להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

שיואו אתה קיצוני. שיואו אתה מקורי. שיואו אתה מגניב. שיואו אתה מין לורד ביירון מודרני. שיואו הייתי רוצה לסגוד לך.ששיייייוווואאאאווווווווווו

ההשקפות שלך כ"כ קיצוניות שממש בא לי להזדהות איתך ולזרוק את ההשקפות השמרניות והמתונות והלא מאגניביות שלי לפח!!!

תן לי לסגוד לך לנצח...

למה מישהו לוקח ת'בחור ברצינות? הוא חיי בלה לה לנד משלו -- פרופיל 97? אחלה, ברוך הבא לשירות קרבי. לא רוצה? אחלה, ברוך הבא לכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלי קשר לאם זה נכון או לא נכון...

החיילים הקרביים סובלים מאוד ולאף אחד לא אכפת ככה שהרבה פורשים באמצע ומלא מלשבי"ם מוותרים ... :-\

תוסיף לזה את המילואים שלא רואים את הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את החובות שלי טוב מאוד. אבל, גם את הזכויות שלי.

אתה רוצה לסכן את החיים שלך? be my guest that's your problem not mine.

רק אפילו אל תנסה להטיף לי מוסר של "חובה לשרת בקרבי ולהגן על המדינה !". כשאתה/אתם עושים את זה ,זה נשמע בדיוק כמו החרדים שמטיפים לתורה.

:puke:

אני ממש לא כזה

ואני אפילו לא סובל חרידים

עוד פינוקי שהמדינה עושה מה שהם רוצים

אתה לא חייב לסכן את חייך בצה"ל , יש הרבה עבודות בצה"ל

אתה יכול לשבת מול המחשב, תעשה מה שאתה אוהב , זה הפאנטה .

אבל אל תיהיה דפוק ולא להתגייס,

תמיד יהיו אנשים שירצו לעזור למדינה ולתרום.

אפילו עם יהיה צורך בלסכן את חייהם, ומגיעה להם את כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קורה?

אם אני מתגייס לקרבי(סתם דוגמא היפוטטית) איך זה קשור אלי? אני לא ירוויח מזה דבר אלא רק יסכן ויבזבז. למשפחה שלי? להגן עליה? יש פאנטים אחרים שמוכנים לעשות את זה, לא תודה.

זכותך להתנגד .

בדיוק כמו שלמדינה יש זכות לחייב אותך להתגייס בהתאם לפרופיל ונתונים שנקבעו לך .

למה זה ככה? כי זה החוק !

למה החוק כזה? כי ככה הוחלט שזה הדבר הכי טוב לעשות על מנת לשמור על המדינה מפני הערבים שמחכים בפינה לחסל את המדינה הזאת

אנחנו מדינה יחסית מאוד צעירה עברנו הרבה מאוד מלחמות והרבה מאוד מלחמות עוד יהיו בעתיד .

צריך ולוחמים ומי שלא אוהב או לא רוצה שינסה את מזלו אצל הקבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קורה?

אם אני מתגייס לקרבי(סתם דוגמא היפוטטית) איך זה קשור אלי? אני לא ירוויח מזה דבר אלא רק יסכן ויבזבז. למשפחה שלי? להגן עליה? יש פאנטים אחרים שמוכנים לעשות את זה, לא תודה.

אני מסכים איתך בקשר של הסיכון חיים, אבל האם אתה תרגיש טוב שאיזה חייל נפצע ביגלל שאתה יושב בבית?

אני בדעה שלך בדיוק ואני גם חושב שלא "שווה" למות בישביל המדינה הזאת אבל אתה הצגת את זה אחרת לגמרי.

זה נשמע כמו כפוי טובה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מישהו לוקח ת'בחור ברצינות? הוא חיי בלה לה לנד משלו -- פרופיל 97? אחלה, ברוך הבא לשירות קרבי. לא רוצה? אחלה, ברוך הבא לכלא.

חחחח ואז מ'זה יהיה שווה ... הבנאדם יישב בכלא ת'21 שלו ויתרגז כל כך שכבר לא ירצה לשרת יותר ואז ייצא על אי התאמה/ נפשי... גם עשית לעצמך הרבה כאב ראש גם הפסדת חייל וגם אחרים ילכו בעקבות המקרה שלו... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם כאלה קשוחים, הרוב עוד בבקו"מ כשצועקים עליהם המכים האלה הם נשברים ועושים מה שאומרים להם כמו ילדים טובים חחח

ויש כאלה שמפחדים יותר לצאת על 21\אית התאמה מאשר לשרת בקרבי חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא כזה

ואני אפילו לא סובל חרידים

עוד פינוקי שהמדינה עושה מה שהם רוצים

אתה לא חייב לסכן את חייך בצה"ל , יש הרבה עבודות בצה"ל

אתה יכול לשבת מול המחשב, תעשה מה שאתה אוהב , זה הפאנטה .

אבל אל תיהיה דפוק ולא להתגייס,

תמיד יהיו אנשים שירצו לעזור למדינה ולתרום.

