צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות

ori-silver

Recommended Posts

א.אני כרגע הולך לקנות Hd 650 של סנהייזר ומגבר x-can v3 של מיוזיקל פידלטי,הבנתי שבמגברי אין dac ואני לא הולך לקנות נגן cd כי אני לא אוהב כל פעם להכניס דיסקים ולהוציא אני מעדיך לחבר את הסט למחשב או לנגן בעל דיסק קשיח(שבמידת הצורך אני יקנה),מה יהיה הפיתרון הכי טוב בשביל לשמוע בהם באיכות אופטימלית?

1)לקנות dac חיצוני ולחבר אליו את המחשב בחיבור דיגיטלי ואת המגבר לdac?

2)לקנות נגן איכותי ולחבר אותו למגבר אוזניות?

3)לקנות כרטיס קול עם dac טוב ולחבר אליו את המגבר אוזניות?

4)יש פיתרון אחר?

ב.יש אפשרות אולי לחבר את המחשב לרסיבר בחיבור דיגיטלי והרסיבר יבצע המרה מדיגיטלי לאנגלוגי והוא יעביר את ההמרה למגבר אוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ל X-Can V3 יש DAC, במגבר מנורות תמיד יהיה DAC.

בכל מקרה מקור טוב תמיד מוסיף.

השאלה כמה אתה רוצה להשקיע על סט-אפ שלם.

יש אפשרות לחבר את המחשב אליו בחיבור דיגיטלי ?הdac במכשיר הוא איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, תאלץ לחבר בחיבור אנלוגי.

אני לא בטוח אם במצב כזה הכרטיס יעשה את המרת הצליל או המגבר.

בכל מקרה אם תרצה יש לי כבל כזה איכותי שבקרוב לא אצטרך אותו.

ולגבי הDAC במגבר אין לי מושג לא שמעתי ולא קראתי הרבה על המגבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.יש מגברי עם חיבור דיגיטלי במחיר של עד 4000 שקל?

ב.יש אפשרות לחבר את המחשב לרסיבר בחיבור אופטי ואת המגבר לרסיבר וככה ה-dac של הרסיבר יבצע את ההמרה לאנלוגי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.יש מגברי עם חיבור דיגיטלי במחיר של עד 4000 שקל?

ב.יש אפשרות לחבר את המחשב לרסיבר בחיבור אופטי ואת המגבר לרסיבר וככה ה-dac של הרסיבר יבצע את ההמרה לאנלוגי?

א.בארץ יש?

ב.יש לך המלצות על רסיברים עם dac איכותי מאוד בתקציב של עד 5000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בארץ המבחר מאוד מצומצם, אני לא בטוח שיש מגבר עם כניסה דיגיטלית.

ב. אתה זורק סתם שקלים באוויר.

שים לב למערכת שלי, ב2000 שקל יש לי מגבר ללא DAC וכרטיס קול שעושה את ההמרה.

התוצאה נחמד ביותר, אבל יש לאן לשדרג ולכן אם תשיג כרטיס קול עם יציאה דיגיטלית ותהיה לך אפשרות לקנות DAC חיצוני זו תהיה האפשרות הכי טובה.

וזה גם מה שאני מתכנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בארץ המבחר מאוד מצומצם, אני לא בטוח שיש מגבר עם כניסה דיגיטלית.

ב. אתה זורק סתם שקלים באוויר.

שים לב למערכת שלי, ב2000 שקל יש לי מגבר ללא DAC וכרטיס קול שעושה את ההמרה.

התוצאה סאונד נחמד ביותר, אבל יש לאן לשדרג ולכן אם תשיג כרטיס קול עם יציאה דיגיטלית ותהיה לך אפשרות לקנות DAC חיצוני זו תהיה האפשרות הכי טובה.

וזה גם מה שאני מתכנן.

ואיך האופציה של חיבור מחשב בחיבור אופטי לרסיבר עם dac איכותי וחיבור המגבר ליציאת dac?

