בירור פרטים על לוח אם ASUS P5K-E/WIFI-AP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור פרטים על לוח אם ASUS P5K-E/WIFI-AP

yonni

Recommended Posts

ללוח הזה יש צ'יפסט ICH9R ולפי מה שאני יודע פיצ'ר אחד של הצ'יפסט זה:

INTEL MATRIX RAID - 1, 0, 5, 10

אבל משום מה בפרטים הטכניים של הלוח אם אין שום איזכור לMATRIX . רק ל RAID של /JMicron

האם יכול להיות שאין Kו או שפשוט לא טרחו לכתוב את זה.

מלבד זה יש לכם דיעות לגבי הלוח הזה? הוא יעמוד ב OC צנוע של 3.2 ל Q6600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור מאליו שהלוח תומך ב-RAID MATRIX , אפילו שזה לא מוזכר , לי יש את הלוח P5K Deluxe וגם שם לא מוזכר

הלוח יהיה מצויין ל-OC , ולא תהיה בעיה להגיע ל- 3.2 עם Q6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור מאליו שהלוח תומך ב-RAID MATRIX , אפילו שזה לא מוזכר , לי יש את הלוח P5K Deluxe וגם שם לא מוזכר

הלוח יהיה מצויין ל-OC , ולא תהיה בעיה להגיע ל- 3.2 עם Q6600

אתה בטוח???

בכל מקרה תודה!! ;)

מה ההבדל אם כך בין RAID 0 בMATRIX לבין RAID 0 ב JMICRON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח???

בכל מקרה תודה!! ;)

מה ההבדל אם כך בין RAID 0 בMATRIX לבין RAID 0 ב JMICRON?

אתה יכול לבדוק בלינק

http://www.intel.com/design/chipsets/matrixstorage_sb.htm

הבקר JMICRON נועד לכוננים קשיחים ישנים יותר בחיבור IDE

Intel ICH9 south bridges

The new chipsets will use updated south bridges. Just like north bridges, ICH9 has a number of evolutional improvements relative to ICH8. It also supports (ICH9R only) one revolutionary technology. Let's briefly enumerate the key characteristics of the new south bridge family:

Up to six PCIEx1 ports

Up to four PCI slots

4/6 (4 in ICH9, 6 in ICH9R) Serial ATA II ports for 4/6 SATA300 devices (SATA-II, the second generation of the standard), AHCI, NCQ (ICH9 will support this mode only on Vista), hot plug, eSATA, and port splitters

RAID (ICH9R only) 0, 1, 0+1 (10) and 5 with Matrix RAID function (the same array of drives can be used in several RAID modes - for example, two drives may form RAID 0 and RAID 1, each array will use its own part of the disks)

12 x 2.0 (based on two EHCI host controllers), hot plug

Gigabit Ethernet controller and a special interface (LCI/GLCI) for a PHY controller (i82566 for Gigabit Ethernet, i82562 for Fast Ethernet)

Intel Turbo Memory support

High Definition Audio (7.1)

Binding for low-speed and outdated periphery, other things.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,

בכל מקרה זה תמוה שאסוס לא מציינת את זה ולעומתם ג'יגהבייט לא מפספסת הזדמנות להזכיר את הפיצ'ר הזה.

אני בהחלט מסכים , עוד יותר תמוה שזה כן מוזכר בחלק מהלוחות ובחלק לא

מצד שני RAID MATRIX זה חלק אינטגרלי מערכת השבבים של אינטל

אז מה יותר סביר להניח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור אבל שאני מתקין את התוכנה Intel® Matrix Storage Manager Driver v7.5.0.1017 התוכנה נתקעת לי

לי יש את הלוח P5K Deluxe ואני ב-RAID 0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי זה לא כזה ברור שיש את זה בלוח. מה דעתך?

אני מתחיל להתבלבל

מצד אחד באתר של כתוב במפורש שזה חלק מערכת השבבים , אז לקחו את ערכת השבבים וסירסו אותם

מצד שני , זה שלא מוזכר באתר של שהלוח תומך + הבעיות שיש לי עם הדרייבר הזה מההתחלה :kopfpatsch:

מצד שלישי , הדרייבר מגיע עם התקליטור של הלוח-אם ! , כחלק מהדרייברים של הלוח-אם

לייתר ביטחון אם אתה זקוק ל- RAID MATRIX , תוודא באתר של החברה אם מוזכר שם במפורש שהלוח תומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...