בלי OC, מי לוקח --היום-- ? אינטל או AMD ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלי OC, מי לוקח --היום-- ? אינטל או AMD ?

xpl0it

Recommended Posts

שטות מה שאמרת עכשיו, ל-AMD יש מעבדים מעולים, נכון לעכשיו אלה של אינטל יותר טובים בביצועים, אבל AMD יותר זולים, ותכלס, הם מעבדים אותו דבר, אחרי ירידת המחירים של AMD, שווה לדעתי יותר ללכת על ה-ATHLON 64 6000+ 2X

http://hwzone.co.il/news/1183997440/27116/

עוד כמה ימים ההבדל בין ה6000 ל6750 יהיה רק 14$

ללא ספק הופך את ה6000 ללא כדאי

במיוחד כשמתחשבים בצריכת החשמל שהיא כמעט כפולה ובחום הרב שהוא יוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמעו. לא ממש מובן לי למה, אבל עושה רושם, אם קוראים בפורום שלנו, שאין בעצם מה להסתכל על שום מעבד אלא אם הוא הטופ שבטופ... ארבע ליבות לפחות..

חברים, רוב האנשים לא מחפשים את העליון בשרשרת.

אם לבן אדם מסויים יש צרכים שמחייבים עיבוד מאסיבי ויש לו את הכסף, בבקשה שיקנה ויהנה.

אם אין צורך בעלית שבעלית אני חושב שאפשר לחסוך כמה ג'ובות וללכת על משהו פחות חדשני ויקר.

שוב. אולי באמת (אם וכאשר כי עדיין לא ראיתי מחיר של 6750 בישראל) אם ההבדל יהיה בסך הכל 14$ אז שווה בקצה השרשרת.

אבל נכון לרגע כתיבת שורות אלה ההפרש במחיר הוא הרבה מעבר ל 14$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD באמת עדיפים עד ל 6600, אבל כפי שאמר מעליי, רוב האנשים קונים מחשבים תקציביים ולא מעבד במחיר של מחשב כמעט ( E6700).

AMD נותנים ניהול יותר נכון לצרכנים, אינטל מחפשים יותר את הכסף והם ענקיים. אם ה k10 אכן יצליח, אני חושב ש יוכלו להתמודד כמעט שווה בשווה מול ולהיות כמעט בגודל שלהם. הםזה לא קל להתמודד מול ענקית מעבדים כמו . זה כמו שחברה תקום ותנסה לנצח את קוקה-קולה או כמו לינוקס מול . זה אתגר מטורף ומסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהולכת ומתבררת פה בפורום שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות.

בלינק שנתתי באתר של tom's hardware, אם תבדקו תראו שכמעט ברוב המקרים וברוב השימושים אכן ה e6600 של אינטל וה 6000 של רצים צמוד ראש בראש.

אתם לוקחים יותר מדי אמוציות ומכניסים לדיון.

כל אדם צריך לעשות את מערכת השיקולים שלו. לאיזה שמושים המחשב אמור לשמש , וכן שוב, משפט המפתח עלות מול תועלת.

האם מעבד שהוא הטופ שבטופ אכן יתן שיפור ביצועים שמצדיק עלות של עוד חצי מחשב.

אז כן. בהחלט. E6600 די מקביל ל 6000 גם אם זה לא נוח לראות.

וזה לא סותר בכלל שאכן היום מחזיקה בכתר הביצועים עם מעבדי הטופ שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6000+ עובר את ה E6600 במקרים בודדים בקידוד ובתוכנות מסויימות (שגם ככה רובנו אפילו לא מכירים את התוכנות האלה)

כל אתר ביקורות שהשווה בין המעבדים מראה את זה בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחפשים בנצ'מרקים תמיד ניתן למצוא אחד שבו טוב יותר ובשני שאינטל טוב יותר. זה עניין בדיוק כמו שציינתי. איזה סוג של בדיקה/אפליקציה מריצים.

ואני חושב שכולם יסכימו שלצורך הדיון האתר של טום הוא לא משהו הזוי מאיזה בלוג של מישהו הזוי עוד יותר.

כמו שציינתי. כל אחד יבחר בהתאם לשימושים שלו מה עדיף לו ושוב כמו מנטרה עלות/תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור מה שקורה בפורום בזמן האחרון עם ההייפ סביב , תסלח לי אם אני מעט זהיר :lol:

אני מעדיף לתת את הכלים לבן אדם שמבקש ושהוא יחליט מה עדיף לו. לא בא לי להיות מסומן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הבנצ'ים שהבאת, ה-6000+ אכן עדיף ברוב השימושים הביתיים, והוא גם יותר זול בהרבה מה-E6600, ולכן, לדעתי, צריך לקחת דווקא אותו.

עוד כמה ימים ההבדל בין ה6000 ל6750 יהיה רק 14$

ללא ספק הופך את ה6000 ללא כדאי

במיוחד כשמתחשבים בצריכת החשמל שהיא כמעט כפולה ובחום הרב שהוא יוצר

זה לא היה ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך כל הדיון המלומד פה קשור לשאלה שהוא שאל?

אם אני זוכר נכון ומעודכן להיום, יש את ה-C2D של אינטל, ניקח לדוגמא את ה-E6600, ויש את הAMD Athlon 64 X2 4800+.

אז בלי OC, עם 2 GB RAM, וכרטיס מסך 8800GTS 640, מי לוקח במשחקים ?

ובאותה שאלה, איך ה-Q6600 לעומת ה-X2 6000 של ?

ו...... איך הפנרון העתידי של אינטל לעומת הK10 העתידי של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור פה?:) מדובר בוויכוח הנצחי מול .

זה הקשר.

שנית, נתתי הפניה לאתר של תום סביר להניח שיש עוד כמה וכמה אתרים אמינים עם בנצימרקים שמהם יבדוק ויחליט.

שיקול נוסף, זמן.

אם מה שעמרי אומר נכון והוא רוצה את הטוב ביותר שיחכה.

אם מספיקה לו הרמה של 4800/6600 שילך על מה מהם שמתאים לו.

עמרי, כן ברור. רק לא ברור לי למה צריך לצטט את זה שוב. כשמחירים יגיעו לחנויות זה יהיה רלוונטי.

כרגע במחירים הנתונים עדיין זה ה 6600 מול ה 6000.

במידה והידיעה שלך נכונה זה משנה את כל מערכת החוקים/החלטות של הבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. נסכם

אם הבחור מעוניין בטופ שיחכה לירידת המכירים הצפויה ב 22 לחודש זה.

אם הוא חסר סבלנות ו/או מעוניין במשהו פחות מאשר הטופ שיחפש צירוף שיתאים לדרישות המערכת שלו בהיבט עלות מול תועלת.

אני חושב שבהחלט אפשר לסיים וויכוח על vs בלי מכות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...