להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

תשמע Kill ...

בוא אני אגיד לך בדיוק מה אתה לא מבין בחיים האלה וגם לא תבין בקרוב ....

אתה לא מבין שאתה אגואיסט. אין לך זהות . אתה לא יודע מי אתה ומה אתה . אתה לא יודע מאיפה היגעת ומה משמעות קיומך וקיום מדינתך בעולם הזה.

אתה לא יודע מה זה להיות ציוני ומה חשיבות הציונות למדינה שלך.

אבל כמו שהבנתי גם לא ממש יוזיז לך מה שאמרתי כאן כי זה לא חשוב בשבילך, יותר נכון שאתה לא בדיוק מבין שזה חשוב בשבילך.

בגלל אנשים כמוך שרק דואגים לתחת שלהם המדינה נראת ככה.

ולא אתה לא יכול להגיד לי "מה אתה רוצה לא כולם אידיאליסטים במדינה הזאת" כי אתה פשוט לא מבין שכאזרח ישראלי ויהודי אתה חייב להיות משהו יותר מסתם בן אדם שלומד ומפרנס את משפחתו ולא איכפת לו יותר משום דבר בעולם הזה .

מה לעשות נולדת כיהודי שחייב, שים לב - חייב להיות בעל מנטליות קצת יותר מורכבת בשביל להמשיך להתקיים במדינה הזאת.

לסיכום : זה בערך הדברים שאתה לא מבין או לא רוצה להבין כי לטענתך זה נוגד את ה"אידיאולוגיה" שלך . אני לא מנסה לשנות את אופן המחשבה שלך כי הוא לא ישתנה מן הסתם מהודעה אחת בפורום (הלוואי). אני רק מראה לך את המציאות שאתה לא מבין ולא תבין גם כי אתה פשוט לא מבין.

מקווה שהיתי ברור :xyxthumbs:

בדיוק לזה התכוונתי כשאמרתי פאנטים. אני יודע מצויין מי אני ומאיפה באתי. משמעות קיום? לחיות ולהתרבות זו משמעות הקיום של כל בן אנוש.

אגויסט? מבחינתך אולי מבחנתי לא. הסטנדרטים שלנו שונים. מבחנתי אתה זה האגואיסט.

לא אני לא חייב להיות יותר ממה שאני רוצה. אתה נשמע בדיוק כמו הספר הטפה לפאנט המתחיל. אתה ממציא דברים,חובות מוזרות וסטנדרטים מושחטים.

אתה לא מסכן את החיים שלך בשביל המדינה - אתה מסכן את החיים שלך בשביל עצמך,בשביל החברים שלך,ובשביל המשפחה שלך.

עזוב את המדינה בצד לרגע. הערבים פעולות טרור נגד האזרחים,לא נגד המדינה.

אם היית גר בשדרות,והייתה לך דרך להגן על המשפחה שלך (כלומר,גיוס לקרבי) - לא היית עושה את זה?

עזוב אותך מהמדינה,אתה מגן פה על החיים שלך.

מי שלא מגן על חייו,לא זכאי להם.

יש אחרים שרוצים לסכן את החיים שלהם, שיסכנו אני ישאר מחוץ לזה.

אני לא גר לשדרות אז הדוגמא שלך לא קשורה וחוץ מזה אם הייתי היינו עוברים.

אני לא מגן על החיים שלי כי אף אחד לא תוקף אותי אלא אם אני אתגייס לקרבי ישלחו אותי לסכן את החיים שלי ולקחת של אחרים, ממש יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא תוקף אותך כי יש אנשים שמונעים את זה! אותם האנשים שמסכנים את החיים שלהם אותם קרביים שאתה כנראה לא מבין את המשמעות של מה שהם עושים הם אלו שמונעים שאף אחד לא יפגע בך ובקרובים שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי כשאמרתי פאנטים. אני יודע מצויין מי אני ומאיפה באתי. משמעות קיום? לחיות ולהתרבות זו משמעות הקיום של כל בן אנוש.

אגויסט? מבחינתך אולי מבחנתי לא. הסטנדרטים שלנו שונים. מבחנתי אתה זה האגואיסט.

לא אני לא חייב להיות יותר ממה שאני רוצה. אתה נשמע בדיוק כמו הספר הטפה לפאנט המתחיל. אתה ממציא דברים,חובות מוזרות וסטנדרטים מושחטים.

אל תזרוק סיסמאות עכשיו ... דבר תכלס .

מה בדיוק פאנטי במה שאמרתי ??

בדיוק מה שאמרתי לך, משמעות הקיום שלך, לטענתך זה רק לחיות ולהתרבות . תבין, את זה אני יודע וישר אמרתי לך את זה, אין הרבה תיחכום בצורת המחשבה שלך ....

מה בדיוק אגואיסטי מצורת המחשבה שלי בעקבות ה"סטנדרטים" שלך ? תפרט קצת על ה"סטנדרטים" האלה.

סטנדרטים מושחטים ?? חביבי תבדוק את עצמך ... לדעתי אתה זה הבן אדם היותר מושחט כי לך אין שום ערכים מלבד לחיות ולהתרבות...

אז בוא תסביר את עצמך כי לא ממש הבנתי מה אתה רוצה להביא פה ?? אין שום דבר שעומד מאחורי מה שאתה אומר... כי פשוט אתה עדיין לא יודע מה אתה רוצה מהחיים שלך (זהות כבר אמרתי?)...