אם אני קונה dac חיצוני ומחבר אליו את המחשב בחיבור דיגיטלי ומגבר התוצאה תיהיה הרבה יותר טובה מחיבור מגבר לרסיבר עם dac טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל X-Can V3 יש DAC, במגבר מנורות תמיד יהיה DAC.

לא ברור לי מאיפה המצאת את זה.

יש ממש מעט מגברי מנורות עם DAC.

ולX-Can אין.

DAC - Digital to Analog Converter

כלומר ממיר מדיגיטלי לאנלוגי.

מגבר כמגבר נטו מקבל אות אנלוגי ומוציא אות אנלוגי, רק מוגבר (:

בד"כ לרסיברים אין DAC משהו.

לדעתי השילוב הכי טוב בשבילך יהיה כרטיס קול->DAC חיצוני או DAC עם , למגבר ומשם לאוזניות.

כמובן שאני מניח ששמעת כבר את האוזניות עם המגבר הנ"ל, אם לא, כדאי לך לשמוע, לא כול אחד יהנה מהאוזניות האלה\ממגבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך האופציה של חיבור מחשב בחיבור אופטי לרסיבר עם dac איכותי וחיבור המגבר ליציאת dac?

אם אני קונה dac חיצוני ומחבר אליו את המחשב בחיבור דיגיטלי ומגבר התוצאה תיהיה הרבה יותר טובה מחיבור מגבר לרסיבר עם dac טוב?

רסיבר עם DAC איכותי יעלה לך הרבה יותר מלקנות DAC ייעודי... וזה שטות לקנות רסיבר רק בשביל הDAC שלו. אז כן, לך על האופצייה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מאיפה המצאת את זה.

יש ממש מעט מגברי מנורות עם DAC.

ולX-Can אין.

DAC - Digital to Analog Converter

כלומר ממיר מדיגיטלי לאנלוגי.

מגבר כמגבר נטו מקבל אות אנלוגי ומוציא אות אנלוגי, רק מוגבר (:

בד"כ לרסיברים אין DAC משהו.

לדעתי השילוב הכי טוב בשבילך יהיה כרטיס קול->DAC חיצוני או DAC עם , למגבר ומשם לאוזניות.

כמובן שאני מניח ששמעת כבר את האוזניות עם המגבר הנ"ל, אם לא, כדאי לך לשמוע, לא כול אחד יהנה מהאוזניות האלה\ממגבר הזה.

א.במידה ואני קונה dac הכרטיס קול יכול להיות חלש העיקר שיהיה לו יציאה דיגיטלית נכון?

ב.יש לי גם מערכת של 2 קדמיים+אחוררים+סאב של acoustic energy מסדרת aegis evo והמחשב שלי מחובר לרסיבר ביציאה דיגיטלית להעברת הסאונד בשביל סרטים+מוזיקה,אם אני יקנה dac ואני יחבר את המחשב לdac בשביל ההמרה מאנלוגי לדיגיטלי ואת הרסיבר אני יחבר לdac בשביל ההגברה של האנלוגי האיכות תשתפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.במידה ואני קונה dac הכרטיס קול יכול להיות חלש העיקר שיהיה לו יציאה דיגיטלית נכון?

ב.יש לי גם מערכת של 2 קדמיים+אחוררים+סאב של acoustic energy מסדרת aegis evo והמחשב שלי מחובר לרסיבר ביציאה דיגיטלית להעברת הסאונד בשביל סרטים+מוזיקה,אם אני יקנה dac ואני יחבר את המחשב לdac בשביל ההמרה מאנלוגי לדיגיטלי (הפוך, מדיגטלי לאנלוגי) ואת הרסיבר אני יחבר לdac בשביל ההגברה של האנלוגי האיכות תשתפר?

א. כן, אפילו OB.

ב. תלוי איזה רסיבר יש'ך. ברוב המקרים רכיבי ההגברה הם באיכות בינונית... אבל תנסה את זה, אם לא תהיה מרוצה אז תקנה אח"כ מגבר ייעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן, אפילו OB.

