עוד לא נשיא וכבר עושה בושות. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד לא נשיא וכבר עושה בושות.

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנאדם פאקינג הקים את צה"ל

זה חדש לי. יודע מה, אני די בטוח שזה יהיה חדש גם לפרס עצמו.

על מה את מדברת? לפרס היתה החל משנות ה20 המאוחרות של חייו יותר השפעה מאשר לך לי או לכל אחד פה בדיון איי פעם תיהיה.

אבל לא בשנים האחרונות. להזכירך, שני התפקידים האחרונים שלו היו השר לענייני אל תיכנס לנו בין הרגליים והשר למציאת תפקיד שיסתום לפרס ת'פה. ובאמצע הוא עוד הצליח להפסיד לעמיר "נסראללה יזכור את השם שלי" פרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דוחה.

בלי הבנאדם הזה, הייתה לנו רבע מהמדינה שיש לנו היום. וגם זה במקרה הטוב.

הבנאדם פאקינג הקים את צה"ל

אני לא אומר שמישהו אחר לא היה עושה את זה- אבל לך תדע מה הייתה התוצאה.

אותו דבר לגבי הסכמי אוסלו

אותו דבר לגבי עוד הרבה דברים.

בשורה התחתונה, שמעון פרס pwns your ass.

אל תדאג, הוא יהיה פה הרבה אחריך ואחרי :xyxthumbs:

ברור.

רק בגללו יש לנו פה מדינה.

הוא וכל החברים השמאלנים שלו שרצחו 18 יהודים ניצולי שואה.

הוא שאמר

"קאסם שמאסם".

הוא שרצה להצטרף לליגה להגנה ערבית.

ברור לולא הבן אדם זהב הזה לא הייתה לנו פה מדינה.

אם זה היה תלוי בחלאה הזאת המדינה הייתה איפשהו באפריקה.

תעשה לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור.

רק בגללו יש לנו פה מדינה.

הוא וכל החברים השמאלנים שלו שרצחו 18 יהודים ניצולי שואה.

הוא שאמר

"קאסם שמאסם".

הוא שרצה להצטרף לליגה להגנה ערבית.

ברור לולא הבן אדם זהב הזה לא הייתה לנו פה מדינה.

אם זה היה תלוי בחלאה הזאת המדינה הייתה איפשהו באפריקה.

תעשה לי טובה.

האמת היא, שאכן היו אלו אנשי ההגנה ומפא"י("השמאלנים האלו") אשר הקימו את המדינה ועיצבו את זהותה בשנותיה הראשונות(ולמעשה עד המהפך הגדול ב77), זוכר את בן גוריון? גם הוא היה שמאלני מניאק כזה.

בקשר ל"קאסם שמאסם" - מדובר בהתבטאות אומללה ומפגרת של אדם זקן שאופיינית לרוב הזקנים... פרס חושב על הקאסם כ"כלום ואפס" לעומת קטיושות וצלפים.... זה בטח מזכיר לך דברים של אנשים זקנים אחרים - "זה נראה לך קשה? אתה יודע מה אני הייתי צריך לעבור בגילך?" *ולא, אני לא מנסה להצדיק את ההתבטאות שלו.

רצה להצטרף לליגה הערבית? זה חדש לי... אתה מבסס את זה על משהו או שאתה סתם מספר לנו את הפנטזיות שלך?

אפשר לומר על פרס שהוא אידיוט, אפשר לומר עליו שהוא עשה המון צעדים לא נכונים, אפשר לומר שאוסלו היה טעות חמורה, אפשר לקרוא לו פושע בגלל אוסלו, אבל לומר שהוא היה מעדיף שמדינת תתקיים באפריקה? פרס הוא ציוני בכל רמ"ח איבריו, זה שהוא מאמין שעדיף קיום שקט ובטוח בגבולות טרום 67 בשקט לעומת קיום רעוע בשטחי 67 (שגם ככה מלאים בערבים, וזה לא טוב לנו דמוגרפית) - ממש לא הופך אותו ללא ציוני.

בקשר לכור הגרעיני בדימונה - אכן פרס היה אכן ממקדמי רעיון הקמת הקרייה הגרעינית ע"י ארנסט ברגמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, שאכן היו אלו אנשי ההגנה ומפא"י("השמאלנים האלו") אשר הקימו את המדינה ועיצבו את זהותה בשנותיה הראשונות(ולמעשה עד המהפך הגדול ב77), זוכר את בן גוריון? גם הוא היה שמאלני מניאק כזה.

