איזה בקר עמיד, חזק וטוב יותר - ‏Logitech Rumblepad 2 VS. SONY PS2 Controller - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בקר עמיד, חזק וטוב יותר - ‏Logitech Rumblepad 2 VS. SONY PS2 Controller

ofirr

Recommended Posts

אני לPS2 קניתי בזמנו את זה-

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?psn=1022&scat=203&tcat=

LogiExtremeps2.jpg

השלט מאוד נוח והכפתורי טורבו מצוינים למשחקים מסוימים

אבל אם זה למחשב לדעתי עדיף שלט 360 כמו שאמרו

הביקורות מצוינות והתמיכה במשחקים צריכה להיות בעתיד הכי גדולה

דרך יש לי גם מתאם מי PS1\2 לPC והרטט בו לא עובד

ככה שעדיף להוסיף כסף ולקנות שלט שמתאים לPC כמו ידית ה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש 360 ולדעתי השלט מצויין מכל הבחינות.

מכיוון שה 360 הוא מכשיר חדש קצת קשה לדעת עד כמה הוא עמיד, אבל לפי ההרגשה איכות הבניה שלו והחומרים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה אני אקנה אותו, יהיה לי קשה להתרגל לזה שהחיצים של השלט נמצאים למטה (בג'ויסטיק של הסוני שם נמצא האנלוג השמאלי).

במיוחד שאני משחק במחשב רק pes6, ואני משתמש בחיצים. אולי זה הגורם היחיד שישפיע על הקנייה.

התרשמתי מאוד מהשלט ומההמלצות שלכם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה לא משנה.

אני שיחקתי במשך שנה PES עם גיים פאד של PS2 אצלי במחשב (בעזרת מתאם).

תוך 2 משחקים התרגלתי לשליטה ב 360 כאשר שיחקתי עם חבר שלי.

פשוט צריך להתרגל להעלות קצת את האגודל, זה לא ממש משנה. בעקרון זה אותו רעיון של שליטה, סתם מיקום קצת שונה של המקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה לא משנה.

אני שיחקתי במשך שנה PES עם גיים פאד של PS2 אצלי במחשב (בעזרת מתאם).

תוך 2 משחקים התרגלתי לשליטה ב 360 כאשר שיחקתי עם חבר שלי.

פשוט צריך להתרגל להעלות קצת את האגודל, זה לא ממש משנה. בעקרון זה אותו רעיון של שליטה, סתם מיקום קצת שונה של המקשים.

והג'ויסטיק של הXBOX עדיף על הידית משחק של הSONY? מבחינת נוחות אחיזה,עמידות,דיוק?

ובקשר למיקום, יכול להיות זה עניין של הרגל, כי אני היתי רגיל שזה נמצא באותו מישור של ארבעת הכפתורים (משולש,ריבוע,עיגול,איקס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והג'ויסטיק של הXBOX עדיף על הידית משחק של הSONY? מבחינת נוחות אחיזה,עמידות,דיוק?

ובקשר למיקום, יכול להיות זה עניין של הרגל, כי אני היתי רגיל שזה נמצא באותו מישור של ארבעת הכפתורים (משולש,ריבוע,עיגול,איקס).

מבחינת נוחות אחיזה לא, אבל היא עושה רושם של איכות חומרים ואיכות בניה טובים יותר.

כמו שאמרתי- בהחלט צריך להתרגל. אבל מאחר וזהו אותו עקרון שליטה, וסתם המיקום שונה, דיי קל להתרגל- לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...