Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?!

GbeTech

Recommended Posts

יש לי כבר 5 שעות במשחק... באמת משחק מהנה, אחלה Cutscenes, תמיד אהבתי לפוצץ זומבים.

אבל במשך כל המשחק, יש לך תחושה מעיקה שחסרה לך תחמושת, ואסור לך לבזבז. זה נורא.

עכשיו הרגתי את ה Chief, ויצאתי ממנו עם כמה כדורים של אקדח, ושוטגאן ריק. איזה כיף!

שלא נדבר על ההחלטה המטופשת ביותר של המפתחים, לא לתת לנו את האפשרות לקנות תחמושת מה Vendors. הם בטח אמרו שזה יגרום למשחק להיות קל. אז תעשו מחיר כמעט בלתי אפשרי לקנייה המונית של תחמושת! אבל אל תבטלו את האפשרות לחלוטין :kopfpatsch:

להיות כל הזמן בתחמושת, לא גורם לך להגיד, "וואו! צריך כל הזמן לחשוב על תחמושת כי היא עומדת להגמר עוד שני זומבים! המשחק הזה פשוט מעולה!!" או "איזה כיף! נגמר לי השוטגאן!!"... זה פשוט מוריד מחווית המשחק.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק תפרסם הודעה כזאת בפורום של GAMESPOT....

שמעתה פעם על הז'אנר survival horror?

אני לא מבין למה אתה מתבכיין על התחמושת? סיימתי את המשחק בכול רמה, כולל PRO רק בעזרת הסכין.

תלמד לשחק לפני שאתה מתחיל להתבכיין.

עצוב לראות אנשים כמוך שלא מעריכים יצירת מופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תפרסם הודעה כזאת בפורום של GAMESPOT....

שמעתה פעם על הז'אנר survival horror?

אני לא מבין למה אתה מתבכיין על התחמושת? סיימתי את המשחק בכול רמה, כולל PRO רק בעזרת הסכין.

תלמד לשחק לפני שאתה מתחיל להתבכיין.

עצוב לראות אנשים כמוך שלא מעריכים יצירת מופת.

מישהו פה מגזים? ::)

לגמור את המשחק עם סכין זה סתם שטות. למה להשתמש בסכין כשאתה יכול לשלוף רובה :kopfpatsch:

וכן, זה עד כדי כך פשוט. סכין זה פחות כיף מרובים, נקודה.

וזה "שמעת", לא "שמעתה".

עוד מישהו? ועדיף שיהיה אחרי ארוחת צהרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי מה אתה שמח שסימתה את המשחק אם סכין זה כל הכיף שיש רובים במשחק אתה צריך להנות ולא לנסות לסיים אותו בדרך הכי קשה ואז להתלהב

לקחת לי את המילים מהפה.

הלך, סיים את המשחק על PRO רק עם סכין... סוף סוף הוא מצא מקום להתלהב בו, אחרי כל הסבל שעבר.

זה כל הקטע במשחק :bash:

לא מרוצה אל תשחק או שאתה יכול להשתמש בציטים(:-X) אבל זה יהרוס לך את החוויה במשחק :-\

וואלה? אז מלכתחילה לא הערכתי את המשחק כמו שצריך. הייתי בטוח שזה שילוב של Unreal ו House of Dead :lol:

אתם נהנים מכאלה משחקים? הייתי מעדיף שיהיה לי המון תחמושת, והאויבים יהיו יותר מהירים, לוקחים יותר דמג' ועושים יותר דמג', מאשר הגרסא המוחלשת של הזומבים ש RE4 נותן, ומעט תחמושת. שתי הגרסאות מאוזנות, אבל מה שאני הצעתי יותר מספק, לדעתי :-X

מה כל הקטע במשחק לשחק הכי קשה או להנות

הוא התכוון, שכל הקטע במשחק שאין לך תחמושת, לא לשחק על הכי קשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה מגזים? ::)

לגמור את המשחק עם סכין זה סתם שטות. למה להשתמש בסכין כשאתה יכול לשלוף רובה :kopfpatsch:

וכן, זה עד כדי כך פשוט. סכין זה פחות כיף מרובים, נקודה.

וזה "שמעת", לא "שמעתה".

עוד מישהו? ועדיף שיהיה אחרי ארוחת צהרים.

זה לא שטות.

הרבה אנשים שמחפשים "אתגר" אחרי שסיימו את המשחק עם נשקים מתחילים Knife run.

מה לעשות אני נהניתי מאוד מהמשחק הזה, ומהר מאוד המשחק נהיה קליל מידי בשבילי ואני בן אדם שאוהב ונהנה מאתגרים ::).

וכמו שאמרתי יש לך עוד המון דברים ללמוד על המשחק לפני שאתה מתחיל להתבכיין על התחמושת.

