להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

למה אתם מבזבזים את הזמן שלכם על יצורים כמו kill_b7 הזה? יש אנשים שפשוט זורקים זין על האחרים ועד שהם לא יחטפו את הכאפה של החיים שלהם בצבא, הם ימשיכו להיות סוציומטים ואגואיסטים ושום דבר שתגידו להם לא יעזור. זה יותר גרוע מלדבר עם קיר, כי הקיר לפחות לא עונה לך בחזרה תשובות מפגרות.

הוא שם זין על הצבא ועל החיילים הקרביים, אז שימו עליו זין בחזרה ותפסיקו להגיב לו. הוא בסך הכל טרול שמחפש צומי.

:xyxthumbs:

בדיוק לזה התכוונתי כשאמרתי פאנטים. אני יודע מצויין מי אני ומאיפה באתי. משמעות קיום? לחיות ולהתרבות זו משמעות הקיום של כל בן אנוש.

כמו איזה ברברי.

אגויסט? מבחינתך אולי מבחנתי לא. הסטנדרטים שלנו שונים. מבחנתי אתה זה האגואיסט.

הוא לא אגואיסט כי הוא חושב לא רק על עצמו, הוא חושב גם על משפחה שלו וגם שלך ושל כל אותם אנשים שחיים פה בארץ

אני לא גר לשדרות אז הדוגמא שלך לא קשורה וחוץ מזה אם הייתי היינו עוברים.

היית עובר? מה אתה אומר חכמולוג... עד שהטיל הבא היה מגיע עד אליך, מה אז?

אני לא מגן על החיים שלי כי אף אחד לא תוקף אותי אלא אם אני אתגייס לקרבי ישלחו אותי לסכן את החיים שלי ולקחת של אחרים, ממש יופי.

לא תוקפים אותך כי יש אנשים בצבא שמסכנים את חייהם כדי לשמור על חייך ושתוכל לישון בשקט, ומה שאתה לא מבין זה שאם אף אחד לא יעשה את זה, גם אם הם פנאטים אז אתה לא קיים, לא היית נולד בכלל!

אם יצורים מלוכלכי פה כמוך גדולים פה בשפע אני כבר לא מופתע מדבר.

אתה פשוט לא מבין שאתה יורק פה בפנים לאנשים שהקריבו את חייהם ובפנים של חברים שלהם ואתה מצפה שהם לא יגיבו ככה?

לסיכום, בן אדם שקורא לאנשים ששומרים על חייו פנאטים לא מגיע לו הזכות לחיות בארץ הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מורעלי VS פצפיסט אגואיסט יפה נפש. ובדרך יש גם כמה פאשיסטים.

בוויכוח הזה אף אחד לא ינצח. דרך אגב, שניהם טועים, אבל תמשיכו זה מבדר.

אבל הוא רוצה להתגייס, רק לא לקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מצויין מי אני ומאיפה באתי. משמעות קיום? לחיות ולהתרבות זו משמעות הקיום של כל בן אנוש.

KILL_B7 אני רוצה לשאול אותך שאלה, האם אתה מאמין באמת במילים המודגשות? האם אתה חושב שע"י יעילות מקסימלית ותכנון מוקדם של החיים

על מנת לחיות ולהתרבות בצורה הנוחה והטובה ביותר תוכל להשיג חיים מאושרים ולמות בהרגשת סיפווק ועשייה?

תשמע אני לא יודע מאיפה קיבלת את הרעיון למשמעות הקיום העלובה הזאת, אבל אומר לך זאת - הרבה אנשים חיו כך והגיעו לגיל הזהב בהרגשה שלא הספיקו לחיות. זה נושא פילוסופי שאני אישית לא אתגד לפתוח שיחה לגביו אבל בטוח שהרבה ייעזבו את הדיון. לכן אני אחזור לדיון בעוד שאלה - אתה חושב שלהתגייס לקרבי ולקחת כביכול סיכון ולחוות מציאות יומיומית קשה ומחשלת זה דבר שלילי? אתה רוצה לומר שהשירות הקרבי הינו שירות שלילי שלא כדאי כלל לאדם מן המניין?

הבנו שהוא רוצה להתגייס סעמק תפסיקו להזכיר את זה הנקודה היא למה הוא רואה קרביים מרצון פאנטיים ותו לא! מספיק לנסות לדובב אותו URIB, נראה לי אתה יכול להתחיל להשקיע במניות של טבע עם הכסף של -ATI ושל KILL_B7 שאתה מקבל ^_^ חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו KILL_B7 אתה לא נותן לי את הסיבה שרוב האנשים שרוצים קרבי הם פאנטיים.... חבל באמת שניסיתי אתה לא עונה לי.

