איזה בקר עמיד, חזק וטוב יותר - ‏Logitech Rumblepad 2 VS. SONY PS2 Controller - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בקר עמיד, חזק וטוב יותר - ‏Logitech Rumblepad 2 VS. SONY PS2 Controller

ofirr

Recommended Posts

הייתי מעוניין לדעת מה עדיף לי לקנות.

אני מעוניין בבקר למחשב, וזה בעצם רק למשחק pes6.

אבל בכלל, מה עדיף לי לקנות? הייתי מעוניין לדעת איזה בקר עמיד יותר,נוח יותר לידיים,חזק יותר, וטוב יותר.

SONY playstation2 DUALSHOCK Controller (תמונה כאן)

או

‏Logitech® Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad‎ (תמונה כאן)

את השלט של הסוני אני יכול להשיג ב150, ועוד מתאם למחשב USB יעלה בסביבות ה80 (מתאם USB ל2 שלטים של סוני) - רק אני לא יודע אם המתאם יתמוך ברטט של השלט של סוני (שידוע ברטט החזק שלו).

ואת הלוג'יטק אני יכול לקנות בKSP ב190 שקל. - בזה יש רטט לשלט (וגם אני לא יודע איזה רטט יש לו).

אבל עניין התקציב פחות חשוב כרגע, הייתי מעוניין לדעת מה עמיד יותר,חזק יותר,מדוייק יותר, נוח ליידיים ונשמר לאורך רב יותר.

השלטים של הsony ידועים בעוצמה,עמידות, רטט חזק ודיוק שלהם לאורך זמן. וגם נוחים מאוד.

הצורה של השלט לוג'יטק הזה דומה לצורה של שלט הps/2, אך אני לא יודע אם לשלט יש רטט חזק בכלל, אם השלט עמיד,מדוייק וישאר לאורך זמן ואם בכלל נוח כמו השלט של . אני יודע שבמקלדות ועכברים לוג'יטק חזקים ומוכיחים את עצמם. השאלה איך הם בבקרים.

אשמח לתשובות בנושא.

תודה מראש, אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל אין לך היום סיבה למצמץ לכיוון של אלה.

אתה יכול למצוא באופיס דיפו את העכבר האלחוטי של הxbox 360 בגירסה שמתאימה למחשב אישי ב200 שקל.

יש לי את שלושתם ואני יכול לומר בכנות שהוא הרבה יותר טוב מהשניים האלה והוא גם הופך במהרה לסטנדט במשחקי מחשב כשרבים מהם מגיעים כבר מכוונים אליו ישירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל אין לך היום סיבה למצמץ לכיוון של אלה.

אתה יכול למצוא באופיס דיפו את העכבר האלחוטי של הxbox 360 בגירסה שמתאימה למחשב אישי ב200 שקל.

יש לי את שלושתם ואני יכול לומר בכנות שהוא הרבה יותר טוב מהשניים האלה והוא גם הופך במהרה לסטנדט במשחקי מחשב כשרבים מהם מגיעים כבר מכוונים אליו ישירות.

כנראה שלא הבנת אותי טוב, אז אני אבהיר את עצמי שוב.

אני מעוניין בבקר, לא בעכבר.

לא מעוניין באלחוטי, אלא בבקר חוטי.

והייתי מעוניין לדעת מה שכתבתי בהודעה הראשונה, אני פתוח גם לבקרים נוספים. אבל אשמח גם שיענו לי על מה שרציתי לדעת בהודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי היטב רק שהתבלבלתי ורשמתי עכבר במקום בקר.

אני מתכוון לבקר הזה : http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelesscontroller/

הוא מגיע בשתי גירסאות חוטית ואלחוטית. אין הבדל ממשי ביניהן חוץ מזה שהאלחוטית היום נמכרת בקצת פחות מהחוטית באופיס דיפו (להערכתי בשל טעות שלהם אבל למי אכפת). גם האלחוטית מגיבה מעולה בלי השהיות מורגשות כלשהן.

אתה יכול לבדיוק קצת ביקורות באינטרנט ולראות שמדובר בשלט הנוח ביותר והאיכותי ביותר שאתה יכול למצוא היום ובין היתר הוא גם הנתמך ביותר.

בנוסף אתה יכול לחבר אליו אוזניה למשחקי אונליין ובקרוב גם מיני-מקלדת.

לגבי השניים שרשמת, בשביל לשחק בבקר של PS2 במחשב אתה חייב לקנות מתאם סיני. לי היו שניים כאלה והם אחרי זמן מה התפגרו וגם כשהם עבדו הם חא היו אידיאליים.

