טיפים להצעת חברות! - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

בקשר ל"פתיחות עם ההורים", תיזהר...

חשבתי זה כזה קל וסבבה, עד שפעם אחת אמא קנתה לי קונדומים ורודים.. :kopfpatsch: ואני רציני לגמרי, טוב נו ורודים סגולים כאלה... בכל זאת, ורווודד!!!

היא חשבה ש"ככה הבחורה יותר תאהב את זה"... :kopfpatsch::nixweiss:

אבל לקחתי, מכפתלי, זה הרי היה דורקס :silly:

ואגב, לגבי הגיל 13~14 שבנות פעם ראשונה שוכבות, זה נכון, ככה זה עכשיו... אבל לבאסה שלכם, זה לרוב עם בנים שגדולים מהן ב3~4 שנים..

:lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הולך פה חבר'ה :D תרגיעו כל אחד זורק מילה לזה והוא לזה. מספיק אנחנו לא ילדים בני 12 עברנו תגיל הזה.

הבחור טוב לו עם סנדלים שיבורך מה הבעיה מה אתם עושים הרבה מהומה בגלל זה.

אבל אחר כך שלא יבוא לפורום ויגיד לנו למה לא יוצא לו עם בחורות כי דבר ראשון שנגיד לו זה להוריד את הסנדלים. :)

סתם צוחק.

פיקה אתה יודע שאני חולה עליך אבל בתכל'ס אנחנו אנשים על רמה אנשים מתורבתים מנומסים ואנטלגנטיים לדעתי כל מי שהגיע לHWZONE הוא בחור כזה..

ואני אומר לך אישית תחשוב פעמיים ותתבגר קצת תשנה תסוויצ' הזה וכמו שאמרתי תחשוב פעמיים שלוש... ואז תחזור לפה ותגיד לי כמה שצדקתי.

אני בטוח בזה שאתה יכול גם להתגבר ולהתבגר ולהיות גבר וגם תלך בשיא החום עם נעליים אמנם יהיה לך חם אבל זה יראה יותר טוב מאשר תלך עם סנדלים.

תחשוב מה אנשים חושבים עליך, זה לפעמים משפיע.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חשוב להתלבש כמו שצריך ובלי קשר לחבר/ה צריך להיות לבושים.

ואני לא יודע מה איתכם אבל אמא שלי לא מביאה ולא נראה לי שתביא לי קונדומים.

בשביל זה יש סופר פארם!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני בערך יומיים שעברתי ליד הסופר פארם ראיתי שני נערים בני 14 (מהשכבה שלי) יוצאים מהסופר פארם עם קונדומים והולכים לחברות שלהם. זה מאושש את מה שמישהו פה אמר שהגיל הממוצע לפעם ראשונה ירד לסביבות ה 14.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקרים מדעים שנערכו גם מצאו פעילות מינית רבה יותר אצל נשים :nixweiss:

חוץ מזה הן כן יצא לי באופן אישי לבקר בכמה ספריות פורנו של בנות :x

הן רואות פורנו בדיוק כמוך וחלקן אפילו הרבה יותר.

לפי המחקרים הללו, אני לא בת, אני חייזר חסר מין. :lol:

תאמינו או לא איבוד בתולים זה עניין גדול בשביל בנות. הן ממש לחוצות לעשות את זה בפעם הראשונה בגיל כמה שיותר צעיר. זו כמו תחרות. הבת הראשונה שעושה "את זה" מקבלת מעמד של מלכה. וזה לא עובר עם הגיל. בבסיס שלי יש חיילת שנראת די זוועה. הבחורה עדיין בתולה. כמה חברים שלי שהסתובבו איתה סיפרו לי שהיא ביקשה מהם לעשות לה טובה. לא רמזה, אלא ביקשה במפורש שהם יפתחו אותה.

וואי, הרבה דברים השתנו מאז שאני הייתי בתיכון, הא?

כן, בשביל בנות זה סיפור גדול והן לחוצות, אבל בזמני זה כי פחדו שזה יכאב וכי מי שהיו מגלים שעשתה את זה, ישר היו אומרים שהיא שרמוטה וכל הבנים היו מתחילים לנסות לסחוט אותה "כי אחד פותח וכולם טועמים".

יש לי חברה שאני מכירה מכיתה ה' והיא בת 23 וחצי היום והיא עדיין בתולה. היא נראית בסדר, פשוט לא ממש משקיעה בהופעה. אפילו נשיקה לא היתה לה. פשוט לא אכפת לה מזה וזה לא מעניין אותה. חבר שלי תכנן להיות בתול על החתונה, בסוף, בגיל 22 כשיצא עם חברים לפלוגה שלו, בזמן הצבא, השתכר יותר מדיי, לא זכר כלום וסיפרו לו למחרת בבוקר שמישהי העלתה אותו לחדר שלה והוא שונא את עצמו על זה עד היום. לא כולם מחפשים להפטר מהבתולים כאילו זה מחלה סופנית.

בקשר ל"פתיחות עם ההורים", תיזהר...

אמא שלי קוראת לי סקס מאנייאקית וחושבת שאנסתי את החבר הנוכחי שלי.

כשהיא גילתה שהתחלתי, חשבתי שהיא תתלה אותי, כזאת פריג'ידרית. עכשיו היא מספרת לי שאפילו בגיל 25 היא לא ממש ידעה את הפרטים הטכניים של איך בכלל עושים את זה! :o

:goodposting:

"לעשות את זה מאהבה"?

