AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מדגימים מעבד ברצלונה ב-3GHz!

Bright Moon

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנשמה של UNDERTAKER תאחד את המתים יחד עם ותיתן לAMD את הזכות לא ליפול, ילחמו ובמקרה הכי גרוע נידע שהם עשו הכל כדי לשרוד, אבל אם זה אמת שה3.0GHZ יציב וזה אכן הPHENOM\BARCELONA אני די בטוח שהC2D כבר OUT, זה מה שנדרש כדי להביס את הC2D 45NM של , אבל נחכה לתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשמה של UNDERTAKER תאחד את המתים יחד עם ותיתן לAMD את הזכות לא ליפול, ילחמו ובמקרה הכי גרוע נידע שהם עשו הכל כדי לשרוד, אבל אם זה אמת שה3.0GHZ יציב וזה אכן הPHENOM\BARCELONA אני די בטוח שהC2D כבר OUT, זה מה שנדרש כדי להביס את הC2D 45NM של , אבל נחכה לתוצאות.

מאיפה היצור הזה יצא?? מה נסגר איתכם - חופש גדול אז משעמם לכם.........?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, מי אמר לך שזה בכלל הסטוק? או שזה בגלל יהיה טוב יותר מC2D/פרנין ?

:s07:

קשה, קשה לעכל את זה, שפשף טוב את העניים אחי, 3 ג'יגהרץ במעבד ES אפילו לפני אופטמיזציה סופית לפני ההשקה. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה, קשה לעכל את זה, שפשף טוב את העניים אחי, 3 ג'יגהרץ במעבד ES אפילו לפני אופטמיזציה סופית לפני ההשקה. :o

רק אתה מקבל אורגזמות מזה :nixweiss: עלי זה לא עובד.

לא אכפת לי אם זה 500GHZ או 10MHZ ,לי ולכולנו חשובים הביצועים.

PhenomFX, אתה צריך עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתה מקבל אורגזמות מזה :nixweiss: עלי זה לא עובד.

לא אכפת לי אם זה 500GHZ או 10MHZ ,לי ולכולנו חשובים הביצועים.

PhenomFX, אתה צריך עזרה.

חח, רק עכשיו הבנת שהוא צריך עזרה? אבל לא נורא, די נחמד לקרוא את התגובות שלו, תמיד הוא מצליח לקשר בין נושא הת'ראד לבין עולם המתים.

לנושא הת'ראד, מתי לעזאזל נראה באנצ'ים של הדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 3 כרטיסים זה בשביל להראות את החידושים הנוספים בדור הזה. זה לא אומר שום דבר על הביצועים.

לא, הם פשוט רוצים להראות שהם קיבלו 5.9 בויסטה.

Tri-Crossfire , מה הם מנסים להשוויץ, או שפשוט כרטיס בודד או אפילו מערך Crossfire לא מסוגל לקבל תוצאה יותר טובה בויסטה? :nixweiss:

אני אישית לא מתלהב מתמונות, תנו לי מעבד טוב שאני אוכל "להתעלל" בו טיפה (הרבה) עם OC ומעט צריכת חשמל ופליטת חום, מה שאי אפשר להגיד על המעבדים של בתדרים כאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור בהיסטוריה... גם הראו אתלון שפועל בגיגה הרץ משהו כמו שנה לפני ההשקה שלו.

ואינטל הראו 4 ב 3 גיגה הרץ משהו כמו שנה לפני ההשקה שלו.

אי אפשר להקיש מתצוגה כזאת למוצר שיושק בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם פשוט רוצים להראות שהם קיבלו 5.9 בויסטה.

Tri-Crossfire , מה הם מנסים להשוויץ, או שפשוט כרטיס בודד או אפילו מערך Crossfire לא מסוגל לקבל תוצאה יותר טובה בויסטה? :nixweiss:

הציון המקסימלי בויסטה למעבד! מה קשור לכרטיסים. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...