BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

וואי נמאס לי לחכות כבר איזה באסהההה

למה אין דמו למההה 2K האלה לשרוף להם את המשרדים צריך

זה אשכרה משחק מושללללם עם כל הציונים האלה ושחקני הPC כל כך נדפקים אוףףףףףף :bash:ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה נדפקים?

כולה כמה ימים... אני ממש לא מחשיב את זה כ"דפיקה"

כנראה הם לא רוצים להוציא משחק עם באגים...

נו מה זה החרטה הזאת

המשחק הזדהב והוא קיים בסטוקים של החנויות הוא מוכן צרוב בתוך הדיסקים כבר,אין דרך חזרה...

סתם מיקרו$ופט שיחדו את 2K כדי שיקבלו טיפה בלעדיות על האקסבוקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה שיצא כבר המשחק, אני מחכה לו כבר הרבה זמן. ד"א לשחק FPS על קונסולה זה הדבר הכי גרוע שיש, פשוט לא נוח ומציק. FPS הכי נוחים על מחשב, עם עכבר ומקלדת, כמו בני אדם, אז MS יכולים לחפש אותי בסיבוב שאני אקנה ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה שיצא כבר המשחק, אני מחכה לו כבר הרבה זמן. ד"א לשחק FPS על קונסולה זה הדבר הכי גרוע שיש, פשוט לא נוח ומציק. FPS הכי נוחים על מחשב, עם עכבר ומקלדת, כמו בני אדם, אז MS יכולים לחפש אותי בסיבוב שאני אקנה ל360.

חחח... :goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם יודעים בערך מה ההבדלים בביצועים בין 1GB ראם לבין 2GB ראם?

אני רוצה לקנות במיוחד לביושוק להעלות את הראם ככה שיעבוד ממש טוב אבל השאלה אם זה יעשה באמת הבדל ששווה את הכסף.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שיש לך עותק של המשחק, בחנת את הפריים רייט בין 1 ל2 GB ראם והגעת למסקנה שזה השידרוג העדיף?

אני מבקש לא לתת עצות שיגרמו לאנשים אחרים להוציא כסף כשאין לכם מידע קונקרטי שזה באמת העצה הטובה ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי היום זה כבר לא כזה מוחלט.

מאז שהם פישטו את הביקורות שלהם יש ירידה משעותית ברמה שלהן.

אפילו הציונים שם הפכו להיות בקפיצות של 0.5.

מה זאת אומרת? מה ההבדלים באופן הביקורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שיש לך עותק של המשחק, בחנת את הפריים רייט בין 1 ל2 GB ראם והגעת למסקנה שזה השידרוג העדיף?

אני מבקש לא לתת עצות שיגרמו לאנשים אחרים להוציא כסף כשאין לכם מידע קונקרטי שזה באמת העצה הטובה ביותר

בגלל זה זה מעצבן שאין דמו

אבל קבלו עידכון

אנשים בפורומים של חו"ל אומרים שההורדה שלהם בפייל פלאנט התעדכנה מההמתנה של 24 שעות להמתנה של שעתיים

זתא אומרת שכביכול עוד שעתיים הם יורידו את הדמו כבר אבל זה לא בטוח במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הורידו את הציונים הפרטניים לפי קטגוריות (גרפיקה וכד') ושינו את הסקאלה ל1-10 בקפיצות של 0.5

במקום זה הם מחלקים "מדליות" לפי הנקודות החלשות והחזקות במשחק. התוצאה היא שחייבים ממש לקרוא את הביקורת לעומק כדי להבין משהו על המשחק, והציון הסופי הפך ללא משקף בעליל. גם כל הכותבים שלהם לא ממש התרגלו לשיטה ויוצא ששני משחקים שפעם היו מקבלים ציונים קרובים (למשל 8.4 ו8.6) עכשיו יקבלו 8 ו9 בהתאמה מה שיגרום לך לחשוב שמשחק אחד עדיף בהרבה על השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...