באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14

Sting

אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?  

1657 הצבעות

1. 1. אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?

• אמריקאי
    • צרפתי
      0
    • איטלקי
    • יפני
    • גרמני
    • ספרדי
    • ארגנטינאי
    • קנדי
    • אוסטרלי
    • שוודי
    • הולנדי
    • פלסטינאי
      0
    • סיני
    • מיקרונזי
    • רוסי
    • דרום-אפריקאי
      0
    • הודי
      0
    • בריטי
    • אירי
    • יווני
      0
    • אפגני
    • יבוסי
    • פלישתי
    • ברזילי
      0
    • פיליפיני
      0
    • דרום-קוראני
    • צפון-קוראני
      0
    • איראני
      0
    • ניגרי
    • שווצרי
    • איסלנדי
    • אחר
    • ניו-זילנדי
      0
    • תימני :X
      0

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לא ישראלי, היתי מעדיף להיות אוסטרלי-שמש, ים, הרבה גלים וכמה כרישים שאפשר לזרוק אליהם את האנשים שאתה שונא :smile1:

כמה כרישים,עכבישים,חרקים גדולים,מדוזות,דגים שאחרי שנשכו אותך יש לך רבע שעה להיפרד מהעולם....תפתח נשיול ג'וגרפיק....תסתכל כמה מסוכן לחיות שם :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטי זה טוב רק אם אתה חיי בכפר רחוק מהעיר עם הסמים והפשע וכמויות האיסלאמיסטים שחיים שם, ויש לך מקור פרנסה מן האדמה/ים, כי בכפרים שם קשה למצוא היום פרנסה והיחידים ששורדים הם אלו שמייצרים: בעלי צאן/בקר שמייצרים בשר ומוצרי חלב, בעלי עופות לביצים, ודייגים. מייצרי הבשר גם בדעיכה בגלל פראנויאת הפרה המשוגעת. מה כן, עכשיו יש תנופה בענף האורגני ואנשים שחיו מן האדמה ואיבדו את פרנסתם בגלל ייבוא חקלאי מחו"ל, עכשיו נהנים מצמיחה מחודשת בגידול אורגני בהיקף קטן ומוכרים אותו ביותר יקר אבל מוכרים - כי מי שרוצה אורגני יקנה אורגני גם אם יעלה הון.

איטלקי זה לא ליגה. יש לי דודים באיטליה. גם שם יש בעיית פרנסה. המחירים שם על מוצרי מחיה בסיסית גבוהים ב-30% מאלו בגרמניה, והתשתיות שם מתפרקות. הראשויות המקומיות דואגות לשמר ולשפץ רק באיזורי תיירות, והפריפריה סובלת.

לא יודע, הייתי בלונדון לפני שנה במשך 11 יום ומאוד אהבתי אותה. כמות המוסלמים שנראים ברחוב לא גדולה, הייתי אומר שכמות המוסלמים הדתיים שראיתי היא זניחה, כמה אחוזים בודדים. מוסלמים אני מניח שיש בכל העולם המערבי במידה פחות או יותר שווה, למעט מדינות כמו צרפת ששם הכמות יחסית גדולה יותר מטעמים של כוח עבודה ותרבות ושפה משותפת עם חלק ממדינות אפריקה. חלקאות ועסקי הבשר כמעט בכל מדינה מערבית לפי ידעתי, כולל בריטניה, הם שוליים ביותר. בבריטניה החברות הגדולות הן חברות הנפט, הכרייה והבנקאות. ובוודאי שחברות נדל"ן, תקשורת, טקסטיל ומזון (Tesco למשל) באות גם לפני החלקאות. את כנראה מבינה הרבה יותר ממני בייצור החלקאי בבריטניה, אבל החשיבות של הענף הזה לכלכלת בריטניה בעידן המודרני הוא די אפסי. סמים יש בכל עיר גדולה בעולם - גם בניו-יורק, פריז, ברלין וטוקיו. לונדון לא נראתה לי יותר מסוכנת מת"א - להפך - האנשים שם הרבה יותר נחמדים ולדעתי הרבה יותר בטוח להסתובב שם בלילה (גם בגלל ה-CCTV). חוץ מזה שאני לא יודע איך בליברפול, מנצ'סטר או ברמינהגאם, אבל אין להם מוניטין של עיירות סמים ופשע (כמו אמסטרדם וניו-יורק למשל).

