עזרה ב-CONTROL PANEL של NVIDIA סידרה 8 - הכותרות בכתב מראה (הפוך) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-CONTROL PANEL של NVIDIA סידרה 8 - הכותרות בכתב מראה (הפוך)

mainman

Recommended Posts

ברשותי כרטיס מסך 8600GT , מערכת הפעלה HEB ENABLE.

התקנתי את הדרייבר האחרון - 162.18 וגם את הקודם - 158.22 וגם את זה שהגיע עם החומרה ובכולם הכותרת (זו שברקע בצבע כחול)

כתובה הפוך (בכתב מראה). ניסיתי גם לשנות את הגדרות השפה במחשב אבל זה קורה גם כשזה באנגלית וגם כשזה בעברית.

מישהו יודע איך לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי כרטיס מסך 8600GT , מערכת הפעלה HEB ENABLE.

התקנתי את הדרייבר האחרון - 162.18 וגם את הקודם - 158.22 וגם את זה שהגיע עם החומרה ובכולם הכותרת (זו שברקע בצבע כחול)

כתובה הפוך (בכתב מראה). ניסיתי גם לשנות את הגדרות השפה במחשב אבל זה קורה גם כשזה באנגלית וגם כשזה בעברית.

מישהו יודע איך לפתור את הבעיה?

כנ"ל אצלי.

לא ידוע לי על פתרון לבזיון הזה. ניסיתי כל גרסא של דרייבר ובשני השפות יש בעיות שונות ומשונות..

אותי יותר מעצבן שלא ניתן לראות את הרזולוצייה.. במקום להראות מספר מסויים פשוט רשום שם את התוצאות של הטוטו - 1 2 X .. מוזר..

תמונה תעזור למי שלא נתקל בתופעה -

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי הרגע, והייתי בטוח שהלך לי המחשב שעשיתי uninstall לדרייבר, הוא השמיע צפצופים ולא היה פלט במסך. עשיתי ריסט וכמובן ה-windows vista חזר ל-640*480 ונהיה איטי רצח... באיטיות שהמחשב היה צריך 5 דקות להחזיר הכל בחזרה.

המושגים בעברית אידיוטיים וזה אחד הדברים שבאמת לא צריך בעברית...

אין שיפור בביצועים, הם לא מציינים את זה.

הדרייברים לויסטה הם מתחת לכל ביקורת....

אבל קודם היה לי 9200 עם ה-catalyste שלקח לו דקה רק לעלות, אז אין לי זכות להתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...