עצמך בשירות.

ומה השטויות האלו על מדינה במלחמה ? למה ארצות הברית לא בסכנה ? לא רוצים לפוצץ להם את כל המדינה עם מטוסים ובלגן ?

גם ארצות הברית בסכנה - גם בריטניה גם מדינות אירופאיות - אבל יש להן צבא חכם ואיכותי !!

ארה"ב לא מוקפת באויבים, מצטער להגיד לך.

צבא שכירים - צבא זה מקצוע - להיות חייל זה להיות מקצוע - צריך פה חיילי מרינס מקצועיים ולא לקחת ילדים בני 18 לבזבז להם את הזמן

לעשות להם נזק נפשי - לתת למפגרים ב2 שקל להדריך אותם ואז אין פלא מה שהיה במלחמת לבנון השניה

צריך קודם כל לשחרר את כל הבנות - לא צריך בנות בצבא - הבנות האלו יכולות להתנדב בבתי חולים ולעשות דברים מועלים למדינה במקום.

גם את החיילות הכביכול קרביות לא צריך בצבא - גם אם אתה רואה איזה אחת עם צ'ימידן אפוד מגן קרמי ונשק מקוצר ולא יודע מה אחת שנראית כמו רמבו ?

אתה סומך עליה שתגן עליך ?

לא צריך בנות בצבא , ולא צריך את כל הג'ובניקים - תחסוך את כל הכסף על המשכורות המיותרות שלהם המדים המיותרים שלהם האוכל המיותר שמביאים הלם

הנסיעות ברכבות , ותקים פה צבא איכותי צבא של שכירים שמקבלים תמורה צבא מקצועי,

גם אם תעשה חצי מהצבא שיש פה, תקציב המדינה עדיין לא מספיק לשלם משכורות לכל אנשי מקצוע שיש בצבא שלא נדבר שהכ"א הזה לא יספיק למלחמה אמיתית.

כי אין מה לעשות מדינת זה לא מה שהיה פעם , כל אחד פה היום הוא אינבידואל לעצמו , ואתה צריך קודם לחשוב על עצמך ועל המשפחה שלך

אם ככה יחשבו כולם, לא תהיה לנו מדינה.

כי מה תעשה עם להורים שלך לא יהיה כסף? מה תעשה אם לא יהיה לך כסף ללימודים?

אנשים חיים עם זה יום יום, תלמד להתמודד עם החיים זה לא רק פה בארץ זה בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדינת חלם , פשוט ככה.

תקח מליון חיילים שאתה לא צריך ותכפיל ב400 שקל לחודש + הכסף על המדים והנעליים והביטוח שלהם ותרופות ואוכל

ופשוט את כל הכסף הזה תשלם לחיילים קרביים ויהיה מאיפה לשלם להם משכורות ,

תשחרר את כל הבנות שלא צריך , גם ככה לכל איש קבע שם יש פלאפון על חשבון משלם המיסים אז למה הוא צריך פקידה שתענה לטלפון ?

שיתנו פקידות רק לסאלים או למפקדים קרביים ,

קח לכל האנשי קבע בקריה ובצריפין את הקנגו תבטל להם את הדלקן , בשביל מה הם צריכים רכב ? הרי הם יכולים לעלות בחינם על רכבת ואוטובוס.

תפטר את כל האנשי קבע המיותרים , את כל הנגדים "החכמים"

ויהיה אחלה תקציב , יהיה מאיפה לשלם משכורות לאנשים שמגיע להם , וגם יהיה יותר חזק ואיכותי.

ואם לא שמעת רק עכשיו דיברו על זה שאנחנו אמורים לקבל עוד 10 מיליארד דולר מארצות הברית לחיזוק הצבא.

אוי...VAZ כמה שאתה צודק!

חבל שלא כולם חושבים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נושא הנגדים זה כל כך נכון כל מה שנאמר לפניי!!!

יש כל כך אנשי קבע מיותרים, רס"פים בקבע

רס"רים שכל היום יושבים במשרד, מעשנים ושותים קפה שחור, ומקבלים 8K+

נגדי לוגיסטיקה, פאק, לי בגדוד יש 4 נגדי לוגיסטיקה, ועוד קצין, זה פשוט לא הגיוני!