באיטליה תלוי מה השכר הריאלי לעומת השכר בגרמניה. וגם תלוי איפה - גרמניה זה ברלין, מינכן או עיירה קטנה? ואיטליה זה רומא, פירנצה או עיירה קטנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש בפצצות אטום לא היה fair ... חוץ מזה זה רק מחזק את הטענה בכך שהם אחד העמים החזקים שהוכיחו חוסן לאומי ענק שעדיין אחרי שתי פצצות אטום הם הצליחו לשקם את המדינה ולהפוך להיות אחת המדינות המפותחות ביותר בעולם.

ומי בדיוק היה אחראי לשיקום שלהם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנדה ללא ספק, ארה''ב, של היום אולי קצת יותר טובה ממה שהולך אצלינו בארץ, אבל גם שחיתותיות והפשע חוגג, בקנדה הכול הרבה יותר טוב מבארה''ב, חוץ מהדולר הקנדי, שיותר גבוהה ולכן גם רוב המחירים שם יותר גבוהים, אבל אני לא יודע מהי המשכורת מינימום והמשכורת הממוצעת שם, אז אולי באמת זה לא כזה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה להיות גרמני!

אין משהו שהם לא טובים בו. :yelclap:

אפשרות שנייה זה אמריקאי, אבל לא כמו בערים הגדולות,

באחד מהעיירות הקטנות במדינות היותר נידחות שם.

לזה שמעלי ^^^

הדולר האמריקאי עדיין יותר חזק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנדה ללא ספק, ארה''ב, של היום אולי קצת יותר טובה ממה שהולך אצלינו בארץ, אבל גם שחיתותיות והפשע חוגג, בקנדה הכול הרבה יותר טוב מבארה''ב, חוץ מהדולר הקנדי, שיותר גבוהה ולכן גם רוב המחירים שם יותר גבוהים, אבל אני לא יודע מהי המשכורת מינימום והמשכורת הממוצעת שם, אז אולי באמת זה לא כזה רע.

על מה אתה מדבר? דולר קנדי שווה היום 4.05 ש"ח ודולר ארה"ב שווה 4.227 ש"ח, מה שאומר שהיחס כמעט זהה והדולר הקנדי חלש במעט מדולר ארה"ב. אם תבדוק עוד שבועיים אבל יכול להיות מאוד ששניהם יהיו 4.15, אז בכללי אפשר להגיד שדולר ארה"ב = דולר קנדי. (כרגע 104 דולרים קנדיים שווים 100 דולרים אמריקאים בקירוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בחיפושי אחר מוצר, בדקתי בחניות בארה''ב הוא נמכר ב40 דולר, ובחנות קנדית הוא נמכר ב60 ומשהו דולר קנדי, שמתי לב שההבדלי המחירים בחניות בין קנדה לארה''ב הם שונים, וגם המטבעות שונים, ובקנדה, הכול עולה יותר, וגם בדולר קנדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לדעתי ללמה המון חושבים שבאמריקה יש המון כוסיות זה שבגלל לכל אחד הרי טעם אחר וארה"ב היא מדינה ענקית שרוב האנשים שם מהגרים ככה שאפשר למצוא שם הכל מהכל וכל אחד מוצא שם את היופי שהוא אוהב בניגוד למדינות שרוב האנשים נראים פחות או יותר אותו דבר כי אין גיוון. גם בארץ יחסית יש מגוון רחב של סוגי יופי בגלל שאנחנו מדינת מהגרים ובאו לפה מהמון אזורים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...