תהיה מלחמה או לא ? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה מלחמה או לא ?

aviv00

Recommended Posts

ת"א זו בועה של שמאלנים.

אני למעשה הופתעתי משיעור המתגייסים הגבוה, ציפיתי ל 65% או פחות.

rroonnii- אתה קורא לזה "הרצאה על רמה".

אני קורא לזה "שטיפת מוח".

ועכשיו תפסיק להציק לנו בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, בתור אחד שעבר הרבה הרצאות בחיים, אני יכול להעיד שמטורלל זקן וסנילי עם כובע מוזר שקופץ על הבמה זה לא כל כך גרוע ::)

הוא עוד הייה יכול ללמד חדו"א :errrr: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס X:

בכל מקרה, היחס קרוב ל 1 ל 8, ובוא נגיד שהמצב הזה לא רע בכלל.

ובוא נגיד גם שלבהל"צ אין סיכוי שאני אגיע, אני מעדיף להתאבד. S:

כמו שאמרתי אין לך תקנה מי שלא רוצה ללכתלשמוע הרצאות של רבנים שמבינים מה שמדברים ולא [של בית כנסת]. אז אין לי מה לומר תחייה בשקר אבל אני מבטיח לך שאחרי 120 שנה אתה כבר תדע את האמת עכשיו אתה תצחק עלי והכל. אבל אתה יודע מה אומרים צוחק מי שצוחק אחרון :lol: ואחרי זה אין חזרה .

מאיפה זה מגיע כל הדברים האלה שאתה חושב? מחוסר אמונה בה" . תלך קודם לכל מיני הרצאות אבל ברמה תשמע תשאל שאלות ואז תעשה לך סיכום .

אני רואה כאן 2 חרטטנים.

אחד- צועק פה על השתמטות ואז הוא אומר להתאבד ובהל"ץ באותו משפט, אני נותן

לך 4 חודש בתוך המערכת הצבאית עד שאתה נוחת אצל הקב"ן בחר"פ באר שבע

ובוכה לאמא(לפני שאתה מחזיר אליי את אותו הקאמבק, אני כבר עשיתי :)).

אני שירתתי בשיזפון(בין היתר) וגם בבה"ד 1 ולא התאבדתי, אתה צריך להרגיש גאווה

אם ישימו אותך בהנדסה קרבית ולא לצאת פה בהצהרות כאלה.

השני- טוען שהדת נותנת את כל התשובות בחיים ויותר מזה אין, כנראה סוג של מחזיר בתשובה יש כאן.

אז בוא אני אגיד לך במהלך האנושות מה הצדיקו בני האדם בדת.

רצח, אונס, השמדה המונית וכל זה בשם ה' או ישו או whatever.

אז תבין שבגדול הדת זה רעיון יפה, הנחיות כלליות כיצד לחנך מוסר אצל בני אדם.

אבל הבעיה שיש אנשים שעושים מזה הצדקה לרצח או שעושים מזה ביזנס!

הרי ביהדות רשום "לא תעשה לך פסל או מסכה", אז מה לעזאזל הקמיעות האלה

של הרב כדורי והרב עובדיה יוסף? תגיד לי אם זאת לא עבודת אלילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כאן 2 חרטטנים.

השני- טוען שהדת נותנת את כל התשובות בחיים ויותר מזה אין, כנראה סוג של מחזיר בתשובה יש כאן.

אז בוא אני אגיד לך במהלך האנושות מה הצדיקו בני האדם בדת.

רצח, אונס, השמדה המונית וכל זה בשם ה' או ישו או whatever.

אז תבין שבגדול הדת זה רעיון יפה, הנחיות כלליות כיצד לחנך מוסר אצל בני אדם.

אבל הבעיה שיש אנשים שעושים מזה הצדקה לרצח או שעושים מזה ביזנס!

הרי ביהדות רשום "לא תעשה לך פסל או מסכה", אז מה לעזאזל הקמיעות האלה

של הרב כדורי והרב עובדיה יוסף? תגיד לי אם זאת לא עבודת אלילים.

