באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14

Sting

אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?  

1657 הצבעות

1. 1. אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?

• אמריקאי
    • צרפתי
      0
    • איטלקי
    • יפני
    • גרמני
    • ספרדי
    • ארגנטינאי
    • קנדי
    • אוסטרלי
    • שוודי
    • הולנדי
    • פלסטינאי
      0
    • סיני
    • מיקרונזי
    • רוסי
    • דרום-אפריקאי
      0
    • הודי
      0
    • בריטי
    • אירי
    • יווני
      0
    • אפגני
    • יבוסי
    • פלישתי
    • ברזילי
      0
    • פיליפיני
      0
    • דרום-קוראני
    • צפון-קוראני
      0
    • איראני
      0
    • ניגרי
    • שווצרי
    • איסלנדי
    • אחר
    • ניו-זילנדי
      0
    • תימני :X
      0

Recommended Posts

ok, עוד תר'ד הזוי. ונראה לי גם שהסקר הכי גדול שהיה כאן... :smile1:

למרות שאני ישראלי צבר גאה אם הייתה לכם האפשרות לבוא ממקום אחר...לא ממדינה אחרת אלה ממוצא מסויים אחר .לי במקור יש שורשים טריפולטאים ואיטלקים :smile1:) מאיכן הייתם בוחרים להיות ?

נראה לי שהייתי מעדיף להיות יפני... עם כל הסריטות שלהם יש להם את המראה הכי יחודי ומגניב מעבר לעם חזק שהוריד את האמריקאים לברכים ב WW2

ואחת מהמדינות הכי מפותחות בעולם.

אנא תפרטו את סיבות הבחירה... זה יהיה מעניין לראות מה חושבים על לאומים מסויימים והפופולריות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איסלנדי. אין שם אפילו מסגד אחד, ואותה מנטאליות סקנדינבית עם קדמה מערבית, ליברלית אירופאית מבלי להיות חלק מהמשפחה הלא מתפקדת הזאת הלוא היא "האיחוד האירופי". אומרים שמשעמם שם, אבל אני מעדיפה שגרה שקטה ומשעממת במקום אקשן של טרור, שחיתות ופשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאמריקאי , יש מלא כוסיות !!!!!!

וים כסף !!!!!

אבל אם לא אז הייתי רוצה להיות שוודי או אוסטרלי ..........

אבל למה שמת פלסטינאי ,,,,,,, אף אחד לא רוצה להיות פלסטנאי ( אם כל המצב שם והעוני ) תאמין לי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקאי. להיות שם באיזה קניון ו\או חנות אלקרוניקה\מחשבים זה כמו להיות בעתיד.

חנויות חשמל פה זה סתם כמה מסכי LCD וכמה נגנים זולים שמה זה מסכי 10" תלויים שאפשר לשחק שם משחקים, מסכי 67"+, מערכות לרכב, ועוד מלא דברים, פה הדבר הכי קרוב לזה (מה שאני מכיר) זה ביג בוקס וזה עדיין סתם חרטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע הוא בלי האפשרות של להיות ישראלי... אני בטוח שהמון אנשים כאן מאוד פטריוטים .

וכן אני דיי בטוח בכך.

הירושימה? נגסקי? ::)

השימוש בפצצות אטום לא היה fair ... חוץ מזה זה רק מחזק את הטענה בכך שהם אחד העמים החזקים שהוכיחו חוסן לאומי ענק שעדיין אחרי שתי פצצות אטום הם הצליחו לשקם את המדינה ולהפוך להיות אחת המדינות המפותחות ביותר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש בפצצות אטום לא היה fair ... חוץ מזה זה רק מחזק את הטענה בכך שהם אחד העמים החזקים שהוכיחו חוסן לאומי ענק שעדיין אחרי שתי פצצות אטום הם הצליחו לשקם את המדינה ולהפוך להיות אחת המדינות המפותחוזרות ביותר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מוזר זה. כולם בארץ בטוחים שהבנות בארה"ב כוסיות כמו בבוורלי הילס, בעוד שכל האמריקאים תמיד אומרים לי שמרבית הבנות שם שמנות, מכוערות, עם בגדים ואיפור שמקרוב גורמים להן להראות כמו קוקסינלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...