צפויה ירידת מחירים למעבדי AMD ביולי. - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפויה ירידת מחירים למעבדי AMD ביולי.

urib

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון ויש להם הרבה יותר כלים אנושיים ופיננסים להתמודד עם בעיות שכאלו.

חח... איזה שטויות במיץ קוקוס, בגלל זה הסתבכה עם הרחבת 64 ביט ב- 2003 עד כדי כך שהם עשו: Reverse-engineering להרחבה של A64.

וגם התוצאה EM64T כל כך גרועה, שאפילו מיקרוסופט ברחה לכיוון של .

שוב ארשה לי לגחך :lol:

הינה תקרא קצת היסטוריה:

http://www.geek.com/intel-reverse-engineered-amds-x86-64-bit-instructions/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היסטוריה לא מעניינת אף אחד, לעומת זאת המציאות כן.

נכון לעכשיו מעבדי Core הם הכי טובים שיש בשוק מכל הבחינות (יחסי צריכה\ביצועים\כסף, וגם ביצועים נטו).

ודרך אגב, תרשה לי לגחך על שכבר 4 שנים לא מצליחים להוציא ארכיטקטורה חדשה.

ותרשה לי שוב לגחך על זה שגם כאשר הם מצליחים ליצור אב-טיפוס, הם לא מצליחים לגרום לו לרוץ מעל 2GHz.

ואם יורשה לי אף הפעם לגחך על אופן ההתנהלות שלהם, מועד ההשקה נדחה כבר עשרות פעמים ועכשיו הוא חופף כמעט בדיוק לזה של (יורקפילד יבוא בסוף השנה, ואת מלוא עוצמת K10 נזכה לראות רק בסוף השנה).

AMD מלאת דיבורים, מראה תוצאות בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היסטוריה לא מעניינת אף אחד, לעומת זאת המציאות כן.

אם אתה אנימטור שמחפש לעבוד ב- 64 ביט, אז חשוב להתיחס לזה.

נכון לעכשיו מעבדי Core הם הכי טובים שיש בשוק מכל הבחינות (יחסי צריכה\ביצועים\כסף, וגם ביצועים נטו).

רק בשוק ה- High End מתחת לזה בדיוק הפוך.

http://www.silentpcreview.com/article735-page1.html

ודרך אגב, תרשה לי לגחך על שכבר 4 שנים לא מצליחים להוציא ארכיטקטורה חדשה.

מסכים איתך, אבל כל חברה תשב על "זר דפנה" שיש לה מוצר מנצח, העניין שאינטל בלחץ.

ותרשה לי שוב לגחך על זה שגם כאשר הם מצליחים ליצור אב-טיפוס, הם לא מצליחים לגרום לו לרוץ מעל 2GHz.

עדיף מאשר מעבד שלא יודע את לוח הכפל ותוספת של 105 באגים שדורשים עדכון ביוס.

ואם יורשה לי אף הפעם לגחך על אופן ההתנהלות שלהם, מועד ההשקה נדחה כבר עשרות פעמים ועכשיו הוא חופף כמעט בדיוק לזה של (יורקפילד יבוא בסוף השנה, ואת מלוא עוצמת K10 נזכה לראות רק בסוף השנה).

עדיף לאחר ולתת לשוק מעבד טוב ואמין, ולא אוסף של באגים.

AMD מלאת דיבורים, מראה תוצאות בשטח.

כמו מה? עשרות סוגים של מעבדים, ערכות שבבים? מאז שנות ה-70 לא חידשה כלום, רק העתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, אתה רק מוכיח את מה שאמרתי.

אינטל מאחורה ו- חלוצה טכנולוגית. זה בדיוק כמו שמיקרוסופט צריכה את כדי לשרוד טכנולוגית.

אני לא אתפלא אם אינטל תשקיע ב- כסף, רק בשביל לעתיק טכנולוגיות. :hat:

בנתיים מאחור.

AMD הודתה ששיקרה לגבי הבאנצים ששיחרה עם ברצלונה וקנטפליד.

זה מראה רק עד כמה במצב משפיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי...

הנושא הזה הפך לגן ילדים! המריבות הטיפשיות האלו "מה?מי?מתי?" וכל השטיות האלו...