Pika007 אחי הפורום לא של אבא שלך אז זכותי לכתוב מה שבא לי.

אני לא מחזיר בתשובה חחחחח. ואתה מדבר שטויות מה הקשר ישו לדת שלנו? מה הקשר רצח וכו.. אף אחד לא מתיר. הבא להורגך השכם להורגו זה מותר.

שמע לא כל מי ששם כיפה אז הוא חסיד מבין? יש אנשים עם כיפה וזקן ועושים מעט ממה שכתוב בתורה זה שהם לא מורידים את הכיפה זה בגלל שאולי הם בקיהלה שלהם [חסדים וכאלה]. אבל אף אחד לא מתיר אונס ולא כלום. מה הקשר קמיע לפסל? קמיע מה יש בזה בסך הכל משפט מתהלים או זוהר [ברכה] ופסל זה דבר שאתה עושה אותו בתור משהו אלוקי ומשתחווה אליו.

וצריך להיות צבא וללכת להילחם. אם נגיד כל מדינת היו חרדים אז חצי הולכים למלחמה וחצי לומדים תורה. אבל קיום שהחילונים הולכים לצבא אז צריך גם תורה אז החרידי לומד. אתם רוצים להתחלף? בכיף תלמדו אתם והם ילכו להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי ניתוח ברגל לא מזמן ואני עושה כעת פיזוטרפיה בשיקום תל-השומר... יש שם המון חיילים קטועי רגלים\ידיים עם צלקות וכוויות על כל הגוף, נראה אותך בא לשם ואומר להם שבמקום לרוץ,להזיע ,להילחם ,להיפצע בצורה כה קשה וכמעט להקריב את חייהם הם יכלו פשוט ללמוד תורה באיזה חדר וזה היה אותו הדבר !

אז אל תזיין לי את השכל .... מלימוד תורה אף אחד עדיין לא קיפח את נפשו או נפצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחזיר בתשובה חחחחח. ואתה מדבר שטויות מה הקשר ישו לדת שלנו? מה הקשר רצח וכו.. אף אחד לא מתיר. הבא להורגך השכם להורגו זה מותר.

שמע לא כל מי ששם כיפה אז הוא חסיד מבין? יש אנשים עם כיפה וזקן ועושים מעט ממה שכתוב בתורה זה שהם לא מורידים את הכיפה זה בגלל שאולי הם בקיהלה שלהם [חסדים וכאלה]. אבל אף אחד לא מתיר אונס ולא כלום. מה הקשר קמיע לפסל? קמיע מה יש בזה בסך הכל משפט מתהלים או זוהר [ברכה] ופסל זה דבר שאתה עושה אותו בתור משהו אלוקי ומשתחווה אליו.

א. אנשים משתתחים על קברי צדיקים, מתפללים להם.

ב. מה הקשר בין קמע לפסל? שזה סוג של פסל וסוג של מסכה.

אתה אמור לדעת את הדברים בע"פ אחרי למידה קפדנית בתורה, מה פתאום אתה

מסתובב עם תמונה של הרב כדורי? איזה פסוק זה עוזר לך לזכור? את זה שהקמיע הזה עלה לך עשרה שקלים אולי?

כי זה ביזנס ותו לא?

ג. גם הקוראן לא מתיר ג'יהאד וגם הנצרות לא מתירה אינקוויזיציה. אבל עדיין יש אנשים שקמים ומבצעים זאת.

ככה שלא חסר אנשים שמצדיקים מעשים נתעבים בכך שהם מאמינים אדוקים בתורה שלהם.

אז במה שונה חרדי שהולך ללמוד תורה? הוא מצדיק את זה שהוא שולח את אח שלו למות במקום את עצמו, באמצעות הדת שלו.

מה הקשר בין ישו לדת שלנו? אממ...אני לא ידוע אם שמת לב, אבל כל הדתות די דומות.

בוא אני אגלה לך סוד קטן, דת זה רק קו מנחה להתנהגות מוסרית שנלמדו במשך שנים על ידי ניסוי ותהייה.

