צפויה ירידת מחירים למעבדי AMD ביולי. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפויה ירידת מחירים למעבדי AMD ביולי.

urib

Recommended Posts

היחס המזלזל שלך לחברה - שהיא בסופו של גם אנשים - הוא פשוט מקומם... אתה הישראלי המכוער במלוא התגלמותו שחיי ודורך ברפש והחיים הקטנים של עצמו.

ומה הליכלוך הזה קשור לעניין?

מי שמזלזל פה בחברה זה אתה ועוד כמה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאוד מאוד רוצה ש תצליח.

אני מאוד מעריך את החברה הזאת שלמרות הגודל שלה והשם החלש שלה - מצליחה לתת לאינטל פייט לא רע בכלל.

אתה הוא זה עם השקפת עולם מעוותת ומזלזלת.

אני לא לוקח צד. פרט שמנגד לצד של אנשים כמוך - שחיים במין קיצוניות של שנאה ואהבה עיוורת. ובדרך משמידים כל דבר טוב, כל דיון, כל דעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף כבר שאחד המודרים כבר ינעל את הת'רד הזה.

מעבדים זה נושא מעניין ונחמד, אבל שזה מגיע לפסים אישיים ולכלוך, עדיף כבר לוותר. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח... איזה שטויות במיץ קוקוס, בגלל זה הסתבכה עם הרחבת 64 ביט ב- 2003 עד כדי כך שהם עשו: Reverse-engineering להרחבה של A64.

וגם התוצאה EM64T כל כך גרועה, שאפילו מיקרוסופט ברחה לכיוון של .

שוב ארשה לי לגחך :lol:

הינה תקרא קצת היסטוריה:

http://www.geek.com/intel-reverse-engineered-amds-x86-64-bit-instructions/

מעניין שאתה לא סוטר דבר ממה שאמרתי ::)

לאינטל כן יש יותר ממון.

לאינטל כן יש יותר כוח אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף כבר שאחד המודרים כבר ינעל את הת'רד הזה.

מעבדים זה נושא מעניין ונחמד, אבל שזה מגיע לפסים אישיים ולכלוך, עדיף כבר לוותר. :(

מה קרה? קצת קשה אז נשברים?

תחשוב שהיינו מנהלים ויכוח לפני שנתיים על X2 מול P-D

והייתי מביא לך כל פעם אותו בנצ'מארק יחיד שבו הP-D גובר על הAMD X2

ואז היית מביא לי קישור להשוואה של צריכת חשמל והייתי אומר לך שזה רק בגלל שהם מחשבים TDP בצורה שונה ובפועל הP-D צורך פחות

לא היית מתחרפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd בניגוד למה שאתם חושבים לוקחת את אינטל באותו טווח מחירים, ולכן עדיפים. הרי מה שחשוב הוא לא לאיזו חברה יש את המעבדים הכי חזקים בשוק, אלא יזו חברה נותנת יותר באותו מחיר. פה לוקחת. עוד נקודה, הלוחות אם של יותר זולים מול הלוחות של אינטל. עוד נקודה, לוחות אינטל מוגבלים ב 800/1033 mhz ושל מגיעים ל 2000mhz, אפשר לבצע יותר טוב אצל amd. גם בדור הנוכחי הם לוקחים, העניין הוא שאינטל ענקית מולם. אבל נקווה שהמצב ימשיך וגם בהכנסות עם ה k10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות זולים גם לאינטל

הFSB של אינטל אומנם איטי יותר מהHT של אבל בסופו של דבר, הביצועים של אינטל טובים יותר

המעבדים של אינטל הרבה יותר טובים לOC, למעשה פשוט מוד לקחת 4300 ולהפוך אותו למעבד יותר מהיר מכל מה שיש לAMD להציע (כולל עם אוברקלוק)

מעבדי עדיפים כיום רק בתקציבים נמוכים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה? קצת קשה אז נשברים?

עומרי לא נשברתי, אבל לא מתאים לי שאנשים יתחילו להתלכלך ולהגיע לפסים אישיים, בגלל חתיכת סיליקון.

בכל מקרה, איתך אין לי בעיה, אתה אדם נבון ומבין ולא כולם פה כאלו.

לכן אני קצת מוריד פרופיל כי נמאס לי שהדברים הולכים בדרך הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן אני קצת מוריד פרופיל כי נמאס לי שהדברים הולכים בדרך הזאת.

כמו כרגע

אני מקווה בשביל (ובשבילך) שיהיה לכם סיבה להעלות "פרופיל" עם יציאת ה-K-10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כרגע

אני מקווה בשביל (ובשבילך) שיהיה לכם סיבה להעלות "פרופיל" עם יציאת ה-K-10

אתה לא רוצה להבין, מדובר פה על תרבות דיון.

תמיד יש חלוקי דעות, אבל ירידות אישיות! ממש לא יורד לרמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להבין, מדובר פה על תרבות דיון.

תמיד יש חלוקי דעות, אבל ירידות אישיות! ממש לא יורד לרמה הזאת.

צודק..ברגע שהכל הופך להיות אישי כל הדיון ושאר הדיונים הופכים להיות זניחים ולא רלוונטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד שהוויכוח נעשה לוהט ואמוציונלי זה עלול לגלוש לפסים אישיים , אבל אפשר להשתדל להימנע מכך , גם שמישהו מגיב בעלבון מומלץ לא להיסחף אחריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שהדיון יהפוך להיות אמוציונלי??? הריי פאקינג מדובר על מעבדים.

אף אחד כאן לא גוזר קופון מחברה זו או אחרת,אז אין טעם לקחת את זה אישית,ומי שלוקח את זה אישית ונפגע כי אינטל יותר טובים או יותר טובים יש לו בעיה פסיכו' חמורה ביותר והוא זקוק לטיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שהדיון יהפוך להיות אמוציונלי??? הריי פאקינג מדובר על מעבדים.

אף אחד כאן לא גוזר קופון מחברה זו או אחרת,אז אין טעם לקחת את זה אישית,ומי שלוקח את זה אישית ונפגע כי אינטל יותר טובים או יותר טובים יש לו בעיה פסיכו' חמורה ביותר והוא זקוק לטיפול.

כמו שאמרתי "תמיד שהוויכוח נעשה לוהט ואמוציונלי זה עלול לגלוש לפסים אישיים" , וזה לא משנה על מה מתווכחים

אנשים הם באופן טיבעי אמוציונלים , אבל אפשר ורצוי להימנע מזה בוויכוחים , וזה ממש לא בעייה פסיכולוגית חמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...