תהיה מלחמה או לא ? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה מלחמה או לא ?

aviv00

Recommended Posts

א. ה"פיצוץ" הזה זה גרם לשיחרור ומעבר אנרגיה, שהוביל לתגובות שיצרו את היקום

ב. האיברים בגוף נוצרו בהליך של אבולוציה. בהתחלה המערכות בגוף היו הרבה פחות מתוחכמות ויעילות ועם הצורך שיפור הן התפתחו.

אם היית טורח להרים את הראש שלך מצלוחית הקוק היית אולי מבין עד כמה אתה מז**ן בשכל.

אני לא מבין למה אתם טורחים להתווכח עם האהבל הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. ה"פיצוץ" הזה זה גרם לשיחרור ומעבר אנרגיה, שהוביל לתגובות שיצרו את היקום

ב. האיברים בגוף נוצרו בהליך של אבולוציה. בהתחלה המערכות בגוף היו הרבה פחות מתוחכמות ויעילות ועם הצורך שיפור הן התפתחו.

אם היית טורח להרים את הראש שלך מצלוחית הקוק היית אולי מבין עד כמה אתה מז**ן בשכל.

אני לא מבין למה אתם טורחים להתווכח עם האהבל הזה...

אתה יודע מה פיצוץ בדרך כלל עושה? הוא הורס לא בורא. אז אתה טמבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואיזה תואר יש לך בפיסיקה\ מה אתה יודע על פיצוצים?

זה הבעיה שבבית ספר מלמדים אותכם רק את זה שהעולם נברא מפיצוץ. אתה לא יכול להקשיב לדעה אחת ואז להחליט אתה צריך לשמוע את הצד הזה עד הסוף ואת הצד השני עד הסוף ואז להחליט. אני יודע מה שאני רואה בשטח שפיצוץ הורס עוד לא ראיתי פיצוץ שבנה איזה בניין . בוא נגיד היה פיצוץ טוב? אז זה אומר שאף אחד לא תכנן ולא ברא והכל מקריות אז איך כל העולם פשוט כל דבר שתסתכל תראה שזה חוכמה תסתכל באיברים של הגוף שלך למה יש גבות? למה יש שנ עיניים? למה פה אחד? למה גבר ואישה? אהה כל זה קרה סתם ככה. תנסה לחשוב איך כל הדברים האלה קרו. סתם?? מה אבל זה ממש חוכמה . יש הרבה מדענים שלפני מותם חזרו בהם ואמרו יש בורא לעולם. אתה יודע שאז מי שגילה שהעולם הוא עגול מי זה היה שכחתי קולומבוס? לפני כמה זמן זה היה? אתה יודע שבתורה כבר כתוב שהעולם הוא עגול עוד לפני שהיו מדענים.ואף אדם בזמנו [לפני 3000 ומשהו שנה] לא היו לו ההמצאים לבדוק אם העולם האם הוא עגול. אז איך התורה שהיא לפני 3000 ומשהו שנה ידעה שהעולם הוא עגול? ויש עוד מיליון דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וראית את אלוהים בונה בניין? ::)

קראו לו אחמד במקרה?

חוץ מזה, מה כבר ראית בחיים שלך שאתה יכול להעיד על משהו כנכון או לא?

אם הייתי רואה את אלוקים אז כבר לא היתה בחירה מבין? צריך להיות בחירה לאדם. כמו שאמרתי אני לא מרצה אתה רוצה לשמוע הוכחות תלך להרצאה שקשורה לזה. אמרתי כבר שפורפסורים אני ראיתי את זה הורידו את הכובע ויש להם שאלות ממש חזקות. אתם לא יודעים איזה הרצאות ברמה יש אתם תהיו המומים. מי שלא איכפת לו מכלום מה שיהיה יהיה מה שהיה היה שישאר ככה. אבל מי שרוצה לחפש לחקור לבדוק את האמת [לדעת את האמת]אז שילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- תראה לי איפה בתורה כתוב שהעולם הוא עגול. ואני לא מתכוון איזה פסוק שממנו אפשר להסיק שאפשר להסיק שאפשר להסיק שאפשר להסיק שהעולם הוא עגול- אלא משהו כתוב שחור על גבי לבן, או שמשתמע ממנו ישירות שהעולם עגול. לא דרך 20000 פירושים.

2- לגבי 2 עיניים 2 גבות ובלה בלה בלה- אתה אומר את זה רק כי אתה רגיל לזה. זו הנורמה שלך. אם כולנו היינו נולדים עם 3 עיניים- היית טוען אותו דבר, ככה שהטענה הזו בטלה ומבוטלת.