גם את כל המטבח הצבאי צריך לבטל, מלא פעמים יצא לי לאכול קייטרינג, שעוברים קו, במלחמה...

והאוכל בקייטרינג הרבה יותר טוב מהצבאי, ולא צריך לשלם לנגדי מטבח, מכש"ים, וכלמני טבחים טיפשים,

משלמים נטו על האוכל, כמובן עם תוספת רווח לחברה, ולרוב הרכבים של היחידה מובילים את המנות, ושום דבר לא נזרק לפח

והקטע הכי דפוק אצל נגדים,

יש מקומות שנגד יכול להשאר באותו תפקיד נגיד 10 שנים,

אצל קצינים ככל שעולה הדרגה כביכול עולה האחריות (כן ממש...)

אבל נגדים יכולים להשאר שנים באותו תפקיד, והמשכורת שלהם תעלה, וישתדרגו ברכב ודברים כאלה

ולא לדבר על זה שהם עושים מה בזין שלהם, מתייחסים חרא לקצינים, מוציאים הביתה רכבים צבאיים, עושקים את הצבא בכל דרך אפשרית,

זה פשוט ביזיון.

הקטע שהצבא יוצא מנקודת הנחה, שלמשל מכונאי בקבע יעשה עבודה טובה יותר ממכונאי בסדיר, וזה לא נכון, הנגדים זורקים בדיוק כמו החיילים, ההבדל היחיד זה שהנגדים לא שומרים ולא עושים שבתות ומקבלים כסף, אבל הם כבר הגיעו למצב שהם ממש זורקים ואף אחד לא אומר להם מילה, ואם תשאל אותם למה הם זורקים, הם פשוט יגידו לך כי אנחנו יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאניק , אין לי מה להתווכח איתך , מה שאתה עושה זה רק להרגיע את עצמך - אתה מנסה להרגיע את עצמך להגיד שהכל היה בסדר

ולא בזבזת 3 שנים מהחיים שלך על כלום - אבל אתה יודע טוב מאוד שבזבזת 3 שנים על כלום ובמקום זה יכלת להיות עכשיו עם תואר.

נכון, הייתי יכול להיות עם תואר ראשון, אבל מי היה בנקומי? מי היה עושה את תפקידי? בלי התפקיד שלי חייל לוחם לא היה יכול לתפקד ואת זה אני יכול להגיד לך ב 100% גם בזמני שהייתי בסדיר וגם כשהייתי בקבע.

ומה זו השטות הזו על חיילים שעושים עצמם מיותרים ?? אז פקידה במקום לשבת כמה שעות לעשן סיגריות הייתה עושה יותר כוסות קפה?

הייתה מנקה את המשרד עוד קצת ?

לא, חייל שעושה את עצמו ראש קטן הוא עושה את עצמו מיותר, חייל שיגדיל ראש ימצא מה לעשות, ראיתי את זה קורה כמה וכמה פעמים.

אני בתור אפסנאי במקום לשבת כל היום ולחכות שיבואו אנשי קבע לקחת דפי צילום על חשבון המיסים שלך ולקחת טושים למשרד שלהם ?

במקום לשבת לחכות להם הייתי מנקה יותר אבק במחסנים ? זה היה תורם למדינה ? זה היה תורם למאבק נגד איראן ?

כן? המחסן שלך היה כ"כ מסודר להפליא? וגם אם אתה לא היית מוסר את הטושים האלה מי כן היה? אה, עכשיו תגיד שלא צריך טושים בצבא ולא צריך ציוד משדי.

לפי דעתי כל חייל שאין לו פרופיל קרבי - 64 ומטה צריכים לתת לו את האפשרות להיות בשירות לאומי ולתרום לקהילה ,

תאמין לי שהייתי תורם הרבה יותר בבית חולים , בית לוונשטייןן מאשר להיות אפסנאי שנותן טושים , דיסקים לצריבה ודפי צילום לאנשי קבע שמנמנים

שנוהגים בקנגו על חשבון המיסים שלי ושלך , ולא יודע איפה שירתת , כל צריפין והקריה זה אנשי קבע שאוכלים ונוהגים על חשבונך.

