צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות

ori-silver

Recommended Posts

א.תודה על התשובה המפורטת,לדעתך יהיה הבדל גדול בין חיבור מגבר לכרטיס קול איכותי כמו שהצאת לבין חיבור מגבר ישירות ליציאת ה-dac ברסיבר?

ב.ה-dac במגבר סטריאו הוא יותר איכותי מרסיבר 5.1-7.1 רגיל?כי אם יש הבדל אז יש אפשרות אולי לחבר את המחשב בחיבור דיגיטלי למגבר סטריאו ואת המגבר ליציאת הdac במגבר סטריאו?ככה אני מרוויח גם מגבר סטריאו בנוסף ל-dac .[br]פורסם בתאריך: 14.07.2007 בשעה 17:58:20

א.תודה על התשובה המפורטת,לדעתך יהיה הבדל גדול בין חיבור מגבר לכרטיס קול איכותי כמו שהצאת לבין חיבור מגבר אוזניות ישירות ליציאת ה-dac ברסיבר?

ב.ה-dac במגבר סטריאו הוא יותר איכותי מרסיבר 5.1-7.1 רגיל?כי אם יש הבדל אז יש אפשרות אולי לחבר את המחשב בחיבור דיגיטלי למגבר סטריאו ואת המגבר אוזניות ליציאת הdac במגבר סטריאו?ככה אני מרוויח גם מגבר סטריאו בנוסף ל-dac .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. אין על מה. כן, לדעתי יהיה הבדל גדול, אפילו ענק בין השתיים. ואני יודע כי יש לי רסיבר סביר (1906 של דנון - עלה באיזור ה-2500-3000 לפני כחצי שנה אם זה משנה לך) והיה לי את ה-EMU ועוד הרבה כרטיסי קול אחרים.

ב. במגבר סטריאו אין DAC. לפחות לא ברוב הגדול של המיקרים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יחס כרטיס קול EMU 1212M לדעתי הוא בחירה לא פחות ממצוינת. מצד שני, גם ה-DAC 2.5A שיש לי לדוגמא הוא אחלה תמורה למחיר. זה עניין של נוחות גם. מבחינת הם קצת שונים.

Anatoli.

סליחה שאני חופר אני פשוט רוצה להיות בטו לפני שאני קונה משהו

א.מה ההבדלים בסאונד בין שניהם?

ב.אם אני יחבר את הרסיבר לכרטיס קול אנלוגית שאני ישמע ברמקולים במצב סטריאו אני ישמע שיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.הכרטיס 1212 של emu מכיל תמיכה ב-dts ודולבי דיגיטל?זאת אומרת שאם אני רוצה לחבר את המחשב דיגיטלית לרסיבר שאני רואה הוא יתמוך בזה?

ב.כמה עולה ה-zhaolu?

ג.יש כרטיסי קול שיש להם dAC יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר את הדגמים המדויקים של RME, אבל בעיקרון יש DAC עדיף. עם זאת, במחיר של פי 3, אני לא בטוח שזה משתלם. במחיר של RME אפשר להביא DAC חיצוני.

Anatoli.

א.הכרטיס הזה עולה משהו כמו 400 דולר dac חיצוני באותו סכום בדרך כלל יהיה טוב יותר?

ב.דרך ה-1212 אפשר להעביר דיגיטלית dts ודולבי דיגיטל לרסיבר?זה יתמוך בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. רוב המיקרים כן.

ב. לדעתי כן, תברר עם מישהו שיש לו את הכרטיס. אני את שלי כבר מכרתי.

Anatoli.

בדקתי,הוא לא יכול להעביר ac3 דרך יציאה דיגיטלית.

כנראה שהכי משתלם יהיה ללכת על מגבר משולב עם dac או dac ומגבר בנפרד,ולקנות כרטיס Ob שיעביר ac3 דיגיטלית

יש סקירות ספיציפיות על dac או על dac משולב עם מגבר אוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...