אני גם מבקש שתפסיק לחרטט על הרצאות- ההרצאות של רבנים הן שטיפת מוח, לא יותר.

חוץ מזה, שאתה אומר "פרופסורים" ועוד כל מיני שטויות, גבה את ההצהרות שלך כמו שאנחנו עושים. אם לא, הן שוות כקליפת השום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאז מי שגילה שהעולם הוא עגול מי זה היה שכחתי קולומבוס? לפני כמה זמן זה היה? אתה יודע שבתורה כבר כתוב שהעולם הוא עגול עוד לפני שהיו מדענים.ואף אדם בזמנו [לפני 3000 ומשהו שנה] לא היו לו ההמצאים לבדוק אם העולם האם הוא עגול. אז איך התורה שהיא לפני 3000 ומשהו שנה ידעה שהעולם הוא עגול? ויש עוד מיליון דברים.

קולומבוס חי במאה ה-15.

ידעו שהעולם עגול כמה אלפי שנים לפני כן, לדוגמה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A1%D7%AA%D7%A0%D7%A1

הוא חי במאה השלישית לפני הספירה (לפני כ-2300 שנה) וכבר ידע שהעולם הוא עגול (והוא לא הראשון, גם מדענים מצרים, אמריקאים וסינים ידעו את זה הרבה לפני כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבעיה שבבית ספר מלמדים אותכם רק את זה שהעולם נברא מפיצוץ. אתה לא יכול להקשיב לדעה אחת ואז להחליט אתה צריך לשמוע את הצד הזה עד הסוף ואת הצד השני עד הסוף ואז להחליט. אני יודע מה שאני רואה בשטח שפיצוץ הורס עוד לא ראיתי פיצוץ שבנה איזה בניין . בוא נגיד היה פיצוץ טוב? אז זה אומר שאף אחד לא תכנן ולא ברא והכל מקריות אז איך כל העולם פשוט כל דבר שתסתכל תראה שזה חוכמה תסתכל באיברים של הגוף שלך למה יש גבות? למה יש שנ עיניים? למה פה אחד? למה גבר ואישה? אהה כל זה קרה סתם ככה. תנסה לחשוב איך כל הדברים האלה קרו. סתם?? מה אבל זה ממש חוכמה . יש הרבה מדענים שלפני מותם חזרו בהם ואמרו יש בורא לעולם. אתה יודע שאז מי שגילה שהעולם הוא עגול מי זה היה שכחתי קולומבוס? לפני כמה זמן זה היה? אתה יודע שבתורה כבר כתוב שהעולם הוא עגול עוד לפני שהיו מדענים.ואף אדם בזמנו [לפני 3000 ומשהו שנה] לא היו לו ההמצאים לבדוק אם העולם האם הוא עגול. אז איך התורה שהיא לפני 3000 ומשהו שנה ידעה שהעולם הוא עגול? ויש עוד מיליון דברים.

כן, ברור שהעולם נברא ע"י האל ולא ע"י פיצוץ של עצם בעל מסה עצומה. הרי לפי התורה העולם קיים 5000+ שנים ואנחנו נבראנו בדיוק בצורה בה אנחנו קיימים היום, ובכל זאת נמצאו עדויות לקיום כדוה"א וחיים עליו, הרבה הרבה יותר זמן.

לכל הפרטים האלה שציינת, כמות עיניים וגבות, אף, פה, גבר ואישה יש סיבות שרובן ידועות לאדם וזה שאתה לא יודע מה הן לא אומר שאין סיבה יותר הגיונית מיצירה של ישות אלוהית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח אני לא מרצה. מי שרוצה תשובות יש הרצאות זה הכל. אתה אף פעם לא היית אז אל תגיד שטיפת ראש. תיהיה ואחרי זה נדבר. זהו אני את שלי גמרתי ח ח ח. תחזרו בעניין הצבא ואם תיהיה מלחמה [דרך הגב צה"ל יותר מדי אומר כוחי ועוצם ידי . כן ראינו במלחמה האחרונה את עוצם ידה.]

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=404154&blogcode=5876907

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים. לאדם יש בחירה כל אחד עושה תבחירה שלו.

בידי שמיים?

חוץ מעננים ואוויר אין שם כלום...

אני לא מאמין שפלוץ מנטלי גרם לי לנצח במלחמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...