רצה להצטרף לליגה הערבית? זה חדש לי... אתה מבסס את זה על משהו או שאתה סתם מספר לנו את הפנטזיות שלך?

אפשר לומר על פרס שהוא אידיוט, אפשר לומר עליו שהוא עשה המון צעדים לא נכונים, אפשר לומר שאוסלו היה טעות חמורה, אפשר לקרוא לו פושע בגלל אוסלו, אבל לומר שהוא היה מעדיף שמדינת תתקיים באפריקה? פרס הוא ציוני בכל רמ"ח איבריו, זה שהוא מאמין שעדיף קיום שקט ובטוח בגבולות טרום 67 בשקט לעומת קיום רעוע בשטחי 67 (שגם ככה מלאים בערבים, וזה לא טוב לנו דמוגרפית) - ממש לא הופך אותו ללא ציוני.

כמובן שאני זוכר את ה"שמאלנים האלו", הם אלה שגם חטפו את הילדים של התימנים.

שב99% מהמקרים לא ידעו גורלם בכלל.

וזה מוזר איפה בדיוק האצ"ל, הלח"י ?

הם לא נלחמו בבריטים ובערבים?

בזמן שאותם שמאלנים כמעט וגרמו למלחמת אחים באותה תקופה.

כן רצה להצטרף לליגה להגנת ערבית.

זה נשמע לי מוזר, גם בגבולות טרום 67' הערבים תקפו אותנו כאשר לא היה לנו יו"ש, עזה ורמת הגולן, תקפו ורצחו יהודים.

למה לעזאזל הם יסכימו "פתאום" לחזור לאותם גבולות?

גם אז בגבולות טרום 67' הוא היה מוכן למכור את כל א"י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני זוכר את ה"שמאלנים האלו", הם אלה שגם חטפו את הילדים של התימנים.

שב99% מהמקרים לא ידעו גורלם בכלל.

וזה מוזר איפה בדיוק האצ"ל, הלח"י ?

הם לא נלחמו בבריטים ובערבים?

בזמן שאותם שמאלנים כמעט וגרמו למלחמת אחים באותה תקופה.

כן רצה להצטרף לליגה להגנת ערבית.

זה נשמע לי מוזר, גם בגבולות טרום 67' הערבים תקפו אותנו כאשר לא היה לנו יו"ש, עזה ורמת הגולן, תקפו ורצחו יהודים.

למה לעזאזל הם יסכימו "פתאום" לחזור לאותם גבולות?

גם אז בגבולות טרום 67' הוא היה מוכן למכור את כל א"י.

אתה לא באמת חושב שבאמת חטפו ילדים מתימן, נכון? oO

אני אמרתי שהאצ"ל והלח"י ובראשם התנועה הרוויזיוניסטית לא עזרו לבניין הארץ? לא, אל תכניס לי מילים לפה.

כל מה שאמרתי הוא שהממסד הפועלי, בראשו מפא"י(וההגנה כמובן) היה הגורם המרכזי בהקמת ובעיצוב המדינה וכן באירגון המוסדות לקראת הקמת המדינה, זאת עובדה, אתה לא יכול להתווכח איתה, כמו שאתה לא יכול להתווכח על כך שבדגל יש או אין מגן דויד, זו עובדה

הבנתי כבר שאתה טוען שהוא רצה להצטרף לליגה להגנה ערבית, אני שואל אותך מאיפה לך המידע הזה? הבא מקור, לינק, משהו.

לזה אני כבר לא אתייחס, יכול להיות שפרס הוא נביא ה' ומשיחו וכל פעולותיו הינן רצון ה' ויכול להיות שהוא יצור שטני שמטרתו לרסק את מדינת , רק המוח של פרס יודע את התשובה לכך - לפי פעלותיו והתבטאותיו, אני חושב שמדובר בציוני בכל רמ"ח איבריו, למרות שהוא עשה(ועודנו עושה) המון שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הוא היה שמאלני מניאק כזה.

לא נעים לי לומר לך, אבל לו בן גוריון היה חי כיום, הוא היה בליכוד או ימינה מכך. תבדוק אם אתה לא מאמין לי.

בקשר ל"קאסם שמאסם" - מדובר בהתבטאות אומללה ומפגרת של אדם זקן שאופיינית לרוב הזקנים...

ועכשיו הוא הנשיא שלנו.

רצה, רצה. הוא אמר את זה ב- 94 או 95, אחרי החתימה על הסכם אוסלו. שוב, אתה מוזמן לבדוק אם אתה לא מאמין לי.

