הצעות לפרוייקט גמר - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לפרוייקט גמר

cold fire

Recommended Posts

אני שנה הבאה צריך להגיש פרוייקט גמר(השנה אני מסיים שנה א בהנדסת תוכנה)

איך משום מה אין לי ממש רעיונות יצירתים(לא יודע למה...חחח)

אבל מה שבטוח אני לא מתכוון לעשות לומדה או מדריך(כמו מדריך טיולים בארץ או משהו בסגנון...)

אני מקווה להתחיל את הפרוייקט כבר בחודש הבא(כשיגמרו המבחנים)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הפרוייקט גמר בסביבת WEB 1 יח"ל?

אם כן, זה ממש לא משנה על מה אתה עושה, אני עשיתי על אתר עם אפשרות להזמנת מקומות בטיולים וכו'..

זה לא משנה מה אתה עושה,

כל עוד יש תיק פרוייקט שבנוי בצורה נכונה, 3 שכבות (HTML + JS + ASP), יעני אתה רק צריך להראות שאתה יודע להוציא ולטפל בנתונים מבסיס נתונים וכאלה.. זה הכל..

תעשה על מה שמעניין אותך... סתם דוגמא על קבוצת כדורגל, ותתן לאדמין אפשרות לנהל את שחקני הקבוצה (להוסיף, לערוך, למחוק ובצד של הגולש גם להראות את רשימת השחקנים)..ותוסיף עוד כמה עמודים, של הרשמה עם בדיקה של JS וכו' וכו' וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפות שכרגע אני יודע

c, html ,java script, asp ,visual basic

קצת SQL וגם טיפה JAVA (אם כי שנה הבאה נלמד יותר לעומק)

אני מתכנן ללמוד בחופש visual c++ או JAVA נראה כבר מה ילך יותר מהר להבין...

גם PHP בין לבין...

נכון לעכשיו נראה לי שאני יעשה לבד את הפרוייקט אבל זה עדיין לא סופי...

אתה מדבר על הפרוייקט גמר בסביבת WEB 1 יח"ל?

אם כן, זה ממש לא משנה על מה אתה עושה, אני עשיתי על אתר עם אפשרות להזמנת מקומות בטיולים וכו'..

זה לא משנה מה אתה עושה,

כל עוד יש תיק פרוייקט שבנוי בצורה נכונה, 3 שכבות (HTML + JS + ASP), יעני אתה רק צריך להראות שאתה יודע להוציא ולטפל בנתונים מבסיס נתונים וכאלה.. זה הכל..

תעשה על מה שמעניין אותך... סתם דוגמא על קבוצת כדורגל, ותתן לאדמין אפשרות לנהל את שחקני הקבוצה (להוסיף, לערוך, למחוק ובצד של הגולש גם להראות את רשימת השחקנים)..ותוסיף עוד כמה עמודים, של הרשמה עם בדיקה של JS וכו' וכו' וכו'..

אני מסיים הנדסאים לא תיכון...ואם כבר מדברים אז עשיתי פרוייקט על בחירות לכנסת קבלתי 100...חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה משהו כמו MANAGER(לא בהכרח לכדורגל) בVB. זה יכול להיות נחמד.

לפי מה שהבנתי ניהול קבוצת כדורגל? מה התוכנה אמורה לעשות?(להציב את השחקנים על המגרש)?

נראה לי שVB כבר די מצטה את עצמה אולי שווה לכתוב את הפרוייקט בC++ או JAVA בהנחה שאני אעשה פרוייקט שלא קשור לאינטרנט?

בקשר לשרת+לקוח, תמיד אפשר לעשות שיתוף קבצים משלך( כמו אימיול או משהו), תוכונת מסרים.

נראה לי שתוכנת אימיול קצת גדול עלי אני ממש לא יודע רשתות(את כל הפרוטוקלים חוץ מTCP/IP וגם את כל המימוש של אותם פרוטוקולים)

בנוגע לתוכנת מסרים התכוונת משהו בסגנון ICQ או SKYPE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדרישות של הפרוייקט שלך?

בעקרון אם אתה מוסיף איזה שהו טיפול במסד נתונים כגון סטטיסטיקה של כל שחקן ודברים כאלה, אמור להיות סבבה.

אבל פה אתה גם צריך תוכנת שרת ולקוח. או לחלופין צד שרת וג'אוה אפלט. גם השפה תכתיב לך כמה הגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה לי להגיד את הדרישות שלי מהפרוייקט כל עוד אין נושא מוגדר...

בגדול כמו שכבר כתבתי זה חייב לא להיות לומדה או איזהשהו מדריך...

בגדול אני רוצה לעשות פרוייקט שיאתגר אותי(אני לא מחפש משהו אסטרונומי אלא משהו בסגנון איזשהו אתר/משחק

או משהו בסגנון) ראיתי פשוט פרוייקטים ישנים ו80% (לפחות) זה סתם לומדות ועוד עשו אותם בVB (אני לא מזלזל או משהו)

בכל אופן אם זה יהיה משחק אז כמו ktbnus אמר זה כמעט בטוח יהיה דרך , אם המשחק לא יהיה מסובך מדי אז אולי

יהיה אפשר להוסיף לו משחק נגד המחשב(בינה מלאכותית) אבל זה בגדול, אין לי רעיון סופי

תודה על תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ל ICQ. סקייפ ו VOIP ניראה לי קצת יותר מדי. בכל מקרה אימיול לא ממש מסובך, השאלה כמובן באיזו שפה זה.

אז תכתוב אחת אתה?

אם הבן אדם לא יודע לעבוד עם סוקטים אין לו מה להתחיל עכשיו לבנות תוכנות שרת + לקוח מורכבות כלומר כל מה שהוא לא יכול להתלבש על משהו קיים.

אתה יכול לעשות תוכנת ניהול למחשב מרוחק, registry, shares, useraccount etc` הכל מובנה בווינדוס, אם אתה יודע לעבוד עם C# זה יהיה ממש קל.

אתה גם תמיד יכול לבנות תוכנת מסרים שעובדת על net send AKA messenger service.

או משהו וובי כמו המסנג'ר עצמו(אין קשר לסרביס כמובן) תוכנה שתדע להתממש עם שרת בPHP או ASP ופשוט תעביר מסרים לא בעייתי במיוחד לשלוח ולקבל תוכן של textbox למרות שזה בחוואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...