אפילו עם יהיה צורך בלסכן את חייהם, ומגיעה להם את כל הכבוד!

עוד אחת מנפלאות הלא יודע אפילו איך לקרוא לתופעה המוזרה הזו.

אמרתי שאני לא הולך להתגייס? לא.

אמרתי שהיא לא הולך להתגייס לקרבי? כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה החוק כזה? כי ככה הוחלט שזה הדבר הכי טוב לעשות על מנת לשמור על המדינה מפני הערבים שמחכים בפינה לחסל את המדינה הזאת

אנחנו מדינה יחסית מאוד צעירה עברנו הרבה מאוד מלחמות והרבה מאוד מלחמות עוד יהיו בעתיד .

צריך ולוחמים ומי שלא אוהב או לא רוצה שינסה את מזלו אצל הקבן .

שטויות הכל עניין של כסף! תראה מה קרה באירלנד עם המחתרת.

תן לערבים את האדמה שלהם, פרנסה, קורת גג, ותאמין לי שנפסיק כבר לחיות על החרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קורה?

אם אני מתגייס לקרבי(סתם דוגמא היפוטטית) איך זה קשור אלי? אני לא ירוויח מזה דבר אלא רק יסכן ויבזבז. למשפחה שלי? להגן עליה? יש פאנטים אחרים שמוכנים לעשות את זה, לא תודה

זאת הבעיה כולם מחפשים את "מה הם ירוויחו מזה" וזה בסדר בשלב הראשוני בשירות... אחרי זה מבינים שיש הרבה מעבר ומפסיקים להיות כל כך אגואיסטים .

וחוץ מזה אתה כן תרוויח פשוט אתה עוד לא מבין את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בקשר של הסיכון חיים, אבל האם אתה תרגיש טוב שאיזה חייל נפצע ביגלל שאתה יושב בבית?

אני בדעה שלך בדיוק ואני גם חושב שלא "שווה" למות בישביל המדינה הזאת אבל אתה הצגת את זה אחרת לגמרי.

זה נשמע כמו כפוי טובה :s07:

את האמת אני(והמשפחה שלי והחברים וכו) ירגיש יותר טוב בידיעה שזה לא הייתי אני.

זאת הבעיה כולם מחפשים את "מה הם ירוויחו מזה" וזה בסדר בשלב הראשוני בשירות... אחרי זה מבינים שיש הרבה מעבר ומפסיקים להיות כל כך אגואיסטים .

וחוץ מזה אתה כן תרוויח פשוט אתה עוד לא מבין את זה .

בעיה? מבחינתך ומבחינת השלטון אולי. מבחינתי אני והקרובים שלי הכי חשובים לי וזה הסולם חשיבות שעל פיו אני חי.

אני יודע בדיוק מה תגיד. אם זה לא הרגשה של תרומה מיוחדת למדינה אז זה כנראה יהיה "שתתבגר ככה".

מיותר לציין אבל יש המון מדינות שיש בהן המון אנשים שלא שירתו בצבא כלוחמים והפלא ופלא כולם מתבגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לבגרות . זה נחמד ליראות עוד בחור בן 16 שחושב שהוא יודע הכל :xyxthumbs:

שמע אחי, חוץ מבגרות אתה תבין הרבה יותר טוב באיזה מדינה אתה חיי ולמה שווה לחיות בה ולא לחשוב על לצאת לחול. חוץ מזה אתה תתנסה בחיים שהם קצת אחרת, תרחוש חברים מסוג אחר, חברים לכל החיים . אתה תבין למה באמת מעריכים חבר'ה קרביים . בקיצור אתה תלמד המון .

אתה פשוט לא מסוגל להבין נכון לעכשיו איזה שינוי זה יכול להביא לחיים שלך .

ולשאלה הקודמת שלך - למה לעשות את החיים קשים יותר ?

מה לעשות אם לא קשה אז לא מתקדמים לשום מקום . כמו ברכיבה על אופניים - אם זה קל סימן שאתה בירידה . ככה אני חושב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות הכל עניין של כסף! תראה מה קרה באירלנד עם המחתרת.

תן לערבים את האדמה שלהם, פרנסה, קורת גג, ותאמין לי שנפסיק כבר לחיות על החרב.

הלוואי וזה היה ככה..

הבעיה היא שהרוב הערבי-הפלשתני שרוצה לחיות כמו בני אדם נורמלים נשלט ע"י כנופיות טרוריסטים חמושות שנתמכות ע"י סוריה ואיראן ..

זה קצת בעיה כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לציין אבל יש המון מדינות שיש בהן המון אנשים שלא שירתו בצבא כלוחמים והפלא ופלא כולם מתבגרים.

זה נכון... אבל בתכלס אנחנו לא חיים במדינות האלה .. וכורח המציאות כופה עלינו אורח חיים שונה שכביכול קשה יותר בשבילך ובשביל אנשים אחרים..(אם תצליח לשנות אותו אתה קינג ;))

זה לא אומר שאני מסכים או לא מסכים עם האידאולוגיה שלך.. פשוט אני מציין ת'מצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...