להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

זה מסוג הדברים שאתה כן יכול לומר אותם. אז אם יש לך תבונה חדשה נא תחלוק אותה איתי.

בהחלט יש לי מטרות בחיים שאני סגור עליהן ובשר תותחים ו/או סיכון חיים לשווא בהחלט לא מהמטרות הללו.

ידידי, כמו שבאג 2000 מורעל , אתה מקרה הקיצון השני.

בשר התותחים הזה שאתה כ"כ לא רוצה להיות, פרוש עכשיו על כל

גבולות המדינה ושומר עליך מכל משמר.

אגב, השאלה היא לא אם אתה רוצה להתגייס לקרבי או לא, כי אף אחד בסופו של

דבר לא שואל אותך.

השאלה היא אתה מתאים לקריטריונים של גיוס קרבי(פרופיל 97, לא בן יחיד).

כי אם כן, עם כל הכבוד לתכניות שלך, אני לא רואה אותן מתגשמות על חשבון צה"ל.

אם אתה תצהיר באופן עקבי שאתה לא מעוניין בתפקיד קרבי למרות שאתה מתאים, ישימו

אותך בכזה ג'וב שאתה תתחנן כבר שעדיף היו שמים אותך בקרבי.

מבחינתך מגבניק שעומד במחסום מתנהג ממש כמו בהמה עם אנשים(TV, ערוץ8 ) הוא מישהו בעל ערכים ובגרות ?

אתה לא חייב להתגייס למג"ב :)

אתה יודע שיש מידות מוסר שונות ושבגרות זה דבר יחסי?

לפי הסטנדרטים שלנו זה אולי לא מקובל לפי שלהם זה היה כן מקובל. אגב לפי הזיכרון ההיסטורי שלי רובם היו ללא תארים אקדמיים אלא בלי רקע צבאי/פוליטי מפואר.

בקטע הזה אתה צודק, בעיקר בנוגע למבצעים עצמם(קציני SS).

היו חבורה של חוליגנים וזה הוכח על ידי לא מעט מחקרי התנהגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מוזמן להגיד לי מה שאתה רוצה אתה יודע את מה זה מזיז לי.

אתה יודע שיש מידות מוסר שונות ושבגרות זה דבר יחסי?

לפי הסטנדרטים שלנו זה אולי לא מקובל לפי שלהם זה היה כן מקובל. אגב לפי הזיכרון ההיסטורי שלי רובם היו ללא תארים אקדמיים אלא בלי רקע צבאי/פוליטי מפואר.

מבחינתך מגבניק שעומד במחסום מתנהג ממש כמו בהמה עם אנשים(TV, ערוץ8 ) הוא מישהו בעל ערכים ובגרות ?

אז תרענן את הידע שלך בהיסטוריה כי מצטער להגיד לך רוב גנרלי ומפקדי הSS וכו' היו עם תארים אקדמיים...אני לא מדבר על הרייך אני מדבר על האלו שהיו בחנות האשמדה שלא היה להם בכלל קשר לצבא הרייך...

שמע אתה עכשיו לוקח דוגמאות קצוניות כי לא בכל המחסומים זה קורה ושדבר אחד כזה קורה כולם קופצים ואם כבר מדברים על זה, יצא לי לדבר עם כמה לוחמים איכותים ומצטער להגיד לך אף אחד מהם לא שמח בזה שהוא הורג מישהו אבל מה לעשות, הקם להרוגך, השקם להורגו.

זה כמו מצב שיכנס שודד לביתך ואתה תיכנס בדלת באותו רגע והוא ינסה להרוג אותך ויש לך אפשרות לנטרל אותו לפני תעשה את זה או לא ? בדיוק באותו מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, כמו שבאג 2000 מורעל , אתה מקרה הקיצון השני.

בשר התותחים הזה שאתה כ"כ לא רוצה להיות, פרוש עכשיו על כל

גבולות המדינה ושומר עליך מכל משמר.

אגב, השאלה היא לא אם אתה רוצה להתגייס לקרבי או לא, כי אף אחד בסופו של

דבר לא שואל אותך.

השאלה היא אתה מתאים לקריטריונים של גיוס קרבי(פרופיל 97, לא בן יחיד).

כי אם כן, עם כל הכבוד לתכניות שלך, אני לא רואה אותן מתגשמות על חשבון צה"ל.

אם אתה תצהיר באופן עקבי שאתה לא מעוניין בתפקיד קרבי למרות שאתה מתאים, ישימו

אותך בכזה ג'וב שאתה תתחנן כבר שעדיף היו שמים אותך בקרבי.

והוא פרוס ואתה רוצה להגיד בזה מה בדיוק?

אני יודע שזה נשמע נדוש ומאוד מיושן. אבל זה שכולם קופצים מהגג אז גם אני צריך?

אתה יודע שיש אין ספור דרכים לא להגיע לקרבי(לחכמולוגים לא אני לא מתכוון לסרבנות לשירות)?

