עוד לא נשיא וכבר עושה בושות. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד לא נשיא וכבר עושה בושות.

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

בנוגע לשחיתות, זה תלוי. שחיתות אישית, כשאדם לוקח לכיסו - היום בהחלט יש יותר. אבל שחיתות ממוסדת, זה כמעט לא קיים היום (ובעיקר בסביבות ש"ס והמגזר הערבי) כשבתקופת מפא"י זו היתה הנורמה. אם לא היית חבר מפא"י, יכולת לשכוח מעבודה בגופים ממשלתיים. אם לא היית חבר מפא"י, יכולת לשכוח מקידום בצבא. יש דבר כזה היום?

אומרים שפרס מתכוון "ליצוק תוכן חדש" לתפקיד. יש רק בעיה אחת קטנה: תפקיד הנשיא מוגדר בחוק יסוד. נו, זאת לא תהיה הפעם הראשונה שחוקי יסוד משתנים ברגע שפרס מתקרב אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ג'וני אני אתך' date=' פרס פושע ומושחת.

אצם יכולים להגיד עד מחר כמה שזו דיעה ימנית קיצונית, אבל לגרום למוות של האחים שלך, זה לא פחות קיצוני, ועוד יותר מזעזע.

אף אחד לא קרא לרצוח אותו, הוא פשוט לא אדם ראוי, אין מה לעשות. וכל מי שחולק מוזמן ללמוד הסטוריה של מדנת .

לא סתם הוא תמיד יצא לוזר..

[/quote']

מאיפה לך האינפורמציה הזאת?. זה שהאשימו אותו שלקח תרומות שלא כחוק. זה עושה אותו פושע ומושחת? ואל תשכח שכל זאת בגדר חשדות בלבד. ואולי יש לך הוחכה אחרת?. אני יודע שאתה סתם מעלילן מוציא דיבה לשוא ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכבוד נשיא מדינת ישראל, מר שמעון פרס, מכה שוב:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3427388,00.html

נשיא המדינה, שמעון פרס, ממשיך לחרוג מהקו הדיפלומטי שנהגו קודמיו בתפקיד ולהשמיע הצהרות פוליטיות חד-משמעיות. פרס, שעם כניסתו לתפקיד בתחילת השבוע הודיע כי אין בכוונתו להסתיר את אמונותיו, אמר היום: "אם סוריה רוצה בשלום אמיתי, אין תחליף למשא ומתן ישיר בינה ובין . משא ומתן זה צריך להיפתח בפגישה של שני המנהיגים אשר תסמל הכרה הדדית כשלב פתיחה ראשוני".

אני רק מחכה שתיגמר לו הסבלנות והוא יתחיל לנהל מו"מ פרטי עם מדינות ערב בעצמו. לא לדאוג, אם אולמרט לא יתחיל, גם זה יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...