טיפים להצעת חברות! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

דריה, דריה, דריה. את בחורה מאד חכמה. אין אדם אחד בפורום שיגיד אחרת. אבל עם כל הכבוד את לא מדגם להעדפות המין הנשי בארץ. אם העולם היה פועל בצורה הזאת אלפי גברים איכותיים לא היו הולכים לישון לבד. מה לעשות, אנחנו לא חיים בגרמניה. בארץ רוב הגברים לא מגולחים, לא מסופרים, לא משכילים ובטח לא לובשים אלגנט. זה לא מונע מהם לזיין בחורות יפיפיות בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו.

את חושבת שגבר צריך להתלבש אלגנטי? זכותך ואני מסכים. אבל זה לא אומר שזה מה שמצפות רוב הבחורות והעובדות בשטח מדברות בעד עצמן.

מסכים איתך ב1000%

לא יודע איך אצלכם אבל אצלנו להרבה בנות חשוב שיהייה מכונית[כדי ששבלילה יהייה אפשר ליסוע לחוף והיא תספק לו את הסחורה] וכסף...מצידן תבוא בתחתונים וכפכפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של: Chymes ב היום בשעה 12:09:36

דריה, דריה, דריה. את בחורה מאד חכמה. אין אדם אחד בפורום שיגיד אחרת. אבל עם כל הכבוד את לא מדגם להעדפות המין הנשי בארץ. אם העולם היה פועל בצורה הזאת אלפי גברים איכותיים לא היו הולכים לישון לבד. מה לעשות, אנחנו לא חיים בגרמניה. בארץ רוב הגברים לא מגולחים, לא מסופרים, לא משכילים ובטח לא לובשים אלגנט. זה לא מונע מהם לזיין בחורות יפיפיות בכמויות שלא היו מביישות כוכב פורנו.

את חושבת שגבר צריך להתלבש אלגנטי? זכותך ואני מסכים. אבל זה לא אומר שזה מה שמצפות רוב הבחורות והעובדות בשטח מדברות בעד עצמן.

אתה מצד אחד צודק. אכן זה ככה.

אבל גם דריה צודקת בחורים צריכים להיות אנטלגנטיים מגולחים בחורים שניראים טוב כמו שצריך!! ועם שכל כמובן! בקיצור זה נקרא בחורים על רמה.

שמע כל אחד צריך לישאוף לזה ולהגיע לזה זה החיים הטובים זה מה שעושה את האנשים יותר מאושרים יותר איכותיים.

את חושבת שגבר צריך להתלבש אלגנטי? זכותך ואני מסכים.

אתם יודעים מאיפה זה בא הסיטגמה של בחורים שלובשים אלגנט? הכל בא מהסרטים הרומנטיים שבורי הלבבות.

שמע היא צודקת נגיד אתה יוצא לדייט או לאכול במסעדה או להיות עם בחורה בערב רומנטי צריך ללבוש אלגנט ולהראות גבר כמו שגבר צריך ליהיות וכמו שהבחורה חולמת בלילות על הגבר שלה.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בקטע של חליפות ואלגנט לדעתי זאת צריכה להיות השאיפה של כולם בתכלס זה יותר מסתם חליפה זה נותן דמות רצינית, איכותית, יוקרתית ומפוארת ומה לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: Chymes ב היום בשעה 12:09:36אתה מצד אחד צודק. אכן זה ככה.

אבל גם דריה צודקת בחורים צריכים להיות אנטלגנטיים מגולחים בחורים שניראים טוב כמו שצריך!! ועם שכל כמובן! בקיצור זה נקרא בחורים על רמה.

שמע כל אחד צריך לישאוף לזה ולהגיע לזה זה החיים הטובים זה מה שעושה את האנשים יותר מאושרים יותר איכותיים.

אתם יודעים מאיפה זה בא הסיטגמה של בחורים שלובשים אלגנט? הכל בא מהסרטים הרומנטיים שבורי הלבבות.

שמע היא צודקת נגיד אתה יוצא לדייט או לאכול במסעדה או להיות עם בחורה בערב רומנטי צריך ללבוש אלגנט ולהראות גבר כמו שגבר צריך ליהיות וכמו שהבחורה חולמת בלילות על הגבר שלה.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בקטע של חליפות ואלגנט לדעתי זאת צריכה להיות השאיפה של כולם בתכלס זה יותר מסתם חליפה זה נותן דמות רצינית, איכותית, יוקרתית ומפוארת ומה לא .

בתור בחור יוקרתי, על רמה ואיכותי ומשכיל.