זאת היסטוריה שכתובה בצורה מסויימת כדי לגרום לך להתנהג בדרך רווחית למנהיגים שלך, בעיקר מבחינה כלכלית.

זה לא נותן לך רמז, אה?

עוד משהו, ישו בעצמו לפי מה שזכור לי היה יהודי(אמא מרים, אבא יוסף? בית לחם? הלו? יש מישהו בבית ררוונניי?).

אבל בדבר אחד אתה צודק, כיפה וזקן לא עושים בנאדם לטוב.

גם אכילת חזיר ושירות בצבא לא עושים אותי בנאדם רע, ברור?

למה אתה בכלל מאמין בתורה? אתה לא יכול להיות בנאדם טוב בלי זה? צריך שיעמדו לך על הראש?

אני יכול לא לרצוח, לא לגנוב, לא לחמוד, לא לנאוף, לא לעשות לי פסל ומסכה גם בלי למלמל 3 תפילות כל יום

ולאכול X,Y,Z.

מוסר זה לא מה שאתה אוכל ואיך שאתה מתלבש, אלא מי שאתה.

אז מצטער להגיד לך, אבל בנאדם שהולך ללמוד תורה במקום לשרת את המדינה הוא לא מוסרי

ולא משנה איך תסובב את זה.

אם אנשים שהולכים ללמוד תואר, הולכים לצבא, עושים 3 שנים בקרבי ועוד 10 שנים במילואים(סה"כ, לא רצוף)

ומסוגלים לדחות ב-3 שנים את הלימודים שלהם, מה מונע מהחרדים?

מה מונע מחרדי ללמוד תורה תוך כדי שירות? אם כבר לקחת תיק לשבועיים, דחוף ספר תורה בפנים.

אין בעיה, רוצה ללמוד תורה? תלמד! אחרי שתשתחרר, כמו כולם.

יש לך אנשים עם בעיות רפואיות מא'-ת' שהולכים לצבא, אני זוכר שכשהייתי שנה בצבא

מישהי על כיסא גלגלים סיימה קורס קצינים, אז אתה בא להגיד לי שהם מעל זה?

באיזו זכות?

קיצר, אתה חתיכת טמבל.

כמו שאמרת, חסר תקנה, לא יעזור מה יגידו לך, את המוח שלך כבר שטפו :)

יאללה, לילה טוב ושיהיה בהצלחה עם ההרצאות.

עברתי ניתוח ברגל לא מזמן ואני עושה כעת פיזוטרפיה בשיקום תל-השומר... יש שם המון חיילים קטועי רגלים\ידיים עם צלקות וכוויות על כל הגוף, נראה אותך בא לשם ואומר להם שבמקום לרוץ,להזיע ,להילחם ,להיפצע בצורה כה קשה וכמעט להקריב את חייהם הם יכלו פשוט ללמוד תורה באיזה חדר וזה היה אותו הדבר !

אז אל תזיין לי את השכל .... מלימוד תורה אף אחד עדיין לא קיפח את נפשו או נפצע

what about paper cuts? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנשים משתתחים על קברי צדיקים, מתפללים להם.

ב. מה הקשר בין קמע לפסל? שזה סוג של פסל וסוג של מסכה.

אתה אמור לדעת את הדברים בע"פ אחרי למידה קפדנית בתורה, מה פתאום אתה

מסתובב עם תמונה של הרב כדורי? איזה פסוק זה עוזר לך לזכור? את זה שהקמיע הזה עלה לך עשרה שקלים אולי?

כי זה ביזנס ותו לא?

ג. גם הקוראן לא מתיר ג'יהאד וגם הנצרות לא מתירה אינקוויזיציה. אבל עדיין יש אנשים שקמים ומבצעים זאת.

ככה שלא חסר אנשים שמצדיקים מעשים נתעבים בכך שהם מאמינים אדוקים בתורה שלהם.

אז במה שונה חרדי שהולך ללמוד תורה? הוא מצדיק את זה שהוא שולח את אח שלו למות במקום את עצמו, באמצעות הדת שלו.

מה הקשר בין ישו לדת שלנו? אממ...אני לא ידוע אם שמת לב, אבל כל הדתות די דומות.