הRumblepad הוא שלט טוב אבל הסטיקים שלו רכים מדי לטעמי ואחד הכפתורים התחיל להגיב לי בכבדות אחרי זמן מה.

אבל שוב, שתי האופציות האלה נחותות משמעותית, מכל בחינה שהיא, לעומת השלט של הxbox 360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שיחקתי בXBOX360 ולא יצא לי לשחק עם השלט הזה, ואני לא יודע איך הוא יבוא לי על הידיים. ואני לא כל כך מתלהב מהעיצוב שלו.

כרגע יש לי שלט של PS1 מחובר למחשב דרך מתאם שנקנה מאופיס-דיפו ונכון לעכשיו אין שום בעיה.

השאלה איזה מתאמים היו לך? מתאם שלט לUSB, או מתאם שמאפשר לחבר 2 בקרים לUSB (כי זה מה שאני רוצה לקנות - http://www.ofekpc.com/product.asp?productid=1827).

לגבי הRumblepad יש עליו אחריות לשנה, שלח אותו לתיקון/החלפה אם יש לך בעיות עם השלט.

מניסיון של שנים עם שלטי הSONY הם מס' 1.

אבל לא ניסיתי את השלט של האקס-בוקס, לא ניסיתי של לוג'יטק.

ושוב דבר שהייתי רוצה לדעת, איך השלט של הPS1/2 שלך מתפקד (עדיין עובד? ואיזה יש לך של PS1 או PS2), ואיך הוא לעומת הRumblepad?

איזה שלט חזק יותר,נוח יותר,עמיד יותר,מדוייק יותר,נוח יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לא מעט קונסולות ושלטים בכלל ככה שאני די יודע להשוות... זה של הxbox 360 הרבה יותר נוח מזה של הPlaystation (לדעתי ולדעת כל הביקורות המשוות שאתה תמצא באינטרנט) ויש לו גם כן רטט חזק למדי.

אתה תמיד יכול ללכת לאיזה חנות שמוכרת xbox360 (כמו באג או חנויות של משחקי טלויזיה) ולבקש הדגמה של המכשיר וככה יצא לך לבדוק את השלט בעצמך (תמיד מומלץ אם אפשר).

הRumblepad שלי הגיע מחו"ל ולכן לא היתה לי עליו אחריות. היה לי שלט של PSOne אבל הוא התחיל לחרוק באיזה שלב וזרקתי אותו. יש לי גם שלט של PS2 שלא עשה לי בעיה עדיין אבל אני לא עובד איתו עם הPC בגלל שנמאס לי מהמתאמים הדפוקים.

הRumblepad 2 סולידי ומדויק אבל הsticks שלו רכים יחסית לאלה של הPS2 והxbox360 והכפתורים שלו עשו לי בעיות אחרי כמה חודשים.

אני שוב אדגיש את העובדה שהמון משחקים חדשים מגיעים עם תמיכה בשלטים של מיקרוסופט (זה די חשוב) ובהתחשב במחיר שלהם, באיכות שלהם ובנוחות שלהם אתה סתם תבזבז את הכסף שלך אם תלך על משהו אחר.

אבל אל תאמין לי, אני בהחלט מעודד אותך לתבדוק בעצמך ולהסתכל על ביקורות...

http://gear.ign.com/articles/673/673178p2.html (תקרא את משפט הסיכום שמשווה בינו לבין זה של סוני)

יש המון סוגים של מתאמים משלטים של PS2 למחשב (רשימה חלקית לדוגמא http://www.play-asia.com/paOS-14-71-6m-49-en.html) הם סובלים מבעיות איכות, והמון פעמים מבעיות של . אני לא יכול להתייחס ספיציפית לזה שאתה מציין אבל קח את כולם בערבון מוגבל מאוד.

ואגב, מהנסיון שלי עם שלטים של GameCube אני יודע שהשלטים של כבר לא ממש היו מספר 1 גם לפני 5 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מיקרוספט עדיפה על לוג'יטק? לפי מיטב ידיעתי אני חושב שלוג'יטק מס' 1 בציוד היקפי.

בכל מקרה, לאור זה שאני לא סגור על עצמי מה אקנה, ולמרות שתיכננתי ללכת מחר לאופיס-דיפו/באג בידיעה ברורה מה אני הולך לקנות אני אלך לשם ושם נחליט מה לקנות ואם בכלל, עירערת פה מאוד את הביטחון שלי בשלטים. למרות שמסוני אף פעם לא יצאתי מאוכזב הם שלטים שנשארים לאורך שנים (המקוריים).