אתה יודע שגם הממשלה קיימת על חשבונך? אז לבטל אותה גם? ועוד הרבה אירגונים, תמיד יש משהו קטן מיותר, אני לא אומר שהכל מושלם ויש להביא דברים לתיקונם, זה עדיין לא אומר צריך לפטר את כל אנשי הקבע, לכולם יש תפקיד במערך.

ושאני מחליף ריהוט בבית אני מחליף מהכיס שלי מהכסף שלי - למה מה קרה שכל איש קבע יחליף ארונות ושולחנות וכסאות על חשבון משלם המיסים ?

נראה אותך עובד במקום העבודה שלך והכסא שלך יתבלה והיית אומר לבוס שלך והוא היה אומר לך, אה עובד פה, תחליף אתה, אתה ידוע כמה דבילי זה נשמע? :screwy:

ומה זה השטויות האלה שיש תפקיד לכולם ? ומי שמשעמם לו זה בגלל שהוא לא עושה כלום ? זה בגלל שלא צריך אותו !!

כבר התייחסתי חוזר על עצמו

לא צריך 20 טבחים על מטבח אחד בשביל שהם יחלקו הוראות לתורני מבטח

אני רוצה לראות איך אתה מכין ארוחה לבד לכמה מאות חיילים וגם לפקד על חיילים נוספים בנוסף, אתה לא היית שם אז אל תדבר.

לא צריך 10 אפסנאים על מחסן מסכן - לא צריך 6 פקידות בשביל לעשות לו"ז

בחיים שלי לא ראיתי 10 אפסאנים על מחסן מסכן לדעתי אתה מקצין פה, 6 פקידות שמעתי על זה, לא ראיתי בעיניים... מה שראיתי זה אל"מ עם 3 פקידות וכל היום יש להן מה לעשות, לא היה רגע אחד שהם נחו, ואני הייתי שם בין 8 בבוקר ל12 בצהריים.

וחוץ רוב הפקידות הן פקידות של מפקדים זוטרים שלהן בעצמם אין לו"ז כי הם באים לשבת במשרד כל היום ולקרוא אימלים.

לכל מפקד זוטר יש תפקיד לו"ז אתה פשוט לא היית במקומם, גם אני חשבתי כמוך לפני שנכנסתי לקבע, מה כבר כל היום הם עושים, תאמין לי לא חסר דברים שצריך לעשות. בקשר לפקידה, אני רוצה לראות שתראה לי מזכירה באזרחות שיושבת כל היום ורק עובדת, יש לה זמנים חופשיים גם כן.

למפקד שלי היו 3 פקידות !! אחת כל יום הייתה בחופש על חשבון המערכת - אחת באה ב12 והולכת בשעה 5 בערב ואחת באה בבוקר והולכת ב12 בצהריים.

מי היה מפקד שלך? אולי לחיילות יש בעיות ת"ש ויש צורך לשחרר אותן?

[br]פורסם בתאריך: 04 אוגוסט 2007, 12:01:26

לגבי נושא הנגדים זה כל כך נכון כל מה שנאמר לפניי!!!

יש כל כך אנשי קבע מיותרים, רס"פים בקבע

רס"רים שכל היום יושבים במשרד, מעשנים ושותים קפה שחור, ומקבלים 8K+

אתה מודע לזה שזה כלום לעומת האזרחות? אתה יודע איזה הקרבה הם עושים עם זה שהם נשארים במערכת הצבאית?

נגדי לוגיסטיקה, פאק, לי בגדוד יש 4 נגדי לוגיסטיקה, ועוד קצין, זה פשוט לא הגיוני!

אין לך מושג על מה אתה מדבר! :bash: בגדוד שאני הייתי בו היו 5 נגדי לוגיסטיקה! ולכל אחד היה תחום שלו ובקושי היה להם זמן פנוי!! אתה לא יודע איזה לחץ מפעילים עליהם!

