הצעות לפרוייקט גמר - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לפרוייקט גמר

cold fire

Recommended Posts

משחק רשת תוך כדי שימוש בעקרונות פיזיקליים?

אני ממש לא מבין בפיזיקה וממש אין לי כוח להיכנס לזה...

אז תכתוב אחת אתה?

אם הבן אדם לא יודע לעבוד עם סוקטים אין לו מה להתחיל עכשיו לבנות תוכנות שרת + לקוח מורכבות כלומר כל מה שהוא לא יכול להתלבש על משהו קיים.

אתה יכול לעשות תוכנת ניהול למחשב מרוחק, registry, shares, useraccount etc` הכל מובנה בווינדוס, אם אתה יודע לעבוד עם C# זה יהיה ממש קל.

אתה גם תמיד יכול לבנות תוכנת מסרים שעובדת על net send AKA messenger service.

או משהו וובי כמו המסנג'ר עצמו(אין קשר לסרביס כמובן) תוכנה שתדע להתממש עם שרת בPHP או ASP ופשוט תעביר מסרים לא בעייתי במיוחד לשלוח ולקבל תוכן של textbox למרות שזה בחוואה...

אם אני יעשה בסוף תוכנת ניהול למחשב מרחוק אני עדיין אצטרך לעבוד עם סוקטים וכל הפרוטוקולים השונים לא?

הידע שלי בC הוא רחב אבל נראה לי לא מספיק אני יודע מטריצות, הקצאות דינמיות, מבנים, ומבני נתונים שמומשו בשפת C עצים, מחסניות, טורים

וגם רקורסיות.

בנוגע לתוכנה כמו מסנגר זה לא פשוט מדי(או שלא הבנתי את הרעיון) בגדול ממה שהבנתי יש לך חלון של לכתיבת IP או פורט (או משהו בסגנון) לאחר מכן

יופיע איזה TEXTAREA או משהו דומה וכפתור שלח וככה הצאט יעבוד?(אני מדבר בגדול כמובן שאפשר להוסיף סמיילים ולעצב וכ"ו...)

תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תכתוב אחת אתה?

אם הבן אדם לא יודע לעבוד עם סוקטים אין לו מה להתחיל עכשיו לבנות תוכנות שרת + לקוח מורכבות כלומר כל מה שהוא לא יכול להתלבש על משהו קיים.

אתה יכול לעשות תוכנת ניהול למחשב מרוחק, registry, shares, useraccount etc` הכל מובנה בווינדוס, אם אתה יודע לעבוד עם C# זה יהיה ממש קל.

אתה גם תמיד יכול לבנות תוכנת מסרים שעובדת על net send AKA messenger service.

או משהו וובי כמו המסנג'ר עצמו(אין קשר לסרביס כמובן) תוכנה שתדע להתממש עם שרת בPHP או ASP ופשוט תעביר מסרים לא בעייתי במיוחד לשלוח ולקבל תוכן של textbox למרות שזה בחוואה...

האמת כתבתי כזו תוכנה לפורייקט גמר( שרת / לקוח). יצא לא רע בכלל יחסית לרמה באותו זמן. ואם לא יודעים משהו, אתה יודע, שואלים, בודקים ולומדים. גדול עליו כרגע או לא, הוא יכול להחליט לבד, בכל מקרה - רעיון.

לכתוב ICQ או משהו דומה בC/C++ ניראה לי כאב ראש לא קטן, JAVA, או C# יהיה יותר פשוט ונוח בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למדת REFLECTION בC# או JAVA אתה יכול לעשות משהו מעניין - מן יותר מחלקות כזה שיורש ממחלקות אחרות ויודע לשים את המחלקות שאתה חייב לממש בקוד וכאלה.

נכון לרגע זה לא למדתי את הנושא אבל אולי בחופש שקרב ובא אני ילמד...

אולי אפשר לעשות איזשהו משחק(משהו פשוט יחסית) יחד עם צ`אט או משהו שיעבוד דרך הרשת?

וגם כן חשוב לי שהתוכנה/משחק יהיו כתובות בC++ או בגאבה (עם דגש על תכנות מונחה עצמים)...

תודה רבה על התגובות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור להגיש את הפרוייקט בשנה הבאה אבל אני רוצה לפחות להתחיל אותו בחודש הקרוב(שיהיה לי פחות לחץ במהלך השנה)

ובגלל זה אני לא יודע על הדרישות, ראיתי פרוייקטים ישנים שהם לומדות בVB בסגנון לומדה במתמטיקה 1+2=? ואתה אמור להקליד את

התשובה הנכונה (יש גם רמות...) חבל שאין את הציון...

בנוגע למשחק 4 בשורה אחת ברשת איך אתה מציע ליישם את הרעיון? ובאיזה שפה אתה ממליץ לכתוב אותה?(C++ או גאבה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הופתעתי זה הפרוייקט הסופי כתבו אותו בVB יצאה חוברת גדולה(מי שעשה את הפרוייקט הגדיל את הפונט כדי שתצא חוברת עבה) אולי עשו

גם עשו מדריך טיולים בארץ עם ACCESS...

על כל פנים אני רוצה לעשות משהו יותר רציני ויותר "מאתגר" בנוגע למשחק שהצעת אני אמור לצייר את הלוח ואת הדיסקיות(אם אני

זוכר בכלל את המשחק) או שהכל מוכן בJAVA בספריה הסטנדרטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה מציע לי לצייר את הלוח כי אם אני זוכר נכון יש 36 "חורים" - עיגולים, הקטע הוא שהם אמורים להיות בצבע שקוף

כדי שיהיה ניתן לראות את צבע של "האסימונים" של כל משתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...