שרשור תגובות לביקורת כרטיס קול Razer AC-1 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור תגובות לביקורת כרטיס קול Razer AC-1

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שאתה לא שומע הבדל לא אומר שאין הבדל. אני שומע הבדלים עצומים בין שני המצבים.

ברגע שאתה מחבר ל-EXT IN (שזה הכניסות של הקדם מגבר, יש לך רק סט אחד כזה לכניסות של סראונד מלא - לא חובה להשתמש בהכל. אני משתמש רק בסטריאו), זה עושה רק הגברה. עכשיו, תיקח את הכבלים, תעביר אותם מהחיבור EXT IN (פיסית!! לא הגדרות ברסיבר!) אל חיבור אחר. לדוגמא CD שיהיה חיבור סטריאו אנאלוגי. עכשיו תלחץ בשלט של המכשיר על 5ch stereo או כל אפשרות אחרת כדוגמת D PL2. זה מצליח להפעיל את האפשרות הזאת? אם כן, סימן שזה לא מצב direct אמיתי.

Anatoli.

כאשר תחבר אנלוגית לאחת מהכניסות של המגבר ותשים 5CH STEREO או כל תוכנית שדורשת עיבוד דיגיטאלי הרסיבר יבצע המרה ל-ADC אחר כך DSP ואז DAC בניגוד למצב DIRECT שבו הרסיבר ישמור על דרך אנלוגית תהורה ויוריד את צמד ההמרות המיותרות אשר פוגעות בסאונד

הדרך הנכונה לבדוק האם מצב DIRECT הוא אמיתי היא לחבר לאחת הכניסות הדיגיטאליות ולשים מצב DIRECT אם זה עובד אז מצב DIRECT אינו אמיתי

זוהי כתבה מפורטת שממנה למדתי הכל את הכתבה הכין ויטלי מהאתר אודיו וקולנוע ביתי

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=929

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי חיברת את המגבר בחיבור אופטי ל-S/PDIF OUT או ל-S/PDIF IN בכרטיס

לא השתמשתי בחיבור האופטי. כל הרעיון של איכות קול הוא להשתמש בחיבור האנאלוגי. בכל מקרה, מן הסתם אם רוצים יציאת , משתמשים ביציאה ולא בכניסה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר תחבר אנלוגית לאחת מהכניסות של המגבר ותשים 5CH STEREO או כל תוכנית שדורשת עיבוד דיגיטאלי הרסיבר יבצע המרה ל-ADC אחר כך DSP ואז DAC בניגוד למצב DIRECT שבו הרסיבר ישמור על דרך אנלוגית תהורה ויוריד את צמד ההמרות המיותרות אשר פוגעות בסאונד

הדרך הנכונה לבדוק האם מצב DIRECT הוא אמיתי היא לחבר לאחת הכניסות הדיגיטאליות ולשים מצב DIRECT אם זה עובד אז מצב DIRECT אינו אמיתי

זוהי כתבה מפורטת שממנה למדתי הכל את הכתבה הכין ויטלי מהאתר אודיו וקולנוע ביתי

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=929

מצטער לבאס אותך, אבל בדנון זה לא ככה. לפחות לא ב-1906 (וסביר להניח שלא אצלך כי זה אותו מכשיר כמעט). אני יודע את זה פשוט כי יש הבדלים עצומים בסאונד. הצליל כשאני מחבר ל-EXT IN הוא פשוט הרבה יותר פתוח ועם רזולוציה גדולה פי כמה יחד עם באס הדוק יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואת הכתבה הזאת קראתי כבר מזמן. אבל זה לא משנה את העובדה שזה לא עובד ככה. ה-Direct שם הוא לא אמיתי. הוא מבטל מצבי DSP, אבל הוא עדיין עובר דרך ADC ו-DAC וזה הגורם המגביל. ה-DSP הוא עניין של טעם, אבל מבחינת המרה הוא לא מפריע בכלל.

אני לא יודע איזה מערכת יש לך ועד אתה טוב בלהבחין בהבדלים בצליל, אבל אני מבטיח לך שההבדלים מורגשים מאוד. אני מרגיש אותם בקלות מדהימה גם עם הרמקולים וגם עם האוזניות (האוזניות שלי מחוברות למגבר כח של הרמקולים, לא ליציאת אוזניות).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מבטל את ה-DSP כמו שאתה טוען אז למה לרסיבר לבצע את צמד ההמרות הללו הרי ההמרות מתבצעות בשביל לעבור דרך ה-DSP (עיבוד דיגיטאלי)

תנסה לבדוק את הנושא בדרך הזאת:

"כיצד ניתן לבדוק האם מצב ה-Direct הוא "אמיתי"? יש לחבר CDP (או נגן DVD) לכניסה דיגיטאלית של רסיבר. חיברתם? עדיין שומעים מוסיקה ב-Direct? זה אומר שברסיבר שלכם ה-Direct הוא לא ממש "

פשוט לי אין דרך לבדוק זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופק, (אני מניח שזה השם שלך, כן?) אני בדקתי את העניין לא פעם ולא פעמיים. ולא בשביל לכתוב את זה בפורום אלא פשוט בשביל להוציא את המקסימום מהמכשיר. מצב Direct אמיתי קיים במכשיר הזה אך ורק במצב של EXT IN שאר הכניסות אינן אנאלוגיות טהורות. זה נכון גם ל-1706 שיש לחבר שלי, ואני כמעט בטוח שגם למכשיר שלך.

זה שהוא מבטל את ה-DSP זה נחמד, אבל זה עדיין עושה את כל ההמרה הזאת. למה? לא יודע, אבל זה המצב, עובדה. אם העניינים היו כל כך פשוטים כמו שאתה מתאר, כל רסיבר שקיים היה מציע מצב Direct אמיתי מלא, אבל שנינו יודעים שזה לא המצב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, הביקורת התעדכנה:

http://hwzone.co.il/reviews/razer_ac1/6/

נוספו מדידות RMAA של הכרטיס.

(לאילו מכן אשר גם מתייחסים לגרפים, אם יש כאן כאלה, שימו לב. הגרפים של ה96KHz מציגים את הקו של ה-1212 בצורה שגויה בגלל איזושהי בעיה בתוכנה עם קבצי ה-sav הספציפיים. אני עובד על לסדר את זה. התוצאות בשאר קצבי הדגימה נכונות לגמרי, כמו גם הטבלה המרכזת בראש העמוד של ה-96KHz נכונה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...