גם את כל המטבח הצבאי צריך לבטל, מלא פעמים יצא לי לאכול קייטרינג, שעוברים קו, במלחמה...

והאוכל בקייטרינג הרבה יותר טוב מהצבאי, ולא צריך לשלם לנגדי מטבח, מכש"ים, וכלמני טבחים טיפשים,

משלמים נטו על האוכל, כמובן עם תוספת רווח לחברה, ולרוב הרכבים של היחידה מובילים את המנות, ושום דבר לא נזרק לפח

זה צודק

והקטע הכי דפוק אצל נגדים,

יש מקומות שנגד יכול להשאר באותו תפקיד נגיד 10 שנים,

אצל קצינים ככל שעולה הדרגה כביכול עולה האחריות (כן ממש...)

מה שאתה לא בין שזה לא מקום עבודה כמו באזרחות, זה , ככל שאתה עולה בדרגה, ככה אתה אחרי על יותר חיי אדם, ועל יותר תחומים. אתם פשוט חשובים שאתה מגיעים להעביר את ה3 שנים שלך וללכת הבייתה, אתה טועה, זאת הטעות של רוב הסדירים, ברגע שיש מלחמה רק אז אשנים קולטים איפה הם נמצאים שזה בצבא, שאמור להגן כמעט על 7 מיליון אזרחים, אתם לא מסתכלים על התמונה בגדולה, תעצרו רגע ותחשבו על זה.

אבל נגדים יכולים להשאר שנים באותו תפקיד, והמשכורת שלהם תעלה, וישתדרגו ברכב ודברים כאלה.

מה אתה רוצה? שיעבוד במינימום כל החיים? בן אדם לא צריך להתקיים בכבוד ולהתקדם קצת בחיים?

ולא לדבר על זה שהם עושים מה בזין שלהם, מתייחסים חרא לקצינים, מוציאים הביתה רכבים צבאיים, עושקים את הצבא בכל דרך אפשרית,

זה פשוט ביזיון.

הקטע שהצבא יוצא מנקודת הנחה, שלמשל מכונאי בקבע יעשה עבודה טובה יותר ממכונאי בסדיר.

שמעת פעם על ניסיון מיקצועי?? אני רוצה שתבוא באזרחות ותנסה להתמודד על תפקיד מול מישהו שיש לו כבר 10 שנות ניסיון בתפקיד דומה, מה שאתה אומר כ"כ דפוק שבא לי פשוט לבכות :s07: אני רוצה לראות שאתה מוצא את אותה התקלה בטנק כמו שימצא אותה נגד חימוש ובאותה ההמהירות, תאמין לי שזה לא יקרה.

ואתה מביא פה מצב של מצב רגוע, אני רוצה לראות איך זה יתפקד בזמן מלחמה כשכל רגע יהיה לתקן תקלה בטנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YANIK בצבא יש ביזבוז שאני לא יכול לתאר לך אפילו, וזה לא רק בצריפין.

דוגמא: כשירתתי בסדיר כחייל טרי לאחר טירונות בגדוד רותם, היה לנו שמירה על בונקר שהמרחק מהמחנה בערך 100 מטר מהמחנה.

כל שמירה קצין תורן היה מגיע עם ג'יפ כי ללכת בגדוד קרבי 100 מטר זה הרבה! הדפוס הזה היה חוזר על עצמו ועובר בירושה בין כל הקצינים.

עכשיו תחשב לבד את מחיר הדלק עבור קצין עצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי היה עושה את תפקידך ? מישהו אחר במחלקה שלך , מישהו בצבא שכירים שמקבל כסף ,

ואתה בחרת להיות בקבע לא בשביל לעזור למדינה , בשביל לקבל ת4 אלף האלו בקלות להיות קצת מתחת לסככת מגן לפני שאתה יוצא לאזרחות.

בלה בלה בלה, אתה יודע מה זה פטריוטיות בכלל? ::) נשארתי בצבא כי חשבתי על להמשיך בצבא אבל הגעתי למסכנה שאני לא מצליח בלחצים שמפעילים עלי והחלטתי לפרוש מאשר שאני אעשה בעיות.

