החלפת 9800XT ב 6600GT - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת 9800XT ב 6600GT

crazydiamond

Recommended Posts

ההשוואה הזו אולי תעזור לך - http://hwzone.co.il/reviews/alb6600agp/8/

אמנם היא בין ה - 6600GT ל - 9800PRO אבל ה - XT הוא סה"כ PRO מעט מומהר.

להחליף זה רעיון מצוין, כשמפעילים פילטרים ההבדל בין הכרטיסים ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שהמבחן הזה פחות או יותר ענה על הלבטים שלי לגבי כדאיות ההחלפה.

הכרטיס המדובר הוא 6600GT מתוצרת - כרטיס שמגיע עם גוף קירור ענק ובלי מאוורר. איך האיכות של כרטיסי גיגה בייט?

שאלה נוספת ברזולוציות דו מימד - שולחן העבודה, וכו' האם ה 6600GT יתן את אותה איכות תמונה מושלמת שה 9800XT נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה לי נידפקו 5 כרטיסי גיגביט 6600GT אם אקטיבי

לפי מה שהבנתי הפסיבי מגיע לרמות חום מטורפות ככה שאני אישית לא ממליץ לך על החלפה כזאת

גם ככה היום 2 הכרטיסים האלו חלשים למשחקים כבדים

ואני ממליץ לך לסחוב אם ה9800 פרו עד החלפת המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס המדובר הוא 6600GT מתוצרת - כרטיס שמגיע עם גוף קירור ענק ובלי מאוורר. איך האיכות של כרטיסי גיגה בייט?

יש לי בדיוק אותו (N66T128VP עם VIVO). כרטיס מסך מעולה - מגיע טיפה PRE-OVERCLOCKED, אין מאוורר = לא מרעיש וגם לא יישרף לך אם המאוורר יילך (כי אין מאוורר, מבין?)

הוא יכול להגיע ל-85C תחת עומס, אבל הוא סוחב את זה בלי בעיה.

שאלה נוספת ברזולוציות דו מימד - שולחן העבודה, וכו' האם ה 6600GT יתן את אותה איכות תמונה מושלמת שה 9800XT נותן?

כרטיס מסך מעפאן משנת 2000 ייתן לך אותה תמונה מושלמת.

למה אתה מתלבט בכלל? הכרטיס מגיע עם אחריות ל-3 שנים? אם יקרה לו משהו - יחליפו לך, הלא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע, אני אמור לקבל את זה ממישהו שקנה את זה ממישהו... ולא השתמש בו - קנה כדי למכור - סוחר מחשבים.

דרך אגב שמעתי על החום הרב שפולט הדגם הזה של הכרטיס בגלל שהקירור פסיבי. מישהו שמע על כרטיס שנשרף או שהליבה נפגעה בעת מאמץ - אני לא אבצע OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הם נשרפו לך כי הספק שלך לא היה מספיק חזק.

זה היה על 2 מחשבים שונים ואחד מהם היה דפוק מהמפעל

ולכולם היתה בדיוק אותה בעיה

חוץ מיזה כמו שאמרתי 2 הכרטיסים חלשים היום אז למה לא ללכת על בטוח

לסחוב אם ה9800XT עד החלפת המחשב כולו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ההחלפה לא עולה לי, ולא נראה לי שאני אחליף את המחשב בקרוב כי כרגע הוא מספק אותי וגם ירקתי דם עד שהצלחתי לפני חצי שנה להחליף את המעבד פרסקוט החם שהיה לי בנורת'ווד הנוכחי אז לפחות בשנה הקרובה אני לא אחליף אותו, ואם ההחלפה ל 6600GT תשפר לי קצת את הביצועים של המחשב אז למה לא? אמנם אני אחד שמעדיף כרטיסים של ATI אך מצד שני אני גם לא ממש רוצה לפספס הזדמנות טובה.

האם כל הדגמים האלה של גיגה בייט באים עם VIVO? ואם אני אשים מאוורר 80 מ"מ מתחת לגוף הקירור האם זה ישפר קצת את המצב של הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...