בוא אני אגלה לך סוד קטן, דת זה רק קו מנחה להתנהגות מוסרית שנלמדו במשך שנים על ידי ניסוי ותהייה.

זאת היסטוריה שכתובה בצורה מסויימת כדי לגרום לך להתנהג בדרך רווחית למנהיגים שלך, בעיקר מבחינה כלכלית.

זה לא נותן לך רמז, אה?

עוד משהו, ישו בעצמו לפי מה שזכור לי היה יהודי(אמא מרים, אבא יוסף? בית לחם? הלו? יש מישהו בבית ררוונניי?).

אבל בדבר אחד אתה צודק, כיפה וזקן לא עושים בנאדם לטוב.

גם אכילת חזיר ושירות בצבא לא עושים אותי בנאדם רע, ברור?

למה אתה בכלל מאמין בתורה? אתה לא יכול להיות בנאדם טוב בלי זה? צריך שיעמדו לך על הראש?

אני יכול לא לרצוח, לא לגנוב, לא לחמוד, לא לנאוף, לא לעשות לי פסל ומסכה גם בלי למלמל 3 תפילות כל יום

ולאכול X,Y,Z.

מוסר זה לא מה שאתה אוכל ואיך שאתה מתלבש, אלא מי שאתה.

אז מצטער להגיד לך, אבל בנאדם שהולך ללמוד תורה במקום לשרת את המדינה הוא לא מוסרי

ולא משנה איך תסובב את זה.

אם אנשים שהולכים ללמוד תואר, הולכים לצבא, עושים 3 שנים בקרבי ועוד 10 שנים במילואים(סה"כ, לא רצוף)

ומסוגלים לדחות ב-3 שנים את הלימודים שלהם, מה מונע מהחרדים?

מה מונע מחרדי ללמוד תורה תוך כדי שירות? אם כבר לקחת תיק לשבועיים, דחוף ספר תורה בפנים.

אין בעיה, רוצה ללמוד תורה? תלמד! אחרי שתשתחרר, כמו כולם.

יש לך אנשים עם בעיות רפואיות מא'-ת' שהולכים לצבא, אני זוכר שכשהייתי שנה בצבא

מישהי על כיסא גלגלים סיימה קורס קצינים, אז אתה בא להגיד לי שהם מעל זה?

באיזו זכות?

קיצר, אתה חתיכת טמבל.

כמו שאמרת, חסר תקנה, לא יעזור מה יגידו לך, את המוח שלך כבר שטפו :)

יאללה, לילה טוב ושיהיה בהצלחה עם ההרצאות.

what about paper cuts? :smile1:

א. אתה אומר דברים לא מדוייקים וחבל.

ב.אנשים הולכים לקברי צדיקים ולא מתפללים לצדיק שהוא יעשה להם ניסים אלה מתפללים לצדיק שהוא הרי קרוב לה" שבזכות אותו צדיק יהיה לי ככה וככה. מבין? לכן אמרתי תלכו להרצאות תשמעו בדיוק מה הדעות של החרדים תקבלו תשובות על כל השאלות אני ראיתי בהרצאה דוקטורים ופור.. שפשוט הורידו את הכובע נשבע לכם אמרו לרב אתה צודק אנחנו לא נחזור בתשובה אבל אתה צודק. והפור.. האלה יש להם שאלות פי מאה יותר חזקות ורציניות משלכם.

ג.לא לכל אחד יש שכל לזכור כל דבר [העיקר זה ללמוד את התורה] והקמיע בכלל לא צריך להזכיר לך פסוק. זה ברכה של רב להצלחה וכו.. מבין?

ד.לנוצרים ולמוסלמים אין תורה. התורה קיבל משה רבנו בהר סיני לעם היהודי. התורה אף אחד לא כתב אותה הה" בכבודו כתב אותה אם תראה כמה דברים עמוקים יש בתורה ואין אות בתורה שכתובה סתם. אני לא מרצה אבל אם היית בהרצאה הרב תוך שניה היה מראה לך הכל .