אם אני לא הייתי מוסר את הטושים האלו..אז עוד 2 אפסנאים שישבו במשרד ושיחקו סוליטר בזמן שאני מסרתי טושים , יכלו למסור במקומי ,

או איזה בחורה מהמחסן כביסה או משהו כזה.

ולא אמרתי שלא צריך טושים - צריך אבל קצת - כל מחלקה שם רק רוצה יותר מההקצאה שלה - לקחת יותר דפי צילום - מלא פעמים באו אליי כל מיני אנשי קבע

מגוכחים וביקשו ממני לגנוב עוד דפים למשרד שלהם , עוד טוש אחד ככה לקחת הבית עוד כמה דיסקים לצריבה להעלים בלי שרואים..

הכל בחינם אז למי אכפת ? עוד כוסות קלקל לדחוף בקנגו למה לא ?

וואו המחסן שלי היה מסודר להפליא ? מה זה היה עוזר לי בחיים..ישר הייתי יוצא מהצבא מתקבל לעבודה באינטל אל תשאל..

כן , אני יודע שחברי כנסת מתקיימים על חשבוני וכל מיני ארגונים פלצניים , הלוואי שיכולתי לבטל אותם.

לא אמרתי שצריך לפטר את כל אנשי הקבע , אבל צריך לפטר את כל המיותרים , ויש הרבה כאלו במיוחד נגדים.

הבוס שלי מחליף כיסא במקום עבודה מהכסף של החברה !!!!! חברה פרטית - לא חברה שמתפרסנת מכספי המיסים של הציבור !!

ולכן גם לא הייתי אומר לבוס שלי להחליף לי כיסא כל שני וחמישי.

הטבחים בצריפין ובקריה לא מכינים כלוםםם - הם מקבלים אוכל מוכן מקטרינג ורק צריכים להניח את זה על השולחנות זה הכל -

הם לא עושים כלום רק מחלקים הוראות לתורני מטבח - ואפילו לא שוטפים כלים !!!!!! הצבא מעסיק חברות לנקיון כלים וניקיון על חשבון משלם המיסים.

10 אפסנאים על 3 מחסנים - מחסן כביסה - מחסן ציוד משרדי ומחסן כללי - שברוב היום שתם יושבים במשרד ומחכים שיבואו לקוחות

ואם אתה מגדיל ראש ומעסיק אנשים נורמלים - אז גם 2 אנשים שבאים לעבוד יכולים לבד להשתלט על כל ה3 מחסנים ביחד.

לסג"ם שלי המפקד של האפסנאות לא היה לו"ז מסודר - חוץ מללכת לישיבות מטה הוא היה יכול לעשות מה שבא לו כל היום הוא בעצמו אמר לי.

מי היה המפקד שלי ? אני הייתי גם אפסנאי וגם עובד רס"ר ,

חח ממש תנאי ת"ש...היו לרסר שלי 3 פקידות כל יום אחת בבית - אחת באה ב12 בצהריים ואחת ב12 הולכת הבית.

ומדובר בחיילות ללא שום מחסור כלכלי ולא כלום.

ושלא נדבר על העובדי רס"ר שיכלו לבוא לבסיס עם אישור כניסה לשער יפו ובגדים אזרחיים

בקיצור אתה אולי לא שירתת בבסיס של ג'ונביקים אז אתה לאא יודע איזה קומבינות הולכות שם ,

אני לא אתייחס לכל זה מחדש כי כבר התייחסתי ונשבר לי לריב אתכם כי אתם הולכים ראש בקיר

הרס"ר שלי אפילו פעם גנב ארגז סופגניות לבית שלו חח :-X

לזה, אני שפוט חייב להתייחס :lol: אתה יודע שיש לי מהנדס מכונות בעבודה והוא גונב את הפיתות שנשארות אחרי האוכל לבית? :screwy: יש כל מיני אנשים בעולם, אף אחד לא מושלם, כך גם בצבא.

[br]פורסם בתאריך: 04 אוגוסט 2007, 12:21:06

YANIK בצבא יש ביזבוז שאני לא יכול לתאר לך אפילו, וזה לא רק בצריפין.

