Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?!

GbeTech

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שיחקתי בזה קצת ויש לזה גרפיקה גרועה..פחות טובה משל מקס פיין... והשליטה עם העכבר גרועה פעם זה מהיר ופעם איטי

מה עשוים במשחק חוץ מלירות איך נותנים בעיטה או רצים או משו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיחקתי בזה קצת ויש לזה גרפיקה גרועה..פחות טובה משל מקס פיין... והשליטה עם העכבר גרועה פעם זה מהיר ופעם איטי

אל תפסול את המשחק בגלל הגרפיקה שלו ;) וכן, השליטה לא משהו...

אבל - אתה מפספס את הקטע במשחק... זה שתדע לתת בעיטה, לא ממש יגלה לך את המהות ב RE4. "מה עושים חוץ מלירות"... משחקים, יש לך פאזלים, צריך ממש לחשוב איפה למקם את עצמך (ואת אשלי אחרי שאתה מציל אותה), לדעת לחסוך בתחמושת *cough*... זה לא Virtua Cop בג'ויסטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אחי לא אהבתי תמשחק..

בכללי העלילה יכלה להיות מצויינת אם היו משפרים אותה קצת אבל הגרפיקה ממש לא טובה ככמו לפני 4 שנים והשליטה גם לא

אבל מה שהורס גם תמשחק זה שהוא מתנהל כמו המשחקים של פעם שצריך ללחוץ על היריה בשביל לקפוץ מעל גדר או שיש מקום מוגבל שאפשר ללכת עליו..

שלא נדבר על זה שיש רק 3 זומבים שונים עם 3 פרצופים שונים והשאר אותו דבר..גם זוויות המצלמה לא ממש מקלות על השחקן..

הייתי נותן למשחק 4.5 מתוך 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אחי לא אהבתי תמשחק..

בכללי העלילה יכלה להיות מצויינת אם היו משפרים אותה קצת אבל הגרפיקה ממש לא טובה ככמו לפני 4 שנים והשליטה גם לא

אבל מה שהורס גם תמשחק זה שהוא מתנהל כמו המשחקים של פעם שצריך ללחוץ על היריה בשביל לקפוץ מעל גדר או שיש מקום מוגבל שאפשר ללכת עליו..

שלא נדבר על זה שיש רק 3 זומבים שונים עם 3 פרצופים שונים והשאר אותו דבר..גם זוויות המצלמה לא ממש מקלות על השחקן..

הייתי נותן למשחק 4.5 מתוך 10

אני מסכים איתך חלקית... אבל מה שאתה מדבר עליו, שיש לו תכונות "כמו של משחקים ישנים", זה בגלל שהוא פורט. ככה זה משחקים לקונסולות, אתה מוגבל בג'ויסטיק ולא במקלדת עם המון כפתורים.

ועם הזמן יש עוד המון אויבים... אתה בטח בתחילת המשחק?

צודק, הפורט ל לא משהו, אבל לא 4.5/10... אולי בסביבות ה 7,7.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם הגדרות בסדר תבטל את התזוזה של המצלמה יחד עם הכוונת, ככה לי זה הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה.

פעם שיחקתי במשחק הזה ופרשתי אחרי שנתקעתי בשלב מסויים.

עברתי בית קברות עם מלא זומבים ואחרי זה יש דלת גדולה נעולה.

בצד ימין של הטירה יש מן שעון כזה עם סימנים... הצלחתי לסדר את היסמנים לפי איך שהם אמרוים להיות אבל הדלת לא נפתחה לי.

מישהו זוכר איך פותחים את הדלת? עשיתם לי חשק להתחיל לשחק שוב (במיוחד כשיש את התוכנה הזו לכיוונון של העכבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...