שרשור תגובות לביקורת כרטיס קול Razer AC-1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור תגובות לביקורת כרטיס קול Razer AC-1

anatoli

Recommended Posts

Anatoli שלום

יש לי את הכרטיס כבר חצי שנה (קניתי בארץ ב- 1020 שקל)

מסכים עם רוב הדברים שכתבת בקשר לסאונד (אצלי מחובר לרסיבר ימאהה RX-V359 בחיבור אופטי ולרמקולים ATP3 בחיבור אנלוגי)

רק אני חושב שאתה נותן משקל גדול מדי ל-FPS במשחקים ולא לסאונד שהוא נותן (אל תשכח שמי שקונה כרטיס ב-1000 שקל

כנראה שיש לו מחשב חזק עד חזק מאד גם מבחינת כרטיס מסך וגם מעבד כך שהבדלים היו זניחים)

לדוגמא:בבאטלפיילד 2 ההבדלים בסאונד כמעט ולא מורגשים בינו לבין ה-ONBORD אבל בRAINBOW SIX VEGAS זה עולם אחר

כנל ב-GHOST RECON2 והכוונה היא איפה שלקריאטיב אין דריסת רגל

בכל מקרה הכרטיס מיועד לגיימרים לפי הבנתי

והדריבר החדש הוא 1.10 עם מישהו מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הי,

לפני קצת פחות מחצי שנה קניתי כרטיס קול (שבעיני הוא מצוין לא פחות מהכרטיס שהצגתם) למחשב שהעברתי לסלון לטובת חיבור למערכת קולנוע ביתי.

הכרטיס יודע להוציא DD וDTS בזמן אמת גם כן, ויש לו חיבורים ל-7.1 ערוצים אנלוגים, יציאה (שהיא גם כניסה) דיגיטלית קואקסיאלית ואופטית.

מה דעתכם לעשות עליהם REVIEW?

אני חושב שהם באמת יכולים לתרום למי שרוצה לקנות כרטיס קול מוצלח במחיר נוח.

http://www.auzentech.com/site/products/x-plosion.php (זה הכרטיס הספציפי שקניתי)

אגב, גם הבאנדל שלהם מוצלח והוא כולל גם כבל אופטי.

הדבר היחיד שעצוב - זה שמי ששיווק אותם בארץ עד עכשיו (KSP) כבר לא משווקים יותר, אבל אולי אם יהיה ביקוש מישהו ירים את הכפפה ויעשה את זה סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום גם לך IGk,

אני לא נותן משקל גדול מדיי לשום דבר. אני מנסה לבדוק כל אספקט אפשרי ולהיות אובייקטיבי. לדעתי, כרטיס ב-200 דולר שמיועד לגיימרים צריך לכל הפחות לספק FPS נורמאלי. ברגע שהוא גרוע יותר משבב OB ישן כמו ה-850 של רילטק זה מצב לא טוב בכלל. מבחינת , רשמתי את רשמיי ממנו בביקורת. טוב, אבל לא מספיק טוב ל-200 דולר.

סך הכל מדובר בכרטיס עם הרבה יתרונות, אבל לפני שהוא יהיה שווה 200 דולר, צריך קודם כל שיהיו לו ביצועים טובים במשחקים, גם תוספת לאיכות הקול שלו תעזור. אחרת, בחצי מחיר אפשר לקבל כרטיסים עם איכות קול זהה לכל הפחות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אתה יודע מה אני מסכים איתך גם על זה אתה צודק ב200 דולר אנחנו צריכים לקבל לפחות אותו FPS כמו און בורד עם לא הרבה יותר

בכל מקרה יש לי שאלה אחרת בבאטלפילד 2 בהגדרות הפעלת על Hradware או על software ועם EAX או בלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדנון בדומה להרבה רסיברים בימינו לא אוהב לעבוד במצב ישיר. ואז מה שקורה, אתה חייב לעבוד דרך ה-ADC ה-DSP וה-DAC של הרסיבר. אז בשביל לעקוף את זה אני מחבר דרך ה-EXT IN שמשתמש ברמת ההגברה בלבד.

ד"א, צפו לעידכון בביקורת בימים הקרובים כבר. אני מוסיף תוצאות של RMAA (דיי מרשימות אני חייב לציין).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בביקורת על ה-BARRACUDA HP1, המוצרים של רייזר פוגעים במטרה, אבל לא ממש במרכזה, הם צריכים לעבוד עליהם עוד הרבה...

אפשר לומר שהנחיתה שלהם בתחום הסאונד לא הייתה רכה כמו זאת של למשל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא שומע הבדל לא אומר שאין הבדל. אני שומע הבדלים עצומים בין שני המצבים.

ברגע שאתה מחבר ל-EXT IN (שזה הכניסות של הקדם מגבר, יש לך רק סט אחד כזה לכניסות של סראונד מלא - לא חובה להשתמש בהכל. אני משתמש רק בסטריאו), זה עושה רק הגברה. עכשיו, תיקח את הכבלים, תעביר אותם מהחיבור EXT IN (פיסית!! לא הגדרות ברסיבר!) אל חיבור אחר. לדוגמא CD שיהיה חיבור סטריאו אנאלוגי. עכשיו תלחץ בשלט של המכשיר על 5ch stereo או כל אפשרות אחרת כדוגמת D PL2. זה מצליח להפעיל את האפשרות הזאת? אם כן, סימן שזה לא מצב direct אמיתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...