בלי OC, מי לוקח --היום-- ? אינטל או AMD ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלי OC, מי לוקח --היום-- ? אינטל או AMD ?

xpl0it

Recommended Posts

אם אני זוכר נכון ומעודכן להיום, יש את ה-C2D של אינטל, ניקח לדוגמא את ה-E6600, ויש את הAMD Athlon 64 X2 4800+.

אז בלי OC, עם 2 GB RAM, וכרטיס מסך 8800GTS 640, מי לוקח במשחקים ?

ובאותה שאלה, איך ה-Q6600 לעומת ה-X2 6000 של ?

ו...... איך הפנרון העתידי של אינטל לעומת הK10 העתידי של ?

אני מעדיף שתענו לפי הסדר (קודם על מה שקיים כבר עכשיו ואחר כך על המעבדים העתידניים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחלק מהמקרים הוא אכן "לוקח"

בכל מקרה ה-6600 עולה 1250 ש"ח ואילו ה-6000 עולה כיום 950 ש"ח בערך לכן זה יכול להיות שה-6600 לוקח ברוב המקרים אבל ההפרש הגדול יכול לעשות את ה-6000 לכדאי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסתכל בביצועים נטו (בלי בתיחסות למחיר) אז מעבדי אינטל "לוקחים" היום, ולדסקטופ גם לפחות עד סוף השנה.

המעבד הכי טוב של הוא ה6000X2 ששווה בערך לE6600 של . חלק יגידו שE6600 עדיף, חלק שה6000 עדיף, אבל בממוצע אין הבדל גדול.

לעומת זאת לAMD אין שום דבר שמתחרה בביצועים של E6700 ומעלה, בוודאי לא בקוואד-קור.

אם אתה מתיחס גם למחיר, אז הם די שווים, תלוי מי האחרון שהוריד את המחיר, ובד"כ, ככל שיורדים במחיר (ובביצועים) יש קצת יותר עדיפות לAMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי הכפולי ליבה לא יזוזו עד כמה שהבנתי,צריכים לראות איך יתמחרו את הכפולי ליבה החדשים 6X50...

בכל מקרה,אי אפשר להסתכל על ביצועים נטו כי זה פשוט לא פרקטי. לביצועים נטו אפשר לקנות לוח שתומך בשני מעבדים ואז לקנות 2 מעבדים מרובעי ליבה כמו וכאלה..אבל זה יעלה כמו מחשב רציני כבר.

ביצועים זה תמיד ביחס לכסף,אחרת לכולם הינו ממליצים לקנות X6800 או QX 6700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסתכל בביצועים נטו (בלי בתיחסות למחיר) אז מעבדי אינטל "לוקחים" היום, ולדסקטופ גם לפחות עד סוף השנה.

המעבד הכי טוב של הוא ה6000X2 ששווה בערך לE6600 של אינטל. חלק יגידו שE6600 עדיף, חלק שה6000 עדיף, אבל בממוצע אין הבדל גדול.

לעומת זאת לAMD אין שום דבר שמתחרה בביצועים של E6700 ומעלה, בוודאי לא בקוואד-קור.

אם אתה מתיחס גם למחיר, אז הם די שווים, תלוי מי האחרון שהוריד את המחיר, ובד"כ, ככל שיורדים במחיר (ובביצועים) יש קצת יותר עדיפות לAMD

יש מעבדים של שיותר טובים מה6000X2 אבל הם עולים הרבה יותר ממה שהם צריכים לעלות כמו ה FX-62/FX-74 וכו...

אבל בסך הכל עדיפה למי שמוכן להשקיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו, אני מתכנן לקנות Q6600 אחרי שCRYSIS יצא ואחרי שאני אראה קצת מבחני ביצועים.

התקציב דל אבל אני חושב שזה שווה את זה...תמיד היה לי אינטל, ותמיד קצת "הפחיד" אותי כי עד היום אני לא ממש בטוח מה זה בפנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות מה שאמרת עכשיו, ל-AMD יש מעבדים מעולים, נכון לעכשיו אלה של אינטל יותר טובים בביצועים, אבל AMD יותר זולים, ותכלס, הם מעבדים אותו דבר, אחרי ירידת המחירים של AMD, שווה לדעתי יותר ללכת על ה-ATHLON 64 6000+ 2X

http://hwzone.co.il/news/1183997440/27116/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שטות גמורה מה שאמרת

אני מצרף לינק באדיבות Tom's hardware וידידנו pain_killer12

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=695&model2=694&chart=170

תבדוק, תשווה ותחליט על פי עלות/תועלת מה עדיף לך ומה לא.

עד כדי כך פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...