דוגמא: כשירתתי בסדיר כחייל טרי לאחר טירונות בגדוד רותם, היה לנו שמירה על בונקר שהמרחק מהמחנה בערך 100 מטר מהמחנה.

כל שמירה קצין תורן היה מגיע עם ג'יפ כי ללכת בגדוד קרבי 100 מטר זה הרבה! הדפוס הזה היה חוזר על עצמו ועובר בירושה בין כל הקצינים.

עכשיו תחשב לבד את מחיר הדלק עבור קצין עצל.

רותם זה גבעתי אם אני לא טועה נכון?

אז תחשוב כמו לוחם, ללכת 100 מטר חשוף לבד, זה נשמע לך הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מצד שני אני מציע לפותח האשכול פה כן להתגייס לצבא...

כי המקום הזה נורא מצחיק , טימטום כמו שהולך שם אתה לא תראה כל החיים..וזה גם נורא מצחיק קצת :lol:

וגם הצבא פה בארץ זה כור היתוך..לוקחים ילד תמים בן 18 עם נשמה טהורה והורסים לו אותה חח

ככה שאתה חייב ללכת לצבא , כי המקומות עבודה פה בישראל באזרחות הרבה יותר גרועים מהצבא..ככה שאתה צריך להתרגל לישראלים מכוערים חח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא שותפים לו כולם זה לא אומר שהוא לא מועבר פה בארץ בין אם הוא מועבר בצורה מסודרת או שהוא מושרש בין המשפחות.

אם לא כולם שותפים אליה אז היא אינה "מוסר ישראלי".

קודם כל התגובה שלך בכלל לא קשורה למה שרשמתי.

קשור ביותר ,כי הסברתי לך איפה יכול להיות דבר כזה כמו "מוסר של מדינה שלמה".

ואם כבר דיברתי על דברים לא קשורים אז זה לדוגמא ממש לא היה קשור לדבר.

אתה באמת חושב שאף אחד לא מאיים על המדינה הזאת? ואתה חי פה עם כולם בשלום?

כי כמו שאתה יכול לשים לב דיברנו על משהו אחר ולא על סכנה למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes , מאיפה אתה יודע בן כמה אני בכלל ?

ואם התגייסתי או לא ?

אני בן 22 ואני מתחרט על כל שניה ושניה שבזבזתי בצבא , אני שירתתי בצריפין וראיתי בדיוק מה הצבא הזה שווה

כל הכסף של המיסים שלנו הולך על שטויות , על אנשי קבע ג'ובניקים שמקבלים רכבי קנגו ודלק על חשבון משלם המיסים ,

על אנשי קבע שרבים מי יקבל יותר טושים וציוד משרדי למחלקה שלהם , על אנשי קבע שמקבלים הקצאות לריהוט חדש למשרד

על אוכל שנזרק לפח , בזבוז של כסף נטו.

ממה שראיתי חצי מהחיילים בצריפין אפילו יותר פשוט מיותרים , לקחת ילדים בני 18 להושיב אותם כל יום מ8 עד חמש וחצי בשביל לא לעשות כלום ?

ושלא לדבר על הבנות שמביאים אותן לשבת להכין קפה ולבהות בקיר עד חמש בערב ?

חצי מהצבא הזה מיותר , את כל הכסף הזה אפשר לחסוך ולשלם כסף רק לחיילים שצריכים , שיהיה פה צבא איכותי ולא צבא של חיילי עזריאלי

ואנשי קבע שמנים.

ושלא לדבר על הנגדים המפגרים , וכל הטימטום והטיפשות של המערכת הצבאית הזו.

אני מתחרט על כל שניה שבזבזתי בצבא ,

עכשיו אני בן 22 ומה שהמדינה פה מציעה לי זה לעבוד בעבודות של כח אדם , להיות מאבטח בשכר מינימום

ועכשיו אני צריך לקרוע את עצמי בשביל לחסוך כסף לטיול וללימודים במדינת השחיתות הזאת

הלוואי שיכלתי לחזור לגיל 18 לא הייתי מתגייס והייתי ישר מתחיל לעבוד , פשוט כל הזמן הפחידו אותי בזמן שהייתי חייל מהפרופיל 21 הנוראי כביכול

אבל בנתיים..3 מקומות עבודה שעבדתי בהם שמו זין על הצבא ולא רצו לראות תעודת שחרור..

