באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה לאום הייתם רוצים להיות ? אמריקאי\יפנ&#14

Sting

אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?  

1657 הצבעות

1. 1. אז באיזה לאום הייתם רוצים להיות ?

• אמריקאי
    • צרפתי
      0
    • איטלקי
    • יפני
    • גרמני
    • ספרדי
    • ארגנטינאי
    • קנדי
    • אוסטרלי
    • שוודי
    • הולנדי
    • פלסטינאי
      0
    • סיני
    • מיקרונזי
    • רוסי
    • דרום-אפריקאי
      0
    • הודי
      0
    • בריטי
    • אירי
    • יווני
      0
    • אפגני
    • יבוסי
    • פלישתי
    • ברזילי
      0
    • פיליפיני
      0
    • דרום-קוראני
    • צפון-קוראני
      0
    • איראני
      0
    • ניגרי
    • שווצרי
    • איסלנדי
    • אחר
    • ניו-זילנדי
      0
    • תימני :X
      0

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא החלה פרוידיאנית ולא החלקה על הראש... 30 שמות זה דיי מבלבל

UnsignedInteger, אתה חייב להעריך מדינה שמצנזרת סרטי פורנו ! שלא נדבר על לראות סרטי פורנו מצויירים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל עם יש את הפאקים שלו... פשוט היפנים בדרך כלל הרבה יותר אקסטרים מעמים אחרים

איזה מוזר זה. כולם בארץ בטוחים שהבנות בארה"ב כוסיות כמו בבוורלי הילס, בעוד שכל האמריקאים תמיד אומרים לי שמרבית הבנות שם שמנות, מכוערות, עם בגדים ואיפור שמקרוב גורמים להן להראות כמו קוקסינלים.

זה בגלל שכולם מושפעים מכל ה Teen-Movies שהרי כל הבחורות שמופיעות שם גם בתור סתם ניצבות "עוברות מסך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוס אנג'לס, שם הייתי רוצה לגור, יש שם איזה עמק שדוד שלי גר מפוצץ באוכלוסיה יהודית נורמלית וטובה, אחלה מקום לגדל ילדים.

אבל בתאכלס, יפן נראית לי אחד המקומות היפים ביותר והמפותחים ביותר שאפשר לגור בו, לא סתם הם 2 דורות מלפנינו....גם שם אחלה לגדל ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנדה?מה קרה לך?

איכות חיים = קזאחסטן

סתכל בוראט,תבין על מה אני מדבר :lol:

ול- DiabloVT "גם שם אחלה לגדל ילדים"

אתה מתכוון לגדל ילד....אסור לגדל שם יותר מילד אחד...ואם כן אז צריך לשלם עליו קנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוס-אנג'לס. כן, בטח. ל-Body Count יש אחלה שיר על זה.

מה כולם הצביעו לאמריקאי? :P יש שם גם הרבה דברים רעים, החיים שם זה לא כמו בסדרות ובסרטים.

אני הצבעתי בריטי. למרות שבמחשבה שנייה גם איטלקי זה טוב מאוד.

בריטי זה טוב רק אם אתה חיי בכפר רחוק מהעיר עם הסמים והפשע וכמויות האיסלאמיסטים שחיים שם, ויש לך מקור פרנסה מן האדמה/ים, כי בכפרים שם קשה למצוא היום פרנסה והיחידים ששורדים הם אלו שמייצרים: בעלי צאן/בקר שמייצרים בשר ומוצרי חלב, בעלי עופות לביצים, ודייגים. מייצרי הבשר גם בדעיכה בגלל פראנויאת הפרה המשוגעת. מה כן, עכשיו יש תנופה בענף האורגני ואנשים שחיו מן האדמה ואיבדו את פרנסתם בגלל ייבוא חקלאי מחו"ל, עכשיו נהנים מצמיחה מחודשת בגידול אורגני בהיקף קטן ומוכרים אותו ביותר יקר אבל מוכרים - כי מי שרוצה אורגני יקנה אורגני גם אם יעלה הון.

איטלקי זה לא ליגה. יש לי דודים באיטליה. גם שם יש בעיית פרנסה. המחירים שם על מוצרי מחיה בסיסית גבוהים ב-30% מאלו בגרמניה, והתשתיות שם מתפרקות. הראשויות המקומיות דואגות לשמר ולשפץ רק באיזורי תיירות, והפריפריה סובלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...