בקשר לכור הגרעיני בדימונה - אכן פרס היה אכן ממקדמי רעיון הקמת הקרייה הגרעינית ע"י ארנסט ברגמן.

נכון, למרות שקצת מוגזם לטעון שהוא "הקים את הכור", כפי שעושים לעיתים קרובות. ולי כאיזון, פרס התנגד בתוקף להפצצת הכור העירקי ולמעשה הוא המנהיג המערבי היחיד שטוען עד היום שזו היתה טעות. אפילו הצרפתים, שבנו את הכור, כבר הודו שישראל צדקה כשהשמידה את הכור, אבל פרס יודע יותר טוב.

ואל תשכח את היציאה האחת-לפני-אחרונה שלו: לא מזמן הוא קבע שאולמרט "הוא ראש ממשלה מהטובים שהיו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הערה קטנה.

אל תהפכו אותי לסנגור של פרס כאן, אין לי שום רצון להגען על אדם שעשה שטויות בחיים שלו, אז בבקשה, אל תהפכו אותי לסנגור שלו בדיון הזה.

כל מה שרציתי לעשות הוא להוכיח את ג'וני על כך שהוא קורא לפרס רוצח ניצולים, מוסלמי מאמין, מוכר את המדינה ושאר שטויות.

לא נעים לי לומר לך, אבל לו בן גוריון היה חי כיום, הוא היה בליכוד או ימינה מכך. תבדוק אם אתה לא מאמין לי.

קצת קשה לבדוק משהו כזה לא? צריך להעלות אותו באוב וכאלה... נדמה לי שמאז ימי שאול זה כבר לא חוקי, אבל אם אתה מארגן משהו תדבר איתי.

ועכשיו הוא הנשיא שלנו.

הרע במיעוטו.

רצה, רצה. הוא אמר את זה ב- 94 או 95, אחרי החתימה על הסכם אוסלו. שוב, אתה מוזמן לבדוק אם אתה לא מאמין לי.

חשבתי שזה בטח היה אחרי אירוע כזה... אני לא כ"כ מבין מה הבעיה בהתבטאות הזו, אחרי הסכמי אוסלו כיננה ברוב העם תחושת אופוריה מסויימת ופרס היה בטוח שאוטוטו השלום הכלל מזרח תיכוני מתקרב ולכן היה זה צעד הגיוני(אחרי החשיבה הלא הגיונית כמובן) מצידו לחשוב שעל להצטרף ל"ליגה הערבית" ובעצם להופכה ל"ליגה המזרח תיכונית", הרי אין בכך משום לומר שהוא רצה לאסלם את כל מדינת :lol:

נכון, למרות שקצת מוגזם לטעון שהוא "הקים את הכור", כפי שעושים לעיתים קרובות. ולי כאיזון, פרס התנגד בתוקף להפצצת הכור העירקי ולמעשה הוא המנהיג המערבי היחיד שטוען עד היום שזו היתה טעות. אפילו הצרפתים, שבנו את הכור, כבר הודו שישראל צדקה כשהשמידה את הכור, אבל פרס יודע יותר טוב.

לא הסנגור שלו, אני לא מסכים עם זה, אני חושב שהפצצת הכור הייתה צעד הכרחי והנה אנו עומדים עוד פעם בפני צומת דרכים דומה, וכמעט כל פעילות דיפלומטית נופלת על אוזניים ערלות של מנהיגים צמאי דם, ואני חושב שפעולה צבאית היא הפיתרון ההולם ביותר למצב.

אני מפחד רק שהדבר יגרור תגובה צבאית של אירן עצמה וירי טילים מסיבי מסוריה ולבנון(ואולי אף מאירן)... אבל עוד פעם, אולי מדובר ב"רע" במיעוטו.

בסופו של דבר יהיה צריך כנראה לעשות חישובים קרים של מה תהיה מידת הפגיעה בישראל אם לאירן תהיה יכולת גרעינית, לעומת מה תהיה מידת הפגיעה בישראל במלחמה "כלל-מזרח תיכונית", עם ניטרול היכולת הגרעינית האיראנית.

ואל תשכח את היציאה האחת-לפני-אחרונה שלו: לא מזמן הוא קבע שאולמרט "הוא ראש ממשלה מהטובים שהיו".

