אדמות קק"ל - ליהודים בלבד - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אדמות קק"ל - ליהודים בלבד

bla7

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האסוציאציה התחילה מפה :)

היום קקל רק ליהודים.

מחר ביטוח לאומי רק ליהודים.

מחרותיים יקבוע לך מיהו יהודי ומיהו לא.

וזה לא שאני כ"כ מתנגד לחוק, אני פשוט חושב שיותר צודק שגם לדרוזים (למשל) ששירתו בצבא מגיע זכויות כמו לי

עזוב את העניין שזה מתנגש עם החוק, גדולים ממני כבר יחליטו אם החוק ראוי או לא

משפטים כמו "חייבים לשמור על האדמות בשליטתנו" מרגיזים אותי

כי אין טיפת מחשבה מאחוריהם

מה יהיה עוד 100 שנים, כשיהיו פי 3 (נניח) ערבים בארץ? לא תתן להם לבנות בתים? לא תמכור להם אדמות?

הרי לא תהיה לך ברירה, הם יצטרכו לגור איפה שהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק!

וכמובן שכל זה בהומור

אני לא רואה בחוק הזה דבר נוראי, סתם לא צודק במקרים מסויימים

אני אתייחס לכל השורות שכתבת כציניות המתקבלת בהבנה עקב המצב ;)

אני מסכים מאוד עם מה שציטטתי.

זה כמובן לא חוק מושלם אבל אם נסכים שהוא הכרחי אז בסדר.

וזה כמובן רחוק מאוד מהשואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה לערוך ציטוטים ולהוציא דברים מהקשרם :nono:

החוק הזה הוא לא הכרחי, למעשה הוא בסה"כ הפגנת כח והצהרת כוונות כי אין בו כמעט תוכן

רוב האדמות של קק"ל הן כבר שטח בנוי, אי אפשר למנוע מערבי לקנות בית בגבעתיים

שאר האדמות זה יערות ברחבי הארץ, זה לא שמישהו הולך להקים שם ישוב מחר.

אז נשארנו עם חוק גזעני שלא משיג שום דבר חוץ מתחושת זעם בציבור הלא יהודי בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוציאציה התחילה מפה :)

וזה לא שאני כ"כ מתנגד לחוק, אני פשוט חושב שיותר צודק שגם לדרוזים (למשל) ששירתו בצבא מגיע זכויות כמו לי

עזוב את העניין שזה מתנגש עם החוק, גדולים ממני כבר יחליטו אם החוק ראוי או לא

משפטים כמו "חייבים לשמור על האדמות בשליטתנו" מרגיזים אותי

כי אין טיפת מחשבה מאחוריהם

מה יהיה עוד 100 שנים, כשיהיו פי 3 (נניח) ערבים בארץ? לא תתן להם לבנות בתים? לא תמכור להם אדמות?

הרי לא תהיה לך ברירה, הם יצטרכו לגור איפה שהוא

כשיהייה פה פי 3 ערבים, לא יהיו פה יהודים שאכפת להם של מי האדמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה לערוך ציטוטים ולהוציא דברים מהקשרם :nono:

אז נשארנו עם חוק גזעני שלא משיג שום דבר חוץ מתחושת זעם בציבור הלא יהודי בארץ

אני ציינתי שזה לא הציטוט המלא (אבל אולי משפטית זה לא תופס?)

בכל מקרה את תחושת הזעם של הצבור הלא יהודי הם יוכלו למתן בעזרת לימוד כתות ג' על הנכבה (ממדרשה של יולי תמיר) :nixweiss:

זה ענין לדיון אחר שאני באמת לא רוצה להכנס אליו (והוא לא קשור לדרוזים)

אבל אני מניח שמתי שהוא מישהו במדינה יצטרך לחשוב על תכנית כדי לטפל בבעית הערבים בישראל. כולם מדברים בנעימות ומתיחסים לכל מני בעיות חוץ ומתעלמים מזה שהערבים בארץ יהפכו לרוב מתי שהוא באיזור אמצע המאה אם לא ישתנה פה כלום.

וכן אני יודע שזה נשמע גזעני אבל זה לא. זאת לאומנות שהיא תכונה לגיטימית וחשובה להשרדות של עם.

אני מניח שגם גדולי התומכים בשוויון לערבים לא ירצו לגור במדינה עם רוב ערבי שיכתיב את הכללים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה את תחושת הזעם של הצבור הלא יהודי הם יוכלו למתן בעזרת לימוד כתות ג' על הנכבה (ממדרשה של יולי תמיר) :nixweiss:

צודק!

אולי כדאי שנשכתב את ההיסטוריה ונלמד אותה כפי שאנחנו חושבים שהיא צריכה להיות

זה בעצם היה יום שמח בשבילם, הם חגגו ועזבו/גורשו בשמחה את ביתם למחנה פליטים בארץ אחרת

אולי גם נעלים את הנושא מהעיתונים, נכניס במקומם כתבות על גידול בייצור השוקולד (והמבין יבין)

אבל אני מניח שמתי שהוא מישהו במדינה יצטרך לחשוב על תכנית כדי לטפל בבעית הערבים בישראל.