ככה שסתם בזבזתי 3 שנים מהחיים שלי עם מפגרים מכל הסוגים - רסררים טיפשים - חיילים מפגרים - נגדים - מערכת מטומטמת.

בן אדם שעושה שירות לאומי בבית חולים , או עוזר לזקנים או עוזר לנזקקים עושה הרבה הרבה יותר תועלת למדינה מאשר חייל בצריפין שכל היום יושב ומחכה ללכת הבית.

ומה השטויות האלו על מדינה במלחמה ? למה ארצות הברית לא בסכנה ? לא רוצים לפוצץ להם את כל המדינה עם מטוסים ובלגן ?

גם ארצות הברית בסכנה - גם בריטניה גם מדינות אירופאיות - אבל יש להן צבא חכם ואיכותי !!

צבא שכירים - צבא זה מקצוע - להיות חייל זה להיות מקצוע - צריך פה חיילי מרינס מקצועיים ולא לקחת ילדים בני 18 לבזבז להם את הזמן

לעשות להם נזק נפשי - לתת למפגרים ב2 שקל להדריך אותם ואז אין פלא מה שהיה במלחמת לבנון השניה

צריך קודם כל לשחרר את כל הבנות - לא צריך בנות בצבא - הבנות האלו יכולות להתנדב בבתי חולים ולעשות דברים מועלים למדינה במקום.

גם את החיילות הכביכול קרביות לא צריך בצבא - גם אם אתה רואה איזה אחת עם צ'ימידן אפוד מגן קרמי ונשק מקוצר ולא יודע מה אחת שנראית כמו רמבו ?

אתה סומך עליה שתגן עליך ?

לא צריך בנות בצבא , ולא צריך את כל הג'ובניקים - תחסוך את כל הכסף על המשכורות המיותרות שלהם המדים המיותרים שלהם האוכל המיותר שמביאים הלם

הנסיעות ברכבות , ותקים פה צבא איכותי צבא של שכירים שמקבלים תמורה צבא מקצועי , ותעזוב ילדים בני 18 לנפשם

תאמין לי שיהיה פה גיוס - כל המורעלים שרוצים לרצוח אנשים יבואו - כל המבולבלים שלא ילכו ללימודים - כל אלה שאין להם כסף ללימודים יתגייסו

יהיה פה גיוס גבוה בדיוק כמו בארצות הברית.

כי אין מה לעשות מדינת זה לא מה שהיה פעם , כל אחד פה היום הוא אינבידואל לעצמו , ואתה צריך קודם לחשוב על עצמך ועל המשפחה שלך

כי מה תעשה עם להורים שלך לא יהיה כסף ? מה תעשה אם לא יהיה לך כסף ללימודים ? המדינה ומקומות עבודה ישתינו לך בפרצוף מצידם שתישן ברחוב

ותאכל בבתי תמחוי , הם יקבלו בחורה בת 20 עם תואר ראשון שהצהירה שהיא דתיה לעבודה , אתה זה שרק בגיל 24 תהיה עם תואר ראשון אתה זה

שתתחיל את הכל יותר מאוחר ותצטרך לעבוד כמה שנים בכח אדם בנקיון - בשמירה ב20 שקל לשעה , או לשמוע אנשים מפגרים שלא יודעים להפעיל מחשב

בשביל 20 שקל לשעה , אתה זה שתתמן מליון וחצי פינגווינים מהמיסים שלך , ולא תקבל שום תמורה בחזרה ,

אולי רק מעקלים לבית אם יהיו לך חובות..

בהתחלה חשבתי שאתה ילד. עכשיו אני חושב שאתה עוד ג'ובניק סמרטוט ממורמר. איך אתה בכלל מעז להשוות את מצב המדינה למדינות אירופה או ארצות הברית? חתיכת אידיוט.