כי אם תקשיב לסיבות למה הם רוצים לשרת בקרבי הם יגידו לך "להגן על המדינה/ציונות/מדינת היהודים" או כל נוסח אחר.

קיל אתה יודע ברבה מאוד מדינות אם היית אומר את זה הייתה גומר בבריכת חומצה?

תפסיק לחשוב שכל אחד שמתגייס לקרבי הוא פאנט, זה אחד שאכפת לו מהמדינה הזאתי.

זה לא נכון שהמדינה לא דואגת לאזרחים שלה, זה שהאזרחים שלה לא בוחרים בצורה נכונה.

בנוסף גם מי שצריך להנהיג את המדינה הזאת מעדיף לעשות דברים אחרים כי הוא מבין

שללכת להבחר לכנסת זה מעשה דפוק לחלוטין, במצב של היום, עד שלא ישנו אותה לא

תיהיה סיבה לבן אדם עם יכולות מצויונות ללכת לפוליטיקה, ולכן היא תמשיך להראות כמו שהיא נראת.

בריכת חוצמה? יותר מדי סרטי 007 בשבילך ;D

נכון, היא דואגת להם במידה מועטה מאוד אם אתה רוצה דיוק.

במי יש כבר לבחור? כל אחד אותו החרא עם פנים אחרות. בין זה ימין קיצוני,שמאל קיצוני או מרכז.

הם מדברים בצורה טיפה שונה אבל לאורך ההיסטוריה ראינו שהמעשים שלהם דומים.

y_a_n_i_k , עזוב את זה שאתה לא מבחין בין עיקר לתפל ובין עובדה לסיבה, אבל זה שאתה חושב שאתה מכיר אותי זה כבר נהיה מוגזם לגמרי.

למה אתה חושב שלא הייתי נולד? אתה חושב שנולדתי פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אני רוצה לסכם פה כמה דברים:

אני אישית מכבד רצון של כל אדם, אם הבנאדם לא רוצה להתגייס או לשרת בקרבי זה עניין שלו בלבד.

אף מדינה וממשלה לא יכולה להכריח בני-אנוש לסכן את החיים שלהם לצורך סיפוק אנטרסים של הממשל, מדינה שחיה בצל הסיכון הקיומי שלה עלק... (סטוק של פצצות גרעיניות שיכול בשקט למחוק את כדור הארץ) יכולה להקים שכיר! כן, כן... שלמי שיש את הביצים לרוץ מול הקלאצ'ים של החיזבאלה, מובטחת משכורת שמנה+בונוסים על כל שהיד.

לא חסר במדינה הזאת חברה צעירים ללא 12 שנות לימוד, שגדלו בבתים שבורים ואין להם עתיד או סיכוי להתפתח למשהו חוץ מלהפוך לעבריינים.

הצבא יכול לקחת את האנשים האלו לספק להם כלי לימוד, ולהפוך אותם לחיילים קרביים שעבורם יש משמעות חדשה לחיים, וכמובן שכר טוב.

תאמינו לי אין זאת אגדה, זה אפשרי ולדעתי לחייל השכיר תהיה יותר מוטיבצייה מחייל סדיר שרק חושב איך הוא דפק 3 שנים מהחיים לא כולל שמ"פ.

חברה אני שירתתי 3 בגבעתי בתקופה של לבנון 1, אכלתי חרא ראיתי מראות שאף פסיכולוג יכול לשקם, קברתי חברים לפלוגה, איבדתי חברות שאהבתי.

ועדיין יש לי מלחמה אישית עם הקצינת קישור שלי, במילואים הם מתייחסים כמו זבל ומספר בלבד.

בדיעבד לא הייתי חוזר על הטעות הזאת! אם היום שואלים אותי אז לכו תלמדו ואל תעשו יום אחד אפילו! זה לא שווה בכלל, ותחסכו ממני את הבולשיט שהקרביים מסכנים את החיים שלהם בשביל המדינה, הייתי שם יש לי נסיון בצבא סדיר+מילואים, ח'יר זה בשר תותחים, בשדה קרב המודרני אין כבר משמעות לח'יר.

היום זה חיל-אויר, שריון, טילים, ונשק שיכול להרוס את כדור הארץ.

*רק שתדעו שישראל היא מעצמה גרעינית בכל האזור, מעבר לזה יש המון אנטרסים של האמריקאים עם הערבים, לא תהיה פה מלחמה כל כך מהר.

