סקר בנושא הגדרות פילטרים AA/AF וחבריהם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בנושא הגדרות פילטרים AA/AF וחבריהם

simonsix

היכן אתם בעצם מגדירים אותם?  

1612 הצבעות

1. 1. היכן אתם בעצם מגדירים אותם?

• בתוכנה של הכרטיס מסך
    • במשחק עצמו
    • בשניהם
    • פעם בתוכנה ופעם במשחק
    • לא מעשן

Recommended Posts

קראתי את ה FAQ

אני שואל מבחינת איכות התמונה והאיכות שמתקבלת באמצעות הפילטר ,

קראתי איפשהו (כבר לא זוכר) שיש לפעמים הבדל באיכות הגרפיקה במשחקים בין הגדרה דרך התוכנה לבין הגדרה במשחק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה אתה יכול להשתמש בכל אופציות הפילטרים, כאשר רוב המשחקים מגבילים אותך לערכים מצומצמים וקבועים מראש.

מבחינת ייעול ההשמה של AA - ישנה אופציה שנקראת "enable in-game AA settings" אשר מאפשרת לך שימוש באיזה AA MODE שתבחר בדריבר, אך ה-AA מיושם באופן שהמשחק תוכנן. (משחקים יכולים ליישם AA באופן שונה זה מזה). כך אתה טועם משני העולמות - "AA מבחוץ באותה הייעילות של AA מבפנים"

הבחירה שלי בסקר : "בשניהם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין ה AA של המשחק לבין ה AA של הדרייבר

זה אותו דבר אל תחיה בסרט

כשאתה מפעיל AA במשחק הכרטיס מקבל את אותה פקודה כמו שאתה מפעיל AA בדרייבר

זה לא שה AA בדרייבר הוא איכותי יותר או משהו כזה :-\

ממה שאני יודע אמורים להגיד את זה במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין ה AA של המשחק לבין ה AA של הדרייבר

זה אותו דבר אל תחיה בסרט

כשאתה מפעיל AA במשחק הכרטיס מקבל את אותה פקודה כמו שאתה מפעיל AA בדרייבר

זה לא שה AA בדרייבר הוא איכותי יותר או משהו כזה :-\

ממה שאני יודע אמורים להגיד את זה במשחק

אני חושש שאתה הוא זה שחי בסרט.

especially more current games have an option to enable AA within the game itself and give the driver very specific information where to apply AA and where not.

Enabling AA from within the game is more compatible and more efficient than forcing the AA mode through the driver, but has the disadvantage, that you're limited to the AA modes available in the game's options.

^^^ כל זה מסתדר כשמשתמשים ב-enhance in-game AA setting, כמו שרשמתי קודם, וכמו שאפשר לראות בציטוט הבא:

If you enable the option "Enhance in-game AA setting", AA will only be applied as defined by the game - so you have to enable AA in the game as well. But the driver still controls which AA mode is applied, which gives you the best results: optimal compatibility and efficiency while still being able to use all the new modes offered by nVidia.

אני מאמין שיש מצבים בהם ה-AA מיושם באותה צורה בשני המקרים (על כל התמונה\אובייקטים), אבל לא תמיד זה ככה. למד והשכל :)

מבחינת איכות, אפשר להסיק מהנ"ל שהשמת AA דרך הדריבר תתן תוצאה מושלמת תמיד, אך פחות ביצועים, במשחקים אשר תוכננו ליישם AA בדרכים יעילות יותר. אני לא מתכנת ואני לא יודע אילו דרכי יישום של AA קיימים, אבל אני מניח שיש מצבים בהם ניתן "לחסוך" בביצועים בהשמת AA רק איפה ש"צריך" או איפה ש"רואים".

לא היה מזיק לכתבי HWzone להרים איזו כתבה מעמיקה על כל נושא הפילטרים והגדרות גראפיות בכלל. (הייתם חוסכים כל כך הרבה תרדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

תגיד לי על מה אני חופר לכם שעה ?

enhance in-game AA setting כבר אמרתי ?!?!?!

נכון, בכללי זה "או פה או פה", אבל אם אתה משתמש באופציה זאת אתה מקבל שילוב של 2 העולמות ! חופש בחירת ה-AA mode + ייעילות ההשמה

כמו שהמתכנתים תכננו את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר לAA עם הכרטיס X1950 PRO

אני שם AA דרך הדרייברים וגם דרך המשחקים אבל זה פשוט לא משפיע במשחק, בקושי רואים את זה

שהיה לי את ה7900 אז שמתי AA ראו הבדל רציני

עכשיו זה נראה לי פשוט לא פועל עם ה1950PRO

יש לי דרייבר 7.5 החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...