בקשר למתאמים, כמה שחיפשתי לא מצאתי מלבד 2 חנויות עוד חנויות שיש ברשותם מתאמים, אשמח אם תפרסם לינקים לחנויות שמוכרות (עדיפות מהדרום, אבל לא חייב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מתאמים, בארץ זה בעיה אבל נתתי לך לינק לחנות באינטרנט שהיא זולה ואמינה ושולחת לכל מקום בעולם, כולל איזור הדרום :)

אין פה ענין כללי של עדיפות בציוד היקפי (אין דבר כזה), אני משתמש במקלדת ועכבר של לוג'יטק כי הם יותר טובים מאלה של אבל הGamepad הספיציפי הזה עדיף על כל מה שלוג'יטק הוציאה משום שהם גם השקיעו בפיתוח שלו הרבה יותר ממה שלוג'יטק אי פעם השקיעו על בקר משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בקרי המשחק של לוג'יטק לא טובים (למרות המיצוב של החברה כחברה איכותית וכו'). לחבר שלי יש שני שלטים שלהם.

השלטים לא מספיק איכותיים עבור מחירים הגבוה. הכפתורים קשים מדי. הסטיק, כמו שציינו, רך מדי (זה לא בדיוק "רך", זה יותר "כלום", הוא יותר מדי משוחרר).

הרגישות של הכפתורים מעצבנת ולא מכויילת טוב לדעתי. עבור מחיר של כמעט 200 שקלים הייתי מצפה לרטט, ואצל לוג'יטק צריך לשלם יותר.

הבקרים של סוני עדיפים, אבל גם בהם יש בעיות. השליטה בהם הרבה יותר נוחה, זה בטוח. הבעיה שלהם היא כפתורי ה L ו ה R שנוטים להיתקע כל הזמן.

אני אישית הייתי מעדיף בקר זול יותר של Speed Link. בתכלס, האיכות בערך אותו דבר. עדיף לשלם פחות.

http://www.underdog.co.il/Product.asp?Pid=SL-4222&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=15&aff=Zap〈=he

השלט של ה 360 באמת מעולה, אבל יקר. אני לא חושב שתמצא אותו ב 200 שקל, בטח שלא את האל חוטי.

http://www.bug.co.il/productpage.asp?c=211&t=30

http://www.mediagame.co.il/catalog.asp?cat_id=195

אפשר לחבר את הגרסה של ה 360 למחשב, נכון? (עקרונית זה USB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בקרי המשחק של לוג'יטק לא טובים (למרות המיצוב של החברה כחברה איכותית וכו'). לחבר שלי יש שני שלטים שלהם.

השלטים לא מספיק איכותיים עבור מחירים הגבוה. הכפתורים קשים מדי. הסטיק, כמו שציינו, רך מדי (זה לא בדיוק "רך", זה יותר "כלום", הוא יותר מדי משוחרר).

הרגישות של הכפתורים מעצבנת ולא מכויילת טוב לדעתי. עבור מחיר של כמעט 200 שקלים הייתי מצפה לרטט, ואצל לוג'יטק צריך לשלם יותר.

הבקרים של סוני עדיפים, אבל גם בהם יש בעיות. השליטה בהם הרבה יותר נוחה, זה בטוח. הבעיה שלהם היא כפתורי ה L ו ה R שנוטים להיתקע כל הזמן.

אני אישית הייתי מעדיף בקר זול יותר של Speed Link. בתכלס, האיכות בערך אותו דבר. עדיף לשלם פחות.

http://www.underdog.co.il/Product.asp?Pid=SL-4222&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=15&aff=Zap〈=he

השלט של ה 360 באמת מעולה, אבל יקר. אני לא חושב שתמצא אותו ב 200 שקל, בטח שלא את האל חוטי.

http://www.bug.co.il/productpage.asp?c=211&t=30

http://www.mediagame.co.il/catalog.asp?cat_id=195

אפשר לחבר את הגרסה של ה 360 למחשב, נכון? (עקרונית זה USB)

אתה מוזמן לגשת לאופיס דיפו (אני בדקתי אתמול בסניף בקניון איילון בר"ג) ואתה תראה שם שהשלט האלחוטי של ה360 נמכר ב200 ש"ח וזה כולל את המתאם USB למחשב. אני קניתי אצלם אותו לפני מספר חודשים ב230 ש"ח ומאז ירד המחיר.

