טיפים להצעת חברות! - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

ווואוו... זה סטייה מהנושא משו... :screwy:

מלא דיבורים על סקס עוד איכשהוא מתקשר ל"טיפים להצעת חברות", אבל הלהקה הזאת?! :kopfpatsch:

דריה, שוב את אשמה, כי את הזכרת אותם, את טרול.

------------------------------

דירה, תאים אפורים אין לי, כי זה לא מתאים לי ללוק, אז חימצנתי אותם לצהוב זוהר ב UV, והוספתי עצבני של TT.

בקשר לזה שאמרתי שאת לסבית, אמרתי את זה בגלל שאחד ציטטת אותך, ובהתייחסות אליך רשם כאילו יש בת זוג, ולא בן זוג.

ציטטתי אותו, והדגשתי אותו, אז התגובה שלך לא קשורה... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם לומר את האמת, הרושם המתקבל הוא שאני משחקת את הגבר במערכת היחסים, גבר שמשקיע, והוא מזמן משחק אישה אשר אינה יודעת להעריך ויש לה PMS כל הזמן ושינויים קיצוניים במצבי רוח בין סופר-שמח ואופטימי עד שבא להקיא, וישר לסופר עצבני יותר ממרוקאי שקיללו את אמא שלו. אף פעם לא באמצע.

כן, מה יש? גם אצלי לא הכל חלק, גם אני לא תמיד יודעת את כל התשובות ולפעמים אין תשובות. יש אנשים שהם פשוט ככה ואין טעם לשנות אותם. אני דיי נוטה לכיוון פרידה ומתלבטת אם בכלל לתת לו צ'אנס אחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואוו... זה סטייה מהנושא משו... :screwy:

מלא דיבורים על סקס עוד איכשהוא מתקשר ל"טיפים להצעת חברות", אבל הלהקה הזאת?! :kopfpatsch:

דריה, שוב את אשמה, כי את הזכרת אותם, את טרול.

------------------------------

דירה, תאים אפורים אין לי, כי זה לא מתאים לי ללוק, אז חימצנתי אותם לצהוב זוהר ב UV, והוספתי עצבני של TT.

בקשר לזה שאמרתי שאת לסבית, אמרתי את זה בגלל שאחד ציטטת אותך, ובהתייחסות אליך רשם כאילו יש בת זוג, ולא בן זוג.

ציטטתי אותו, והדגשתי אותו, אז התגובה שלך לא קשורה... :-*

:lol:

אם לומר את האמת, הרושם המתקבל הוא שאני משחקת את הגבר במערכת היחסים, גבר שמשקיע, והוא מזמן משחק אישה אשר אינה יודעת להעריך ויש לה PMS כל הזמן ושינויים קיצוניים במצבי רוח בין סופר-שמח ואופטימי עד שבא להקיא, וישר לסופר עצבני יותר ממרוקאי שקיללו את אמא שלו. אף פעם לא באמצע.

כן, מה יש? גם אצלי לא הכל חלק, גם אני לא תמיד יודעת את כל התשובות ולפעמים אין תשובות. יש אנשים שהם פשוט ככה ואין טעם לשנות אותם. אני דיי נוטה לכיוון פרידה ומתלבטת אם בכלל לתת לו צ'אנס אחרון.

אולי זה בגלל מקום העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הולך פה חבר'ה :D תרגיעו כל אחד זורק מילה לזה והוא לזה. מספיק אנחנו לא ילדים בני 12 עברנו תגיל הזה.

הבחור טוב לו עם סנדלים שיבורך מה הבעיה מה אתם עושים הרבה מהומה בגלל זה.

אבל אחר כך שלא יבוא לפורום ויגיד לנו למה לא יוצא לו עם בחורות כי דבר ראשון שנגיד לו זה להוריד את הסנדלים. :)

סתם צוחק.

פיקה אתה יודע שאני חולה עליך אבל בתכל'ס אנחנו אנשים על רמה אנשים מתורבתים מנומסים ואנטלגנטיים לדעתי כל מי שהגיע לHWZONE הוא בחור כזה..

ואני אומר לך אישית תחשוב פעמיים ותתבגר קצת תשנה תסוויצ' הזה וכמו שאמרתי תחשוב פעמיים שלוש... ואז תחזור לפה ותגיד לי כמה שצדקתי.

אני בטוח בזה שאתה יכול גם להתגבר ולהתבגר ולהיות גבר וגם תלך בשיא החום עם נעליים אמנם יהיה לך חם אבל זה יראה יותר טוב מאשר תלך עם סנדלים.

תחשוב מה אנשים חושבים עליך, זה לפעמים משפיע.

בהצלחה.

אוח תשתוק!!! :kopfpatsch::pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוח תשתוק!!! :kopfpatsch::pissed:

:goodposting:

BMW5----> :lamer:

איזה אינטלגנטיים ואיזה נעלים?!? כבר אמרתי, את כל התאים האפורים שלי חימצנתי לצהוב זוהר!!!!!!!!

-------------------------------

נחזור לנושא, ניצן, הכי חשוב, עכשיו שאתם חברים אל תתחיל לתת לה מתנות, שלא תתרגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

מזה לא!!!!!! מה איכפת לך מטו' באב?!! מילא, 9 באב, האית קונה לה סוכריה...

תראה, חודש ראשון ביחד=מתנה, חצי שנה ראשונה ביחד=מתנה, ואז כל שנה... מספיק...

תיקון להודעה קודמת שלי: במקום "ניצן", צריך להיות "ניסן", סורי על הטעות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז מתנות לתת רק באירועים מיוחדים?

אתם יודעים מה יש ביום שני? ט"ו באב!!

אז אני יתן לה מתנה נכון?

ואל תקנה לה את השרשרת חצי לב שתכננת, זה מתאים לילדים בני 5 שמשחקים באבא ואמא בגן!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גבר שקונה מתנות שוות ועושה מחוות רומנטיות, מדבר ועוזר, ומזמין למסעדה/פאב, מבשל...

באמא שלי. הומואים נהנים יותר.

אז תגידי שאת נישארת ביגלל הסקס

לא נורא דריה את אוהבת להיתפרק מול הפורום שמכליל ילדים בני 16-14 שפוחדים להתחיל אם בחורה :nixweiss::s07: ומעדיפים קשר איתך כניראה :screwy:

אנחנו אוהבים אותך :-*

בשם קבוצת תמיכה האינטרנטית "HWZONE" בישבילך, בישבלך ,ובישביל כל הצרות שלך :xyxthumbs:

B00007JRC8.01.LZZZZZZZ.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...