צריך דחוף ספק איכותי עד 750 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דחוף ספק איכותי עד 750 ש"ח

ofirn2

Recommended Posts

שלום קודם כל,

אני צריך עד 750 ש"ח ושיהיה מעל 600W.

בינתיים בחרתי בספק של ZALMAN ה-600W עם ההיט פייפ.

לינק: http://www.zalman.co.kr/eng/product/view.asp?idx=223&code=015

אני רוצה לקנות מחשב בעוד כשבועיים אז אני צריך למפרט הבא:

Q6600

ASUS P5N32 E-SLI

BFG 8800 GTS 320 MB OC2

OCZ 2 GB REAPER 800 MHZ

WD 250 GB 16 MB AAKS

ועוד 6 מאווררים בערך.

אם תוכלו למצוא לי משהו יותר איכותי עם יותר וואט ואולי יותר זול אז זה יהיה מעולה. :xyxthumbs:

עריכה: שחכתי לציין שאני חייב שהספק כוח יהיה מודולרי.

תודה מראש על העזרה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי תודה רבה על העזרה אני חושב שאני יילך על ה-CORSSHAIR אבל רק שתדע שהזלמן לא עושה רעש בכלל הוא מאוד שקט אם אתה רוצה לך לאתר של 3DGAMEMAN ותראה סיקןר שם על ה-ZALMAN ותבין שהוא שקט ובנוסף יש לו HEAT PIPE.

עריכה: האם הספק כוח של CORSSHAIR יחזיק של BFG 8800 GTS 320 MB OC2, האם הוא גם יכול להחזיק של GTX בלי OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל של GTS 320 יותר חזק מGTX ועולה בערך אותו הדבר 3100-3200.

צודק ב-100% לא סתם אני יעשה יותר מאוחר כאשר המשחקים יהיו כבדים יותר בעוד כשנתיים והמחיר של GTS יהיה ברצפה משהו כמו 1300-1400 ש"ח.

פשוט מצחיק אההה.. ;D חבל שיש אנשים שחושבים שזה לא חזק ולא יעיל אבל של שני GTS יותר חזק מאשר GTX אחד.

איך אומרים: "השניים טובים מן האחד" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא יותר חזק מ - GTX אחד וגם עולה הרבה יותר: ה - GTS 320MB הכי זול עולה 1590 ש"ח כלומר שניים עולים 3180 ש"ח לעומת GTX שאפשר למצוא ב - 2890 ש"ח שגם יצרוך פחות חשמל וגם יהיה חזק יותר.

SLI הוא לעולם לא משתלם (בעוד שנתיים יהיו כרטיסים זולים יותר מה - GTS עכשיו שייתנו יותר ביצועים מלעשות איתו SLI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא.

SLI הוא לעולם לא משתלם.

אחי אני מצטער להגיד אבל התוצאות אומרות הכל תיסתכל ב-TOMSHARDWARE ותראה ששני GTS יותר טובים מ-GTX, לגבי לא משתלם אני לא יודע בגלל ש- של שני GTS יותר זולים מ-GTX אבל בנוסף צריך להשקיע על ספק כוח יותר חזק ולוח אם תומך , סה"כ גם יעזור מאוד לעתיד כאשר GTX אחד לא יצליח להריץ משחקים על גרפיקה הכי גבוהה שני GTS יצליחו במערך .

עריכה: נתחיל בזה ש-GTX צורך שני כניסות של 6 פינים לעומת GTS שצורך רק כניסה אחד של 6 פינים.

דרך אגב מאיפה אתה יודע את העתיד שיצאו כרטיסים יותר זולים מ-GTS ויותר טובים...GTS בעתיד כבעוד שנתיים יעלה כמו כלום אבל יעלה את הביצועים בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...