למבינים בגיטרות. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים בגיטרות.

Odedb52

Recommended Posts

קודם כל תודה רבה על כל התגובות.. למדתי משהו... :xyxthumbs:

ו... אני באמת "חושש" מהקטע הזה שקלאסית תשעמם אותי מדי וכבר לא יהיה לי חשק להמשיך עד החשמלית... למרות שאתמול ניגנתי על סטראטוקסר של חבר (דגם שאין בארץ. American משהו. איזה 1800$..אבל זאת לא הנקודה...) עם מגבר גם של פנדר (פרינסטון 650 , 65 וואט).. וממש עשה לי חשק לדעת לנגן עליה טוב.... אבל גם חשבתי על הקטע שבאמת אני יגיע לאיזה מקום וייתנו לי לנגן על קלאסית וזה פתאום יהיה לי קשה אחרי שאני תותח על חשמלית...... פאדיחה... :nixweiss:

בקיצור.... אני חושב שאני בכל זאת יתחיל מקלאסית שאולי גם אותה אני ייקבל מתנה... (לגבי חשמלית ומגבר... אני אמור לקבל תשובה בעוד כמה ימים.. יכול להיות אני גם יקבל משהו...)

אז...... אני יעדכן..... ותודה רבה לכולם!! :yelclap:

עודד ב.

יש לי רק שם אחד לתת לך ואז תחליט אם שווה ללמוד גם קלאסית: Steve Morse

קלאסי:

פחות קלאסי: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר עוסקים פה בחשמליות, חבל לפתוח עוד דיון.

אני מעוניין לקנות מגבר חדש, עד 2500 ש"ח. חשבתי על AVT50X של מארשל, איך הוא לדעתכם? האם יש אלטרנטיבה טובה יותר בארץ? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק שם אחד לתת לך ואז תחליט אם שווה ללמוד גם קלאסית: Steve Morse

סטיב מורס הבן זונה הזה...

אני דוקא הייתי שולח אותו לפטרוצ'י אבל בסדר...

קיצר עשית בשכל עם הקלאסית!

תעבוד על זה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות מגבר חדש, עד 2500 ש"ח. חשבתי על AVT50X של מארשל, איך הוא לדעתכם? האם יש אלטרנטיבה טובה יותר בארץ? תודה.

בשביל עוד 1000 שקל (אחרי הנחה) תוכל לקנות את ה-Peavey Valveking 112 Combo שבניגוד למארשל (שהוא רק עם מנורה בפרה-אמפ) הוא מגבל מנורות מוחלט. צליל מעולה, ערוץ OD מטורף ואיכות לא מהעולם הזה.

http://www.peavey.com/products/browse.cfm/action/detail/item/116188/number/00575640/cat/308/begin/1/ValveKing%AE+112+Combo.cfm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני קניתי את ה-MG100DFX שהוא בחנויות באותו תג מחיר כמו ה-AVT50... אני לא שילמתי את המחיר המלא (בכל מקרה לא הייתי מוציא כל כך הרבה כסף על מגבר).

אבל בו נראה מה יש לך בתקציב...

מה הדרישות שלך? אתה צריך הרבה עוצמה טהורה (=W)? יש לך מולטי /פדאלים או שאתה בונה על המגבר עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי עוד אלף שקל... הגבול העליון המוחלט הוא 3000 ש"ח. בעקרון אני מכוון יותר לאיכות מאשר לעוצמה, 50W הם מעל ומעבר לצרכים שלי. יש לי DS1 של BOSS, ואני משתמש בו בעיקר לדיסטורשן, אולי אני אקנה עוד פדאלים בעתיד, אני רוצה מהמגבר ערוץ Clean נקי ויפה, אם הוא יבוא עם פוטסוויטץ' אני אולי אשתמש בדיסטורשן שלו במקום בפדאל. כרגע יש לי Washburn WI65-Pro, גיטרה מאוד נחמדה שבעתיד תוחלף ב-Gibson SG Standard/Supreme. עוד דבר שאולי יש לציין הוא שמגבר יד שניה הוא אינו אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאם אתה שואף לקלין טוב אתה חייב רק מנורות. אני הייתי ממליץ לך ב-100000% להשקיע עוד 500 שקל בשביל ה-Peavey, אני מאמין שהמגבר הזה הוא השקעה לטווח ארוך, ואני ניגנתי עליו כמה שעות ויש לו קלין מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאם אתה שואף לקלין טוב אתה חייב רק מנורות. אני הייתי ממליץ לך ב-100000% להשקיע עוד 500 שקל בשביל ה-Peavey, אני מאמין שהמגבר הזה הוא השקעה לטווח ארוך, ואני ניגנתי עליו כמה שעות ויש לו קלין מטורף.

לפעמים האמת כואבת...

מצדיק אותו במאה אחוז...

יש לו קלין מטורף...

ניגנתי עליו עם פנדר <בעעעע>

וגם עם האיבנז שלי

הוא מתאים את עצמו בצורה מושלמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדבר עם ההורים שלי וננסה אולי לסגור איזו עסקה. בכל אופן, איפה בכלל מוכרים אותו בכזה מחיר? ראיתי אותו ב-4500 שקל עכשיו. ואשמח גם אם תענו לי על השאלה לגבי חו"ל. תודה רבה על כל העזרה עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין לי את הכסף הזה.. פשוט אין לי.. אם מישהו יביא לי את זה מחו"ל, תהיה בעיה? מכס וכאלו?

בתכלס בחול הוא עולה בסביבות 2500 שקל, אבל לא חושב שזה כדאי להביא דבר כזה מחול. גם בגלל שיעשו בעיות במכס ואין לי מושג כמה לוקחים על דבר כזה, במיוחד שכשהוא באריזה הוא שוקל יותר מ-22 קילו.. שלא לדבר שלא תהייה לך אחריות עליו...

במרום מוכרים אותו ב-4000 שקל לפני הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייתי לי המחיר הזה.. אני אנסה לשכנע את ההורים לעזור לי אבל אני בספק אם הנסיונות יעבדו. בכל אופן, במידה והתקציב הסופי שלי הוא כ-2500 ש"ח, על איזה מגבר הייתם ממליצים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...