השוק רוצה אך ורק תוצאות וממש אבל ממש לא מעניין אותו מה המצב של חברה, אלא רק מה הוא מקבל נטו. זאת אומרת שהבן אדם הממוצע רוצה את הביצועים שלו וזהו. נטו! ולכן כרגע Core 2 Duo מוביל על שדרך אגב אכזבה את הצרכנים שאהבו את המעבדים שלהם בכך שכל הזמן דוחה את השקת המעבדים שלה ולא הציעה ארכיטקטורה חדשה כבר מעל ל-4 שנים.

בוא ננסה להציג את זה כסיטואציה: יוסי הולך לקנות מחדש חדש. הוא בוחר במעבד Intel כי מובטח לו ביצועים גבוהים יותר מאשר מעבדי בזמן זה. אבל אומרים ליוסי שאם הוא יחכה עוד 5 חודשים אז יש ל- ארכיטקטורה חדשה 'שאמורה' (אני מקווה ככה) להציג ביצועים משופרים וגבוהים יותר מאשר מעבדי Intel. אבל יוסי אומר שהוא מעוניין לקנות עכשיו מחשב והוא מעוניין אך ורק בביצועים השווים ביותר היום. ואז אומרים ליוסי אבל תבין, מובילה פה ושם ועד טכנולוגית ה-64 ביט. ואל תשכח ש-AMD עשתה ככה וככה...........................

חבר'ה, אין סוף לזבל שאפשר להגיד לבן אדם. יוסי רוצה את המחשב עכשיו ואת הביצועים נטו. יכול להיות שבן אדם צריך להסתכל על כל דבר קטן שקשור למעבד שהוא קונה, אבל את הבן אדם הממוצע אף אחד לא ישנה ולכן עדיפה ורק לפני יומיים AMD הורידה מחירים בגלל שלא לה אפשרות אחרת לנסות להרוויח חלק בשוק המעבדים של אינטל המוצלח.

קיצר, אני מקווה ואמן זה יקרה - AMD יחזרו להציג ביצועים גבוהים ותיהיה תחרות שווה פחות או יותר בין החברות ואנחנו נרוויח. אני קצת כועס ולא מרוצה מ-AMD בגלל שאני לא אוהב דיבורים כמו כל בן אדם ממוצע. אני רוצה לראות תוצאות. גם בחברות זה ככה, את מנהל העסק לא מעניין איזה בעיות העובדים שלו נתקלים אלא לו יש מטרה והוא רוצה תוצאות. עליהם לפתור את הבעיות ולהציג לו את התוצאה הסופית. אינטל עשתה זאת.

ובקשר ל-Multichip Module (שמוכר כ-MCM) היא טכנולוגיה שימושית שלא מפחיתה הרבה מביצועי הרכיבים האלקטרוניים המשתמשים בהם. וזה כולל מעבדים. ולכן הרבה חברות משתמשות בזה כי לבסוף זה יוצא שווה.

והמושגים "מעבד טבעי" ו-"מעבד מודבק" לא קיימים ההבדל היחידים בין מעבד MCM (לדוגמא Q6600) ומעבד שלא מיוצר כ-MCM (לדוגמא K10) זה שמעבד MCM לא תוכנן מתחתחילה להיות מעבד בעל 4 ליבות ולכן לקחו 2 מעבדים שייעבדו ביחד על ידי חיבור בניהם כשיעבדו כ-Multichip. ומעבד שלא מיוצר כ-MCM זה מעבד שתוכנן להיות מעבד בעל 4 ליבות ומתחתחילה אמור לעבוד עם 4 ליבות. הבדל בביצועים יש - אבל הוא לא גדול כ"כ כך שזה לגמרי לא יהיה שווה לייצר מעבד שמיוצר כ-MCM ולכן וחברות שונות עובדות עם טכנולוגיה זו. וחוץ מזה שגם אם הביצועים של מעבד MCM הם נמוכים מביצועים של מעבד שלא מיוצר כ-MCM זה לא משנה בגלל שאם יש רק מעבד אחד מרובע ליבה בשוק שהוא MCM ואין אף מעבד נייטיב אז כולם ירכשו את מה שקיים בשוק כרגע. וזה כמובן שיש לה מעבד 4 ליבות ול-AMD עוד מחכים ל-K10.