בניגוד למדיה גיים (לגבי באג אני לא יודע) היבוא של השלטים שנמכרים באופיס דיפו הוא רשמי ונתמך ע"י מיקרוסופט ישראל http://www.microsoft.com/israel/hardware/gamesproducts/default.mspx והמחיר אטרקטיבי עד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם לכל מה שכתבתם פה, החלטתי לרדת מהג'ויסטיק Rumblepad של לוג'יטק.

בקשר לג'ויסטיקים של Speed Link אני לא חושב שהשלטים שלהם ישמרו לאורך זמן ויהיו מספיק טובים.

לי עד עכשיו יש שלטים של סוני אורגינלים ואני מחזיק מהם מאוד.

הלכתי היום לאופיס דיפו ולבאג וראיתי את השלט שהמלצת לי עליו הXBOX, עולה מאתיים ושש/ועשר שקל (זכור לי משהו כזה). אותו שלט עולה אצל באג יקר יותר (בכלל באג חנות מאוד יקרה לא ממליץ לקנות שם.) ואם אני לא טועה השלט של מיקרוסופט, נכון?

מה שכן השלט הבא - Logitech® ChillStream For PC (תמונה כאן) עולה 281 שקלים ברשת פנדה (לא מצאתי יותר זול), ונראה לי שהוא העתק מדוייק של השלט של האקסבוקס, רק הוא יוצר על ידי לוג'יטק. (עכשיו קראתי שהשלט הזה מכיל מאוורר ב3 עוצמות לקירור הידיים בעת משחק, לא יודע אם זה אמיתי אבל זה נראה תכונה טובה).

השאלות הן:

*יש הבדל בינו לבין השלט אקסבוקס של למחשב? ואם כן למה לוג'יטק יצרו העתק מדוייק לזה של מיקרוסופט?

*מדוע דפקו לו מחיר כזה? (זה שהמוצר של לוג'יטק כן אבל יש גבול)

*הוא (ה-ChillStream) טוב יותר מהשלט אקסבוקס של מיקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xbox 360 זה מכשיר של והשלטים הם של .

ראיתי את הchillstream של לוג'יטק פעם. אין לי מושג מה הוא שווה אבל קשה לי להאמין שהוא יותר טוב מזה של הxbox360.

נראה לי חבל לקנות חיקוי פחות איכותי עם מאווררים במחיר מופקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל המחיר משקף איכות, אבל לא תמיד ובהקשר לשלט 281 שקלים לשלט זה בהחלט לא זול.

לא יצא לך לשחק עם השלט של לוג'יטק?

ולשלט של אין מאווררים, או שכן?

בנוגע לאיכות שלו, אם לא שיחקת בו (ככה הבנתי) אתה לא יודע אם הוא איכותי פחות מהשלט של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות. המחירים של לוג'יטק לא מופקעים, בארץ הם מופקעים.

אין טעם להעדיף אותו על השלט של מייקרוסופט. המאווררים האלה נשמעים כמו שטות. הוא גם פחות יפה ולא (למרות שיש יתרונות בחוטי- למשל לא צריך לדאוג לבטריות כל הזמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות. המחירים של לוג'יטק לא מופקעים, בארץ הם מופקעים.

אין טעם להעדיף אותו על השלט של מייקרוסופט. המאווררים האלה נשמעים כמו שטות. הוא גם פחות יפה ולא (למרות שיש יתרונות בחוטי- למשל לא צריך לדאוג לבטריות כל הזמן).

אם לא שמת לב, אנחנו מדברים רק על המחירים בארץ. לכן אין טעם לעשות את ההפרדה הזו, כי זה ברור מאליו שבארץ.

לגבי או לא, אם לא שמת לב בהודעות הקודמות שלי אני לא מעוניין בשלט אל חוטי.

רק מעניין לדעת איך המאווררים האלו , חבל שאף אחד לא שיחק פעם בשלט. אם הם באמת מועילים וטובים אז אני חושב שה70 שקל ההפרש מוצדקים.

אבל אם הם לא משהו אז אפשר ועדיף להסתפק בשלט של שעולה בסביבות ה210 שאגב לא שאלתי איך השלט הזה ? עמיד,נוח,מדוייק,עמיד,חזק מפני נפילות (כמו של הסוני)?

ורק לווידוא, השלט הזה נראה לי טוב יותר מהRumble, הלא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...