ה.בלי תורה אתה כן יכול לרצוח וכן לגנוב. אני יספר לך סיפור אמיתי. יש איזה ישיבה בירושלים לא זוכר איך קוראים לה אבל שם אנשים אפילו מהרחוב יכולים לבוא ללמוד וכו.. בלי בעיה. יום אחד הגיע איזה רב לאותה ישיבה והוא רואה אחד בגודל הר שרירים וכו.. לומד תורה אם איזה אחד. הרב התקרב אליו פתאום אותו הר הזה קם ואומר שלום כבוד הרב שלום כבוד הרב במין עדינות כזאת. הרב שאול שם מישהו מי זה? ההוא עונה לו אתה רואה אותו זה אחד הכי מפיונר בחיפה אם היית בא לפני שבוע הוא היה שם אותך מתחת לאדמה חחח. תראה מה שבוע של תורה יכולה לעשות לאדם לעשות אותו עדין לשנות אותו לחזק אותו. ואני אישית מכיר הרבה כאלה.

ו.אז מה אם ישו היה יהודי. גם אם מישהו עכשיו יהודי יקום ויגיד ככה וככה והוא יעשה דת וכו.. אז נקשיב לו? לא כל אדם עושה מה שהתורה אומרת לכן אמרתי לא כל חרידי עושה מה שהתורה אומרת לא כל מי שיש לו כיפה הוא חרידי.

ז.מה זה בן אדם זה מה שהוא ? אם אדם נולד גנב אין מה לעשות הוא נולד גנב אז מה הוא ישאר גנב? הוא צריך להשתנות אין כמו ללמוד תורה זה משנה את האדם.

ח.תראה אני לא מרצה ואני גם לא חרידי אני גם חילוני. אתה קבל יותר תשובות מרב שמרצה הוא מכיר את כל השאלות האלה. אבל אני יודע שצבא זה לא מקום טוב לאדם חרידי יש שם פרצות וכו.. כל מיני דברים שצריך להתמודד. ותאמין יש חברה שהלכו ופשוט ירדו מהדת. אחד הכיר מישהי זהו הסתובב לו הראש חחח. וכו.. אז הרבנים גם צרכים לשמור על הציבור.

תאמין לי אתם רואים את העולם הזה מבחוץ והוא נראה לכם ככה וככה וכו.. אבל שאתה נכנס לראות מה באמת קורה שם מה באמת יש שם אתה רואה דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כאן 2 חרטטנים.

ראבק, אתה לא יודע לקחת בדיחה? -____-

תראה, כבר השלמתי עם העובדה שאני כנראה לא אהיה איפה שאני רוצה בצבא, אז איפה שלא יזרקו אותי- שיהיה. זה לא לנצח.

שאני אומר דברים ברצינות- לא תמצא סמיילי ליד ההצהרה. ועכשיו תציץ בהודעה הקודמת ותראה שיש אחד.

חוץ מזה, לא הייתי מצהיר בצו ראשון שאני רוצה רק קרבי אם לא השלמתי מראש עם העובדה שיש סבירות גבוהה שאני אשרת באיזה חור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שצריך שיתפללו רוני?

מה זה מי אמר אחי? תראה זה הולך ככה למשל יש שני בני אדם שלשנהם יש אותה בעיה שניהם נשואים ולשניהם אין ילדים והם מנסים ומנסים ולא מצליחים . אחד יש לו עיכוב מהשמים ורק תפילות וצדקה וכו.. יבטלו לו את העיכוב הזה. ולשני כתוב שלא יהיה לא ילדים אז לא יעזור לו לא תפילה ולא כלום [אבל הבעיה שהוא לא יודע שכתוב לו שלא יהיו לא ילדים] לכן גם מתפלל.

תחשוב גם מה זה תפילה? לומר תודה? אתה קם כל יום מהשינה את זז אתה נושם [ונגיד יש לך קצת אמונה] אז לא תאמר תודה לזה שנותן לך את זה?[למרות שהוא לא חייב לך כלום]

למה ה" נתן הרבה מצות וכו.. למה? רק לטובת האדם כמה שיותר תעשה ככה פי כמה וכמה יותר תקבל .