הנה כמה טיפים:

תלמד להשתמש ב supplex, בשביל להרוג זומבי אתה לא צריך לבזבז יותר מיריה אחת של אקדח.

תלמד להשתמש בסולמות ובמקומות גבוהים לטובתך, ובשביל לקבץ זומבים.

תלמד להשתמש ב kick במקומות סגורים עם הרבה זומבים, בשביל להעיף את כול מי שבטווח של הבעיטה.

תלמד להשתמש בסכין, ובמקום לירות כמו מטומטם על זומבים כשהם על הרצפה, פשוט תרביץ להם עם הסכין.

על תעשה reload לנשק לפני שאתה משדרג את התחמושת שלו. אחרי שדרוג התחמושת, הנשק מתמלא מחדש.

תשמור את הכדורים של המגנום אך ורק לבוסים, הוא יעשה לך את החיים הרבה יותר קלים.

עם אתה בצרה בסוף המשחק, תשדרג את השוטגאן האחרון למקס. השדרוג המיוחד שלו נותן לך מחסנית של 100 כדורים.

flash grenades הורגים מיידית זומבים שיוצא להם מהראש זרועות וכול הירקות למיניהם.

אם לעשות את כול הדברים האלו זה מסובך בשבילך, תעשה טובה ותפרוש.

כמו שמאט אמר - כול הקטע במשחק זה לשרוד, וללמוד להשתמש בנשקים שלך ובתחמושת בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לסים את המשחק עם סכין מראה על שליטה הבנה והמון סבלנות

זה לא משחק של "להרוג את כולם להרוג את כולם להרוג את כולם" יש מספיק משחקים כאלה כבר.

כנראה שזה לא מה שאתם מחפשים סבבה אבל גרוע הוא לא.

על אותו משקל אתם יכולים לשאול את החברה שגומרים את Final Fantasy בLEV 1

או הדברים האחרים המטורפים שהם עושים :yelclap:

כי זה חלק מהמשחק כי זה אפשרי כי זה כיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RE4 וDMC3 הם לטעמי שני משחקי הפעולה הכי טובים שיצאו עד היום.

הם פשוט מושלמים מכל אספקט אפשרי, והם שני המשחקים היחידים בשוק שמספקים אתגר ממש ממש גדול, וממש כיף לגמור אותם כל פעם מחדש ברמות גבוהות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי וואי וואי שמענו עליך גמרתה את הPRO אם סכין חח זה בלתי אפשרי בעליל אם אתה מתכוון שאתה לא יריתה כדור אחד אז זה פשוט בלתי אפשרי בגלל שא' במגדל הזה שאתה נכנס אליו ואתה יורד למטה אתה צריך לשחרר קורות עץ שתוקעות את הגלגל ואתה צריך לירות בהן... אתה לא מגיע אליהן אם סכין,וגם כן שהגמד הזה מתאחד אם השומר שלו אני חושב שהוא מיתאחד איתו חח אתה ממש אבל ממש לא מגיע אליו אם סכין... אני יריתי עליו 2 מחסניות מגנום והוא לא מת... מה עשיתי? הלכתי למוכר,מכרתי לו כמה דברים וקניתי בזוקה! חח אחרי יריה אחת הוא מת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? אז מלכתחילה לא הערכתי את המשחק כמו שצריך. הייתי בטוח שזה שילוב של Unreal ו House of Dead :lol:

אתם נהנים מכאלה משחקים? הייתי מעדיף שיהיה לי המון תחמושת, והאויבים יהיו יותר מהירים, לוקחים יותר דמג' ועושים יותר דמג', מאשר הגרסא המוחלשת של הזומבים ש RE4 נותן, ומעט תחמושת. שתי הגרסאות מאוזנות, אבל מה שאני הצעתי יותר מספק, לדעתי :-X

התשובה לזה פשוטה, אל תשחק משחקי Survival Horror ותעזוב את RE4 במיידי, אתה פשוט לא יודע להעריך אותו. הלחץ לעשות כל יריה לנחשבת ולא סתם לרסס כמו חולה רוח הוא בדיוק חלק מהעניין והיופי. משחק ענק ומדהים שפשוט אין מילים, המצאה של הז'אנר מחדש ברמה מעולה. אתה יכול לעבור למשחקים כדוגמת FarCry, Doom3, Prey, HL2 וחבר מרעיהם (או המקבילים להם בקונסולות). גם משחקים מגניבים אבל בסיגנון אחר לגמרי עם מטרה ודגש שונים לחלוטין.

מי שמשחק במשחק המעולה הזה חייב להצטייד בגיימפד.

אחרת,תסכול.

אתה מדבר על הגירסה למחשב. מדובר בפורט עלוב עם שליטה נוראה ולפיכך אסור לגעת בו. לעומת זאת שחק את המשחק על ה-Gamecube או על ה-PS2 שאליו הם נועדו ואז תבין חוויה מהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...