טיפים להצעת חברות! - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחתונה תוזמנו כולם בעוד בערך 10-15 שנים עם מי אני לא יודע אבל אז בערך אמור להיות הגיל שמתחתנים ;D

איזו מסעדה?

אתם צעירים אני יקח בחורה למסעדה רק בזמן האונ' עד אז תעשה דברים מעניים.

צא איתה לטייל בשטח, בבית ריק גם יכול להיות נחמד, לחברים , לפעמים למזון מהיר(לא כמו משהו מיוחד אלא בדרך !).

אם היית קורא...

הכוונה הייתה לקינוח בארומה או בספגטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל"פתיחות עם ההורים", תיזהר...

חשבתי זה כזה קל וסבבה, עד שפעם אחת אמא קנתה לי קונדומים ורודים.. :kopfpatsch: ואני רציני לגמרי, טוב נו ורודים סגולים כאלה... בכל זאת, ורווודד!!!

היא חשבה ש"ככה הבחורה יותר תאהב את זה"... :kopfpatsch::nixweiss:

אבל לקחתי, מכפתלי, זה הרי היה דורקס :silly:

ואגב, לגבי הגיל 13~14 שבנות פעם ראשונה שוכבות, זה נכון, ככה זה עכשיו... אבל לבאסה שלכם, זה לרוב עם בנים שגדולים מהן ב3~4 שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי זה כזה קל וסבבה, עד שפעם אחת אמא קנתה לי קונדומים ורודים.. :kopfpatsch: ואני רציני לגמרי, טוב נו ורודים סגולים כאלה... בכל זאת, ורווודד!!!

ואגב, לגבי הגיל 13~14 שבנות פעם ראשונה שוכבות, זה נכון, ככה זה עכשיו... אבל לבאסה שלכם, זה לרוב עם בנים שגדולים מהן ב3~4 שנים..

יאללה רק יצא עם חברה וכבר אנשים חושבים על סקס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה דבר יקר חב"ז גם אצלי הסידור הוא דיי דומה ותאמין אני לא מתלוננן כל עוד הוא במידה אני שמח [+אני לא משלם:)]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 14 ורוב הבנות אלנו עוד לא עשו.. לפחות זה ניראה ככה.

לפי דעתי לעשות את זה עם מישהי שהיא לא חברה שלך או שאת לא באמת אוהב זה לא כיף... הכי כיף זה אחרי שאתה מכיר אותה

טוב וזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::):screwy:

:goodposting:

"לעשות את זה מאהבה"?

זה מה שאמרת שם למעלה? כמו שמראים בכל הסדרות הקומדיות האמריקאיות האלה? שמנסות לחנך אותך ולהכניס לראש כל מיני דברים כאלה במסווה של סיפורים אישיים של הדמויות הראשיות בסידרה.

THAT'S BULL

THAT DOESN'T HAPPENS TOO OFTEN AT THESE AGES...

איך אתה יכול לקבוע שזה לא כיף לעשות את זה לא מאהבה? אתה בן 14.

תאמין לי, זה עדיף מלשפשף לבד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח עברית, מי כבר כותב בעברית? אף אחד לא כותב בעברית, בעע.... אם כבר איבריט, עברית זה תקופת התנ"ך....

סנדלים נועלים, לא לובשים

כל מי שעומד להעיר לי על הסנדלים- אתם מוזמנים לקפץ לי ;D

אני אשים מה שנוח לי, ואם למישהו יש בעיה עם זה, הוא מוזמן פשוט להתעלם וזהו. אני לא ארצח את הרגלים שלי בגלל שלאחרים יש בעיה עם הסנדלים שלי.

חנון :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנון :s07:

מה הקשר, הבן אדם הולך עם מה שנוח לו, ולא נכנע לקוד האופנה המקובל.

מה בגלל שהוא הולך עם סנדלים אז הוא חנון? כמו שאמרתי צריך להניח אותך בפח האשפה (כמו את ה"חבר" שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...