מחשוב מבוזר - Distributed Computing - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשוב מבוזר - Distributed Computing

Senator Stupidity

האם אתם תורמים מזמן המחשב שלכם לטובת האנושות, וכמה?  

1628 הצבעות

1. 1. האם אתם תורמים מזמן המחשב שלכם לטובת האנושות, וכמה?

• לא שמעתי/לא ראיתי/לא ידעתי
    • לא, המחשב שלי עמוס מספיק
    • כן, מדי פעם, אבל אני לא משאיר את המחשב דולק במיוחד
    • כן, בלילות ולפעמים כשהמחשב לא עושה כלום
    • בטח! זה דלוק אצלי 24/7

Recommended Posts

למי ששמע על הפרוייקטים (דוגמת Folding@Home), השאלה די ברורה.

למי שלא - מדובר בפרוייקטים בנושאים שונים ומשונים (מחקר מחלת האלצהיימר ועד חיפוש חיים בחלל החיצון) שדורשים כמויות עצומות של כח עיבודי, שמפוצלים בין עשרות עד מאות אלפי מחשבים פרטיים (ולאחרונה PS3-ים) ברחבי העולם. ניתן להוריד תוכנה המאפשרת השתתפות בפרוייקטים מהאתר של כל פרוייקט, כשהבולטות הן BOINC, התומכת במגוון רב של פרוייקטים, או הקליינט של Folding@Home, שמתוכנן להשתמש לא רק במעבד המרכזי אלא גם במעבד של כרטיס המסך.

אם אתם מצביעים לאפשרויות 3-5, רשמו גם לאיזה פרוייקט אתם תורמים את משאבי המחשוב היקרים שלכם - כדי שנוכל להקים את צוות HWZone ולהשתלט על העולם ולמצוא תרופה לסרטן וכו'! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשום ל-news letter שלהם

ולאחרונה איזה איימיל שלהם תפס לי את העין (לרוב אני ישר מוחק)

בזכות התוכנה הזאת

הם הצליחו לקדם את הפרויקט ב-100,000 שנים קדימה

מה שהיה לוקח לבן אדם ב-100,000 שנים הם עשו במסגרת התוכנית הזאת

שאני חושב שקיימת 3 שנים בערך.

לי אישית לפני שקניתי את המחשב החדש היה את התוכנה ולפעמים הייתי מפעיל

עכשיו אני מוריד את התוכנה למחשב החדש שאני יוכל לתרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששמע על הפרוייקטים (דוגמת Folding@Home), השאלה די ברורה.

למי שלא - מדובר בפרוייקטים בנושאים שונים ומשונים (מחקר מחלת האלצהיימר ועד חיפוש חיים בחלל החיצון) שדורשים כמויות עצומות של כח עיבודי, שמפוצלים בין עשרות עד מאות אלפי מחשבים פרטיים (ולאחרונה PS3-ים) ברחבי העולם. ניתן להוריד תוכנה המאפשרת השתתפות בפרוייקטים מהאתר של כל פרוייקט, כשהבולטות הן BOINC, התומכת במגוון רב של פרוייקטים, או הקליינט של Folding@Home, שמתוכנן להשתמש לא רק במעבד המרכזי אלא גם במעבד של כרטיס המסך.

אם אתם מצביעים לאפשרויות 3-5, רשמו גם לאיזה פרוייקט אתם תורמים את משאבי המחשוב היקרים שלכם - כדי שנוכל להקים את צוות HWZone ולהשתלט על העולם ולמצוא תרופה לסרטן וכו'! :xyxthumbs:

Folding@Home דפק לי בכבדות את המחשב, לקח לי ימים להבין למה המשחקים שלי לא עובדים,כל דברי ה FULL SCREEN פשוט נדפקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Folding@Home דפק לי בכבדות את המחשב, לקח לי ימים להבין למה המשחקים שלי לא עובדים,כל דברי ה FULL SCREEN פשוט נדפקו.

מן הסתם משחקים ותוכנות כבדות אחרות לא יפעלו כשאתה מריץ כמו Folding@Home שתופסת (כמעט) את כל כח העיבוד שלך...

זה כמו להריץ 2 משחקים במקביל, שמן הסתם אתה לא עושה (אלא אם יש לך 4 ידיים - ואם כן, הגיע הזמן לצאת מדימונה לא? :silly:).

קח בחשבון שגם אם אתה מריץ את התוכנות האלה 5 דקות ביום, כל יום, זה יוצא 35 דקות בשבוע~חצי שעה. כפול 100,000 איש שמריצים את זה גם הם - מתקבלות 50,000 שעות מחשב בשבוע. אם אתה מריץ את התוכנה הזו בלילות או כשהמחשב סתם לא עושה כלום (כמוני - המחשב שלי אף פעם לא נח), ואם אתה לוקח בחשבון גורמים כמו PS3ים והבזיליון ליבות שלהם (דרך אגב, כשהצטרפו כמה עשרות אלפי PS3ים לFolding@Home הם יותר מהכפילו את כמות הTFLOPS של הפרוייקט, ולמיטב זכרוני - עוצמת החישוב המשולבת הגיעה ל Petaflop, שזה מעבר לכל דמיון) קל להבין איך מתקבלות 100,000 שנים של עבודת מחשב רגיל.

מישהו יודע על תוצאות ממשיות שהתקבלו מהפרוייקטים האלה? World Community Grid שולחים לי אימיילים שהם סיימו פרוייקטים ומתחילים חדשים, אבל לא שמעתי על הישגים של ממש (תרופות חדשות, פריצות דרך בחקר האלצהיימר, גילוי חיים על הירח של הפלנטה החמישית באלפא קנטאורי, משהו!)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מקים חברה כזאת...

מי שרוצה לעזור לי שיוריד את התוכנה UTORRENT ויעשה לי UPLOAD לפייל ליסט

כי רק ככה אוכל להגיע לטרה העלאה :'(

:lol: :lol: :lol:

קרעת אותי! רק חבל שאי אפשר להחתים אותך בלי להוסיף הקשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תורם לפעמים בF@H דרך גירסת הGPU לכרטיסי ATI...

יש קבוצה של האתר:

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=54440

למצטרפים מספר הקבוצה הוא 54440.

כשלא משחקים או שסתם משאירים בלילה + בבוקר כשאתם בעבודה זה מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפתח פה דיון זהה לפני מספר חודשים, באותה התקופה הצטרפו כמה חברה כולל אני, ועד היום רק אני וברק תורמים.

אם אתם רוצים להצטרף, הצטרפו לקבוצה הנ'ל :)

אצלי זה מופעל אוטומטית עם הפעלת המחשב, והתוכנה פועלת במשך כל היום. למי שמפחד לאבד ביצועים ארגיע שהתוכנה

לוקחת משאבים רק כששום תוכנה אחרת לא תפיק מהם תועלת. כלומר בזמן מנוחה התוכנה תשתמש ב-100% מביצועי

המעבד, אך כאשר מפעילים תוכנה כבדה כמו משחק מחשב - אין שום ירידה בביצועים כי ה-F@H בסדר עדיפויות האחרון

מבחינת מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הורדתי את הF@H והיא רצה. מה המספר קבוצה שלכם? שאני אצטרף.

אני תורם לפעמים בF@H דרך גירסת הGPU לכרטיסי ATI...

יש קבוצה של האתר:

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=54440

למצטרפים מספר הקבוצה הוא 54440.

כשלא משחקים או שסתם משאירים בלילה + בבוקר כשאתם בעבודה זה מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...