מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי?

אור כהן

Recommended Posts

לא הבנתי איך אתה רוצה שירכיבו לך מפרט ל CRYSIS בהגדרות גבוהות.

המשחק לא יצא עדיין בכלל, אף אחד לא יודע בדיוק מה הדרישות המעשיות שלו, אף אחד לא יודע איך הוא ירוץ על כרטיסים חדשים, אף אחד לא יודע איך הוא ירוץ על ישנים.

אתה קונה מחשב בשביל משחק שלא יצא? יש לך בעיות קשות.

אבא שלך קרא את התגובות, אבל האם אתה קראת אותן? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי איך אתה רוצה שירכיבו לך מפרט ל CRYSIS בהגדרות גבוהות.

המשחק לא יצא עדיין בכלל, אף אחד לא יודע בדיוק מה הדרישות המעשיות שלו, אף אחד לא יודע איך הוא ירוץ על כרטיסים חדשים, אף אחד לא יודע איך הוא ירוץ על ישנים.

אתה קונה מחשב בשביל משחק שלא יצא? יש לך בעיות קשות.

אבא שלך קרא את התגובות, אבל האם אתה קראת אותן? :kopfpatsch:

:lamer:

יצאו כבר דרישות.

כתוב שלאולטרה זקוקים לE6600 ול8800GTS, ו2GB .

וגם המחשב לLP (שאגב כבר כן יצא) ומשחקי DX10 בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוסט פלאנט עובד על המחשב שלי ב1024X768 אמנם בלי פילטרים והרוב על LOW, אבל הוא עדיין נראה טוב מאוד ובFPS חלק.

אז על מה לעזאזל אתה מדבר?!

אבל אבל, הוא רוצה להריץ את הכל על Ultra High עם פילטרים :'(

האם אינך יכול להבין את כאבו של ילד אשר לא יסתפק במחשב שיריץ אותו בהגדרות בינוניות אלא רק במחשב שיריץ אותו על אולטרא?! קנו לו את המחשב האחרון כבר לפני שנה וחצי! זה המממווןןןןןן זמן! והוא גם היה צריך לוותר על מתנת יום הולדת בשביל המחשב הזה! איזו הקרבה! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא ידוע מה הדרישות של CRYSIS, הכל השערות והחברה עוד לא פירסמה דרישות רשמיות, אין שום בנצ'מרק שמראה איזה כרטיס לוקח איזה, אל תהיה יהיר אם אתה רוצה מחשב לCRYSIS על מקס, חכה עד שהוא יצא תראה בנ'צים ואז, אתה לא נביא ולא יכול לבנא את העתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור כהן היקר, מה אתה בוכה? נראה אותך חי 4 שנים עם FX5700 ועם XP 2500+, הבעיות במחשקים זה לא המחשב אשם, זה כל השיט שבטח מסתובב שם, וירוסים ו-SPYWARE וכל מני כאלה, בכל מקרה, המפרט שאני קניתי שיחליף את הקודם נמצא על גבול השפיות, לא מפרט HI END מוחלט, אבל גם לא מפרט חלש, אני בהחלט מציג שתגיע לפשרה עם אבא שלך, למשל "לא ניקח 8800GTX, כי 8800GTS 320MB פשוט יספיק", או "לא ניקח E6600, כי E4300 פשוט באוברקלוק קליל לוקח אותו, והרבה יותר זול", וגם "לא ניקח 3 כי זה יקר ולא משתלם, ניקח 2 פשוטים של 667MHZ, כי הם יגיעו לבאס של 333MHZ וזה נחשב לאוברקלוק עצבני למעבד", אתה מבין, כאלה פשרות, אלה בדיוק ההתלבטויות שאני עשיתי עם המפרט שלי, ואני מאוד מרוצה ממנו בלי לקרוע את הכיס של ההורים שלי (את רוב הכסף למחשב הסגתי על ידי עבודה בקייצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שלקח מחשב לתיקון.

המחשב שלו הוא בערך בן 5.

במחשב שלו היה כרטיס 5700.

המחשב חזר מהתיקון.

המחשב בערך בן 6.