לגוים יש רק 7 מצוות של בני נוח. ליהודי יש אממ לא זוכר חחח.. אבל תחטוף כמה שיותר . תחשוב שיש אבא שיש לו שני ילדים ליד האחד הוא נתן 7 פזלים לבנות ולשני נתן 400 פזלים לבנות ואמר כל אחד ממכם שגומר פזל מקבל סוכריה. איזה ילד צריך יותר לשמוח זה שקיבל 7? או זה שקיבל 400? [תבינו לבד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו הנה הטענה שלי:

יש להם בעיה רפואית, אצל כל אחד ברמה אחרת.

אז יש סבירות שאחד יצליח אחרי זמן מסוים, והשני לא.

סוף סיפור, בלי עיכוב מהשמים ולא נעליים.

כרגע אני יהודי חילוני ששומר מסורת וחג בד"כ, אבל כל פעם שאני שומע עוד בולשיט דתי מתעורר בי חשק להתרחק מכל זה.

ברגע שמישהו טובל רגלו בבריכה הזו, מנסים למשוך אותו פנימה ולהטביע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו הנה הטענה שלי:

יש להם בעיה רפואית, אצל כל אחד ברמה אחרת.

אז יש סבירות שאחד יצליח אחרי זמן מסוים, והשני לא.

סוף סיפור, בלי עיכוב מהשמים ולא נעליים.

כרגע אני יהודי חילוני ששומר מסורת וחג בד"כ, אבל כל פעם שאני שומע עוד בולשיט דתי מתעורר בי חשק להתרחק מכל זה.

ברגע שמישהו טובל רגלו בבריכה הזו, מנסים למשוך אותו פנימה ולהטביע אותו.

אמרתי שאם כתוב לו שלא יהיו לא ילדים כלל אז לא יהיו לו מבין? הוא יכול לעשות סיבובים באוויר ולא יהיה לו. יש אנשים שעברו כל מיני ניתוחים ולא עזר להם אבל מתי שיתפללו וכו.. קיבלו על עצמם קצת דברים להשתנות אז פתאום קיבלו ילד ואני ראיתי בעיניים שלי. אישה 10 שנים אין לה ילדים רק ממתי שקיבלה על עצמה דבר אחד רק דבר אחד כיסוי השער אחרי חודש נכנסה להריון. אבל כמו שאמרתי אם כתוב שלא יהיה לאדם פלוני זה ילדים אז לא יהיה לו לעולם. רק אם יש עיכוב אז יקבל.

אתה יכול ללכת לשאול רופאים מה הם תמיד רואים דברים מעל הטבע .

תאמין שיש הרבה זוגות חילונים שהולכים להרצאות למשל לשפר את חיי הנשואים ולא מנסים להחזיר אותם בתשובה ולא כלום. ואחרי ההרצאה שואלים אותם נו מה היית ההרגשה הם עונים חבל על הזמן זה שיפר מאוד את הזוגיות ביננו ואנחנו נבוא עוד.

למה אנשים מפחדים ללכת? הם מפחדים לדעת את האמת ואז זה יחייב אותם. תגיד לי תאמת שאתה לא חושב את זה? [כל חילוני אומר לי את זה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להודות על העובדה שאני קם בבוקר

כי אין למי להודות

חחחחחח אתה ממש מנותק אהה אחי? יאלהה אין כבר כוח לכתוב על הנושאים האלה חחחח. אז איך נברא העלום אחי? תסתכל על כל דבר ותראה איזה חוכמה מה דבר כזה יכול להיות מפיצוץ? תסתכל על עצמך כל חלק בגוף האדם יש לו סיבה מה זה מקריות?

ואתה אומר שאין נשמה? אז איך יש אדם בריא שפתאום בוקר אחד הוא לא קם? אבל הוא בריא הכל אצלו מתקתק?

איך אנשים עושים סיינס? אני ראיתי חברה בצבא עשו והורידו נשמות. אחותי הגדולה עשתה גם. לא משנה שהיא לא ישנה חודש אחרי זה חחח חח. ויש גם חברה שקרו להם דברים בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...