דרך אגב, חירבנו מלחמה בגלל שהצבא של היום מלא באידיוטים-סמרטוטים-ממורמרים עם משקפי שמש של טייסים ונעלי "פומה", שבוכים על ארבע שעות שמירה בלילה ובגיל 18 מערבים את ההורים כדי שיצעקו על המפקדים בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chymes צודק באומרו כי לא ניתן להשוות את מצבנו למצב ארה"ב, זאת בגלל שארה"ב לא מוקפת מכל גבולותיה במדינות שמסוגלות לתקוף אותה 7\24 וצריך לעמוד על המשמר גם כן 7\24.

אתם לא קולטים? מה זה משנה איזו מערכת היא צה"ל הא? חובת האזרח היא להתגייס בין אם זה בשביל עצמו או בין אם זה בשביל המדינה שנמצאת כמו שמישו פה אמר במצב חירום 60 שנה. זה שהמערכת רקובה אני איתכם בעניין הזה אבל סה"כ הסיירות והתפקידים של הלוחמים עוד מתפקדים - גיבושים טירונות סדיר פעולות לכן יש צורך לפחות לבדוק אם אתה מתאים לשם כדי לעזור ולתת יד (במובן המטאפורי לא פשוטו כמשמעו!). KILL_B7 אתה טועה באומרך כי -

אם לא כולם שותפים אליה אז היא אינה "מוסר ישראלי".

ניתן לקבוע מוסר של עם המורכב מקיבוץ גלויות! אחרי הכל כולם באו לפה במטרה אחת - חיים טובים יותר! גם המשפחה שלך חשבה שיהיו פה חיים טובים יותר. בקיצור פטריוטיות? לא מתיימר להיות פטריוט מושבע וכל זה אבל ציוני ולשרת תמדינה ב3 שנים האלה, לנצל אותם במקסימום שאפשר! לא תיהיה לך עוד הזדמנות לעשות זאת כל החיים! לכן צריך לעשות את זה כשנותנים לך ובצורה הטובה ביותר. אם תלך ג'ובניק אפילו אם תשתחרר יומיות... תהנה ויהיו לך חיים קלים אבל אתה לא תדע מה פספסת ולא תוכל להבין מה לוחם מרגיש שהוא בתיקול עם איזה חוליית מסתננים פנים אל פנים, לא תוכל להבין איזה הרגשה זאת שאתה זה שמנעת הרג של 15 איש באיזה אוטובוס מעפאן... לא תוכל אפילו לנסות, למה? כי אתה לא אוהב את "המדינה" (שלדעתי אתה מתבלבל עם ממשלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, חירבנו מלחמה בגלל שהצבא של היום מלא באידיוטים-סמרטוטים-ממורמרים עם משקפי שמש של טייסים ונעלי "פומה", שבוכים על ארבע שעות שמירה בלילה ובגיל 18 מערבים את ההורים כדי שיצעקו על המפקדים בצבא.

הכל חינוך, ההורים מפנקים את הילדים עד כדי כך שההורים מתערבים בצבא! כאילו פאק! אתה בצבא! מה אתה חושב שאתה בבית הספר?! בקייטנה?! תלמד להסתדר לבד גם אם זה לא מוצדק!

לא ממש קשור, נערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, chymes הוא האידיוט מבינהם.

VAZ מציע דברים הגיוניים לשיפור הצבא, אני מסכים איתו ב-100%.

יש מלא כח אדם מיותר בצבא ואם היו מייעלים את המערכת, הלוחמים היו

זוכים לקבל הרבה יותר.

אז אולי, אנשים כמו kill_b7 היו חושבים פעמיים לפני שהם פוסלים

גיוס קרבי על הסף.

אבל יש אנשים כמו chymes, או הדרג הפיקודי שתקועים בעבר ויוצרים ספין תקשורתי, לא פחות ולא יותר

בגלל שהם האריכו את חוק טל, הפנו את התקשורת על משתמטים חילוניים(שחלקם גם אנשים נכים או פצועים),

בשביל שהציבור המטומטם בישראל יפסיק לצועק "דוסים תתגייסו כבר". לפי צ'יימס, אני רואה שהציבור הוא באמת

עדר של מפגרים ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...