AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz! - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz!

Bright Moon

Recommended Posts

דבר ראשון בנקודה צפה למעבדי בדרך כלל תמיד היה יתרון יחסי.

דבר שני מי שעורך את כל המבחנים האלו הם בעצם זאת אומרת אין להאמין למילה שלהם וצריך לחכות למקור נטרלי ואמין.

מדהים עד כמה אנשים מסוגלים להיות צבועים.

אני זוכר לפני שנה intel ערכו מבחנים על המערכות שלהם ופרסמו נתונים. משום מה לאף אחד לא הייתה בעיה להאמין לביצועים האסטרונמיים של C2D. אבל מתי ש- עושה זאת זה בטח זיוף, נכון? אני פשוט לא מבין מאיפה מגיע גל אנטי- ששוטף את הפורמים בשנה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האנשים פה בפורום הם פשוט פאנבויים( ;D) של INTEL\NVIDIA, הם לא מבינים דבר מאד פשוט שאם לא תהיה תחרות הטכנולוגיה לא תיתקדם כמו עכשיו וגם המחירים יעלו.

אז ח'ברה קצת פירגון לAMD\ATI :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר לפני שנה intel ערכו מבחנים על המערכות שלהם ופרסמו נתונים. משום מה לאף אחד לא הייתה בעיה להאמין לביצועים האסטרונמיים של C2D. אבל מתי ש- עושה זאת זה בטח זיוף, נכון? אני פשוט לא מבין מאיפה מגיע גל אנטי- ששוטף את הפורמים בשנה האחרונה.

-קודם כל, גם למספרים של אינטל התיחסו בחשדנות

דבר שני, כמה חודשים לפני ההשקה אינטל הראתה דמואים אמיתייםומיגוון גדול של אפליקציות , כולל לתת לעיתונאים לבדוק בעצמם (באופן חלקי) את המערכת ולהריץ את הבנצ'ים. מפרסמת גרפים, או מריצה בעצמה, בלי לתת לאף אחד להיתקרב, או אפילו תת פרטים מדויקים על המערכת.

גם כרגע המעט שאינטל הראתה מפנרין זה יותר מפורט ו"אוביקטיבי" ממה שAMD הראתה על ברצלונה

דבר שלישי חודש חודשים לפני ההשקה כבר ראינו בנצ'ים של אתרים עצמאיים.

והדבר הכי חשוב - המספרים שאינטל דיברה עליהם הוכחו כנכונים. מה שAMD מספרת על ברצלונה לא. הם הולכים ויורדים ככל שהזמן מתקדם, ואפילו כבר הודתה שהמספרים הקודמים שפורסמו לא מדויקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס לאחרים וקורא לי צבוע?

:s07:

קודם כל אני כן לקחתי את זה בסימן שעלה גדול ודבר שני פירסמו עוד מקורות נתונים דומים אם אתה לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצ'מרקים לשרתים לא עושים על משחקים וקידוד . :screwy:

חדש או לא את מי זה מעניין? כל עוד מדובר במעבדים זהים כמעט במהירות השעון וצריכת חשמל TDP, מדהים גם שאינטל טוענת שהמעבד שלה 80W TDP זה עוד הוכחה שאינטל מודדת TDP ממוצע, מודדת מקסימום TDP.

לגבי ה TDP, צריכת המעבד של כוללת גם את הבקר שנמצא אצל על הלוח וצורך הספק נוסף.

לגבי שרתים צריך גם להוסיף צריכת הספק של ה FB-DIMM ולכן השרתים של יותר יעילים ב PPW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-קודם כל, גם למספרים של אינטל התיחסו בחשדנות

דבר שני, כמה חודשים לפני ההשקה אינטל הראתה דמואים אמיתייםומיגוון גדול של אפליקציות , כולל לתת לעיתונאים לבדוק בעצמם (באופן חלקי) את המערכת ולהריץ את הבנצ'ים. מפרסמת גרפים, או מריצה בעצמה, בלי לתת לאף אחד להיתקרב, או אפילו תת פרטים מדויקים על המערכת.

גם כרגע המעט שאינטל הראתה מפנרין זה יותר מפורט ו"אוביקטיבי" ממה שAMD הראתה על ברצלונה

דבר שלישי חודש חודשים לפני ההשקה כבר ראינו בנצ'ים של אתרים עצמאיים.

והדבר הכי חשוב - המספרים שאינטל דיברה עליהם הוכחו כנכונים. מה שAMD מספרת על ברצלונה לא. הם הולכים ויורדים ככל שהזמן מתקדם, ואפילו כבר הודתה שהמספרים הקודמים שפורסמו לא מדויקים.

היחיד שהתייחס בחשדנות היה אורי. לשאר ממש לא הייתה בעיה להאמין לנתונים שהגיעו ממקורות לא אמינים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשר כבר לדבר על המעבדים האלו

אותי מאוד מעניין אם תיהיה ירידה במחיר של הQ6600 אן שAMD תוציא מעבד מקביל זול יותר

מעבר לזה אני באמת לא מבין מה צריך בשנים הקרובות :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה הציון הזה מתבסס גם על הכרטיס מסך.

הם בדקו עם 3 ומפה גם הציון הגבוה יחסית ,כנראה.

הציון הסופי הוא לפי החלק האיטי ביותר

גם יהיו לך 10 אבל רק מעבד כפול במהירות סטנדרטית לא תקבל 5.9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...