צריך דחוף ספק איכותי עד 750 ש"ח - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דחוף ספק איכותי עד 750 ש"ח

ofirn2

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי תאמין לי שלי יהיה GTS לך יהיה GTX מסכן :'(, אם אתה לא יודע שני GTS מביאים ביצועים יותר גבוהים מזה של GTX אחד והם כמעט באותו מחיר בהפרש של 200 ש"ח, רק שתדע ש- זה אחד הדברים השולטים!!!! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מזכיר לכולם שזה פורום ספקים ומארזים. אם אנשים ימשיכו להכניס נושאים כמו כרטיסי מסך ו- ומעבדים ושאר דברים לא קשורים אזהרות יחולקו בשמחה.

מה עם ENERMAX ?

מה איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אלה למה לחפור בסך הכל תיקנתי אותך כי הוא התכוון לספק כוח מן הסתם כי אנחנו בפורום ספקים ומארזים, למה שהוא סתם יגיד ENERMAX הרי ברור שהתכוון לספק כוח אבל לא משנה לא צריך לחפור על כל עניין תתעלם וזהו...ודניס מה אתה מחפה על כל אחד....דבר בשם עצמך... תאמין לי XTRACT יודע לדבר לבד בשביל זה ה' ברא לו פה, דרך אגב דניס שלא נדבר על הפעמים שאתה טועה בשפה העברית הכל כך קשה, מה לעשות עברית שפה מגניב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד טועה לפעמים וזה ממש לא הקטע,אני לא מעוניין להתחיל פה ויכוח אז בוא נגיד שאנרמקס היא גם זכר וגם נקבה ונסגור עניין.

עדיין לא הצלתתי להבין מה היתה השאלה שלך בעצם..(עכשיו שאתה יודע שאנרמקס זו חברה ולא ספק ספציפי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ofir אל תהיה כפויי טובה אל אנשים שעזרו לך בבקשה

חוץ מזה אור תפסיק לדחוף מוצרים , אפחד לא משלם לך בשביל זה ( או שכן )

אני אמליץ על מה שאני חושב שטוב ויועיל לדעתי, אתה יכול לחלוק עליי (לעצמך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו חבר'ה תרגעו אם הייתם מגיבים ככה על כל שגיאה שכל אחד עושה פה,ולא חסר כאלה הייתם מקבלים פה דיונים על נשגיאות האלה וזהו.

אם זה כל כך מפריע לכם,תשימו את החתימה שלכם אצלכם לאות הזדהות ;D

בנוגע לשאלה שלי ,התכוונתי לשאול למה אתם לא ממליצים עליהם,התקציב דיי גדול ככה שלמה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...