אתה לא חייב להתגייס למג"ב

זה היה יותר מן תגובה למה שהוא כתב מאשר רצון גיוס ליחידה זו או אחרת.

אז תרענן את הידע שלך בהיסטוריה כי מצטער להגיד לך רוב גנרלי ומפקדי הSS וכו' היו עם תארים אקדמיים...אני לא מדבר על הרייך אני מדבר על האלו שהיו בחנות האשמדה שלא היה להם בכלל קשר לצבא הרייך...

"שרוב הגנרלים הנאצים בגרמניה"

אני יכול לענות רק על מה שאני רואה. אני לא קורא מחשבות.

אתה רוצה להגיד שלדעתך רק גנרלים ובכירי SS עסקו בהשמדת היהודים ורק הם קיבלו את זה כסטנדרט שמותר לעשות את זה?

כי זה מה שנובע מהדברים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן! גם אתה צריך! אחרת לא יהיה לך גג לקפוץ ממנו.

אתה יודע שיש אין ספור דרכים לא להגיע לקרבי(לחכמולוגים לא אני לא מתכוון לסרבנות לשירות)?

אתה מלמד אותי ילד? אני השתחררתי מהצבא.

לא הייתי בקרבי, אבל אני ילד יחיד ויש לי גב חצי שבור ועדיין

ניסיתי להתחיל מסלול בגבעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן! גם אתה צריך! אחרת לא יהיה לך גג לקפוץ ממנו.

אתה מלמד אותי ילד? אני השתחררתי מהצבא.

לא הייתי בקרבי, אבל אני ילד יחיד ויש לי גב חצי שבור ועדיין

ניסיתי להתחיל מסלול בגבעתי.

עוד יותר טוב.במובן הגג לא המדינה פשוט הדוגמה שלך הייתה גרועה :)

אני לא מנסה ללמד אותך אלא להראות לך. אז אתה כנראה יודע שיש אין ספור דרכים לא להגיע לקרבי אז אל תדאג אם אני לא ירצה אני לא יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שכל אחד צריך ללכת לקרבי. מי שממש מתנגד לזה שלא ילך. אני חושב שיש מספיק אנשים (בינתיים) שירצו ללכת לקרבי.

ואם יהיה מחסור חמור באנשים שיתחילו לגייס אנשים לקרבי בכח. אני חושב שצריך לצ'פר יותר את הקרביים, משכורת עלובה של 700 שקל זה ממש מחפיר.

לדעתי, לקרוא לקרבי פאנט זה דבר מעליב והכללה, לא חסרים פאנטיים קרביים. אבל זה גם לא אומר שכולם כאלה. הרבה אנשים בכלל לא רוצים להתגייס לקרבי / או בכלל. הסיבה היחידה שהם עושים את זה היא מפני שהם אזרחים שומרי חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שזה יעזור?

מי שלא רוצה להיות בקרבי ויקחו אותו בכוח פשוט לא יהיה חייל אפקטיבי. אני די בטוח שצה"ל לא ירצה מצב שבו בגלל חייל אחד/כמה תהיה סכנה לחיי כל השאר בפעולה זו או אחרת.

למה שיעלו? כמו שאמרת יש מספיק פאנטים שהולכים ומתגייסים לקרבי.אם אתה הייתה בוס בחברה והעובדים שלך היו מקבילים כל אחד 10K הייתה מעלה את זה ל20K אם הם לא מתלוננים ולא מביאים שום התנגדות?

בוס חכם לא היה עושה את זה. בגלל זה גם צה"ל לא עושה את זה כי אין לו שום סיבה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמי שלא צריך ללכת לקרבי זה אדם שנופל בקטגוריה של לא ללכת,

פרופיל רפואי(שזה כולל מבחינתי גם מחלות נפש) ובנים יחידים.

כל שאר האנשים הם fair game(כמובן שגם בתוך אלה יש יוצאים מן הכלל, עתודאים למשל).

עוד יותר טוב.במובן הגג לא המדינה פשוט הדוגמה שלך הייתה גרועה :)

טוב ילד.

אני אחרי 10 שעות עבודה ועכשיו אמצע הלילה, אז כן

טעיתי באנלוגיה.

חוץ מזה הבנת בדיוק למה אני מתכוון, אז תפסיק להיות

פוץ קטן ותבין מה אנשים מדברים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה יותר מן תגובה למה שהוא כתב מאשר רצון גיוס ליחידה זו או אחרת.

"שרוב הגנרלים הנאצים בגרמניה"

אני יכול לענות רק על מה שאני רואה. אני לא קורא מחשבות.

אתה רוצה להגיד שלדעתך רק גנרלים ובכירי SS עסקו בהשמדת היהודים ורק הם קיבלו את זה כסטנדרט שמותר לעשות את זה?

כי זה מה שנובע מהדברים שלך.