כבר נתתי לך פתרון, בסה"כ כמה פוסטים אחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם נעלים את הנושא מהעיתונים, נכניס במקומם כתבות על גידול בייצור השוקולד (והמבין יבין)כבר נתתי לך פתרון, בסה"כ כמה פוסטים אחורה

כן אבל הפתרון שלך ציני ומרושע ואני מתכוון שיש בעיה ברצינות אבל אתה מתעלם ממנה. תחשוב שאחמד טיבי (יועץ לרש"פ) יהיה ראש ממשלה ועזמי בשארה (מרגל בדימוס) שר הבטחון. האם אתה תמשיך להיות ציני.

צודק!

אולי כדאי שנשכתב את ההיסטוריה ונלמד אותה כפי שאנחנו חושבים שהיא צריכה להיות

זה בעצם היה יום שמח בשבילם, הם חגגו ועזבו/גורשו בשמחה את ביתם למחנה פליטים בארץ אחרת

לא צריך לשכתב הסטוריה אבל זה טמטום לבוא לילד בכתה ג ולומר לו שמע חביבי, היהודים גירשו את סבא שלך מהבית הרסו אותו והחרימו את אדמותיו והם חוגגים את היו הזה במסיבות מטורפות אבל תהיה אזרח טוב ותאהב אותם כי הם נחמדים נורא.

מה גם שלא יספרו לו את העובדות שהסבא שלו שחט לפני זה כמה יהודים במאורעות אלה ואחרים, הסבא שלו לא שעה להחלטת או"ם בדבר חלוקה. החברה מסביב כבר צחצחו חרבות לקראת מלחמת השמד וגם שמרבית הערבים ברחו בהתראת המנהיגים הערביים כדי שלא יפגעו כששוחטים את היהודים. את זה יולי לא תספר לו. אבל למה להיות קטנוני שהכי יפה זה להיות נאור.

(יותר מדי פוסטים ליום אחד באקטואליה ותרבות, כנראה שצריך ללכת לשון. . .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הפתרון שלך ציני ומרושע ואני מתכוון שיש בעיה ברצינות אבל אתה מתעלם ממנה. תחשוב שאחמד טיבי (יועץ לרש"פ) יהיה ראש ממשלה ועזמי בשארה (מרגל בדימוס) שר הבטחון. האם אתה תמשיך להיות ציני.

אז מה אתה מציע?

אולי חוק שרק יהודים יכולים להבחר לכנסת?

לא צריך לשכתב הסטוריה אבל זה טמטום לבוא לילד בכתה ג ולומר לו שמע חביבי, היהודים גירשו את סבא שלך מהבית הרסו אותו והחרימו את אדמותיו והם חוגגים את היו הזה במסיבות מטורפות אבל תהיה אזרח טוב ותאהב אותם כי הם נחמדים נורא.

מה גם שלא יספרו לו את העובדות שהסבא שלו שחט לפני זה כמה יהודים במאורעות אלה ואחרים, הסבא שלו לא שעה להחלטת או"ם בדבר חלוקה. החברה מסביב כבר צחצחו חרבות לקראת מלחמת השמד וגם שמרבית הערבים ברחו בהטראת המנהיגים הערביים כדי שלא יפגעו כששוחאים את היהודים. את זה יולי לא תספר לו. אבל למה להיות קטנוני שהכי יפה זה להיות נאור.

ממי אתה חושב שהוא ישמע היסטוריה אובייקטיבית יותר?

מספרי הלימוד שאושרו ע"י משרד החינוך או מהמשפחה/חברים שלו?

(יותר מדי פוסטים ליום אחד באקטואליה ותרבות, כנראה שצריך ללכת לשון. . .)

אכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אתה כל כך שמאלני שאני כמעט בטוח שאנחנו מדברים מ2 צדדים שונים של הגדר.

אתה באמת חושב שיש לך פרטנר לשלום שאתה כבר נותן להם כל כך מהר את ארץ ישראל??

נראה לך באמת שאפשר יהיה לגור פה בהרמוניה ישראלים וערבים<אתם מכירים אותם בתור פלשתינאים, מצידי הם לא קיימים> ביחד?!?!?!

איפה שירתת בצבא? או שלא שירתת או שהיית בשלישות ברמת גן כי אין לך מושג מה קורה היום במדינה.

תפתח חדשות, אנשים מתים, לא יודע מה הקשר שלך אליהם אבל הם יהודים ובשבילי הם אזרחי המדינה שלי.

תודה לאל שאתה לא בממשלה והלוואי שלא יגיעו אנשים כמוך לממשלה.

ומצידי אתה יכול לעשות ניתוח לשינוי מין ולשנות את השם שלך בת"ז לטלי פחימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...