Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 4 - מה הקטע עם המחסור המטורף בתחמושת?!

GbeTech

Recommended Posts

אתה מדבר על הגירסה למחשב. מדובר בפורט עלוב עם שליטה נוראה ולפיכך אסור לגעת בו. לעומת זאת שחק את המשחק על ה-Gamecube או על ה-PS2 שאליו הם נועדו ואז תבין חוויה מהי.

למה פורט עלוב?

הפורט די חופף לגירסת PS2

שיחקתי על ה עם גיימפד אלחוטי של לוגיטק

ועכשיו אני משחק בפלייסטיישן ואין כמעט הבדל.

השליטה היא אותה שליטה

המשחק הוא אותו משחק.

ההנאה היא אותה הנאה.

אתה שיחקת על אותו על ה בכלל?

(ולא עם עכבר ומקלדת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואיי וואי וואי שמענו עליך גמרתה את הPRO אם סכין חח זה בלתי אפשרי בעליל אם אתה מתכוון שאתה לא יריתה כדור אחד אז זה פשוט בלתי אפשרי בגלל שא' במגדל הזה שאתה נכנס אליו ואתה יורד למטה אתה צריך לשחרר קורות עץ שתוקעות את הגלגל ואתה צריך לירות בהן... אתה לא מגיע אליהן אם סכין,וגם כן שהגמד הזה מתאחד אם השומר שלו אני חושב שהוא מיתאחד איתו חח אתה ממש אבל ממש לא מגיע אליו אם סכין... אני יריתי עליו 2 מחסניות מגנום והוא לא מת... מה עשיתי? הלכתי למוכר,מכרתי לו כמה דברים וקניתי בזוקה! חח אחרי יריה אחת הוא מת...

נו ברור שיריתי על הקורות, הריי אני לא יכול לרחף אליהם עם הסכין. :-\

בקרב עם Selazar (נראה לי זה השם) השתמשתי בסכין נגד העין , נגד סלאזאר השתמשתי במגנום. אין דרך להגיע אליו עם סכין.(או ש יש?)

לפי מה שזכור לי סלאזאר, וקורות עץ זה המקומות היחידים שחובה להשתמש באקדח.

ותאמין לי ש Knife run זה ממש לא קשה עם יש לך אסטרטגיה לכול מקום ולכול בוס.

2 הדברים הכי חשובים בשימוש בknife זה:

*סולמות,סולמות,סולמות. במקומות עם מלא זומבים פשוט תטפס למקום גבוה, מה שיגרום להם לטפס על הסולם אחד אחד, ואז פשוט תשתמש בסכין כול פעם שזומבי מגיע לקצה של הסולם. פשוט.

*תמיד תכוון לרגליים של הזומבים ואז תשתמש ב supplex. זה גם מוריד משמעותית את האחוזים שיצמחו להם ירקות מהראש.

ד"א אתם לא תאמינו עד כמה פשוט הקרב עם קראוזר רק עם הסכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לזה פשוטה, אל תשחק משחקי Survival Horror ותעזוב את RE4 במיידי, אתה פשוט לא יודע להעריך אותו. הלחץ לעשות כל יריה לנחשבת ולא סתם לרסס כמו חולה רוח הוא בדיוק חלק מהעניין והיופי. משחק ענק ומדהים שפשוט אין מילים, המצאה של הז'אנר מחדש ברמה מעולה. אתה יכול לעבור למשחקים כדוגמת FarCry, Doom3, Prey, HL2 וחבר מרעיהם (או המקבילים להם בקונסולות). גם משחקים מגניבים אבל בסיגנון אחר לגמרי עם מטרה ודגש שונים לחלוטין.

צודק. זה כבר עניין של טעם... גיליתי שאני פשוט לא נהנה ממשחקי Survival Horror :-X

אתה מדבר על הגירסה למחשב. מדובר בפורט עלוב עם שליטה נוראה ולפיכך אסור לגעת בו. לעומת זאת שחק את המשחק על ה-Gamecube או על ה-PS2 שאליו הם נועדו ואז תבין חוויה מהי.

אני שיחקתי במחשב כל הזמן הזה... הייתי שם את זה בקונסולות אם זה לא היה במחשב.

וכן, השליטה זוועתית. בעצם, השליטה הזו היא הכי השליטה הכי זוועתית ששיחקתי בה בחיים שלי.

למה פורט עלוב?

הפורט די חופף לגירסת PS2

שיחקתי על ה עם גיימפד אלחוטי של לוגיטק

ועכשיו אני משחק בפלייסטיישן ואין כמעט הבדל.

השליטה היא אותה שליטה

המשחק הוא אותו משחק.

ההנאה היא אותה הנאה.

אתה שיחקת על אותו על ה בכלל?

(ולא עם עכבר ומקלדת?)