ב. תלוי איזה רסיבר יש'ך. ברוב המקרים רכיבי ההגברה הם באיכות בינונית... אבל תנסה את זה, אם לא תהיה מרוצה אז תקנה אח"כ מגבר ייעודי.

הרסיבר הוא cambridge audio 540 v2 ,עדיף לקנות כרטיס קול עם dac טוב מאוד (אם יש דבר כזה)או dac חיצוני?יש המלצות על דגמים ספציפיים בתקציב גג שלא חורג מ-4500 שקל למרות שאני מעדיף להוציא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה סדר, מה שנקרא הפרד ומשול.

מערכת כבר קיימת. תתעלם ממנה. DAC עובד בסטריאו, אתה צריך סראונד, אז לרמקולים הוא לא יעזור יותר מדיי.

אוזניות. דבר ראשון, HD650, שמעת אותן? שמעת דברים אחרים? לא כדאי לקנות בארץ כמובן בגלל המחיר האבסורדי. סך הכל מדובר באוזניות טובות, אבל יש להן אופי מאוד חזק וכדאי שתשמע לפני שתקנה.

בנוגע למגבר X-CAN, אני אישית לא ממש אוהב אותו. לדעתי זה מגבר שהסיבה היחידה לקנות אותו היא בשביל לשפר לו פשוט כל רכיב. אם לא, הוא לא משהו בכלל. אתה יכול לחשוב לכיוונים אחרים. לדוגמא DarkVoice 336i או ה-332. לי היה את ה-336. שידרגתי אותו (חלק מהשדרוגים מאוד פשוטים דווקא) וזה משפר מאוד את הסאונד. מעבר לזה, יש לו מנורות שלא קשה בכלל להשיג מסוגן ולכן זה יהיה נוח מאוד להחליף (מעבר לזה שהוא SE ועובד עם מנורה אחת ל-PRE ואחת לדרגת כח שזה קל מאוד להשיג במחירים הגיוניים). כמו כן, גם בלי שידרוגים זה מגבר לא יקר שנשמע טוב מאוד, וגם נראה הרבה יותר טוב מה-X-CAN לדעתי. המגבר הזה טוב מאוד עם עם עכבה גבוהה כמו ה-650 לדוגמא.

מבחינת מקור. תלוי בתקציב שלך. אפשרות אחת היא כרטיס קול מאוד איכותי. מזה אומר? Emu 1212M אם אתה רוצה להישאר ברמות ההגיוניות של המחירים (יש לו יציאה דיגיטלית מצוינת ויציאה אנאלוגית מעולה). או שתלך על ה-RME שזה פשוט מחירי שחיטה, אבל אין מה לעשות, הוא פשוט מצוין. כמובן שיש דברים אחרים, אבל במחירים של 2000$ זה מטומטם פשוט לדעתי.

אפשרות אחרת היא לקנות DAC. גם פה יש 2 אפשרויות. הראשונה, ללכת על DAC לא יקר עם איכות סאונד טובה (לדוגמא ה-Zhaolu 2.5 - וממה שהבנתי כבר יצא ה-3. לי יש את ה-2.5A והוא נשמע מעולה. הוא גם ניתן לשדרוג פשוט כל כך בקלות שזה תענוג). אפשרות אחרת היא לקרוע את הארנק וללכת על משהו כמו ה-DAC1 או משהו דומה. זה יעלה לך בערך פי 10 אבל אין לך הרבה ברירות :). לדעתי, אין לך סיבה ללכת על זה. או שתיקח DAC במחיר הגיוני, או כרטיס קול איכותי. ה-HD650 וחברותיהן למחיר הן מצוינות. אבל זה לא רמה שמצדיקה הוצאה של אלפים רבים כל כך של שקלים על מקורות (לדעתי לפחות). שידרוג חכם יותר יהיה פשוט אוזנייה במחיר הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...