גנרלים נכון אחרי זה באה המילה נאצים, לא אמרתי גנרלים בצבא גרמניה , ממש לא הם אלו שנתנו את הפקודות להאשמת יהודים ואחרי זה אנשים ניבזים אחרים פעלו לפני הפקודות, ואם אתה מדבר על הרייך לא היה קשור לנאצים כי עליו היה גיוס חובה ומי שלא רצה זכה להיות בכלא או מושמד ולכן התגייסו עליו.

לא הבנתי מה קשור לקפוץ מגג עכשיו ? כל כך קשה לך לתרום 3 שנים למדינה שחיית בא עד עכשיו וכנראה ותמשיך לחיות בה ולגדל בא את ילדיך ? אם כן, אתה כפוי טובה מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהגנרלים בגרמניה הנאצית לא היו נאצים? :lol: טוב זה בהחלט זוכה משפט היום.

לא הבנתי מה קשור לקפוץ מגג עכשיו ? כל כך קשה לך לתרום 3 שנים למדינה שחיית בא עד עכשיו וכנראה ותמשיך לחיות בה ולגדל בא את ילדיך ? אם כן, אתה כפוי טובה מגעיל.

כן, ולפי הסטנדרים שלך אולי. לפי שלי זה שיקול דעת פשוט ביותר.

אולי אתה לא יודע(הוציא ממך את זה בילדות?)אבל ההנסטינקט הכי בסיסי אצל בן אדם זה לחיות. היו כל מני נסיונות בעידן המלחמה הקרה מ2 הצדדים ליצור חיילים טובים יותר כאלו שאין להם את האינסטינקט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהגנרלים בגרמניה הנאצית לא היו נאצים? :lol: טוב זה בהחלט זוכה כמשפט היום.

גנרלים בצבא היו מעטים שלא(אבל היו), בקשר למפקדים היו הרבה שלא כי תכלס הם עשו את העבודה שלהם ואם הם לא יעשו אותה מספיק טוב - כלא או אשמדה...זה היה המצב ולכן כולם צייתו.

אז אתה חושב שכל מי שמתגייס לקרבי לא רוצה לחיות? איזה דוגמה ילדותית אפשר להגיד.

וד"א רק שתדע לנהוג בכבישים בארץ יותר מסוכן מללכת לקרבי אז תעשה את החשבון לבד....

ושמע בקשר ל"דעה" שאתה חושב אותי לפחות לימדו שאם עוזרים לי צריך להגיד תודה ולא לקלל אולי אצלך זה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיעלו? כמו שאמרת יש מספיק פאנטים שהולכים ומתגייסים לקרבי.אם אתה הייתה בוס בחברה והעובדים שלך היו מקבילים כל אחד 10K הייתה מעלה את זה ל20K אם הם לא מתלוננים ולא מביאים שום התנגדות?

בוס חכם לא היה עושה את זה. בגלל זה גם צה"ל לא עושה את זה כי אין לו שום סיבה לעשות את זה.

זאת קצת השוואה בעייתית להשוות בין שירות סדיר בצה"ל לעבודה רגילה.

זה שלא מתלוננים זה לא אומר שזה בסדר.

תניחו, לו לנפשו. אני לא חושב שזה יזיז לדעה שלו. לא יצא שום דבר מכל מסע השכנועים האלה. אני גם לא תומך בדיעות שלו. אבל לפחות אני מתנחם בכך שהוא משרת למרות הכל. הרבה אנשים עם דיעות מהסוג הזה בכלל לא עשו, או היו עושים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע, הקטע שהוא חושב שהוא חכם בזה שהוא קורא לאנשים שנמצאים בקרבי פנאטים, במילים אחרות הייתי אומר לו לך לעאזאזל.. אבל לא יצא איתו שום דבר, עדיין צעיר. דווקא אנשים מסוג כמוך צריכים לקחת ולהעיף לקרבי.

kill_b7, סתם מתעניין, בן כמה אתה ומה הפרופיל שלך? לפי התגובות שלך אתה עוד לא התגייסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת קצת השוואה בעייתית להשוות בין שירות סדיר בצה"ל לעבודה רגילה.

זה שלא מתלוננים זה לא אומר שזה בסדר.

תניחו, לו לנפשו. אני לא חושב שזה יזיז לדעה שלו. לא יצא שום דבר מכל מסע השכנועים האלה. אני גם לא תומך בדיעות שלו. אבל לפחות אני מתנחם בכך שהוא משרת למרות הכל. הרבה אנשים עם דיעות מהסוג הזה בכלל לא עשו, או היו עושים צבא.

צה"ל,מדינה כל זה עסק גדול אחד. יש אנשים שלא רואים את זה אבל זו המציאות הקיימת.

פשוט עסק כמו צה"ל ובכלל עסק ממשלתי לא יכול לפשוט רגל אם הוא עושה פעולות שגויות מנגד חברות יכולות.

מבחינת העסק אם הים שקט אין צורך לעורר גלים. אם הם לא מתלוננים סימן שהם לא יעשו בעיות סימן שאין טעם להפסיד עליהם עוד כסף.

Taimors, אף אחד לא קילל אותך אני לא יודע מאיפה לקחת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...