הוא חלק ממפלגת קדימה, האם אתה באמת כ"כ תמים שאתה חושב שהוא יאמר שמנהיג המפלגה שלו אינו רוה"מ טוב? זה הכל חלק מהמשחק הפוליטי, ואם הוא אכן התכוון לכך(בספק, אבל אי אפשר לדעת), אז זו עוד הוכחה לכך שהוא הופך ערירי עם הזמן, ולכן תפקיד הנשיא תפור עליו בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני אני אתך, פרס פושע ומושחת.

אצם יכולים להגיד עד מחר כמה שזו דיעה ימנית קיצונית, אבל לגרום למוות של האחים שלך, זה לא פחות קיצוני, ועוד יותר מזעזע.

אף אחד לא קרא לרצוח אותו, הוא פשוט לא אדם ראוי, אין מה לעשות. וכל מי שחולק מוזמן ללמוד הסטוריה של מדנת .

לא סתם הוא תמיד יצא לוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה את מדברת? לפרס היתה החל משנות ה20 המאוחרות של חייו יותר השפעה מאשר לך לי או לכל אחד פה בדיון איי פעם תיהיה.

אתה מקנא? אני לא. ;D

תראה. יש אנשים שמכינים את העוגה. יש אנשים שמקבלים את הכף ללקק.

ולא, אני לא מעריצה של פרס, אני חושבת שהוא דיי רכרוכי ושמאלני מדיי ונותן יותר מדיי אמון באנשים שלא הייתי סומכת עליהם עם בקבוק מים, אבל הוא לא אדם עם כוונות רעות, בניגוד להרבה אחרים שניצלו את מעמדם לגרוף כסף, למנות מקורבים לתפקידי מפתח בממשל ובתעשיה ועוד. הוא לא אדם רע, הוא פשוט תמים מדיי. כל מי שעושה עסקים עם ערפאת הוא תמים מדיי, לרעתו ולרעת המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא באמת חושב שבאמת חטפו ילדים מתימן, נכון? oO

אני אמרתי שהאצ"ל והלח"י ובראשם התנועה הרוויזיוניסטית לא עזרו לבניין הארץ? לא, אל תכניס לי מילים לפה.

כל מה שאמרתי הוא שהממסד הפועלי, בראשו מפא"י(וההגנה כמובן) היה הגורם המרכזי בהקמת ובעיצוב המדינה וכן באירגון המוסדות לקראת הקמת המדינה, זאת עובדה, אתה לא יכול להתווכח איתה, כמו שאתה לא יכול להתווכח על כך שבדגל יש או אין מגן דויד, זו עובדה

הבנתי כבר שאתה טוען שהוא רצה להצטרף לליגה להגנה ערבית, אני שואל אותך מאיפה לך המידע הזה? הבא מקור, לינק, משהו.

לזה אני כבר לא אתייחס, יכול להיות שפרס הוא נביא ה' ומשיחו וכל פעולותיו הינן רצון ה' ויכול להיות שהוא יצור שטני שמטרתו לרסק את מדינת , רק המוח של פרס יודע את התשובה לכך - לפי פעלותיו והתבטאותיו, אני חושב שמדובר בציוני בכל רמ"ח איבריו, למרות שהוא עשה(ועודנו עושה) המון שגיאות.

נכון, מפאי היו הגורם המרכזי בעיצוב המדינה, בגלל זה הפרצוף שלה כל כך חלש ומושחת. היתה המון שחיתות בהקמת המדינה, מצד מפא"י. וזה נאמר מאנשי מפאי לשעבר מהדור ההוא.

צריך להיות פה כמו בימי יצחק שמיר, כשערבי היה רואה חייל צה"ל ברחוב הוא היה בורח לצד השני. שידעו את מקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה בטח, כי בימי יצחק שמיר הם כל כך פחדו עד שהתחילו עם האיטיפאדה הראשונה :screwy:

מספיק עם השטויות

התקופה היחידה שבה ערביי השטחים פחדו (באמת) זה היה בימים שאחרי מלחמת ששת הימים עד יום כיפור.

וברור שהיתה שחיתות, אבל לא הכל היה רע, היום השחיתות הרבה אבל הרבה יותר חזקה ומשתוללת.

הימים של השחיתות אז נראים כימים אוטופיים ממש לעומת מה שהולך פה היום.

תראה. יש אנשים שמכינים את העוגה. יש אנשים שמקבלים את הכף ללקק.

פרס לפעמים ליקק לפעמיים הכין, כי כמעט כל אדם...

ג'וני ונומיק, נוספה לשניכם עוד אזהרה.

פעם הבאה זה לא ממש ישנה איך תתווכחו - אתם תקבלו באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...