זה מסכם פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מקור רשמי, או סתם רכילות ברשת?

מקור רשמי.

אם אני אמצא לך אותו אני אביא קישור.

ורק לספר לך על המצב של AMD: הבאנצים שאיתם בדקה בכלל ההפרשים בין ברצלונה לקנצטפילד היו קטנים ואפילו היו פעמים שקנצפילד הוביל (האמיתי, לא מה שAMD הציגה והודתה עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמושגים "מעבד טבעי" ו-"מעבד מודבק" לא קיימים ההבדל היחידים בין מעבד MCM (לדוגמא Q6600) ומעבד שלא מיוצר כ-MCM (לדוגמא K10) זה שמעבד MCM לא תוכנן מתחתחילה להיות מעבד בעל 4 ליבות ולכן לקחו 2 מעבדים שייעבדו ביחד על ידי חיבור בניהם כשיעבדו כ-Multichip. ומעבד שלא מיוצר כ-MCM זה מעבד שתוכנן להיות מעבד בעל 4 ליבות ומתחתחילה אמור לעבוד עם 4 ליבות. הבדל בביצועים יש - אבל הוא לא גדול כ"כ כך שזה לגמרי לא יהיה שווה לייצר מעבד שמיוצר כ-MCM ולכן Intel וחברות שונות עובדות עם טכנולוגיה זו. וחוץ מזה שגם אם הביצועים של מעבד MCM הם נמוכים מביצועים של מעבד שלא מיוצר כ-MCM זה לא משנה בגלל שאם יש רק מעבד אחד מרובע ליבה בשוק שהוא MCM ואין אף מעבד נייטיב אז כולם ירכשו את מה שקיים בשוק כרגע. וזה כמובן Intel שיש לה מעבד 4 ליבות ול- עוד מחכים ל-K10.

זה מסכם פחות או יותר.

תלמד את החומר טוב יותר, קשקשת ברשת :kopfpatsch:

לא רואה אותך שולח את "יוסי" לקנות פנטיום D שהוא מעבד כפול ליבה בשיטת MCM, כי הביאה פריצת דרך לכפול ליבה טבעי, ואז כרגיל הזדבה אחריה והוציאה את מעבדי C2D כפולי טבעיים.

זה קצת מפיל צל על התאוריה שלך, מסכן יוסי שהלך לקנות בעצתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, תעשה טובה לעצמך ותשתוק.

ככל שאתה מדבר יותר, ככה רואים עד כמה אתה צבוע.

AMD פישלה בגדול בכל הנושא של K10.

במקום לעלות על הסוס מהר הם לקחו את הזמן שלהם, בזבזו זמן יקר מפז, ואם השמועות נכונות אז פנרין ככול הנראה יהיה יותר טוב מ-K10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, תעשה טובה לעצמך ותשתוק.

ככל שאתה מדבר יותר, ככה רואים עד כמה אתה צבוע.

AMD פישלה בגדול בכל הנושא של K10.

במקום לעלות על הסוס מהר הם לקחו את הזמן שלהם, בזבזו זמן יקר מפז, ואם השמועות נכונות אז פנרין ככול הנראה יהיה יותר טוב מ-K10.

אתה אבא/אימא שלי ? כי אם לא אז תשמור את מוצא פיך לעצמך!

BTWאני לא רואה על המדפים את מעבדי K10, בכדי שמישהו יבדוק אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי C2D גם כללה cache משותף... ועדיין "משתרכת" אחריה ועושה אותו דבר ב K10.

ההבדל ביננו שאני אומר משתרכת בציניות ואתה אשכרה חיי באיזה סרט ש מובילה טכנולוגית ו- הולכת אחריה.

בסופו של דבר החברות האלה בנויות ממהנדסים - והם לא איזה ישות ארטילאית. לשני החברות יש מהנדסים טובים.

לאינטל יש יותר מהנדסים ויותר כסף לאפשר להם לעבוד - ואם לשפוט מה C2D - הם גם לא רעים בכלל (בכל זאת הישראליים).

היחס המזלזל שלך לחברה - שהיא בסופו של גם אנשים - הוא פשוט מקומם... אתה הישראלי המכוער במלוא התגלמותו שחיי ודורך ברפש והחיים הקטנים של עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...