עוד לא נשיא וכבר עושה בושות. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד לא נשיא וכבר עושה בושות.

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

אף אחד מאלה.

שניהם גורמים לנו להיראות רע. הימני הקיצוני גורם לנו להיארות רע בפני העולם המערבי, והשמאלני הקיצוני גורם לנו להראות רע בפני האויבים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולכן, לא נתנו לו מדינה. כל התמצית של התפקיד "נשיא" זה לחייך, לנופף, ולהגיד "שלום, אני נשיא"

והאמת, זה תפקיד שתפור עליו בול.

נו כן, זה פרס הניחומים שלו. נתנו לו את זה כדי שישתוק ולא יבכה כמה שלא מכירים בו. עכשיו הוא ילך להצתלם עם מנהיגי מדינות, לנשק תינוקות, לקרוא נאומים בטקסים ובלה בלה, מה שיגרום לו להרגיש חשוב מבלי היכולת להתערב במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? שוחטים לכם פרה קדושה ואתם כבר מתעצבנים?

עובדה שהבנאדם חתם על הסכם אוסלו.

הוא חתם על הסכם שלום עם אחד ממרצחי היהודים הגדולים בהיסטוריה ביחד עם רבין.

אני אישית לא מתייחס לזה כנקודה לחיוב בכלל.

אני מכבד את שמעון פרס, אבל לא מסכים עם דרכו בכלל.

עם כל הכבוד לערפאת הוא לא מגדולי המרצחים בהיסטוריה של העם היהודי... העם היהודי קיים מספיק אלפי שנים שיהיו לו מרצחים גדולים בהרבה.

לישראלים יש נטיה לכמת כל טעות ל-0 או-1 כאילו החיים הם שחור ולבן.

אם הסכם אוסלו הביא ב17 שנה ל1500 הרוגי טרור פלסטיני (לא בדקתי את המספר באמת פשוט מישהו אמר בדיון)

זה לא אומר שכל צעד אחר היה מביא ל-0. זה אפילו לא מבטיח שצעד אחר היה מביא לפחות הרוגים...

אנחנו חיים במזרח התיכון חברה - לא "יהיה בסדר" יש פה הרבה אינטרסים להרבה גורמים שלא "יהיה בסדר" וימשיך לא להיות בסדר לא משנה איך נבחר.

יותר מכך - מעולם לא היה בסדר מאז שישראל קמה, למעשה מאז שדרכו פה יהודים... אני לא זוכר תקופות ארוכות של גבולות שלווים.

בקיצור חברים - אפשר להיות קצת יותר סלחנים, ולשפוט קצת יותר עם גוונים של אפור את האנשים שעושים את ההחלטות האלה (אפילו את אולמרט) - העם בחר בהם בכל זאת.

ד"א תחילת המשא-ומתן עם ערפאת הייתה בועידת מדריד בזמן ממשלת הליכוד בראשות יצחק שמיר... סתם אנקדוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א תחילת המשא-ומתן עם ערפאת הייתה בועידת מדריד בזמן ממשלת הליכוד בראשות יצחק שמיר... סתם אנקדוטה.

למעשה ההתחלה ממש היתה הסכם קמפ דייויד של בגין שבו קבעו שבגדה המערבית וברצועת עזה תהיה אוטונומיה ולאחר מכן הסדר קבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אפילו את אולמרט) - העם בחר בהם בכל זאת.

תרשה לי לתקן אותך, העם לא בחר באולמרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגעו לפני שכל אחד מהמשתתפים פה בדיון יקבל אזהרה, זו לא צורת דיון ואתם עדיין לא תולים אף אחד בכיכר השוק

אם הוא היה במוסד, אז איתו גם הסבתא שלי.

על המושג "שנאת חינם" שמעת?

טוב, אז הוא מלא ברעיונות שנראים לך הזויים, או הזויים לחלוטין, אבל מה הטעם לשנוא בנאדם שאין לו כוונה רעה, אלא רק עושה את הדברים הלא נכונים? למה נראה לך שהוא מעולם לא התקדם ממש בפוליטיקה והיתה לו כ"כ מעט השפעה? מהסיבות הללו בדיוק. הייתי בשמחה נותנת לו לשמור לי על החתולה, אבל לא הייתי נותנת לו מדינה.

WORD!

על מה את מדברת? לפרס היתה החל משנות ה20 המאוחרות של חייו יותר השפעה מאשר לך לי או לכל אחד פה בדיון איי פעם תיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

JOHNiE הוא החבר ההזוי ביותר בפורום אם אפשר לקרוא לזה ככה.

מעניין מניין הוא קיבל את השטיפת מוח הזו.

אני עברתי שטיפת מוח?

מי מאמין למושג "פלשטינאים" אני או אתה?

אתה משקר לעצמך יום יום ואתה אפילו לא שם לב ועוד אומר שאני עובר שטיפת מוח!

בבקשה אני מוכן לשים את כל העובדות על השולחן, את האמת ובוא נתווכח אין שום בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני צודק, אף אחד מפושעי אוסלו לא צריך להיות בפוליטיקה, זה לא עניין של סליחה או משה וכזה, פשוט לא מגיע לאוצם האנשים הטפשים/שמאלנים האלה, במיוחד מהסיבה שללא שום ספק היה צריך לחתום על ההסכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שתמיד חשבתי שפרס הפסיד כל כך הרבה' date=' עד שהוא פשוט התרגל לזה, וברגע שהוא כן ינצח במשהו, ההלם פשוט יהרוג אותו ;)

[/quote']

:lol:

דווקא יהיה נחמד לראות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דוחה.

בלי הבנאדם הזה, הייתה לנו רבע מהמדינה שיש לנו היום. וגם זה במקרה הטוב.

הבנאדם פאקינג הקים את צה"ל

אני לא אומר שמישהו אחר לא היה עושה את זה- אבל לך תדע מה הייתה התוצאה.

אותו דבר לגבי הסכמי אוסלו

אותו דבר לגבי עוד הרבה דברים.

בשורה התחתונה, שמעון פרס pwns your ass.

אל תדאג, הוא יהיה פה הרבה אחריך ואחרי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...