במחשב יש 2. מה קרה ל-5700... אף אחד לא יודע,לא חזר מהתיקון.

נחשו מה?

הוא מסתדר עם המחשב מעולה, הוא אולי רוצה מחשב חדש אבל אבא שלו לא רוצה לקנות.

אז מה הוא עושה? מוצא חיים!!!.

הוא בסוף הגיע למסקנה:"מי צריך מחשב".

הוא מנגן במשהו כמו 3 כלים שונים ויש לו חברים. אוק, אולי לא שמעת על המילה הזאת אז אני יחזור עליה:

ח-ב-ר-י-ם לא הכל סובב סביב המחשב וגם אני רוצה לשדרג שוב ושוב ושוב אבל מה לעשות אי אפשר?

תתאפק, אחרת תגמור ברחוב(במובן של בלי בית,כן?) אחרי שתתחיל לגור לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שלקח מחשב לתיקון.

המחשב שלו הוא בערך בן 5.

במחשב שלו היה כרטיס 5700.

המחשב חזר מהתיקון.

המחשב בערך בן 6.

במחשב יש 2. מה קרה ל-5700... אף אחד לא יודע,לא חזר מהתיקון.

נחשו מה?

הוא מסתדר עם המחשב מעולה, הוא אולי רוצה מחשב חדש אבל אבא שלו לא רוצה לקנות.

אז מה הוא עושה? מוצא חיים!!!.

הוא בסוף הגיע למסקנה:"מי צריך מחשב".

הוא מנגן במשהו כמו 3 כלים שונים ויש לו חברים. אוק, אולי לא שמעת על המילה הזאת אז אני יחזור עליה:

ח-ב-ר-י-ם לא הכל סובב סביב המחשב וגם אני רוצה לשדרג שוב ושוב ושוב אבל מה לעשות אי אפשר?

תתאפק, אחרת תגמור ברחוב(במובן של בלי בית,כן?) אחרי שתתחיל לגור לבד.

כמישהו שהשתמש ב VOODOO 3/2 מספר שנים טובות

אני יודע שיותר מDK2 הוא לא מפעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולם החיים אינו כולל רק מחשב, מחשב זה דבר מעולה ודי חובה בכל בית אבל לשדרג כל שנה כרטיס מסך, מעבד או אפילו רק מוצר אחד בסך 1000-2000 ש"ח פשוט לא שווה את הטרחה, ואפשר להסתדר עם מחשב מצוין גם אם לא משחקים במשחקים, אפשר לראות אפשר לצאת מהבית עם חברים ליהנות, אני יודע הייתי שם ויצאתי משם.

המחשב הוא חלק טוב מחיי, אבל לא הכל סובב סביבו יש לי את החברים, ההתמכרויות האחרות שלי, העבודה, והגיהינום בעתיד(הצבא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קנה כבר מחשב ב4K בלי מערכת הפעלה, השתמש בנוכחית או תשיג את ויסטה ממקורות כאלה ואחרים.

ככה זה יהיה מחשב שיחזיק מצוין לפחות לשנה הזאת (עד אמצע 2008) ואז עם ה2K שבטח עם הזמן יהפכו ל3- תשדרג את המחשב למשהו בסט.

אין סיבה למהר ובטח ובטח שלבזבז הכל בבת אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות פה אבל אור, לא רק אבא שלך הוא ככה, גם אבא שלי ככה וגם אבהות של המשתמשים וכל מי שלא יהיה בישראל (לרוב).

גם לי לפני שנה היה קשה לשכנע את אבא שלי לקנות לי מחשב, התחננתי אליו הרבה פעמים ואמרתי לו:"אני לא יכול כבר לסבול את המחשב הזה, אני רוצה מחשב חדש, זה לא מחזיק שום דבר...." (אז היה לי את ה-FX5200).

ולבסוף הצלחתי לשכנע אותו (יותר נכון אמא שלי הצליחה לשכנע אותו, בתקופה שנכנס לאבא שלי הרבה עבודה).

עצה שלי: תעזוב את אבא שלך ותתפוס אותו במצב רוח טוב, כאשר הוא קיבל משכורת או כסף טוב... ככה הוא יהיה יותר לרג'י.