תלמד עברית ותחזור ללמוד ולהשלים בגרויות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, יחסית להרבה חברי פורום אחרים, העברית שלו די בסדר, חוץ משגיאות מקריות פה ושם (בעיקר דברים כמו "ליהיות" במקום "להיות", וכו')

אבל בקשר ללחזור להשלים בגרויות, ללא ספק X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בחור יוקרתי, על רמה ואיכותי ומשכיל.

תלמד עברית ותחזור ללמוד ולהשלים בגרויות :kopfpatsch:

וואי אז לא שמתי לב כי כתבתי מהר ושכחתי לעיין שוב פעם במה שכתבתי.

נו אז אתה מחפש להפיל אותי? זה לא יעזור לך!

נראה לך אני ילך להשלים בגרויות :lol: בגלל התגובה שלך שלא שווה כלום.

ביגלל שלא שמתי לב אתה מפיל אותי הא?! זה מראה כמה אתה טיפש וכמה אתה מסתכל על הדברים הקטנים נו אז טעיתי תעיר לי ..

אבל מה אני יגיד לך יש לך אופי רע מצטער להגיד לך קודם כל תעבוד על עצמך ואיך לדבר לחברי הפורום אחר כך דבר על אחרים. מתרומם. :screwy:

pika אני לא עשיתי בגרויות אבל למדתי בעצמי לכתוב נכון תאמינו שאפשר ללמוד הכל לבד!! כל דבר!

לפני שנה הייתי כותב במחשב אם שגיאות אבל עכשיו הישתפרתי לפעמים כשאני ממהר אז בורח לי אות פה ואות שם .

אבל אני הכי שונא שמעירים לך זה בתכלס שטויות זה מכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעוד מכואר שיש שגיעות כטיב וזה מעוד מאצבן!

בן אצולה שכמותך, ממש לא מזיז לי אם תסיים בגרויות או לא, אבל בתור אחד שמתיימר להגיד שהוא בנאדם איכותי ואיש אשכולות ואינטליגנט, אזי...

ורק שתדע, דווקא הדברים הקטנים, הם אלו שמפילים את האנשים הגדולים ואת הפרויקטים הגדולים. (אני ממש לא רומז שאתה בנאדם גדול אגב :screwy: )

בתור אדם שופע ידע, אתה נוטה לדבר שטויות, יותר מדי, "מר מגיע לי כי אני מרגיש שאני בחור של יוקרה ופאר ואני קווקזי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יכולת להעיר לי לתקן אותי....

פשוט לא שמתי לב, אני בדרך כלל שם לב אבל יש מקרים שבורח לי.

אני עובד על זה, לאט לאט.

ואתה צודק הדברים הקטנים הם המשמעותים.

אני מסכים איתך בכל מילה אבל בחיית יכולת לתקן ובכל זאת "הפצצת".

לא נורא.

שיהיה לך לבריאות אם אתה מרגיש אם זה טוב אז מה אני יכול להגיד לך עוד .

שיהיה לך יום טוב. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שקוטלים את האלגנט בגלל שזה "מפדח" או בגלל שזה "המאה ה20" זה בגלל שבגד חגיגי בשבילכם זה ג'ינס של LEE COOPER, חולצה של MAMZ ונעלי שוקס, כן זאת ההופעה של הישראלי הטיפוסי בהגעתו לארוע חגיגי (חתונה, בר מצווה וכו)(יש גם כאלה שלובשים פולו, לקוסט וכאלה...)

נכון הבגדים האלה יפים (גם לדעתי).... אבל כשבאמת תלבשו אלגנט, אתם תבינו שזה יכול להתאים לכל אחד, ושזה יפה, וגם נוח!! אני אחרי שהתחלתי לבתלבש אלגנט לעבודה... נכנסתי לקטע!

ובאמת ניצן תעדכן אותנו איך הלך לך כשהכל יגמר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הסיבה שכולם קוטלים אותו ::)

אלגנט זה יפה ונוח, ובזמנו לפני כשנתיים הלכתי לחתונה של בן דוד שלי עם מכנס אלגנט בצבע בז' קרם שכזה וחולצה מכופתרת לבנה חגיגית שכזו.

חוץ ממני כל האולם הגיע בג'ינס וחולצה T פשוטה למדי (מותג או לא, זה לא קשור) ואני הרגשתי די לא קשור, למרות שאני היחיד בתכלס הייתי לבוש כמו שצריך לחתונה :s07: :s07:

בקיצור, אין מה לעשות, ככה הציבור מתלבש פה, אתה לא יכול להכריח אותם להתלבש כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...