זה מה שאמרת שם למעלה? כמו שמראים בכל הסדרות הקומדיות האמריקאיות האלה? שמנסות לחנך אותך ולהכניס לראש כל מיני דברים כאלה במסווה של סיפורים אישיים של הדמויות הראשיות בסידרה.

THAT'S BULL

THAT DOESN'T HAPPENS TOO OFTEN AT THESE AGES...

איך אתה יכול לקבוע שזה לא כיף לעשות את זה לא מאהבה? אתה בן 14.

תאמין לי, זה עדיף מלשפשף לבד בבית.

לא סתם מנסים לחנך אותך, אלא כדי שלא תהפוך לשטחי ו-pussy addict או משהו. מהכירות עם אנשים שבשבילם חווייות המין שלהם היו דיי טראומטיות (לא אונס), ודווקא סקס מתוך אהבה תיקן את התפיסה הזאת שמין זה דבר מלוכלך והרסני.

זה לא ממש אומר...

יש המון ילדים שסתם קונים קונדומים ומשחקים איתם ולא עושים איתם...

אולי חצי מהשכבה שלי היו שמים את זה בכיס של החולצה או המכנסיים כדי שיבלוט משם, שכאילו כולם יראו שהם עושים - אבל הם לא. זה היה דיי ברור כאשר הם מיהרו להפטר ממנו ברגע שאמא שלהם באה לאסוף אותם מהבי"ס. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש אומר...

יש המון ילדים שסתם קונים קונדומים ומשחקים איתם ולא עושים איתם...

כשהייתי בן 16-17 זרקתי חבילה שלמה של קונדומים בטעמים :lol:

טוב חוץ מאחד שהייתי חייב לבדוק כדי לדעת איך להפעיל (טוב נו ו..אה..לטעום :kopfpatsch:)

למה לא השתמשתי? כשסוף סוף עמדנו ללכת עד הסוף אני הפסקתי את זה :s05:

....אבל זו הסיבה היחידה שהייתי איתה כל הזמן הזה.. :silly:

אמא שלי קוראת לי סקס מאנייאקית וחושבת שאנסתי את החבר הנוכחי שלי.

הרייטינג שלך כאן כבר מתחיל לעלות פלאים ;D

אגב סקס שונה מאוד כאשר עושים אותו עם משהי שמכבדים ואוהבים אני חושב שבגלל שאז בא לך לספק אותה אפילו יותר מאת עצמך :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חוץ מאחד שהייתי חייב לבדוק כדי לדעת איך להפעיל (טוב נו ו..אה..לטעום :kopfpatsch:)

למה לך לטעום קונדום בטעמים?! אלא אם כן אתה הולך למצוץ... :nixweiss::screwy:

אגב סקס שונה מאוד כאשר עושים אותו עם משהי שמכבדים ואוהבים אני חושב שבגלל שאז בא לַך לספק אותה אפילו יותר מאת עצמך : o

זה מופנה לדריה... :jump: דריה, אני חושב שמצפה לנו שיחה רצינית >:( למה לא סיפרת לנו שאת לסבית?! :nono: לא יפה!!! ואני כבר בניתי עליך.. :kopfpatsch:

עכשיו בנות שוכבות לרוב בגיל 13~14, אצל בנים זה 15~16 ומעלה! 15 זה טיפה יותר נדיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם רק בטעמים :lol:

חוץ מזה אתה רוצה להגיד לי שאתה תקנה דבר כזה בפעם הראשונה ותתן לחברה לגלות לפנייך שיש לזה טעם של עכבר?

עכשיו בנות שוכבות לרוב בגיל 13~14, אצל בנים זה 15~16 ומעלה! 15 זה טיפה יותר נדיר..

סטטיסטיקה מטופשת

תמיד היו ויהיו פאטמות שישכבו מוקדם מהגיל "המשוער"

גם בתולים בגיל 30 לא יאזלו במהירות

אולי חברינו nissan7 יבדוק ת'סטטיסטיקה שלך על כמה בנות בשכבה אחרי שהוא ישתעמם מהחברה החדשה? (סתם צוחק איתך ניסן ,כן אני יודע..רק איכותיות עד גיל 18!!! :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אתה רוצה להגיד לי שאתה תקנה דבר כזה בפעם הראשונה ותתן לחברה לגלות לפנייך שיש לזה טעם של עכבר?

סטטיסטיקה מטופשת

תמיד היו ויהיו פאטמות שישכבו מוקדם מהגיל "המשוער"

גם בתולים בגיל 30 לא יאזלו במהירות

אולי חברינו nissan7 יבדוק ת'סטטיסטיקה שלך על כמה בנות בשכבה אחרי שהוא ישתעמם מהחברה החדשה? (סתם צוחק איתך ניסן ,כן אני יודע..רק איכותיות עד גיל 18!!! :cool2:)

דבר ראשון אני ניצן!! ולא ניסן וגם קוראים לי מNIZZAN7!!

דבר שני אני לא מבזבז את הזמן שלי סתם.

ותאמין לי שלא חסר לי מי שירצה אותי עם הקשרים שלי ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לקבל מציצה עם קונדום?

זה משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...