(ככה אני הצלחתי לשכנע אותו שייקנה לי את המחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אוקטובר 2005 עבדתי עם P3 733 + Voodoo3

אז תפסיקו להתבכיין שיש לכם 6600GT או 5200 בזמנו ::)

המחשב שלך מצויין, כמו שנאמר, קח את הכסף ותקנה אתץ המחשב המיוחל, בעתיד תשדרג אותו בשביל פאקינג קרייסיס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות פה אבל אור' date=' לא רק אבא שלך הוא ככה, גם אבא שלי ככה וגם אבהות של המשתמשים וכל מי שלא יהיה בישראל (לרוב).

גם לי לפני שנה היה קשה לשכנע את אבא שלי לקנות לי מחשב, התחננתי אליו הרבה פעמים ואמרתי לו:"אני לא יכול כבר לסבול את המחשב הזה, אני רוצה מחשב חדש, זה לא מחזיק שום דבר...." (אז היה לי את ה-FX5200).

ולבסוף הצלחתי לשכנע אותו (יותר נכון אמא שלי הצליחה לשכנע אותו, בתקופה שנכנס לאבא שלי הרבה עבודה).

עצה שלי: תעזוב את אבא שלך ותתפוס אותו במצב רוח טוב, כאשר הוא קיבל משכורת או כסף טוב... ככה הוא יהיה יותר לרג'י.

(ככה אני הצלחתי לשכנע אותו שייקנה לי את המחשב).

[/quote']

כמו שאמרתי, מהיום הוא כבר התחיל לבדוק (אחרי הנאומים שלי למה צריך מחשב), ואל תידאג, עמדנו להוציא 20K ש"ח לכל המשפחה עם הנסיעה לפריז, ועכשיו אנחנו כבר לא נוסעים, אז כסף לא חסר, הבעייה היא שהוא עדיין לא רגיל לקבל את העובדה שקונים מחשב ב6900 ש"ח, הוא רגיל לעובדה שקונים מחשב ב3000 ש"ח, אז התחלתי להרגיל אותו והוא עומד לקנות לי מחשב בזמן הקרוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על המילים הקשות

אבל אתה ילד די מפונק.

תראה, גם אני מבקש מאבא שלי מחשב במשך חצי שנה ויותר, אני קורא המון , מנסה להבין ועוד ועוד.

הוא אומר לי בסדר כל הזמן, אז אני מחכה ולא מתבכיין כמוך שמחפש הכול על HIGH .

אני סוחב כבר 7 שנים עם 800 מגה + 256 בלי כרטיס מסך.

נכון, אני רוצה מחשב ודי נואש האמת.

אבל אם כל הכבוד תתאפק קצת, תנסה לשבת לדבר איתו.

הכי חשוב אל תתעקש ואל תחפור, ימאס לו בסוף .

נראה אולי יצא לנו משהו ,

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את שאר הדיון

אבל באמא'שלי,אתה מתנהג כמו ילד קטן

"לא אני רוצה מחשב עכשיו!!!1"

למה מה קרה אם תחכה קצת? העולם יתפוצץ?

זה תקופה חרא לקנות מחשב חדש,בייחוד עם יציאת כרטיסי המסך מהדור החדש שאם יהיה לך קצת סבלנות המחירים של הכרטיסים היותר "ישנים" יצנחו.

ואם הוא מתעקש על מפרט מסוים, ואתה על מפרט מסוים, אז תקנה הכל בעצמך וזהו. תשלים עוד 2000 ש"ח בעבודות מזדמנות...

לפני 3 שנים קניתי מחשב עם מפרט שהוא סבבה עד היום [AMD 3000,1024MB RAM, 6800 ETC...]

ובשביל המחשב הזה חיכיתי מעל לשנה [!!]...אבא שלי דחה את המועד כל פעם ואני זרמתי עם העניין כי ידעתי שכל זמן נתון שעובר מגדיל את הסבירות למפרט יותר טוב, ולקנייה יותר חכמה.

רק שתבין, אני תכננתי בכלל ללכת על פנטיום 4 מעפן עם 9800PRO וגמרתי עם מפרט טוב בהרבה, בגלל שחיכיתי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...