Kill_b7 אני במקומך לא הייתי מתגייס בכלל! הספיק לי להיות בלבנון 2 ולראות מה הלך שם, ילדים שמשרתים כבשר תותחים לידו של אולמרט(במקום אחר היו שופטים אותו ואת כל החבורה שלו, לגזר דין מוות.) פשוט ביזיון של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד אבל מניסיוני אני יכול להעיד שמי שמשרת כחייל קרבי ומגדיל ראש בצבא מגיע רחוק יותר בחיים האזרחיים,

אילו גם האנשים שיותר נעים לפגוש בחיי היום יום, אני יצאתי מקרבי אחרי 4 חודשים עקב בעיות ת"ש ועד היום אני מצטער על זה.(וכבר עברו בערך 16שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

y_a_n_i_k , עזוב את זה שאתה לא מבחין בין עיקר לתפל ובין עובדה לסיבה, אבל זה שאתה חושב שאתה מכיר אותי זה כבר נהיה מוגזם לגמרי.

לזה אני פשוטלא מגיב ולא אמרתי שאני מכיר אותך.

למה אתה חושב שלא הייתי נולד? אתה חושב שנולדתי פה?

לא נירא לי שהייתה לך הברירה ממש אם באמת נולדת פה אז היית אמור להיוולד פה, ואם לא נולדת פה, אז מה אתה כן עושה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התראד אבל מניסיוני אני יכול להעיד שמי שמשרת כחייל קרבי ומגדיל ראש בצבא מגיע רחוק יותר בחיים האזרחיים,

כן תגיע רחוק מילואים+פנסיה חבילה אחת, אני רוצה לראות אותך רץ עם נשק ואפוד תרגיל פרט בגיל 40 ?

אילו גם האנשים שיותר נעים לפגוש בחיי היום יום,

מה הקשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים להיות פאשיסט או פצפיסט. אתה יודע שיש המון אפור בינהם?

אם יצורים מלוכלכי פה כמוך גדולים פה בשפע אני כבר לא מופתע מדבר.

מלוכלכים? חתיכת זבל מעוך אני רוצה לראות אותך אומר לחברה הקרביים שלנו שהם פנאטים.. יגייסו אותך לכירוגיה פלסטית בבלינסון... חתיכת פוץ עלוב ואגואיסט

איך אפשר להיכשל בחינוך באופן כל כך חמור אני לא מבין. לא להאמין שאנחנו צריכים לסכן את החיים בשביל חולירות כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Urib סוף סוף אתה אומר את הדעה האמיתית שלך ולא מתחבא מאחורי ילד עקשן, אז לדעתך חיל האוויר שריון טילים וגרעיני? מצחיק שאמרת ואני מצטט (כי אין לי כוח לנסח מחדש)

ילדים שמשרתים כבשר תותחים לידו של אולמרט(במקום אחר היו שופטים אותו ואת כל החבורה שלו, לגזר דין מוות.) פשוט ביזיון של .

אתה בדיוק כמוהו - חיל האוויר שריון טילים... (גרעיני משאירים נכון להיום בחוץ) הרי אולמרט אישר את הפעולות של הרמטכ"ל האידיוט שחשב שיש מוכנות למלחמת כפתורים מוצלחת בצבא שלנו, הרי הרמטכ"ל הוא זה שבא מחיל האוויר עם האמונה כי חיל האוויר הוא ורק הוא יכול לנצח את המלחמה והמרובע הזה הוכיח כמה שהוא טועה ובאשמתו לאף אחד לא היה אכפת מהחי"ר (הקרביים-לוחמים) שהיו אמורים לנצח את המלחמה במקום זה נהרגו לנו עוד חייל ועוד חייל במשך חודש וחצי. אז הנה URIB אתה זה שהיית שם אתה זה שמתיימר להיות יותר מבין מילדים בני 17 (אני בין היתר) ואיך שאני רואה את זה אתה בעצמך לא קולט שיש לך דיעות בדיוק כמו אלה שלמעלה! חי"ר לא חשובים? מעניין שבעיראק לא חשבו ככה.... תפנים אתה בא ומטיף כמה שהצבא לא בסדר ובסופו של דבר אתה חושב את אותה חשיבה מוטעית כמו של אלה שישבו בחמ"ל העליונים ביותר וניהלו אותם בצורה מחפירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלוכלכים? חתיכת זבל מעוך אני רוצה לראות אותך אומר לחברה הקרביים שלנו שהם פנאטים.. יגייסו אותך לכירוגיה פלסטית בבלינסון... חתיכת פוץ עלוב ואגואיסט

איך אפשר להיכשל בחינוך באופן כל כך חמור אני לא מבין. לא להאמין שאנחנו צריכים לסכן את החיים בשביל חולירות כאלה..

גם בור וגם עם פה מלוכלך.

תהיה בשר תותחים בכיף שלך :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...