המשחק למחשב ממוצע מינוס. לא יודע לגבי הקונסולות, למרות שהביקורות נתנו לו ציונים עילאיים (Gamespot עם Editors Choice)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי בגירסת הPS2 והמחסור בתחמושת דווקה מאוד מוסיף למשחק

ככה אתה צריך אסטרטגיה במקום לפוצץ זומבים במיליונים ובקלות

זה הפואנטה שלי... ש"לפוצץ זומנים במיליונים" לאו דווקא הולך צמוד עם "בקלות". תמיד אפשר לעשות ש"לפוצץ זומנים במיליונים" יהיה קשה באותה רמה של "להרוג מעט זומבים באסטרטגיה ובלי תחמושת". סוג הנאה אחר, ג'אנר אחר?

/עריכה

http://en.wikipedia.org/wiki/Survival_horror

The player often must contend with limited supplies such as ammunition and health - hence "survival" horror.

מסביר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. אנשים צריכים להבין שזה ז'אנר אחר. כך שאין מקום באמת לבוא בטענות למשחק שזה האופי שלו, ואחת התכונות שלו היא הגבלה בתחמושת. אם השחקן לא נהנה בגלל התכונה הזו, הבעיה היא בטעמו האישי ולא במשחק.

למען האמת כבר נמאס לי ממשחקי פעולה שהופכים את השחקן לטנק (דום 3 היה הקש האחרון). כל הקטע של "המון נשקים מפוצצים" בא הרבה פעמים להסיח את דעתו של השחקן ממקרים בהם המשחק עצמו מעאפן. אם יתמקדו פחות בפיתוח נשקים ויותר ביצירת חוויית משחק מקורית וסוחפת, יהיה עתיד טוב יותר למשחקי הפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת כבר נמאס לי ממשחקי פעולה שהופכים את השחקן לטנק (דום 3 היה הקש האחרון). כל הקטע של "המון נשקים מפוצצים" בא הרבה פעמים להסיח את דעתו של השחקן ממקרים בהם המשחק עצמו מעאפן. אם יתמקדו פחות בפיתוח נשקים ויותר ביצירת חוויית משחק מקורית וסוחפת, יהיה עתיד טוב יותר למשחקי הפעולה.

אתה חוזר על מה שאני אמרתי רק הפוך :lol:

למה לא להשאיר את הנשקים הענקיים והמפוצצים, ובמקביל להשקיע בפיתוח אווירה, חוויה, גיימפליי ועלילה יותר טובה? זה לא בא במקום. אתה, אישית, לא מתחבר לנשקים הענקיים :)

GbeTech, אם אתה רוצה לפוצץ זומבים ולא לדאוג לתחמושת, ומגוף ראשון עם שליטה פשוטה על המחשב, אז תנסה את DEADHUNT.

תודה בנאדם!! טוב שיש אותך, עם הרשימות העצומות של המשחקים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חוזר על מה שאני אמרתי רק הפוך :lol:

נכון, הייתי צריך להפריד את המשפט הראשון מהשאר... הנקודה היתה שחסרים משחקים שמציבים אותך בעמדת נחיתות ומאלצים אותך לשחק ביצירתיות במקום להסתמך על הארסנל שברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הייתי צריך להפריד את המשפט הראשון מהשאר... הנקודה היתה שחסרים משחקים שמציבים אותך בעמדת נחיתות ומאלצים אותך לשחק ביצירתיות במקום להסתמך על הארסנל שברשותך.

דווקה לא חסרים רק שהם בזאנרים אחרים כמו RPG יפני \אסטרטגיה בתורות וכו

פשוט הגיע הזמן שזה יכנס גם לזאנר פעולה וRE4 עושה את זה מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשחק במשחק המעולה הזה חייב להצטייד בגיימפד.

אחרת,תסכול.

ממש לא חבר, יחד עם התוסף הנהדר הזה MouseAim, המשחק פשוט הפך לחוויה על המחשב.

לפני זה שיחקתי רק ב-PS2 אבל עכשיו שסוף סוף אני יכול לכוון עם העכבר, זה פשוט ענק! במיוחד שיש לך עכבר עם רזולוציה משתנה, מעולה לרובה צלפים. :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין ידידי,אני חושב שמשחקי גוף שלישי בנויים טוב יותר לגיימפד.כמו גם מירוצים.

עכבר+מקלדת למשחקי יריות בגוף ראשון.

(האחיין שלי אצלי בחופש הגדול והוא הביא איתו את הפלייסטיישן2 ,אני משחק COD3 וזה לא זה.חסר לי העכבר.

כנ"ל KILLZONE ודומיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקה לא חסרים רק שהם בזאנרים אחרים כמו RPG יפני \אסטרטגיה בתורות וכו

פשוט הגיע הזמן שזה יכנס גם לזאנר פעולה וRE4 עושה את זה מצוין

זהו בדיוק, דיברתי על ז'אנר משחקי הפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...