בוא תסביר. אני אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזרוק סיסמאות עכשיו ... דבר תכלס .

מה בדיוק פאנטי במה שאמרתי ??

בדיוק מה שאמרתי לך, משמעות הקיום שלך, לטענתך זה רק לחיות ולהתרבות . תבין, את זה אני יודע וישר אמרתי לך את זה, אין הרבה תיחכום בצורת המחשבה שלך ....

מה בדיוק אגואיסטי מצורת המחשבה שלי בעקבות ה"סטנדרטים" שלך ? תפרט קצת על ה"סטנדרטים" האלה.

סטנדרטים מושחטים ?? חביבי תבדוק את עצמך ... לדעתי אתה זה הבן אדם היותר מושחט כי לך אין שום ערכים מלבד לחיות ולהתרבות...

אז בוא תסביר את עצמך כי לא ממש הבנתי מה אתה רוצה להביא פה ?? אין שום דבר שעומד מאחורי מה שאתה אומר... כי פשוט אתה עדיין לא יודע מה אתה רוצה מהחיים שלך (זהות כבר אמרתי?)...

בוא תסביר. אני אשמח לשמוע...

מה היה הפאנטי?

הטון בו כתובים הדברים וכל ה"חייב" שלך והסטנדרטים המושחטים וכל ההטפה.

אתה שוב נשמע כמו פאנט אבל הפעם דתי עם "המשמעות קיום". מי בדיוק קבע שיש בכלל משמעות מיוחדת לקיום שלך?

למה אתה האגואיסט לפי הסטנדרטים שלי? כי אתה חושב על מה שטוב לך ונכון בשבילך ולא מה שטוב לאחרים(לי במקרה הזה).

כן סטנדרטים מושחתים. ערכים? בהחלט יש לי וזה שהם שונים משלך זאת לא אומרת ששלי שגוים או לא קיימים כלל.

דווקא ההצהרות שלך מאוד ריקות מתוכן ממשי. אני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי? מוזר גם אתה התחלת לקרוא מחשבות?

גי מאיפה האנשים פה יודעים את זה!?

תאמין לי שעד שלא תהיה חלק מזה אתה לא תבין מה הם עושים ומה החשיבות של זה.

אני כן יודע מה הם עושים. אתה יודע זה לא סוד בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

it's that thing babys suck on.

NO, that a pedophile

כן אני יודע. ואתה?

אני יודע. אבל, אם אמרת את זה אלי או שאתה לא מכיר את דעותי או שאתה לא יודע מה זה,תבחר.

לא אמרתי שאתה לא יודע אמרתי שאתה לא מבין וכנראה גם שבזמן הקרוב לא תבין.

אם אתה רוצה ניסוח שונה בבקשה. אני מבין מה הם עושים שם.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היה הפאנטי?

הטון בו כתובים הדברים וכל ה"חייב" שלך והסטנדרטים המושחטים וכל ההטפה.

אתה שוב נשמע כמו פאנט אבל הפעם דתי עם "המשמעות קיום". מי בדיוק קבע שיש בכלל משמעות מיוחדת לקיום שלך?

למה אתה האגואיסט לפי הסטנדרטים שלי? כי אתה חושב על מה שטוב לך ונכון בשבילך ולא מה שטוב לאחרים(לי במקרה הזה).

כן סטנדרטים מושחתים. ערכים? בהחלט יש לי וזה שהם שונים משלך זאת לא אומרת ששלי שגוים או לא קיימים כלל.

דווקא ההצהרות שלך מאוד ריקות מתוכן ממשי. אני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי? מוזר גם אתה התחלת לקרוא מחשבות?

גי מאיפה האנשים פה יודעים את זה!?

אני לא דתי ורחוק מזה .

ואני לא פאנט אני יודע שיש אנשים בעלי דיעות אחרות וזה לגיטמי וחיוני. אני פשוט מראה לך את מה שאני מאמין בו ומה למדתי בצבא.

מה שאני מנסה להגיד לך פה שמי שמתגייס לקרבי יכול לראות את התמונה היותר ברורה של המציאות ולא יותר מזה .

וכל ההתבטאות שלך רק מראה עד כמה הראיה שלך צרה . אתה חושב שמה שאני אומר זה ריק מתוכן, כי אתה פשוט לא מסוגל להבין שיש המון תוכן במה שאני אומר.

רק לשם הידע הכללי ... אנשים עם צורת מחשבה כזאת מחזיקים את המדינה הזאת ... מה תגיד מדינה של פאנטים ?

מורעלי VS פצפיסט אגואיסט יפה נפש. ובדרך יש גם כמה פאשיסטים.

בוויכוח הזה אף אחד לא ינצח. דרך אגב, שניהם טועים, אבל תמשיכו זה מבדר.

בוא תאיר את עינינו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע. אבל, אם אמרת את זה אלי או שאתה לא מכיר את דעותי או שאתה לא יודע מה זה,תבחר.

אם אתה לא פציפיסט אז העמדה הנגדית לזה היא פשיסט. אם אתה פשיסט ולא רוצה קרבי אז אתה צבוע. תבחר.

מבחינתי "פציפיסט-אוגואיסט-צבוע-יפה נפש" מתאר אותך בצורה טובה ולא רק בגלל אתה לא רוצה ללכת לקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא מבין עם היית מבין אז לא היית מדבר כמו שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...