דיון מאוחד בנושא חוק קסדות האופניים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מאוחד בנושא חוק קסדות האופניים

Armageddon1

בעד או נגד החוק אשר מחייב חבישת קסדות בעת רכיבה על אופניים.  

1671 הצבעות

1. 1. בעד או נגד החוק אשר מחייב חבישת קסדות בעת רכיבה על אופניים.

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3429975,00.html

"מליאת הכנסת אישרה הערב את הצעת החוק לחייב חבישת קסדה בעת רכיבה על אופניים, סקייטבורד, גלגליות ועוד. יוזם הצעת החוק, גלעד ארדן: "שמח שהצלחתי להעביר את החוק החשוב הזה.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוק פופוליסטי, אני בספק אם הוא באמת יועיל...

מה שבאמת צריך לעשות זה לחוקק חוק שאוסר לחלוטין נסיעה על אופניים בכביש ולבנות שבילים יעודיים.

אין לרוכבי אופניים מה לחפש בכביש, לא פעם ולא פעמיים כמעט התנגשתי בדביל כזה שהחליט לנסוע באמצע הנתיב מאחורי סיבוב... אחרי זה הם בוכים שהם נדרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון אולי טוב בדגש על "אולי" .

הבעיה שזה לא ממש בר ביצוע..

הנבלות בכנסת חשבו וחשבו והגיעו למסקנה שעדיף לגנוב מהציבור עוד כסף והנה לכם חוק חדש לגניבת כסף חוקית מהציבור.

גם אם יתנו לי קסדה במתנה אני לא מתכוון לשים אותה .

צריך לגרום לאנשים להבין מה הסיבות לקסדה ואם זה באמת מועיל במשהו ושהאנשים יחליטו לבד .

מה השלב הבא?

נראה לי צריך להוציא ספר שיכלול את כל החוקים והתקנות המפגרות ביותר שחוקקו בכנסת מקום המדינה .

אם אין כזה דבר עדיין..אולי זה יהיה רב מכר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קראת את הכתבה?

א-זה עוד מס ..

ב- זה גם קנס כי יהיה מלא אנשים שלא ירכבו עם קסדות ואלה יצטרכו לקבל קנס של 200 שקל.

ג- זה פשוט לגרום לך לבזבז כסף על משהו שהוא לא חובה ולא בטוח שעוזר בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק פופוליסטי, אני בספק אם הוא באמת יועיל...

מה שבאמת צריך לעשות זה לחוקק חוק שאוסר לחלוטין נסיעה על אופניים בכביש ולבנות שבילים יעודיים.

אין לרוכבי אופניים מה לחפש בכביש, לא פעם ולא פעמיים כמעט התנגשתי בדביל כזה שהחליט לנסוע באמצע הנתיב מאחורי סיבוב... אחרי זה הם בוכים שהם נדרסים.

כן,

גם אני שונא את המטומטמים האלה וגם אלה שנוסעים בלי אורות בלילה בכביש חשוך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שלרוב הפורום עוד לא קרתה תאונה קטנה של החלקה או משהו בסגנון .

אישית אני החלקתי עם האופניים ( אל תשאלו למה כמה ואיך ) ויצא שדפקתי ת'ראש ברצפה ( כביש ) , מזלי שהייתי עם קסדה אחרת לא הייתי כאן היום .

ונקודה קטנה לחשיבה :

אם כאלו שנמצאים על אופנועי 50 סמ"ק חובשים קסדה והם סה"כ בעיר כול הזמן ,אז מישהו שרוכב בכביש לא יחבוש גם ? שניהם באותה רמת הסיכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא יודע לרכוב..

אין שום סיבה(אלא אם כן אתה מנסה לעשות שטויות) להחליק\ליפול מאופניים

מי שיודע מה שהוא עושה...לא צריך קסדה

ובכלל,מי שרוצה לשים שישים..אין חוק שאוסר לשים קסדה

רק למה המדינה הדפוקה הזאת נכנסת לחיים של האנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה שמעו סיפור אני ועוד שניים רכבנו ודיברנו אז אחד לא ממש הסתכל נכנס באוטו חונה ופתח תראש והייתה לו קסדה ולקסדה לו קרה כלום

צחקתי כל כך הרבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאמן! אני אישית בחיים שלי לא אכבוש קסדה, אם אני נוסע בקיבוץ, אין סיבה בעולם לעשות את זה,

הקסדה עוזרת בעת פגיעה בראש, וכאשר מישו מחליק עם האופניים שלו על מדרכה/כביש

במהירות סבירה ( אף אחד לא נוסע מעל 30 קמ"ש

בקיבוץ/בעיר) המקום שיפגע זה החזה ומטה.

בנוסף, אין סיבה בעולם שיכנס בך אוטו כאשר אתה נוסע על אופניים בכבישים המיועדיםפ לכך, אצלי בקיבוץ כבר נפגעתי

פעמיים מקלאבקר ואפילו לא מרגישים את זה, קמתי הודעתי לנהג קלאבקר שהוא מפגר והמשכתי לסוע.

נכון שבריכה בשטח לדעתי חובה ללבוש קסדה, בתור אחד שנסע הרבה בשטח והתהפך אחורה (על הראש!!!)

הרבה פעמים וראה אנשים נוספים שזה קורה להם, זה עוזר, פעם אחת מישו שרכב בלי זה פתח את הראש כשהוא התהפך

אחורה וכמעט נהרס הטיול בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הרמתי גלגל והתהפכתי כי נשארתי יותר מדי זמן

אז מה?

לא קרה לי כלום טפו טפו טפו

וגם מי שדואג לי זה ההורים שלי והם יקבעו לא חוקים

מה החוק הבא?

שאני יורד מהאופניים ללבוש אפוד מגן זוהר ולהדליק את כל הפנסים ולכוון את המחזירי אור כי אני פשוט קטן מידי (פיזית) שבטעות ידרסו אותי / יתקעו בי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.....מה החוק הבא?

שאני יורד מהאופניים ללבוש אפוד מגן זוהר ולהדליק את כל הפנסים ולכוון את המחזירי אור כי אני פשוט קטן מידי (פיזית) שבטעות ידרסו אותי / יתקעו בי

.....

תכלס צודק יש קטעים שיכולים להגזים בהם בישראל יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...